0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з інтелектуальної власності на замовлення

Замовте магістерську роботу з інтелектуальної власності в агентстві Магістр, яка гарантує її високу якість та відповідність усім встановленим вимогам!

Дізнайся вартість магістерської з інтелектуальної власності
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 8150 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
567
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 731
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити магістерську роботу з інтелектуальної власності?

Якщо впоратися із завданням самостійно не виходить, не варто зневірятися. Найкращим рішенням буде замовити магістерську роботу з інтелектуальної власності у досвідчених та кваліфікованих авторів агентства Магістр. Для оформлення замовлення потрібно зробити кілька простих кроків:

 1. Пройти реєстрацію на сайті агенції Магістр, яка займе лічені хвилини. У формі, що відкривається відразу після натискання кнопки «Замовити», вказуються основні дані, такі як тип роботи, ім'я та номер телефону замовника.
 2. Заповнити форму замовлення. Ця процедура здійснюється в особистому кабінеті. Замовник вказує тему роботи, предмет, за яким вона виконується, рівень її унікальності, кількість сторінок, а також термін, протягом якого її необхідно зробити. Також для оформлення замовлення необхідна така інформація, як ВНЗ, курс та номер телефону замовника.
 3. Дочекатися результатів розгляду заявки та визначитись із ціною замовлення. Замовнику надходить повідомлення, в якому вказується, чи підібраний автор. Також зазначається ціна замовлення. Якщо замовник погоджується з умовами співробітництва, він робить передоплату. Якщо ні – він відхиляє заявку чи просить підібрати іншого автора. Через невеликий досвід роботи, але виконує магістерські роботи з інтелектуальної власності за нижчою ціною.
 4. Переказати кошти на рахунок агентства Магістр. Спочатку вноситься передплата. Решта роботи оплачується тільки після того, як буде написано та перевірено перший розділ магістерської. Внесення коштів здійснюється через популярні платіжні послуги Platon або Liqpay.
 5. Надіслати файл із зауваженнями для внесення доопрацювань. Ця послуга у межах затвердженого плану надається безкоштовно.
 6. Оцінити роботу автора та агенції Магістр в цілому. Також можна залишити своє зауваження, яке можна опублікувати на сайті агентства Магістр.
У разі виникнення питань можна написати в чат менеджерам агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських робіт з інтелектуальної власності довіряють Магістрові?

Купити магістерську роботу з інтелектуальної власності – це правильне рішення для студентів українських вузів. Воно має велику кількість переваг, серед яких необхідно відзначити наступне:

 • замовник отримує готову роботу високої якості, і все, що йому потрібно зробити – ознайомитись з нею перед захистом;
 • швидке виконання замовлення завдяки великому досвіду роботи та професіоналізму авторів, що працюють в агенції Магістр;
 • відповідність магістерської роботи всім встановленим вимогам, у тому числі щодо оформлення;
 • внесення поправок та супровід роботи до її здавання та захисту;
 • вартість роботи цілком прийнятна, але залежить від багатьох чинників – теми, обсягу, терміну виконання та інших вимог;
 • замовити магістерську роботу з інтелектуальної власності на сайті агентства Магістр дуже просто.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно автору для того, щоб написати магістерську з дисципліни інтелектуальна власність?
Автору знадобиться не менше 15 та не більше 30 днів. Швидкість написання роботи залежить від вимог, встановлених ВНЗ. Термінове завдання виконується протягом 4 днів.
Чи може студент замовити магістерську роботу з інтелектуальної власності без плану?
Така можливість має кожен студент. Він може замовити не лише магістерську роботу, а й план, що складається безкоштовно.
Як підтримувати зв'язок із автором?
Зв'язок із автором, який займається написанням магістерської роботи, підтримується через менеджера агенції Магістр. Всі запитання передаються автору, а відповіді надсилаються до чату.
Чи буде магістерська робота унікальною?
Магістерська робота матиме унікальність, зазначену у заявці. Якщо замовник не вказав сервіс для її перевірки, за основу буде взято еТХТ.
Які додаткові матеріали потрібні для якісного написання магістерської роботи?
Це не лише методичні рекомендації ВНЗ, а й побажання викладача. Також автору можуть стати в нагоді розрахунки, джерела та інші матеріали, що є у замовника.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін