0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з програмування на замовлення

Замовте магістерську роботу з програмування, ціна якої виправдана результатом, в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість магістерської з програмування
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 5520 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
700
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
42 639
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити магістерську роботу з програмування?

Якщо вам потрібна якісна робота, звертайтеся в агентство Магістр, в якому можна замовити магістерську програму на вигідних умовах! Оформлення замовлення вимагає виконання наступних кроків:

 1. Реєстрація замовника на сайті агентства Магістр шляхом заповнення форми, що відкривається після натискання на кнопку «Замовити». У ній вказуються основні дані про замовника роботи, що його цікавить. Це ім'я замовника, електронна адреса та тип роботи (магістерська).
 2. Оформлення замовлення в особистому кабінеті. Для цього заповнюється форма та вказуються основні вимоги до роботи: її тема, предмет, рівень унікальності, сервіс для перевірки, термін написання, кількість сторінок та ін. Також необхідно позначити навчальний заклад та курс замовника, його номер телефону. До заявки прикріплюється методика.
 3. Розгляд заявки та визначення ціни замовлення. Заявка розглядається протягом доби після її надсилання. Підбирається автор та встановлюється ціна роботи. Якщо вартість роботи влаштовує замовника, то він вносить передоплату. Якщо вона видалася йому високою, він відхиляє заявку. Також можна попросити підібрати іншого автора. Можливо, він матиме невеликий досвід, але в нього можна замовити магістерську програмування за нижчою ціною.
 4. Оплата магістерської роботи. Вона здійснюється у два етапи – передоплата та переказ основної суми. Передплата вноситься після погодження вартості замовлення, а основна сума – після написання та перевірки першого розділу роботи. Рекомендується використовувати платіжні послуги, такі як Platon або Liqpay.
 5. Прикріплення файлу із зауваженнями викладача для внесення змін до роботи. Коригування можуть торкнутися окремого розділу або всієї магістерської.
Оцінка роботи автора та агенції в цілому. Вона виставляється у власному кабінеті. Також можна залишити своє зауваження.
Зв'язатися з менеджером агенції Магістр можна в чаті. Він проконсультує з питань, що цікавлять замовника.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських робіт із програмування довіряють Магістру?

В агентстві Магістр можна придбати магістерську роботу з програмування, яка відповідає всім встановленим вимогам. Її автори мають гарну репутацію. Це зумовлено їхньою високою кваліфікацією та професіоналізмом. Серед переваг звернення до агенції Магістр можна відзначити таке:

 • висока якість магістерських робіт із програмування, їх відповідність встановленим вимогам;
 • рівень унікальності, який потрібний ВНЗ, його перевірка за допомогою спеціального сервісу;
 • своєчасне виконання замовлення;
 • безкоштовне внесення поправок у рамках затвердженого плану;
 • супровід до здачі та захисту;
 • актуальність використовуваних джерел;
 • зручне та просте оформлення замовлення.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки днів виконується магістерська робота з такого предмета, як програмування?
Це від вимог до роботи. В середньому автор працює над замовленням від 15 до 30 днів. Якщо термінове замовлення, йому знадобиться не менше 4 днів.
Як замовити магістерську роботу з програмування, якщо немає затвердженого плану?
Якщо немає затвердженого плану, робота замовляється так, як завжди. Єдине, що потрібно зробити замовнику, це попросити скласти план.
Як зв'язатись з автором, який займається написанням магістерської роботи?
Зв'язатися з автором можна лише через менеджера агентства Магістр. Для цього замовник відправляє йому в чат повідомлення, в якому ставить запитання, що цікавлять.
Чи буде замовлена ​​магістерська робота унікальною?
Текст роботи матиме унікальність, яка відповідає вимогам у заявці. Вона перевіряється в еТХТ. Також перевірка може здійснюватися у системі, яку рекомендує ВНЗ.
Які додаткові матеріали має надати замовник?
Це методичні рекомендації, джерела, розрахунки та інші матеріали, які є у замовника.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін