0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота на замовлення з готельно-ресторанної справи

Замовляйте магістерську роботу з готельно-ресторанної справи в агентстві Магістр за доступною ціною, знаходячись в будь-якому регіоні України!

Дізнайся вартість магістерської з готельно-ресторанної справи
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 8150 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 000
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити магістерську роботу з готельно-ресторанної справи?

Якщо ви вирішили замовити магістерську роботу з готельно-ресторанної справи, то зробили правильний вибір, адже це дуже просто. Агентство Магістр співпрацює зі своїми клієнтами через інтернет, тому все, що вам потрібно – це смартфон, планшет чи комп’ютер. Зайдіть на сайт агентства та виконайте наступні кроки:

 1. Пройдіть обов’язкову реєстрацію, яка дозволить отримати доступ в особистий кабінет та оформити замовлення. Після натискання кнопки «Замовити», ви заповняєте реєстраційну форму у та вказуєте в ній тип роботи, своє ім’я та адресу електронної пошти.
 2. Оформіть замовлення у своєму особистому кабінеті. Заповніть форму, вказавши в ній основні вимоги до роботи, такі як тип, тема, кількість сторінок, унікальність тощо. Бажано надати методичні рекомендації. Якщо їх немає, робота буде відповідати загальним вимогам, які встановлені ВНЗ до магістерських робіт. Не забудьте вказати, де та на якому курсі ви навчаєтесь.
 3. Узгодьте вартість роботи. Протягом доби з моменту подання заявки ви отримаєте повідомлення, в якому буде вказано, чи був підібраний автор, та яку ціну роботи він встановив. Якщо його умови вас влаштовують, ви вносите завдаток. Якщо ні – ви можете замовити магістерську роботу з готельно-ресторанної справи в іншого автора. Він матиме нижчу кваліфікацію чи менший досвід роботи, тому виконає замовлення за більш доступною ціною. Також ви маєте право відхилити свою заявку.
 4. Оплатіть замовлення. Ви здійснюєте оплату у два етапи. Спочатку вносите завдаток, а після того, як буде написаний та перевірений перший розділ роботи – оплачуєте за другий розділ та частину роботи, яка залишилась. Для своєї зручності використовуйте особистий кабінет та сервіси оплати Platon чи Liqpay. Слід зазначити, що складання плану входить в вартість роботи.
 5. Відправте на доопрацювання файл із зауваженнями наукового керівника. В рамках плану вони вносяться безкоштовно.
 6. Оцініть роботу та співпрацю з агентством Магістр. Ви можете поставити оцінку та при необхідності залишити своє зауваження в особистому кабінеті.
Поставити питання менеджеру агентства Магістр можна в чаті. Він зробить все можливе для швидкого розв'язання вашої проблеми.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських з готельно-ресторанної справи довіряють Магістру?

Готельно-ресторанна справа – досить складний предмет, тому написання магістерських робіт під силу далеко не кожному студенту. По цій причині варто довірити написання магістерських робіт з готельно-ресторанної справи професійним та кваліфікованим авторам агентства Магістр.

В чому перевага співпраці з агентством?
Співпраця з агентством Магістр має безліч переваг, серед яких необхідно відзначити наступні:

 • висока якість готової роботи, яка відповідає всім зазначеним вимогам;
 • унікальність роботи та система перевірки, яка вимагається ВНЗ;
 • виконання роботи у встановлені терміни;
 • внесення всіх необхідних поправок (в рамках плану - безкоштовно);
 • супровід роботи до її здачі та захисту;
 • доступна ціна та знижки для постійних клієнтів, які дають можливість зекономити, якщо ви вирішили купити магістерську роботу з готельно-ресторанної справи в агентстві Магістр.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно автору на написання магістерської роботи?
На написання магістерських робіт потрібно від 15 до 30 днів. Однак це залежить від вимог ВНЗ, встановлених до роботи. Термінові замовлення виконуються за 4 дні.
Чи можна замовити магістерську з готельно-ресторанної справи без плану?
Агентство Магістр приймає замовлення без плану та пропонує скласти його абсолютно безкоштовно.
Яким чином відбувається спілкування автора та клієнта?
Спілкування автора та клієнта відбувається в чаті з менеджером агентства.
Яку унікальність матиме замовлена магістерська робота?
Унікальність магістерської роботи буде не меншою, ніж зазначено в замовленні. Вона буде перевірятися в системі, яка вимагається вищим навчальним закладом. Якщо вимог щодо цього немає, використовується система еТХТ.
Чи потрібно надавати додаткові матеріали?
Оформляючи замовлення, варто надати методичку, розрахунки, таблиці, джерела та інші додаткові матеріали, які є в наявності.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін