0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з програмування на замовлення

Замовте магістерську роботу з програмування, ціна якої виправдана результатом, в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість магістерської з програмування
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 8150 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 999
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити магістерську роботу з програмування?

Якщо вам потрібна якісна робота, звертайтеся в агентство Магістр, в якому можна замовити магістерську програму на вигідних умовах! Оформлення замовлення вимагає виконання наступних кроків:

 1. Реєстрація замовника на сайті агентства Магістр шляхом заповнення форми, що відкривається після натискання на кнопку «Замовити». У ній вказуються основні дані про замовника роботи, що його цікавить. Це ім'я замовника, електронна адреса та тип роботи (магістерська).
 2. Оформлення замовлення в особистому кабінеті. Для цього заповнюється форма та вказуються основні вимоги до роботи: її тема, предмет, рівень унікальності, сервіс для перевірки, термін написання, кількість сторінок та ін. Також необхідно позначити навчальний заклад та курс замовника, його номер телефону. До заявки прикріплюється методика.
 3. Розгляд заявки та визначення ціни замовлення. Заявка розглядається протягом доби після її надсилання. Підбирається автор та встановлюється ціна роботи. Якщо вартість роботи влаштовує замовника, то він вносить передоплату. Якщо вона видалася йому високою, він відхиляє заявку. Також можна попросити підібрати іншого автора. Можливо, він матиме невеликий досвід, але в нього можна замовити магістерську програмування за нижчою ціною.
 4. Оплата магістерської роботи. Вона здійснюється у два етапи – передоплата та переказ основної суми. Передплата вноситься після погодження вартості замовлення, а основна сума – після написання та перевірки першого розділу роботи. Рекомендується використовувати платіжні послуги, такі як Platon або Liqpay.
 5. Прикріплення файлу із зауваженнями викладача для внесення змін до роботи. Коригування можуть торкнутися окремого розділу або всієї магістерської.
Оцінка роботи автора та агенції в цілому. Вона виставляється у власному кабінеті. Також можна залишити своє зауваження.
Зв'язатися з менеджером агенції Магістр можна в чаті. Він проконсультує з питань, що цікавлять замовника.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських робіт із програмування довіряють Магістру?

В агентстві Магістр можна придбати магістерську роботу з програмування, яка відповідає всім встановленим вимогам. Її автори мають гарну репутацію. Це зумовлено їхньою високою кваліфікацією та професіоналізмом. Серед переваг звернення до агенції Магістр можна відзначити таке:

 • висока якість магістерських робіт із програмування, їх відповідність встановленим вимогам;
 • рівень унікальності, який потрібний ВНЗ, його перевірка за допомогою спеціального сервісу;
 • своєчасне виконання замовлення;
 • безкоштовне внесення поправок у рамках затвердженого плану;
 • супровід до здачі та захисту;
 • актуальність використовуваних джерел;
 • зручне та просте оформлення замовлення.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки днів виконується магістерська робота з такого предмета, як програмування?
Це від вимог до роботи. В середньому автор працює над замовленням від 15 до 30 днів. Якщо термінове замовлення, йому знадобиться не менше 4 днів.
Як замовити магістерську роботу з програмування, якщо немає затвердженого плану?
Якщо немає затвердженого плану, робота замовляється так, як завжди. Єдине, що потрібно зробити замовнику, це попросити скласти план.
Як зв'язатись з автором, який займається написанням магістерської роботи?
Зв'язатися з автором можна лише через менеджера агентства Магістр. Для цього замовник відправляє йому в чат повідомлення, в якому ставить запитання, що цікавлять.
Чи буде замовлена ​​магістерська робота унікальною?
Текст роботи матиме унікальність, яка відповідає вимогам у заявці. Вона перевіряється в еТХТ. Також перевірка може здійснюватися у системі, яку рекомендує ВНЗ.
Які додаткові матеріали має надати замовник?
Це методичні рекомендації, джерела, розрахунки та інші матеріали, які є у замовника.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін