0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з психології на замовлення

Потрібна магістерська з психології? Вітаємо, ви опинилися у потрібному місці. У компанії «Магістр» працюють лише висококваліфіковані автори, високий бал гарантований. Оформіть замовлення зараз і забудьте про будь-які турботи.

Дізнайся вартість магістерської роботи з психології
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 8150 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
560
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 490
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як оформити замовлення на сайті Magistr

Спеціальність «Психологія» є однією з найбільш затребуваних на сьогоднішній день. Перед фахівцями з профільною освітою відкриваються широкі перспективи: ви можете працевлаштуватися на державну чи приватну компанію, розпочати власну практику. Без диплома не обійтись. Враховуючи той факт, що на ринку послуг дуже багато псевдопсихологів, люди охочіше звертаються за психологічною допомогою до тих, хто навчався в університеті, ніж до тих, хто закінчив короткі курси.

Магістерська робота з психології — це результат вашого п'яти- або шестирічного навчання у ВНЗ. Знання здобуто, навички сформовано, пройдено певну практику. Тепер потрібно представити до захисту досить об'ємний проект, який підтвердить, що ви маєте необхідні компетенції і можете працювати психологом. Чи складно його написати? Якщо підходити до питання з усією відповідальністю, відповідь однозначна: так.

Магістерські роботи з психології передбачають аналіз багатьох наукових джерел, проведення самостійного дослідження, опитувань, тестувань, математичний аналіз результатів. Студент повинен не тільки виконати ці операції, а й оформити текст роботи відповідно до вимог, які постійно посилюються. Якщо обсяг основного тексту вашої дисертації 80 сторінок, то потрібно знайти стільки ж джерел у списку літератури, а головне, правильно розставити посилання на них усередині параграфів.

Що вже казати про унікальність. Університети хочуть бачити магістерські з психології оригінальними на 80-90 відсотків, а це досить високий показник. Якщо просто скопіювати текст із книг або статей, система перевірки плагіату ваше дослідження не пропустить. Чи варто так ризикувати, коли ви отримали диплом на руки? Ні в якому разі. Краще замовте дисертацію у нас. Алгоритм наступний:

 1. Швидка реєстрація. Перейдіть за посиланням «Замовити». Система попросить ввести ім'я, адресу електронної пошти, номер мобільного телефону і згенерує посилання для швидкого доступу в особистий кабінет.
 2. Заповнення анкети. Вкажіть вашу тему, кількість сторінок, потрібний відсоток унікальності, час, відведений на виконання проекту. Ми здійснюємо пошук виконавця, ґрунтуючись на цих даних.
 3. Передплата. Протягом дня буде відомо, за яку ціну автор готовий виконати заявку. Якщо кандидатів кілька, ви самостійно зможете вибрати, з ким співпрацювати: з більш досвідченим та дорогим виконавцем, або з тим, хто оцінює свої послуги дешевше. Як тільки питання вирішено, можете здійснювати платіж. Це сигнал для початку роботи.
 4. Спілкування із автором. Вся комунікація здійснюється у власному кабінеті. Ви можете залишати коментарі та прикріплювати файли. Обов'язково завантажити план, узгоджений з науковим керівником. Етап не можна упустити, інакше магістерський проект доведеться переписувати. Також ми просимо взяти на кафедрі методичку, щоб врахувати всі нюанси щодо оформлення. Якщо цього не зробити, підсумкову оцінку можуть знизити.
 5. Внесення залишку та отримання свого замовлення. У домовлений термін магістерська дисертація з психології готова. Якщо потрібно внести правки, ми зробимо це безкоштовно.

Термін написання магістерських дисертацій у середньому становить 60 днів. Можливе термінове написання, але така послуга коштує дорожче. Не затягуйте з оформленням замовлення, якщо хочете заощадити.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

В чому переваги агенції «Магістр»

Наша компанія надає послуги з пошуку та систематизації інформації з 2008 року. За цей період сервісом скористалися 38 тисяч студентів, їхня кількість продовжує зростати. До нас звертаються з України, Чехії, Польщі та інших країн. Відгуки можна переглянути на нашому сайті або на інших порталах. Замовити магістерську психологію варто, тому що:

 • замовлення буде виконано професійним виконавцем. У нашому штаті лише люди з вищою освітою: викладачі, аспіранти. Вони напишуть текст точно вчасно та з дотриманням усіх вимог;
 • ваша анонімність гарантована, дані про замовників ми нікому не передаємо. Швидше за все, в університеті думатимуть, що ви написали роботу самостійно;
 • пропонуємо обґрунтовані ціни. Ви не витрачаєте нерви та час, робота виконується відповідно до всіх вимог;
 • працюємо офіційно, на всі онлайн-замовлення поширюються ті ж самі гарантії, що й на договори, укладені в офісах. Ми цінуємо свою репутацію, тому не підводимо клієнтів;
 • онлайн-платежі безпечні, тому що для проведення операцій ми вибираємо лише надійних екваєрів – Liq Pay, Platon. Користуватись сервісом зручно.

На нашому сайті можна замовити й інші види робіт, наприклад презентацію на захист, доповідь, есе, студентську статтю (потрібна як апробація результатів). Ознайомтеся з переліком на головній сторінці сайту. Якщо залишилися питання, зателефонуйте нам.

Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи обов'язковою є методичка і де її беруть?

Якщо у вас немає методички, наші автори можуть виконати роботу за стандартними вимогами. Але якщо потім з'ясується, що вимоги Вашого внз відрізняються, то можливі платні доопрацювання. Тому краще одразу надати вашу методичку.

Методичні вказівки щодо написання роботи має надати методист на кафедрі або ваш науковий керівник.

Чи можу я спілкуватися з автором?

Так, ви зможете спілкуватися з автором через внутрішній чат у вашому особистому кабінеті.

Автор відповість на будь-які ваші запитання щодо роботи.

Який порядок оплати?

Щоб автор почав виконувати вашу роботу, Ви повинні внести задаток через систему оплати LiqPay або Platon у вашому особистому кабінеті.

Нетермінові замовлення оплачуються у два етапи: 50% задатку на початку, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50% наприкінці – перед відправкою вам усієї готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) та дисертації можна оплачувати окремо за розділами.

Термінові замовлення можуть вимагати 100% передоплати.

Мою роботу не прийняли. Що робити?

Науковці часто пишуть зауваження та побажання щодо робіт і повертають їх студенту на доопрацювання. Це стандартна процедура і тут немає нічого страшного;)

Просто натисніть у вашому кабінеті (у блоці «Файли») на кнопку «Допрацювати» і напишіть там зауваження від вашого керівника. За потреби, можете прикріпити файл/фото.

Ваші зауваження одразу надійдуть автору.

Які гарантії, що ви виконаєте доопрацювання після оплати?

Щоб перевірити репутацію сервісу, можна почитати відгуки, які залишають студенти за результатами замовлення робіт. Ми працюємо в даній галузі з 2008 року і за цей час ми не залишили жодного клієнта з проблемами.


Виконуємо магістерські з таких дисциплін: