0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з дипломатії на замовлення

Замовляйте магістерську роботу з дипломатії в агентстві Магістр за вигідною ціною!

Дізнайся вартість магістерської з дипломатії
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 13110 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
376
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
72 403
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити магістерську роботу з дипломатії?

Для тих, хто шукає професійних та кваліфікованих авторів для написання студентських робіт, є вигідна пропозиція від агентства Магістр. Студенти всіх ВНЗ України можуть замовити магістерську роботу з дипломатії за доступною ціною. Зробити це може кожний охочий, який має в наявності мобільний пристрій чи комп’ютер з доступом до інтернету. Замовлення оформляється на сайті агентства шляхом виконання наступних дій:

 1. Реєстрація на сайті для отримання доступу в особистий кабінет. Для цього заповнюється реєстраційна форма, вказується тип роботи, ім’я замовника та його електронна адреса.
 2. Заповнення форми замовлення. Вона надається одразу після входу в особистий кабінет. В ній зазначаються основні вимоги до роботи. Це її тема, кількість сторінок, унікальність, система перевірки тощо. Щоб робота відповідала вимогам ВНЗ, необхідно надати методичні рекомендації. Також слід вказати, де та на якому курсі навчається замовник.
 3. Узгодження вартості магістерської з дипломатії, яка стане відомою після розгляду замовлення. Замовнику приходить повідомлення, в якому вказується, чи підібраний автор та яка точна ціна магістерської. Якщо замовника все влаштовує, він вносить завдаток, якщо ні – він може відхилити заявку або замовити магістерську роботу з дипломатії в автора, який має невеликий досвід роботи чи кваліфікацію.
 4. Оплата роботи. Кошти переводяться у два етапи. Спочатку вноситься завдаток. Науковий керівник перевіряє перший розділ, після чого можна розраховуватися за всю роботу. Клієнтам рекомендується скористатися платіжними сервісами Platon чи Liqpay. Провести оплату з їх допомогою можна без комісії у своєму особистому кабінеті.
 5. Підготовка файлу із зауваженнями для внесення поправок у всю роботу або в її окремий розділ. Він прикріплюється до вкладки «Доопрацювати».
 6. Оцінка роботи автора та агентства. Вона ставиться в особистому кабінеті. Також тут можна залишити своє зауваження. По бажанню клієнта воно публікується на сайті.
Замовник може підтримувати зв'язок із менеджером агентства Магістр в чаті у своєму особистому кабінеті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських з дипломатії варто довірити Магістру?

Студенти, які вирішили купити магістерську роботу з дипломатії в агентстві Магістр, залишають позитивні відгуки про його роботу. Вони відзначають наступні переваги співпраці:

 • Якість роботи, яка відповідає вимогам, встановленим ВНЗ;
 • Унікальність, вказана в замовленні;
 • Безкоштовне внесення поправок, якщо воно проводиться в рамках плану;
 • Супровід роботи до її захисту;
 • Значний досвід роботи та висока кваліфікація авторів;
 • Постійний зв'язок з менеджерами агентства;
 • Швидке оформлення замовлення;
 • Доступна ціна магістерських робіт з дипломатії та можливість зекономити завдяки знижкам 10% для постійних клієнтів.
Що про нас кажуть?
Сергій
19 липня
Все було виконано вірно та вчасно.
ID: 8195ХХ
Я титулку заповню сам
18 липня
Зробили дуже якісно. Трішки незручно вийшло що виконавець рропустив розділ в методичці за кількість сторінок і зробив в 2 рази більше. Я повторнорно звернувся і виконавець все виправив. Деякі деталі я підпрааив і роботу прийняли, мене перевели на 2 курс. Можу ще добавити що людина що робила замовлення старанна
ID: 10467ХХ
Вікторія
27 червня
Все вчасно і круто зроблено! Рекомендую. (Не повірите, навіть не кидалово) То була моя перша заказана робота і хоча ціна була трохи вищою за інших, все одно воно того варте!
ID: 10375ХХ
Ксенія
22 червня
Усе виконано чудово , швидше ніж було необхідно. Також усі правки вносилися дуже швидко та якісно.Дякую велике !!!
ID: 9512ХХ
Демід
22 червня
Чудова та вчасна курсова
ID: 10135ХХ
Костя     09 липня
Курсовая
Займався навчанням як міг, але робота перекреслює можливість на 100% навчатись, навіть на дистанційці. Тому вирішив знайти компанію, де допоможуть за гроші вирішити мої питання щодо навчання. Такою компанією став Магістр, який мені написав чудові кілька робіт і співпраця з ними це одне задоволення. Раджу і рекомендую авторів, вони заслуговують на статус компанії, яка допомагає студентам - не дарма вони кажуть, що працюють багато років.
Світлана     27 червня
Курсовая
Написали відмінну курсову, тема розкрита дуже добре, оригінальність перевірки в моєму ВНЗ вийшла 78%, це дуже хороший результат. Викладачка попросила лише початок трохи відредагувати, вказала коментар, я цей коментар просто скопіювала в доробку автору, і за кілька годин коригування автор виконав, все було готове, хоча зазвичай щонайменше 5 днів роблять. Відкоригували безкоштовно) Робота дуже сподобалася, викладачка оцінила на відмінно. Дуже сервісу вдячна, у мене взагалі часу не вистачало на виконання роботи) Всім раджу замовляти роботи саме тут, виконують дуже швидко, вартість адекватна, якість гідна.
Марина     13 червня
Курсовая
Сподобалося минулого разу обслуговування в компанії Магістр, вирішила знову звернутися, оскільки самій писати курсову роботу досить ліньки і довго, а тут фахівець в області напише і голова не болить. Робила так вже на попередньому курсі і ніхто ні про що не запідозрив – так що хто боїться – не бійтеся, а хто сумнівається – не сумнівайтеся і замовляйте спокійно тут роботи.
Настя     05 червня
Магистерская
За мою п'ятірку була нереальна боротьба, багато коригували роботу, за підсумком зробили все ідеально. я прямо під кінець стала спокійна за ВКР, науковий керівник на певному етапі навіть похвалив. Навіть ніяково перед автором, який постійно був на зв'язку та редагував роботу. Але я йому дуже вдячна. Менеджери завжди були на зв'язку – дзвінок або повідомлення в особистому кабінеті, не має значення. Якби мені ще раз довелося писати магістерську, знову звернулася б до компанії. Велике дякую!!!!
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно автору на написання магістерської роботи?
Магістерська робота виконується за 15-30 днів, однак багато чого залежить від вимог, які встановлені до роботи. Якщо замовлення термінове, можна розраховувати на 4 дні.
Чи можна замовити магістерську з дипломатії, не маючи плану?
Така можливість є в будь-якого клієнта. План може бути складений автором безкоштовно, через те, що ця послуга входить у загальну вартість роботи.
Як підтримувати зв'язок з автором?
Це можна зробити лише через менеджера агентства, відправляючи повідомлення в чаті.
Чи буде магістерська робота унікальною?
Унікальність роботи буде не меншою, ніж вказано в замовленні. Вона буде перевірятися в системі, що вимагається ВНЗ. У разі відсутності чітких вимог, рівень унікальності буде середнім та перевірятиметься в системі еТХТ.
Чи потрібно надавати додаткові матеріали?
Серед матеріалів, які можуть знадобитися для виконання замовлення, варто зазначити методичні рекомендації, розрахунки, джерела, побажання викладача тощо.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін