0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з управлінського обліку на замовлення

Хочете отримати гарантовану якісну роботу - звертайтеся до професіоналів компанії Магістр!

Дізнайся вартість магістерської з управлінського обліку
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 8150 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 999
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити магістерську роботу з управлінського обліку?

 1. Реєстрація на сайті. Для того, щоб студент міг спостерігати за процесом виконання роботи, а також комунікувати безпосередньо із виконавцем, йому слід зареєструватися на сайті компанії Магістр. Реєстрація передбачає заповнення Форми з електронною адресою та телефонами, які використовуватимуться адміністрацією сайту для узгодження вартості роботи та подальшої співпраці.
 2. Заповнення форми. Магістерська робота з управлінського обліку передбачає наявність індивідуальної частини, яка виконується на базі певного об'єкта дослідження. Перед тим як заповнювати форму, слід зібрати всю інформацію про поле дослідження (в тому числі звітність підприємства). Окрім цього, варто долучити методичку написання магістерської роботи, оскільки від цього буде залежати її подальше оформлення та наявність доопрацювань.
 3. Узгодження вартості роботи. Вартість магістерської роботи, яка описується у відповідному розділі сайту, є умовною. Вона може змінюватися відповідно до складності магістерської роботи та терміну її написання, однак в любому випадку вартість магістерської роботи на сайті Магістр буде нижчою пропозиції конкурентів. Повна вартість роботи сплачується не відразу, а поетапно.
 4. Передоплата. Робота буде передана в написання тільки після отримання передоплати. Подальша оплата здійснюється або за фактом написання кожного розділу магістерської роботи, або після того, як ви ознайомитися із результатами наукового дослідження.
 5. Доопрацювання. Кожна робота проходить рецензування керівника, тому у результаті рецензії може формуватися перелік доопрацювань, які слід врахувати. Обов'язково слід ретельно занотувати всі зауваження керівника або сфотографувати їх та надіслати авторові роботи, використовуючи приватний кабінет.
 6. Відгук. За результатами здачі роботи важливо залишити відгук про результати співпраці з нашою компанією.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють магістерські з управлінського обліку на сайті Магістр?

 • Сайт Магістр зібрав штат спеціалістів з бухгалтерського та управлінського обліку, які знають всі тонкощі облікових процесів і можуть якісно виконувати не тільки теоретичні але й практичні дослідження.
 • Оскільки кожна робота виконується на базі конкретного підприємства, авторський колектив гарантує правильність розрахунків та їх оформлення відповідно до методичних вимог, які вказуються керівником.
 • Кожна робота проходить перевірку на плагіат, ми гарантуємо показник вище 75%.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Яку інформацію слід надати для того, щоб замовити магістерську роботу з управлінського обліку?
Найбільш важливою інформацію є звітність підприємства, на базі якого буде здійснюватися аналітична частина магістерської роботи. Якщо такої звітності нема, авторський колектив може самостійно підібрати звітність та облікову інформацію.
Скільки часу виконується магістерська робота з управлінського обліку?
Зазвичай підготовка та написання магістерських робіт становить від двох тижнів до одного місяця. У випадку необхідності термінового замовлення ми можемо підготувати якісну магістерську роботу за 5 днів.
Які гарантії, що магістерська робота буде унікальною?
У випадку, якщо надається звітність по підприємству, унікальність роботу можна перевірити самостійно, зіставивши результати дослідження із вихідними матеріалами. Окрім цього, можна використовувати системи перевірки на плагіат. Якщо магістерська робота не відповідатиме стандартним вимогам унікальності - ми повернемо гроші.
Чи можливо здійснити доопрацювання, які вказує керівник безкоштовно?
Статистичні спостереження показують, що в процесі виконання та захисту роботи можуть виникати непередбачувані обставини, однак при грамотному та виваженому підході, будь-яка проблема має всі шанси бути повністю вирішеною. Всі доопрацювання в межах плану та наперед зазначеного поля дослідження є безкоштовними. Однак досить часто виникають ситуації коли керівник просить зробити додаткове дослідження. В такому випадку його вартість буде перерахована виходячи з вартості написання однієї сторінки наукового тексту.
Чи можна отримати контактну інформацію виконавця магістерської роботи?
Ми не надаємо контактну інформацію виконавців, однак забезпечуємо можливість спілкування із ним через чат, який працює в приватному кабінеті сервісу.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін