0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з дипломатії на замовлення

Замовляйте магістерську роботу з дипломатії в агентстві Магістр за вигідною ціною!

Дізнайся вартість магістерської з дипломатії
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 8150 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
567
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 731
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити магістерську роботу з дипломатії?

Для тих, хто шукає професійних та кваліфікованих авторів для написання студентських робіт, є вигідна пропозиція від агентства Магістр. Студенти всіх ВНЗ України можуть замовити магістерську роботу з дипломатії за доступною ціною. Зробити це може кожний охочий, який має в наявності мобільний пристрій чи комп’ютер з доступом до інтернету. Замовлення оформляється на сайті агентства шляхом виконання наступних дій:

 1. Реєстрація на сайті для отримання доступу в особистий кабінет. Для цього заповнюється реєстраційна форма, вказується тип роботи, ім’я замовника та його електронна адреса.
 2. Заповнення форми замовлення. Вона надається одразу після входу в особистий кабінет. В ній зазначаються основні вимоги до роботи. Це її тема, кількість сторінок, унікальність, система перевірки тощо. Щоб робота відповідала вимогам ВНЗ, необхідно надати методичні рекомендації. Також слід вказати, де та на якому курсі навчається замовник.
 3. Узгодження вартості магістерської з дипломатії, яка стане відомою після розгляду замовлення. Замовнику приходить повідомлення, в якому вказується, чи підібраний автор та яка точна ціна магістерської. Якщо замовника все влаштовує, він вносить завдаток, якщо ні – він може відхилити заявку або замовити магістерську роботу з дипломатії в автора, який має невеликий досвід роботи чи кваліфікацію.
 4. Оплата роботи. Кошти переводяться у два етапи. Спочатку вноситься завдаток. Науковий керівник перевіряє перший розділ, після чого можна розраховуватися за всю роботу. Клієнтам рекомендується скористатися платіжними сервісами Platon чи Liqpay. Провести оплату з їх допомогою можна без комісії у своєму особистому кабінеті.
 5. Підготовка файлу із зауваженнями для внесення поправок у всю роботу або в її окремий розділ. Він прикріплюється до вкладки «Доопрацювати».
 6. Оцінка роботи автора та агентства. Вона ставиться в особистому кабінеті. Також тут можна залишити своє зауваження. По бажанню клієнта воно публікується на сайті.
Замовник може підтримувати зв'язок із менеджером агентства Магістр в чаті у своєму особистому кабінеті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських з дипломатії варто довірити Магістру?

Студенти, які вирішили купити магістерську роботу з дипломатії в агентстві Магістр, залишають позитивні відгуки про його роботу. Вони відзначають наступні переваги співпраці:

 • Якість роботи, яка відповідає вимогам, встановленим ВНЗ;
 • Унікальність, вказана в замовленні;
 • Безкоштовне внесення поправок, якщо воно проводиться в рамках плану;
 • Супровід роботи до її захисту;
 • Значний досвід роботи та висока кваліфікація авторів;
 • Постійний зв'язок з менеджерами агентства;
 • Швидке оформлення замовлення;
 • Доступна ціна магістерських робіт з дипломатії та можливість зекономити завдяки знижкам 10% для постійних клієнтів.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно автору на написання магістерської роботи?
Магістерська робота виконується за 15-30 днів, однак багато чого залежить від вимог, які встановлені до роботи. Якщо замовлення термінове, можна розраховувати на 4 дні.
Чи можна замовити магістерську з дипломатії, не маючи плану?
Така можливість є в будь-якого клієнта. План може бути складений автором безкоштовно, через те, що ця послуга входить у загальну вартість роботи.
Як підтримувати зв'язок з автором?
Це можна зробити лише через менеджера агентства, відправляючи повідомлення в чаті.
Чи буде магістерська робота унікальною?
Унікальність роботи буде не меншою, ніж вказано в замовленні. Вона буде перевірятися в системі, що вимагається ВНЗ. У разі відсутності чітких вимог, рівень унікальності буде середнім та перевірятиметься в системі еТХТ.
Чи потрібно надавати додаткові матеріали?
Серед матеріалів, які можуть знадобитися для виконання замовлення, варто зазначити методичні рекомендації, розрахунки, джерела, побажання викладача тощо.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін