0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота на замовлення з інформаційно-аналітичної діяльності

Замовляйте магістерську роботу з інформаційно-аналітичної діяльності в агентстві Магістр та здавайте її з першого разу, вчасно та з гарантією!

Дізнайся вартість магістерської з інформаційно-аналітичної діяльності
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 8150 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 999
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити магістерську роботу з інформаційно-аналітичної діяльності?

Замовити магістерську роботу з інформаційно-аналітичної діяльності може кожен український студент. Все, що йому для цього потрібно – це смартфон, комп'ютер або інший пристрій, який має доступ до Інтернету. Агентство Магістр створило свій сайт, завдяки чому може приймати замовлення з усіх куточків країни. Для того, щоб оформити замовлення, необхідно зробити кілька простих дій:

 1. Пройти реєстрацію та зайти до свого особистого кабінету для подальшого оформлення замовлення. У формі, що відкрилася після натискання кнопки «Замовити», слід вказати тип роботи (магістерська дипломна), своє ім'я та адресу електронної пошти для доступу до особистого кабінету.
 2. Оформити замовлення. Для цього слід заповнити форму, що відкривається в особистому кабінеті. У ній позначаються основні вимоги до роботи, такі як її тема, предмет, яким вона виконується, кількість сторінок, термін написання, унікальність тощо. Вимоги зібрані у методичці, яку необхідно надати разом із заявкою.
 3. Дочекатися рішення щодо заявки та визначитися з ціною замовлення. Ціна роботи буде відома після розгляду заявки та підбору автора. Протягом доби замовнику надходить повідомлення з ціною роботи і він вносить передоплату. Якщо вона здалася йому надто високою, він має право замовити магістерську з інформаційно-аналітичної діяльності в іншого, менш досвідченого автора, якщо він погодиться зробити її за доступнішою ціною. Також можна скасувати замовлення.
 4. Оплатити замовлення. Магістерські роботи з інформаційно-аналітичної діяльності та інших дисциплін оплачуються у два етапи. Перший етап – внесення передоплати, а другий – переказ коштів решту роботи. Найпростіше і найзручніше внести кошти в особистому кабінеті, скориставшись популярними платіжними сервісами Platon або Liqpay. План, який може бути складений автором агенції, додатково не оплачується.
 5. Надіслати файл із зауваженнями до розділу або всієї магістерської для внесення доопрацювань. Якщо початкове завдання не змінювалось, ця послуга надається безкоштовно.
 6. Оцінити роботу автора та агенції. Оцінку, як і зауваження, можна поставити у власному кабінеті.
Зв'язатися з менеджером агенції Магістр дуже просто. Для цього необхідно написати йому в чат. Оперативна відповідь гарантується.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських робіт з інформаційно-аналітичної діяльності довіряють Магістрові?

Магістерська робота з такої дисципліни, як інформаційно-аналітична діяльність, може бути виконана досвідченими та кваліфікованими спеціалістами агентства Магістр. Співпраця з ними має велику кількість переваг, таких як:

 • Відповідність вимогам вузу та нормам антиплагіату;
 • Своєчасне виконання;
 • Можливість термінового виконання замовлення;
 • Безкоштовне внесення поправок, яке виконується у межах затвердженого плану;
 • Супровід роботи доти, доки вона не буде здана та захищена;
 • Доступна ціна та знижки для постійних замовників;
 • Зручне та оформлення замовлення на сайті агентства.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно автору для того, щоб написати якісну магістерську роботу?
Йому знадобиться від 15 до 30 днів. Якщо замовлення термінове, то воно буде зроблено за 4 дні. Автор не береться до роботи, якщо розуміє, що не може виконати її вчасно.
Чи можна купити магістерську роботу з інформаційно-аналітичної діяльності, якщо немає затвердженого плану?
Така можливість має кожен студент. План буде складено автором.
Як спілкуватися з автором та стежити за ходом написання магістерської роботи?
Прямого спілкування із автором немає. Всі питання задаються менеджером агентства в чаті.
Чи не буде проблем із унікальністю?
Клієнтам гарантується та унікальність, яка була вказана у вимогах. Це стосується і сервісу для її перевірки. В іншому випадку, унікальність матиме середній рівень. Для її перевірки використовуватиметься сервіс еТХТ.
Яку додаткову інформацію має надати клієнт?
Крім методички, бажано надати додаткові матеріали – розрахунки, таблиці, джерела, побажання викладача та ін.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін