0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з управлінського обліку на замовлення

Хочете отримати гарантовану якісну роботу - звертайтеся до професіоналів компанії Магістр!

Дізнайся вартість магістерської з управлінського обліку
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 10190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
360
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
64 642
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити магістерську роботу з управлінського обліку?

 1. Реєстрація на сайті. Для того, щоб студент міг спостерігати за процесом виконання роботи, а також комунікувати безпосередньо із виконавцем, йому слід зареєструватися на сайті компанії Магістр. Реєстрація передбачає заповнення Форми з електронною адресою та телефонами, які використовуватимуться адміністрацією сайту для узгодження вартості роботи та подальшої співпраці.
 2. Заповнення форми. Магістерська робота з управлінського обліку передбачає наявність індивідуальної частини, яка виконується на базі певного об'єкта дослідження. Перед тим як заповнювати форму, слід зібрати всю інформацію про поле дослідження (в тому числі звітність підприємства). Окрім цього, варто долучити методичку написання магістерської роботи, оскільки від цього буде залежати її подальше оформлення та наявність доопрацювань.
 3. Узгодження вартості роботи. Вартість магістерської роботи, яка описується у відповідному розділі сайту, є умовною. Вона може змінюватися відповідно до складності магістерської роботи та терміну її написання, однак в любому випадку вартість магістерської роботи на сайті Магістр буде нижчою пропозиції конкурентів. Повна вартість роботи сплачується не відразу, а поетапно.
 4. Передоплата. Робота буде передана в написання тільки після отримання передоплати. Подальша оплата здійснюється або за фактом написання кожного розділу магістерської роботи, або після того, як ви ознайомитися із результатами наукового дослідження.
 5. Доопрацювання. Кожна робота проходить рецензування керівника, тому у результаті рецензії може формуватися перелік доопрацювань, які слід врахувати. Обов'язково слід ретельно занотувати всі зауваження керівника або сфотографувати їх та надіслати авторові роботи, використовуючи приватний кабінет.
 6. Відгук. За результатами здачі роботи важливо залишити відгук про результати співпраці з нашою компанією.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють магістерські з управлінського обліку на сайті Магістр?

 • Сайт Магістр зібрав штат спеціалістів з бухгалтерського та управлінського обліку, які знають всі тонкощі облікових процесів і можуть якісно виконувати не тільки теоретичні але й практичні дослідження.
 • Оскільки кожна робота виконується на базі конкретного підприємства, авторський колектив гарантує правильність розрахунків та їх оформлення відповідно до методичних вимог, які вказуються керівником.
 • Кожна робота проходить перевірку на плагіат, ми гарантуємо показник вище 75%.
Що про нас кажуть?
Arthur
29 листопада
Дякую, ви впоралися з завданням вчасно, і я зміг захистити ІНДЗ на гарний бал!
ID: 8754ХХ
Андрей
26 листопада
Виражаю щиру вдячність за високий професіоналізм та відмінну роботу, яку ви виконали. Ваша курсова робота з предмету "Міжнародний менеджмент" вразила мене як глибоким розумінням предмету, так і здатністю лаконічно та чітко висловлювати ідеї. Також хочу відзначити вашу старанність та відданість роботі. Кожен розділ курсової роботи був детально розроблений, аргументований та підкріплений відповідними джерелами. Ви не лише дотримались всіх вимог та рекомендацій, але і вдало узгодили їх із загальним концептом роботи, зберігаючи її цілісність та логічність. Особливо вражає ваша здатність враховувати конструктивну критику та швидко та ефективно вносити виправлення. Дякую вам за те, що ви приділяєте увагу кожній деталі та робите все можливе для того, щоб результат був максимально високоякісним. Ваша робота відображає великий рівень відданості та професійного ставлення до власної діяльності. Ще раз дякую за вашу відмінну роботу та високий стандарт професіоналізму. Бажаю вам подальших успіхів у вашій науковій та професійній діяльності.
ID: 8806ХХ
Анастасія
22 листопада
Робота виконана швидко, якісно і вчасно, дякую автору та помічникам за курсову роботу Не перший раз замовляю і залишаюся всим задоволена
ID: 8610ХХ
Василь
17 листопада
Загалом робота була виконана на вищому рівні. Я залишився задоволений.
ID: 8750ХХ
Ольга
09 листопада
Дякую за відповідальність, швидкість та творчий підхід до роботи.
ID: 8784ХХ
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Яку інформацію слід надати для того, щоб замовити магістерську роботу з управлінського обліку?
Найбільш важливою інформацію є звітність підприємства, на базі якого буде здійснюватися аналітична частина магістерської роботи. Якщо такої звітності нема, авторський колектив може самостійно підібрати звітність та облікову інформацію.
Скільки часу виконується магістерська робота з управлінського обліку?
Зазвичай підготовка та написання магістерських робіт становить від двох тижнів до одного місяця. У випадку необхідності термінового замовлення ми можемо підготувати якісну магістерську роботу за 5 днів.
Які гарантії, що магістерська робота буде унікальною?
У випадку, якщо надається звітність по підприємству, унікальність роботу можна перевірити самостійно, зіставивши результати дослідження із вихідними матеріалами. Окрім цього, можна використовувати системи перевірки на плагіат. Якщо магістерська робота не відповідатиме стандартним вимогам унікальності - ми повернемо гроші.
Чи можливо здійснити доопрацювання, які вказує керівник безкоштовно?
Статистичні спостереження показують, що в процесі виконання та захисту роботи можуть виникати непередбачувані обставини, однак при грамотному та виваженому підході, будь-яка проблема має всі шанси бути повністю вирішеною. Всі доопрацювання в межах плану та наперед зазначеного поля дослідження є безкоштовними. Однак досить часто виникають ситуації коли керівник просить зробити додаткове дослідження. В такому випадку його вартість буде перерахована виходячи з вартості написання однієї сторінки наукового тексту.
Чи можна отримати контактну інформацію виконавця магістерської роботи?
Ми не надаємо контактну інформацію виконавців, однак забезпечуємо можливість спілкування із ним через чат, який працює в приватному кабінеті сервісу.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін