0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з психології на замовлення

Потрібна магістерська з психології? Вітаємо, ви опинилися у потрібному місці. У компанії «Магістр» працюють лише висококваліфіковані автори, високий бал гарантований. Оформіть замовлення зараз і забудьте про будь-які турботи.

Дізнайся вартість магістерської роботи з психології
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 10190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
360
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
64 647
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як оформити замовлення на сайті Magistr

Спеціальність «Психологія» є однією з найбільш затребуваних на сьогоднішній день. Перед фахівцями з профільною освітою відкриваються широкі перспективи: ви можете працевлаштуватися на державну чи приватну компанію, розпочати власну практику. Без диплома не обійтись. Враховуючи той факт, що на ринку послуг дуже багато псевдопсихологів, люди охочіше звертаються за психологічною допомогою до тих, хто навчався в університеті, ніж до тих, хто закінчив короткі курси.

Магістерська робота з психології — це результат вашого п'яти- або шестирічного навчання у ВНЗ. Знання здобуто, навички сформовано, пройдено певну практику. Тепер потрібно представити до захисту досить об'ємний проект, який підтвердить, що ви маєте необхідні компетенції і можете працювати психологом. Чи складно його написати? Якщо підходити до питання з усією відповідальністю, відповідь однозначна: так.

Магістерські роботи з психології передбачають аналіз багатьох наукових джерел, проведення самостійного дослідження, опитувань, тестувань, математичний аналіз результатів. Студент повинен не тільки виконати ці операції, а й оформити текст роботи відповідно до вимог, які постійно посилюються. Якщо обсяг основного тексту вашої дисертації 80 сторінок, то потрібно знайти стільки ж джерел у списку літератури, а головне, правильно розставити посилання на них усередині параграфів.

Що вже казати про унікальність. Університети хочуть бачити магістерські з психології оригінальними на 80-90 відсотків, а це досить високий показник. Якщо просто скопіювати текст із книг або статей, система перевірки плагіату ваше дослідження не пропустить. Чи варто так ризикувати, коли ви отримали диплом на руки? Ні в якому разі. Краще замовте дисертацію у нас. Алгоритм наступний:

 1. Швидка реєстрація. Перейдіть за посиланням «Замовити». Система попросить ввести ім'я, адресу електронної пошти, номер мобільного телефону і згенерує посилання для швидкого доступу в особистий кабінет.
 2. Заповнення анкети. Вкажіть вашу тему, кількість сторінок, потрібний відсоток унікальності, час, відведений на виконання проекту. Ми здійснюємо пошук виконавця, ґрунтуючись на цих даних.
 3. Передплата. Протягом дня буде відомо, за яку ціну автор готовий виконати заявку. Якщо кандидатів кілька, ви самостійно зможете вибрати, з ким співпрацювати: з більш досвідченим та дорогим виконавцем, або з тим, хто оцінює свої послуги дешевше. Як тільки питання вирішено, можете здійснювати платіж. Це сигнал для початку роботи.
 4. Спілкування із автором. Вся комунікація здійснюється у власному кабінеті. Ви можете залишати коментарі та прикріплювати файли. Обов'язково завантажити план, узгоджений з науковим керівником. Етап не можна упустити, інакше магістерський проект доведеться переписувати. Також ми просимо взяти на кафедрі методичку, щоб врахувати всі нюанси щодо оформлення. Якщо цього не зробити, підсумкову оцінку можуть знизити.
 5. Внесення залишку та отримання свого замовлення. У домовлений термін магістерська дисертація з психології готова. Якщо потрібно внести правки, ми зробимо це безкоштовно.

Термін написання магістерських дисертацій у середньому становить 60 днів. Можливе термінове написання, але така послуга коштує дорожче. Не затягуйте з оформленням замовлення, якщо хочете заощадити.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

В чому переваги агенції «Магістр»

Наша компанія надає послуги з пошуку та систематизації інформації з 2008 року. За цей період сервісом скористалися 38 тисяч студентів, їхня кількість продовжує зростати. До нас звертаються з України, Чехії, Польщі та інших країн. Відгуки можна переглянути на нашому сайті або на інших порталах. Замовити магістерську психологію варто, тому що:

 • замовлення буде виконано професійним виконавцем. У нашому штаті лише люди з вищою освітою: викладачі, аспіранти. Вони напишуть текст точно вчасно та з дотриманням усіх вимог;
 • ваша анонімність гарантована, дані про замовників ми нікому не передаємо. Швидше за все, в університеті думатимуть, що ви написали роботу самостійно;
 • пропонуємо обґрунтовані ціни. Ви не витрачаєте нерви та час, робота виконується відповідно до всіх вимог;
 • працюємо офіційно, на всі онлайн-замовлення поширюються ті ж самі гарантії, що й на договори, укладені в офісах. Ми цінуємо свою репутацію, тому не підводимо клієнтів;
 • онлайн-платежі безпечні, тому що для проведення операцій ми вибираємо лише надійних екваєрів – Liq Pay, Platon. Користуватись сервісом зручно.

На нашому сайті можна замовити й інші види робіт, наприклад презентацію на захист, доповідь, есе, студентську статтю (потрібна як апробація результатів). Ознайомтеся з переліком на головній сторінці сайту. Якщо залишилися питання, зателефонуйте нам.

Що про нас кажуть?
Arthur
29 листопада
Дякую, ви впоралися з завданням вчасно, і я зміг захистити ІНДЗ на гарний бал!
ID: 8754ХХ
Андрей
26 листопада
Виражаю щиру вдячність за високий професіоналізм та відмінну роботу, яку ви виконали. Ваша курсова робота з предмету "Міжнародний менеджмент" вразила мене як глибоким розумінням предмету, так і здатністю лаконічно та чітко висловлювати ідеї. Також хочу відзначити вашу старанність та відданість роботі. Кожен розділ курсової роботи був детально розроблений, аргументований та підкріплений відповідними джерелами. Ви не лише дотримались всіх вимог та рекомендацій, але і вдало узгодили їх із загальним концептом роботи, зберігаючи її цілісність та логічність. Особливо вражає ваша здатність враховувати конструктивну критику та швидко та ефективно вносити виправлення. Дякую вам за те, що ви приділяєте увагу кожній деталі та робите все можливе для того, щоб результат був максимально високоякісним. Ваша робота відображає великий рівень відданості та професійного ставлення до власної діяльності. Ще раз дякую за вашу відмінну роботу та високий стандарт професіоналізму. Бажаю вам подальших успіхів у вашій науковій та професійній діяльності.
ID: 8806ХХ
Анастасія
22 листопада
Робота виконана швидко, якісно і вчасно, дякую автору та помічникам за курсову роботу Не перший раз замовляю і залишаюся всим задоволена
ID: 8610ХХ
Василь
17 листопада
Загалом робота була виконана на вищому рівні. Я залишився задоволений.
ID: 8750ХХ
Ольга
09 листопада
Дякую за відповідальність, швидкість та творчий підхід до роботи.
ID: 8784ХХ
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи обов'язковою є методичка і де її беруть?

Якщо у вас немає методички, наші автори можуть виконати роботу за стандартними вимогами. Але якщо потім з'ясується, що вимоги Вашого внз відрізняються, то можливі платні доопрацювання. Тому краще одразу надати вашу методичку.

Методичні вказівки щодо написання роботи має надати методист на кафедрі або ваш науковий керівник.

Чи можу я спілкуватися з автором?

Так, ви зможете спілкуватися з автором через внутрішній чат у вашому особистому кабінеті.

Автор відповість на будь-які ваші запитання щодо роботи.

Який порядок оплати?

Щоб автор почав виконувати вашу роботу, Ви повинні внести задаток через систему оплати LiqPay або Platon у вашому особистому кабінеті.

Нетермінові замовлення оплачуються у два етапи: 50% задатку на початку, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50% наприкінці – перед відправкою вам усієї готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) та дисертації можна оплачувати окремо за розділами.

Термінові замовлення можуть вимагати 100% передоплати.

Мою роботу не прийняли. Що робити?

Науковці часто пишуть зауваження та побажання щодо робіт і повертають їх студенту на доопрацювання. Це стандартна процедура і тут немає нічого страшного;)

Просто натисніть у вашому кабінеті (у блоці «Файли») на кнопку «Допрацювати» і напишіть там зауваження від вашого керівника. За потреби, можете прикріпити файл/фото.

Ваші зауваження одразу надійдуть автору.

Які гарантії, що ви виконаєте доопрацювання після оплати?

Щоб перевірити репутацію сервісу, можна почитати відгуки, які залишають студенти за результатами замовлення робіт. Ми працюємо в даній галузі з 2008 року і за цей час ми не залишили жодного клієнта з проблемами.


Виконуємо магістерські з таких дисциплін: