0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з управлінського обліку на замовлення

Хочете отримати гарантовану якісну роботу - звертайтеся до професіоналів компанії Магістр!

Дізнайся вартість магістерської з управлінського обліку
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 13110 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
376
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
72 402
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити магістерську роботу з управлінського обліку?

 1. Реєстрація на сайті. Для того, щоб студент міг спостерігати за процесом виконання роботи, а також комунікувати безпосередньо із виконавцем, йому слід зареєструватися на сайті компанії Магістр. Реєстрація передбачає заповнення Форми з електронною адресою та телефонами, які використовуватимуться адміністрацією сайту для узгодження вартості роботи та подальшої співпраці.
 2. Заповнення форми. Магістерська робота з управлінського обліку передбачає наявність індивідуальної частини, яка виконується на базі певного об'єкта дослідження. Перед тим як заповнювати форму, слід зібрати всю інформацію про поле дослідження (в тому числі звітність підприємства). Окрім цього, варто долучити методичку написання магістерської роботи, оскільки від цього буде залежати її подальше оформлення та наявність доопрацювань.
 3. Узгодження вартості роботи. Вартість магістерської роботи, яка описується у відповідному розділі сайту, є умовною. Вона може змінюватися відповідно до складності магістерської роботи та терміну її написання, однак в любому випадку вартість магістерської роботи на сайті Магістр буде нижчою пропозиції конкурентів. Повна вартість роботи сплачується не відразу, а поетапно.
 4. Передоплата. Робота буде передана в написання тільки після отримання передоплати. Подальша оплата здійснюється або за фактом написання кожного розділу магістерської роботи, або після того, як ви ознайомитися із результатами наукового дослідження.
 5. Доопрацювання. Кожна робота проходить рецензування керівника, тому у результаті рецензії може формуватися перелік доопрацювань, які слід врахувати. Обов'язково слід ретельно занотувати всі зауваження керівника або сфотографувати їх та надіслати авторові роботи, використовуючи приватний кабінет.
 6. Відгук. За результатами здачі роботи важливо залишити відгук про результати співпраці з нашою компанією.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють магістерські з управлінського обліку на сайті Магістр?

 • Сайт Магістр зібрав штат спеціалістів з бухгалтерського та управлінського обліку, які знають всі тонкощі облікових процесів і можуть якісно виконувати не тільки теоретичні але й практичні дослідження.
 • Оскільки кожна робота виконується на базі конкретного підприємства, авторський колектив гарантує правильність розрахунків та їх оформлення відповідно до методичних вимог, які вказуються керівником.
 • Кожна робота проходить перевірку на плагіат, ми гарантуємо показник вище 75%.
Що про нас кажуть?
Сергій
19 липня
Все було виконано вірно та вчасно.
ID: 8195ХХ
Я титулку заповню сам
18 липня
Зробили дуже якісно. Трішки незручно вийшло що виконавець рропустив розділ в методичці за кількість сторінок і зробив в 2 рази більше. Я повторнорно звернувся і виконавець все виправив. Деякі деталі я підпрааив і роботу прийняли, мене перевели на 2 курс. Можу ще добавити що людина що робила замовлення старанна
ID: 10467ХХ
Вікторія
27 червня
Все вчасно і круто зроблено! Рекомендую. (Не повірите, навіть не кидалово) То була моя перша заказана робота і хоча ціна була трохи вищою за інших, все одно воно того варте!
ID: 10375ХХ
Ксенія
22 червня
Усе виконано чудово , швидше ніж було необхідно. Також усі правки вносилися дуже швидко та якісно.Дякую велике !!!
ID: 9512ХХ
Демід
22 червня
Чудова та вчасна курсова
ID: 10135ХХ
Костя     09 липня
Курсовая
Займався навчанням як міг, але робота перекреслює можливість на 100% навчатись, навіть на дистанційці. Тому вирішив знайти компанію, де допоможуть за гроші вирішити мої питання щодо навчання. Такою компанією став Магістр, який мені написав чудові кілька робіт і співпраця з ними це одне задоволення. Раджу і рекомендую авторів, вони заслуговують на статус компанії, яка допомагає студентам - не дарма вони кажуть, що працюють багато років.
Світлана     27 червня
Курсовая
Написали відмінну курсову, тема розкрита дуже добре, оригінальність перевірки в моєму ВНЗ вийшла 78%, це дуже хороший результат. Викладачка попросила лише початок трохи відредагувати, вказала коментар, я цей коментар просто скопіювала в доробку автору, і за кілька годин коригування автор виконав, все було готове, хоча зазвичай щонайменше 5 днів роблять. Відкоригували безкоштовно) Робота дуже сподобалася, викладачка оцінила на відмінно. Дуже сервісу вдячна, у мене взагалі часу не вистачало на виконання роботи) Всім раджу замовляти роботи саме тут, виконують дуже швидко, вартість адекватна, якість гідна.
Марина     13 червня
Курсовая
Сподобалося минулого разу обслуговування в компанії Магістр, вирішила знову звернутися, оскільки самій писати курсову роботу досить ліньки і довго, а тут фахівець в області напише і голова не болить. Робила так вже на попередньому курсі і ніхто ні про що не запідозрив – так що хто боїться – не бійтеся, а хто сумнівається – не сумнівайтеся і замовляйте спокійно тут роботи.
Настя     05 червня
Магистерская
За мою п'ятірку була нереальна боротьба, багато коригували роботу, за підсумком зробили все ідеально. я прямо під кінець стала спокійна за ВКР, науковий керівник на певному етапі навіть похвалив. Навіть ніяково перед автором, який постійно був на зв'язку та редагував роботу. Але я йому дуже вдячна. Менеджери завжди були на зв'язку – дзвінок або повідомлення в особистому кабінеті, не має значення. Якби мені ще раз довелося писати магістерську, знову звернулася б до компанії. Велике дякую!!!!
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Яку інформацію слід надати для того, щоб замовити магістерську роботу з управлінського обліку?
Найбільш важливою інформацію є звітність підприємства, на базі якого буде здійснюватися аналітична частина магістерської роботи. Якщо такої звітності нема, авторський колектив може самостійно підібрати звітність та облікову інформацію.
Скільки часу виконується магістерська робота з управлінського обліку?
Зазвичай підготовка та написання магістерських робіт становить від двох тижнів до одного місяця. У випадку необхідності термінового замовлення ми можемо підготувати якісну магістерську роботу за 5 днів.
Які гарантії, що магістерська робота буде унікальною?
У випадку, якщо надається звітність по підприємству, унікальність роботу можна перевірити самостійно, зіставивши результати дослідження із вихідними матеріалами. Окрім цього, можна використовувати системи перевірки на плагіат. Якщо магістерська робота не відповідатиме стандартним вимогам унікальності - ми повернемо гроші.
Чи можливо здійснити доопрацювання, які вказує керівник безкоштовно?
Статистичні спостереження показують, що в процесі виконання та захисту роботи можуть виникати непередбачувані обставини, однак при грамотному та виваженому підході, будь-яка проблема має всі шанси бути повністю вирішеною. Всі доопрацювання в межах плану та наперед зазначеного поля дослідження є безкоштовними. Однак досить часто виникають ситуації коли керівник просить зробити додаткове дослідження. В такому випадку його вартість буде перерахована виходячи з вартості написання однієї сторінки наукового тексту.
Чи можна отримати контактну інформацію виконавця магістерської роботи?
Ми не надаємо контактну інформацію виконавців, однак забезпечуємо можливість спілкування із ним через чат, який працює в приватному кабінеті сервісу.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін