0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з психології на замовлення

Потрібна магістерська з психології? Вітаємо, ви опинилися у потрібному місці. У компанії «Магістр» працюють лише висококваліфіковані автори, високий бал гарантований. Оформіть замовлення зараз і забудьте про будь-які турботи.

Дізнайся вартість магістерської роботи з психології
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 10190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
344
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
72 101
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як оформити замовлення на сайті Magistr

Спеціальність «Психологія» є однією з найбільш затребуваних на сьогоднішній день. Перед фахівцями з профільною освітою відкриваються широкі перспективи: ви можете працевлаштуватися на державну чи приватну компанію, розпочати власну практику. Без диплома не обійтись. Враховуючи той факт, що на ринку послуг дуже багато псевдопсихологів, люди охочіше звертаються за психологічною допомогою до тих, хто навчався в університеті, ніж до тих, хто закінчив короткі курси.

Магістерська робота з психології — це результат вашого п'яти- або шестирічного навчання у ВНЗ. Знання здобуто, навички сформовано, пройдено певну практику. Тепер потрібно представити до захисту досить об'ємний проект, який підтвердить, що ви маєте необхідні компетенції і можете працювати психологом. Чи складно його написати? Якщо підходити до питання з усією відповідальністю, відповідь однозначна: так.

Магістерські роботи з психології передбачають аналіз багатьох наукових джерел, проведення самостійного дослідження, опитувань, тестувань, математичний аналіз результатів. Студент повинен не тільки виконати ці операції, а й оформити текст роботи відповідно до вимог, які постійно посилюються. Якщо обсяг основного тексту вашої дисертації 80 сторінок, то потрібно знайти стільки ж джерел у списку літератури, а головне, правильно розставити посилання на них усередині параграфів.

Що вже казати про унікальність. Університети хочуть бачити магістерські з психології оригінальними на 80-90 відсотків, а це досить високий показник. Якщо просто скопіювати текст із книг або статей, система перевірки плагіату ваше дослідження не пропустить. Чи варто так ризикувати, коли ви отримали диплом на руки? Ні в якому разі. Краще замовте дисертацію у нас. Алгоритм наступний:

 1. Швидка реєстрація. Перейдіть за посиланням «Замовити». Система попросить ввести ім'я, адресу електронної пошти, номер мобільного телефону і згенерує посилання для швидкого доступу в особистий кабінет.
 2. Заповнення анкети. Вкажіть вашу тему, кількість сторінок, потрібний відсоток унікальності, час, відведений на виконання проекту. Ми здійснюємо пошук виконавця, ґрунтуючись на цих даних.
 3. Передплата. Протягом дня буде відомо, за яку ціну автор готовий виконати заявку. Якщо кандидатів кілька, ви самостійно зможете вибрати, з ким співпрацювати: з більш досвідченим та дорогим виконавцем, або з тим, хто оцінює свої послуги дешевше. Як тільки питання вирішено, можете здійснювати платіж. Це сигнал для початку роботи.
 4. Спілкування із автором. Вся комунікація здійснюється у власному кабінеті. Ви можете залишати коментарі та прикріплювати файли. Обов'язково завантажити план, узгоджений з науковим керівником. Етап не можна упустити, інакше магістерський проект доведеться переписувати. Також ми просимо взяти на кафедрі методичку, щоб врахувати всі нюанси щодо оформлення. Якщо цього не зробити, підсумкову оцінку можуть знизити.
 5. Внесення залишку та отримання свого замовлення. У домовлений термін магістерська дисертація з психології готова. Якщо потрібно внести правки, ми зробимо це безкоштовно.

Термін написання магістерських дисертацій у середньому становить 60 днів. Можливе термінове написання, але така послуга коштує дорожче. Не затягуйте з оформленням замовлення, якщо хочете заощадити.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

В чому переваги агенції «Магістр»

Наша компанія надає послуги з пошуку та систематизації інформації з 2008 року. За цей період сервісом скористалися 38 тисяч студентів, їхня кількість продовжує зростати. До нас звертаються з України, Чехії, Польщі та інших країн. Відгуки можна переглянути на нашому сайті або на інших порталах. Замовити магістерську психологію варто, тому що:

 • замовлення буде виконано професійним виконавцем. У нашому штаті лише люди з вищою освітою: викладачі, аспіранти. Вони напишуть текст точно вчасно та з дотриманням усіх вимог;
 • ваша анонімність гарантована, дані про замовників ми нікому не передаємо. Швидше за все, в університеті думатимуть, що ви написали роботу самостійно;
 • пропонуємо обґрунтовані ціни. Ви не витрачаєте нерви та час, робота виконується відповідно до всіх вимог;
 • працюємо офіційно, на всі онлайн-замовлення поширюються ті ж самі гарантії, що й на договори, укладені в офісах. Ми цінуємо свою репутацію, тому не підводимо клієнтів;
 • онлайн-платежі безпечні, тому що для проведення операцій ми вибираємо лише надійних екваєрів – Liq Pay, Platon. Користуватись сервісом зручно.

На нашому сайті можна замовити й інші види робіт, наприклад презентацію на захист, доповідь, есе, студентську статтю (потрібна як апробація результатів). Ознайомтеся з переліком на головній сторінці сайту. Якщо залишилися питання, зателефонуйте нам.

Що про нас кажуть?
Демід
14 червня
Чудова робота! Усі формати правильні, викладач поставив 5. Щиро дякую Автору за швидку та якісну роботу!!
ID: 10379ХХ
VITALINA
09 червня
Дякую! Робота виконана якісно, та я отримала гарний бал, оператори завжди були на зв'язку
ID: 9734ХХ
Олександр
06 червня
роботою задоволений
ID: 10178ХХ
Maria
05 червня
Я думаю, що в мене була досить складна робота, але автор виконав її чудово, дякую за роботу і допомогу у всіх питаннях
ID: 10319ХХ
Юрій
29 травня
За час, виділений на виконання, робота в цілому виконана майже бездоганно.
ID: 10279ХХ
Марина     13 червня
Курсовая
Сподобалося минулого разу обслуговування в компанії Магістр, вирішила знову звернутися, оскільки самій писати курсову роботу досить ліньки і довго, а тут фахівець в області напише і голова не болить. Робила так вже на попередньому курсі і ніхто ні про що не запідозрив – так що хто боїться – не бійтеся, а хто сумнівається – не сумнівайтеся і замовляйте спокійно тут роботи.
Настя     05 червня
Магистерская
За мою п'ятірку була нереальна боротьба, багато коригували роботу, за підсумком зробили все ідеально. я прямо під кінець стала спокійна за ВКР, науковий керівник на певному етапі навіть похвалив. Навіть ніяково перед автором, який постійно був на зв'язку та редагував роботу. Але я йому дуже вдячна. Менеджери завжди були на зв'язку – дзвінок або повідомлення в особистому кабінеті, не має значення. Якби мені ще раз довелося писати магістерську, знову звернулася б до компанії. Велике дякую!!!!
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи обов'язковою є методичка і де її беруть?

Якщо у вас немає методички, наші автори можуть виконати роботу за стандартними вимогами. Але якщо потім з'ясується, що вимоги Вашого внз відрізняються, то можливі платні доопрацювання. Тому краще одразу надати вашу методичку.

Методичні вказівки щодо написання роботи має надати методист на кафедрі або ваш науковий керівник.

Чи можу я спілкуватися з автором?

Так, ви зможете спілкуватися з автором через внутрішній чат у вашому особистому кабінеті.

Автор відповість на будь-які ваші запитання щодо роботи.

Який порядок оплати?

Щоб автор почав виконувати вашу роботу, Ви повинні внести задаток через систему оплати LiqPay або Platon у вашому особистому кабінеті.

Нетермінові замовлення оплачуються у два етапи: 50% задатку на початку, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50% наприкінці – перед відправкою вам усієї готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) та дисертації можна оплачувати окремо за розділами.

Термінові замовлення можуть вимагати 100% передоплати.

Мою роботу не прийняли. Що робити?

Науковці часто пишуть зауваження та побажання щодо робіт і повертають їх студенту на доопрацювання. Це стандартна процедура і тут немає нічого страшного;)

Просто натисніть у вашому кабінеті (у блоці «Файли») на кнопку «Допрацювати» і напишіть там зауваження від вашого керівника. За потреби, можете прикріпити файл/фото.

Ваші зауваження одразу надійдуть автору.

Які гарантії, що ви виконаєте доопрацювання після оплати?

Щоб перевірити репутацію сервісу, можна почитати відгуки, які залишають студенти за результатами замовлення робіт. Ми працюємо в даній галузі з 2008 року і за цей час ми не залишили жодного клієнта з проблемами.


Виконуємо магістерські з таких дисциплін: