0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з програмування на замовлення

Замовте магістерську роботу з програмування, ціна якої виправдана результатом, в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість магістерської з програмування
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 10190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
339
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
72 066
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити магістерську роботу з програмування?

Якщо вам потрібна якісна робота, звертайтеся в агентство Магістр, в якому можна замовити магістерську програму на вигідних умовах! Оформлення замовлення вимагає виконання наступних кроків:

 1. Реєстрація замовника на сайті агентства Магістр шляхом заповнення форми, що відкривається після натискання на кнопку «Замовити». У ній вказуються основні дані про замовника роботи, що його цікавить. Це ім'я замовника, електронна адреса та тип роботи (магістерська).
 2. Оформлення замовлення в особистому кабінеті. Для цього заповнюється форма та вказуються основні вимоги до роботи: її тема, предмет, рівень унікальності, сервіс для перевірки, термін написання, кількість сторінок та ін. Також необхідно позначити навчальний заклад та курс замовника, його номер телефону. До заявки прикріплюється методика.
 3. Розгляд заявки та визначення ціни замовлення. Заявка розглядається протягом доби після її надсилання. Підбирається автор та встановлюється ціна роботи. Якщо вартість роботи влаштовує замовника, то він вносить передоплату. Якщо вона видалася йому високою, він відхиляє заявку. Також можна попросити підібрати іншого автора. Можливо, він матиме невеликий досвід, але в нього можна замовити магістерську програмування за нижчою ціною.
 4. Оплата магістерської роботи. Вона здійснюється у два етапи – передоплата та переказ основної суми. Передплата вноситься після погодження вартості замовлення, а основна сума – після написання та перевірки першого розділу роботи. Рекомендується використовувати платіжні послуги, такі як Platon або Liqpay.
 5. Прикріплення файлу із зауваженнями викладача для внесення змін до роботи. Коригування можуть торкнутися окремого розділу або всієї магістерської.
Оцінка роботи автора та агенції в цілому. Вона виставляється у власному кабінеті. Також можна залишити своє зауваження.
Зв'язатися з менеджером агенції Магістр можна в чаті. Він проконсультує з питань, що цікавлять замовника.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських робіт із програмування довіряють Магістру?

В агентстві Магістр можна придбати магістерську роботу з програмування, яка відповідає всім встановленим вимогам. Її автори мають гарну репутацію. Це зумовлено їхньою високою кваліфікацією та професіоналізмом. Серед переваг звернення до агенції Магістр можна відзначити таке:

 • висока якість магістерських робіт із програмування, їх відповідність встановленим вимогам;
 • рівень унікальності, який потрібний ВНЗ, його перевірка за допомогою спеціального сервісу;
 • своєчасне виконання замовлення;
 • безкоштовне внесення поправок у рамках затвердженого плану;
 • супровід до здачі та захисту;
 • актуальність використовуваних джерел;
 • зручне та просте оформлення замовлення.
Що про нас кажуть?
Демід
14 червня
Чудова робота! Усі формати правильні, викладач поставив 5. Щиро дякую Автору за швидку та якісну роботу!!
ID: 10379ХХ
VITALINA
09 червня
Дякую! Робота виконана якісно, та я отримала гарний бал, оператори завжди були на зв'язку
ID: 9734ХХ
Олександр
06 червня
роботою задоволений
ID: 10178ХХ
Maria
05 червня
Я думаю, що в мене була досить складна робота, але автор виконав її чудово, дякую за роботу і допомогу у всіх питаннях
ID: 10319ХХ
Юрій
29 травня
За час, виділений на виконання, робота в цілому виконана майже бездоганно.
ID: 10279ХХ
Марина     13 червня
Курсовая
Сподобалося минулого разу обслуговування в компанії Магістр, вирішила знову звернутися, оскільки самій писати курсову роботу досить ліньки і довго, а тут фахівець в області напише і голова не болить. Робила так вже на попередньому курсі і ніхто ні про що не запідозрив – так що хто боїться – не бійтеся, а хто сумнівається – не сумнівайтеся і замовляйте спокійно тут роботи.
Настя     05 червня
Магистерская
За мою п'ятірку була нереальна боротьба, багато коригували роботу, за підсумком зробили все ідеально. я прямо під кінець стала спокійна за ВКР, науковий керівник на певному етапі навіть похвалив. Навіть ніяково перед автором, який постійно був на зв'язку та редагував роботу. Але я йому дуже вдячна. Менеджери завжди були на зв'язку – дзвінок або повідомлення в особистому кабінеті, не має значення. Якби мені ще раз довелося писати магістерську, знову звернулася б до компанії. Велике дякую!!!!
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки днів виконується магістерська робота з такого предмета, як програмування?
Це від вимог до роботи. В середньому автор працює над замовленням від 15 до 30 днів. Якщо термінове замовлення, йому знадобиться не менше 4 днів.
Як замовити магістерську роботу з програмування, якщо немає затвердженого плану?
Якщо немає затвердженого плану, робота замовляється так, як завжди. Єдине, що потрібно зробити замовнику, це попросити скласти план.
Як зв'язатись з автором, який займається написанням магістерської роботи?
Зв'язатися з автором можна лише через менеджера агентства Магістр. Для цього замовник відправляє йому в чат повідомлення, в якому ставить запитання, що цікавлять.
Чи буде замовлена ​​магістерська робота унікальною?
Текст роботи матиме унікальність, яка відповідає вимогам у заявці. Вона перевіряється в еТХТ. Також перевірка може здійснюватися у системі, яку рекомендує ВНЗ.
Які додаткові матеріали має надати замовник?
Це методичні рекомендації, джерела, розрахунки та інші матеріали, які є у замовника.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін