0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з психології на замовлення

Потрібна магістерська з психології? Вітаємо, ви опинилися у потрібному місці. У компанії «Магістр» працюють лише висококваліфіковані автори, високий бал гарантований. Оформіть замовлення зараз і забудьте про будь-які турботи.

Дізнайся вартість магістерської роботи з психології
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 5520 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
700
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
42 640
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як оформити замовлення на сайті Magistr

Спеціальність «Психологія» є однією з найбільш затребуваних на сьогоднішній день. Перед фахівцями з профільною освітою відкриваються широкі перспективи: ви можете працевлаштуватися на державну чи приватну компанію, розпочати власну практику. Без диплома не обійтись. Враховуючи той факт, що на ринку послуг дуже багато псевдопсихологів, люди охочіше звертаються за психологічною допомогою до тих, хто навчався в університеті, ніж до тих, хто закінчив короткі курси.

Магістерська робота з психології — це результат вашого п'яти- або шестирічного навчання у ВНЗ. Знання здобуто, навички сформовано, пройдено певну практику. Тепер потрібно представити до захисту досить об'ємний проект, який підтвердить, що ви маєте необхідні компетенції і можете працювати психологом. Чи складно його написати? Якщо підходити до питання з усією відповідальністю, відповідь однозначна: так.

Магістерські роботи з психології передбачають аналіз багатьох наукових джерел, проведення самостійного дослідження, опитувань, тестувань, математичний аналіз результатів. Студент повинен не тільки виконати ці операції, а й оформити текст роботи відповідно до вимог, які постійно посилюються. Якщо обсяг основного тексту вашої дисертації 80 сторінок, то потрібно знайти стільки ж джерел у списку літератури, а головне, правильно розставити посилання на них усередині параграфів.

Що вже казати про унікальність. Університети хочуть бачити магістерські з психології оригінальними на 80-90 відсотків, а це досить високий показник. Якщо просто скопіювати текст із книг або статей, система перевірки плагіату ваше дослідження не пропустить. Чи варто так ризикувати, коли ви отримали диплом на руки? Ні в якому разі. Краще замовте дисертацію у нас. Алгоритм наступний:

 1. Швидка реєстрація. Перейдіть за посиланням «Замовити». Система попросить ввести ім'я, адресу електронної пошти, номер мобільного телефону і згенерує посилання для швидкого доступу в особистий кабінет.
 2. Заповнення анкети. Вкажіть вашу тему, кількість сторінок, потрібний відсоток унікальності, час, відведений на виконання проекту. Ми здійснюємо пошук виконавця, ґрунтуючись на цих даних.
 3. Передплата. Протягом дня буде відомо, за яку ціну автор готовий виконати заявку. Якщо кандидатів кілька, ви самостійно зможете вибрати, з ким співпрацювати: з більш досвідченим та дорогим виконавцем, або з тим, хто оцінює свої послуги дешевше. Як тільки питання вирішено, можете здійснювати платіж. Це сигнал для початку роботи.
 4. Спілкування із автором. Вся комунікація здійснюється у власному кабінеті. Ви можете залишати коментарі та прикріплювати файли. Обов'язково завантажити план, узгоджений з науковим керівником. Етап не можна упустити, інакше магістерський проект доведеться переписувати. Також ми просимо взяти на кафедрі методичку, щоб врахувати всі нюанси щодо оформлення. Якщо цього не зробити, підсумкову оцінку можуть знизити.
 5. Внесення залишку та отримання свого замовлення. У домовлений термін магістерська дисертація з психології готова. Якщо потрібно внести правки, ми зробимо це безкоштовно.

Термін написання магістерських дисертацій у середньому становить 60 днів. Можливе термінове написання, але така послуга коштує дорожче. Не затягуйте з оформленням замовлення, якщо хочете заощадити.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

В чому переваги агенції «Магістр»

Наша компанія надає послуги з пошуку та систематизації інформації з 2008 року. За цей період сервісом скористалися 38 тисяч студентів, їхня кількість продовжує зростати. До нас звертаються з України, Чехії, Польщі та інших країн. Відгуки можна переглянути на нашому сайті або на інших порталах. Замовити магістерську психологію варто, тому що:

 • замовлення буде виконано професійним виконавцем. У нашому штаті лише люди з вищою освітою: викладачі, аспіранти. Вони напишуть текст точно вчасно та з дотриманням усіх вимог;
 • ваша анонімність гарантована, дані про замовників ми нікому не передаємо. Швидше за все, в університеті думатимуть, що ви написали роботу самостійно;
 • пропонуємо обґрунтовані ціни. Ви не витрачаєте нерви та час, робота виконується відповідно до всіх вимог;
 • працюємо офіційно, на всі онлайн-замовлення поширюються ті ж самі гарантії, що й на договори, укладені в офісах. Ми цінуємо свою репутацію, тому не підводимо клієнтів;
 • онлайн-платежі безпечні, тому що для проведення операцій ми вибираємо лише надійних екваєрів – Liq Pay, Platon. Користуватись сервісом зручно.

На нашому сайті можна замовити й інші види робіт, наприклад презентацію на захист, доповідь, есе, студентську статтю (потрібна як апробація результатів). Ознайомтеся з переліком на головній сторінці сайту. Якщо залишилися питання, зателефонуйте нам.

Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи обов'язковою є методичка і де її беруть?

Якщо у вас немає методички, наші автори можуть виконати роботу за стандартними вимогами. Але якщо потім з'ясується, що вимоги Вашого внз відрізняються, то можливі платні доопрацювання. Тому краще одразу надати вашу методичку.

Методичні вказівки щодо написання роботи має надати методист на кафедрі або ваш науковий керівник.

Чи можу я спілкуватися з автором?

Так, ви зможете спілкуватися з автором через внутрішній чат у вашому особистому кабінеті.

Автор відповість на будь-які ваші запитання щодо роботи.

Який порядок оплати?

Щоб автор почав виконувати вашу роботу, Ви повинні внести задаток через систему оплати LiqPay або Platon у вашому особистому кабінеті.

Нетермінові замовлення оплачуються у два етапи: 50% задатку на початку, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50% наприкінці – перед відправкою вам усієї готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) та дисертації можна оплачувати окремо за розділами.

Термінові замовлення можуть вимагати 100% передоплати.

Мою роботу не прийняли. Що робити?

Науковці часто пишуть зауваження та побажання щодо робіт і повертають їх студенту на доопрацювання. Це стандартна процедура і тут немає нічого страшного;)

Просто натисніть у вашому кабінеті (у блоці «Файли») на кнопку «Допрацювати» і напишіть там зауваження від вашого керівника. За потреби, можете прикріпити файл/фото.

Ваші зауваження одразу надійдуть автору.

Які гарантії, що ви виконаєте доопрацювання після оплати?

Щоб перевірити репутацію сервісу, можна почитати відгуки, які залишають студенти за результатами замовлення робіт. Ми працюємо в даній галузі з 2008 року і за цей час ми не залишили жодного клієнта з проблемами.


Виконуємо магістерські з таких дисциплін: