0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з дипломатії на замовлення

Замовляйте магістерську роботу з дипломатії в агентстві Магістр за вигідною ціною!

Дізнайся вартість магістерської з дипломатії
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 5520 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
700
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
42 640
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити магістерську роботу з дипломатії?

Для тих, хто шукає професійних та кваліфікованих авторів для написання студентських робіт, є вигідна пропозиція від агентства Магістр. Студенти всіх ВНЗ України можуть замовити магістерську роботу з дипломатії за доступною ціною. Зробити це може кожний охочий, який має в наявності мобільний пристрій чи комп’ютер з доступом до інтернету. Замовлення оформляється на сайті агентства шляхом виконання наступних дій:

 1. Реєстрація на сайті для отримання доступу в особистий кабінет. Для цього заповнюється реєстраційна форма, вказується тип роботи, ім’я замовника та його електронна адреса.
 2. Заповнення форми замовлення. Вона надається одразу після входу в особистий кабінет. В ній зазначаються основні вимоги до роботи. Це її тема, кількість сторінок, унікальність, система перевірки тощо. Щоб робота відповідала вимогам ВНЗ, необхідно надати методичні рекомендації. Також слід вказати, де та на якому курсі навчається замовник.
 3. Узгодження вартості магістерської з дипломатії, яка стане відомою після розгляду замовлення. Замовнику приходить повідомлення, в якому вказується, чи підібраний автор та яка точна ціна магістерської. Якщо замовника все влаштовує, він вносить завдаток, якщо ні – він може відхилити заявку або замовити магістерську роботу з дипломатії в автора, який має невеликий досвід роботи чи кваліфікацію.
 4. Оплата роботи. Кошти переводяться у два етапи. Спочатку вноситься завдаток. Науковий керівник перевіряє перший розділ, після чого можна розраховуватися за всю роботу. Клієнтам рекомендується скористатися платіжними сервісами Platon чи Liqpay. Провести оплату з їх допомогою можна без комісії у своєму особистому кабінеті.
 5. Підготовка файлу із зауваженнями для внесення поправок у всю роботу або в її окремий розділ. Він прикріплюється до вкладки «Доопрацювати».
 6. Оцінка роботи автора та агентства. Вона ставиться в особистому кабінеті. Також тут можна залишити своє зауваження. По бажанню клієнта воно публікується на сайті.
Замовник може підтримувати зв'язок із менеджером агентства Магістр в чаті у своєму особистому кабінеті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських з дипломатії варто довірити Магістру?

Студенти, які вирішили купити магістерську роботу з дипломатії в агентстві Магістр, залишають позитивні відгуки про його роботу. Вони відзначають наступні переваги співпраці:

 • Якість роботи, яка відповідає вимогам, встановленим ВНЗ;
 • Унікальність, вказана в замовленні;
 • Безкоштовне внесення поправок, якщо воно проводиться в рамках плану;
 • Супровід роботи до її захисту;
 • Значний досвід роботи та висока кваліфікація авторів;
 • Постійний зв'язок з менеджерами агентства;
 • Швидке оформлення замовлення;
 • Доступна ціна магістерських робіт з дипломатії та можливість зекономити завдяки знижкам 10% для постійних клієнтів.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно автору на написання магістерської роботи?
Магістерська робота виконується за 15-30 днів, однак багато чого залежить від вимог, які встановлені до роботи. Якщо замовлення термінове, можна розраховувати на 4 дні.
Чи можна замовити магістерську з дипломатії, не маючи плану?
Така можливість є в будь-якого клієнта. План може бути складений автором безкоштовно, через те, що ця послуга входить у загальну вартість роботи.
Як підтримувати зв'язок з автором?
Це можна зробити лише через менеджера агентства, відправляючи повідомлення в чаті.
Чи буде магістерська робота унікальною?
Унікальність роботи буде не меншою, ніж вказано в замовленні. Вона буде перевірятися в системі, що вимагається ВНЗ. У разі відсутності чітких вимог, рівень унікальності буде середнім та перевірятиметься в системі еТХТ.
Чи потрібно надавати додаткові матеріали?
Серед матеріалів, які можуть знадобитися для виконання замовлення, варто зазначити методичні рекомендації, розрахунки, джерела, побажання викладача тощо.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін