0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота зі статистики на замовлення

Статистика Магістра не підводить: отримайте якісну магістерську роботу із статистики та можливість захисту на найвищий бал!

Дізнайся вартість магістерської зі статистики
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 10190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
506
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
66 922
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити магістерську роботу зі статистики?

Магістерські роботи зі статистики – завдання далеко не просте для кожного студента, однак вирішити цю проблему можна, якщо здійснити замовлення на сайті Магістр – найкращий студентський сервіс на ринку.

 1. Здійсніть реєстрацію. Для того, щоб ви могли перейти до заповнення форми із замовленням, слід зареєструватися на сайті. Натисніть кнопку “Замовити” - вона дозволить вам перейти до форми замовлення. Додайте електронну адресу та власний телефон, які використовуватимуться в подальшому для організації спілкування.
 2. Заповнення форми. Ми наполегливо рекомендуємо прикріпити методичку або перед замовленням, або на початковій стадії виконання роботи, оскільки це зменшить в подальшому кількість виправлень магістерської роботи. Якщо ж методичних рекомендацій немає - робота виконується за стандартними вимогами передових закладів вищої освіти України. Тема та план магістерської роботи повинні бути затвердженими керівником.
 3. Передоплата. Оплата за магістерську роботу із статистики здійснюється в кілька етапів. За звичай, їх є два. Однак можна розділити на 3-4 в залежності від кількості розділів магістерської роботи. Повна оплата проводиться по факту виконання замовлення. Для оплати використовуються електронні системи платежів LiqPay чи Platon.
 4. Доопрацювання. Це необов’язковий, однак можливий крок, про який ми інформуємо наших клієнтів. Всі доопрацювання в межах затвердженої теми та плану здійснюються автором роботи безкоштовно. Всі додаткові доопрацювання, що потребують додаткової оплати, узгоджуються із автором роботи.
 5. Відгук. Залиште відгук про співпрацю, навіть якщо вам щось не сподобалось у нашому сервісі. Ми публікуємо на сайті всі відгуки. Це дозволить клієнтам розуміти реальний стан сервісу Магістр, а нам дозволить підвищити ефективність виконання замовлень.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти користуються послугами Магістра?

 • Статистика - це складний предмет, магістерські роботи з якого насичені складними розрахунками. Довіряючи магістерську спеціалістами з досвідом, ви зменшуєте кількість доопрацювань та підвищуєте шанс отримати високий бал при захисті.
 • Унікальність теорії магістерської роботи - близько 80%, розрахункова частина виконується відповідно до вимог закладу освіти.
 • Доопрацювання та правки є безкоштовними.
Що про нас кажуть?
Валентина
20 лютого
Щиро дякую за допомогу. Роботу виконали професійно, вчасно, правки зробили швидко та безкоштовно
ID: 9378ХХ
Анастасія
16 лютого
Дуже вдячна за роботу!! Виконана в зазначені терміни, гарно та правильно оформлена!)
ID: 9449ХХ
Костянтин
12 лютого
Дякую за роботу. Все супер!
ID: 8805ХХ
Тарас
19 грудня
Всі вимоги дотримані, написано якісно і відносно швидко.
ID: 8972ХХ
Анастасія
18 грудня
дуже дякую за роботу! за курсову роботу отримала 98 балів
ID: 7562ХХ
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна замовити магістерську роботу зі статистики без плану?
Так, можна, ми самостійно складаємо план і рекомендуємо затвердити його у керівника. Це дозволить у майбутньому уникнути проблем та непорозумінь.
Чи можна отримати контактні дані автора роботи?
Ви можете комунікувати із автором роботи через час в приватному кабінеті студентського сервісу Магістр. Особисті контакти авторів робіт не надаються.
Чи можна зробити термінове замовлення магістерської роботи в компанії Магістр?
Так. Середній термін виконання роботи – від 5 днів. Термінові роботи передбачають збільшення вартості написання роботи через залучення кількох авторів.
Які гарантії якості магістерської роботи ви надаєте?
Перше – це висока унікальність роботи. Друге – це високий науковий рівень дослідження. Третє - це безкоштовні доопрацювання в межах затвердженого плану.
Яку інформацію слід надати для замовлення магістерської роботи?
Статистика передбачає виконання розрахунків відповідно до рекомендаційних вимог, тому до замовлення слід долучити методичні рекомендації, лабораторні чи інші матеріали, які передбачалися викладачем предмету для навчального процесу та написання магістерської роботи.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін