0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з управлінського обліку на замовлення

Хочете отримати гарантовану якісну роботу - звертайтеся до професіоналів компанії Магістр!

Дізнайся вартість магістерської з управлінського обліку
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 5520 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
700
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
42 639
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити магістерську роботу з управлінського обліку?

 1. Реєстрація на сайті. Для того, щоб студент міг спостерігати за процесом виконання роботи, а також комунікувати безпосередньо із виконавцем, йому слід зареєструватися на сайті компанії Магістр. Реєстрація передбачає заповнення Форми з електронною адресою та телефонами, які використовуватимуться адміністрацією сайту для узгодження вартості роботи та подальшої співпраці.
 2. Заповнення форми. Магістерська робота з управлінського обліку передбачає наявність індивідуальної частини, яка виконується на базі певного об'єкта дослідження. Перед тим як заповнювати форму, слід зібрати всю інформацію про поле дослідження (в тому числі звітність підприємства). Окрім цього, варто долучити методичку написання магістерської роботи, оскільки від цього буде залежати її подальше оформлення та наявність доопрацювань.
 3. Узгодження вартості роботи. Вартість магістерської роботи, яка описується у відповідному розділі сайту, є умовною. Вона може змінюватися відповідно до складності магістерської роботи та терміну її написання, однак в любому випадку вартість магістерської роботи на сайті Магістр буде нижчою пропозиції конкурентів. Повна вартість роботи сплачується не відразу, а поетапно.
 4. Передоплата. Робота буде передана в написання тільки після отримання передоплати. Подальша оплата здійснюється або за фактом написання кожного розділу магістерської роботи, або після того, як ви ознайомитися із результатами наукового дослідження.
 5. Доопрацювання. Кожна робота проходить рецензування керівника, тому у результаті рецензії може формуватися перелік доопрацювань, які слід врахувати. Обов'язково слід ретельно занотувати всі зауваження керівника або сфотографувати їх та надіслати авторові роботи, використовуючи приватний кабінет.
 6. Відгук. За результатами здачі роботи важливо залишити відгук про результати співпраці з нашою компанією.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють магістерські з управлінського обліку на сайті Магістр?

 • Сайт Магістр зібрав штат спеціалістів з бухгалтерського та управлінського обліку, які знають всі тонкощі облікових процесів і можуть якісно виконувати не тільки теоретичні але й практичні дослідження.
 • Оскільки кожна робота виконується на базі конкретного підприємства, авторський колектив гарантує правильність розрахунків та їх оформлення відповідно до методичних вимог, які вказуються керівником.
 • Кожна робота проходить перевірку на плагіат, ми гарантуємо показник вище 75%.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Яку інформацію слід надати для того, щоб замовити магістерську роботу з управлінського обліку?
Найбільш важливою інформацію є звітність підприємства, на базі якого буде здійснюватися аналітична частина магістерської роботи. Якщо такої звітності нема, авторський колектив може самостійно підібрати звітність та облікову інформацію.
Скільки часу виконується магістерська робота з управлінського обліку?
Зазвичай підготовка та написання магістерських робіт становить від двох тижнів до одного місяця. У випадку необхідності термінового замовлення ми можемо підготувати якісну магістерську роботу за 5 днів.
Які гарантії, що магістерська робота буде унікальною?
У випадку, якщо надається звітність по підприємству, унікальність роботу можна перевірити самостійно, зіставивши результати дослідження із вихідними матеріалами. Окрім цього, можна використовувати системи перевірки на плагіат. Якщо магістерська робота не відповідатиме стандартним вимогам унікальності - ми повернемо гроші.
Чи можливо здійснити доопрацювання, які вказує керівник безкоштовно?
Статистичні спостереження показують, що в процесі виконання та захисту роботи можуть виникати непередбачувані обставини, однак при грамотному та виваженому підході, будь-яка проблема має всі шанси бути повністю вирішеною. Всі доопрацювання в межах плану та наперед зазначеного поля дослідження є безкоштовними. Однак досить часто виникають ситуації коли керівник просить зробити додаткове дослідження. В такому випадку його вартість буде перерахована виходячи з вартості написання однієї сторінки наукового тексту.
Чи можна отримати контактну інформацію виконавця магістерської роботи?
Ми не надаємо контактну інформацію виконавців, однак забезпечуємо можливість спілкування із ним через чат, який працює в приватному кабінеті сервісу.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін