0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з програмування на замовлення

Замовте магістерську роботу з програмування, ціна якої виправдана результатом, в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість магістерської з програмування
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 10190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
264
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
61 168
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити магістерську роботу з програмування?

Якщо вам потрібна якісна робота, звертайтеся в агентство Магістр, в якому можна замовити магістерську програму на вигідних умовах! Оформлення замовлення вимагає виконання наступних кроків:

 1. Реєстрація замовника на сайті агентства Магістр шляхом заповнення форми, що відкривається після натискання на кнопку «Замовити». У ній вказуються основні дані про замовника роботи, що його цікавить. Це ім'я замовника, електронна адреса та тип роботи (магістерська).
 2. Оформлення замовлення в особистому кабінеті. Для цього заповнюється форма та вказуються основні вимоги до роботи: її тема, предмет, рівень унікальності, сервіс для перевірки, термін написання, кількість сторінок та ін. Також необхідно позначити навчальний заклад та курс замовника, його номер телефону. До заявки прикріплюється методика.
 3. Розгляд заявки та визначення ціни замовлення. Заявка розглядається протягом доби після її надсилання. Підбирається автор та встановлюється ціна роботи. Якщо вартість роботи влаштовує замовника, то він вносить передоплату. Якщо вона видалася йому високою, він відхиляє заявку. Також можна попросити підібрати іншого автора. Можливо, він матиме невеликий досвід, але в нього можна замовити магістерську програмування за нижчою ціною.
 4. Оплата магістерської роботи. Вона здійснюється у два етапи – передоплата та переказ основної суми. Передплата вноситься після погодження вартості замовлення, а основна сума – після написання та перевірки першого розділу роботи. Рекомендується використовувати платіжні послуги, такі як Platon або Liqpay.
 5. Прикріплення файлу із зауваженнями викладача для внесення змін до роботи. Коригування можуть торкнутися окремого розділу або всієї магістерської.
Оцінка роботи автора та агенції в цілому. Вона виставляється у власному кабінеті. Також можна залишити своє зауваження.
Зв'язатися з менеджером агенції Магістр можна в чаті. Він проконсультує з питань, що цікавлять замовника.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських робіт із програмування довіряють Магістру?

В агентстві Магістр можна придбати магістерську роботу з програмування, яка відповідає всім встановленим вимогам. Її автори мають гарну репутацію. Це зумовлено їхньою високою кваліфікацією та професіоналізмом. Серед переваг звернення до агенції Магістр можна відзначити таке:

 • висока якість магістерських робіт із програмування, їх відповідність встановленим вимогам;
 • рівень унікальності, який потрібний ВНЗ, його перевірка за допомогою спеціального сервісу;
 • своєчасне виконання замовлення;
 • безкоштовне внесення поправок у рамках затвердженого плану;
 • супровід до здачі та захисту;
 • актуальність використовуваних джерел;
 • зручне та просте оформлення замовлення.
Що про нас кажуть?
Марена
07 вересня
Дякую, неймовірно. Швидко і якісно!
ID: 8453ХХ
Денис
23 серпня
Все було виконано дуже якісно та вчасно, велике дякую!
ID: 8346ХХ
Максим
05 липня
Все супер. Буду рекомендувати.
ID: 8316ХХ
Алена
30 червня
Огромное спасибо за проделанную работу!!! Спасибо за то что вовремя все успели доработать и прислали без опозданий !!!!
ID: 7965ХХ
Анна
22 червня
Гарна робота : швидко, без редагувань, викладач оцінив на найвищий бал, трошки дорого, але в цілому все добре. Дуже вдячна!
ID: 8299ХХ
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Ксенія     25 квітня
Отчет по практике
Залишаю відгук про виконання замовленого мною звіту з переддипломної практики фахівцем агентства Магістр. Скажу одразу, залишилася надзвичайно задоволеною. Виконання звіту було досить складним. У мне не було жодної інформації про підприємство, більше того взяти фінансову звітність не було звідки. За це я сильно хвилювалася, адже у звіті потрібно було оцінити фінансовий стан підприємства, результативність роботи, його майно тощо. А звіт мав бути великим до 45 сторінок. Чесно боялася, що мені відмовлять у виконанні мого звіту з практики (навіть трохи взяв відчай). Але менеджер мене заспокоїла та запевнила, що автори зможуть з цим впоратися. І дійсно, автор самостійно відшукав усю потрібну інформацію про підприємство, його діяльність, управління. Ну, а аналітична частина була виконана просто винятково якісно, плюс автор знайшов всю необхідну фінансову звітність та прикріпив її у додатки. Окрім, звіту, автор зміг якісно заповнити щоденник з практики. Залишилась дуже задоволеною, тим що скористалася послугами саме агентства Магістр. Раджу всім студентам не марнувати свій час на пошуки іншої компанії, а замовляти потрібні роботи у саме у цій компанії.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки днів виконується магістерська робота з такого предмета, як програмування?
Це від вимог до роботи. В середньому автор працює над замовленням від 15 до 30 днів. Якщо термінове замовлення, йому знадобиться не менше 4 днів.
Як замовити магістерську роботу з програмування, якщо немає затвердженого плану?
Якщо немає затвердженого плану, робота замовляється так, як завжди. Єдине, що потрібно зробити замовнику, це попросити скласти план.
Як зв'язатись з автором, який займається написанням магістерської роботи?
Зв'язатися з автором можна лише через менеджера агентства Магістр. Для цього замовник відправляє йому в чат повідомлення, в якому ставить запитання, що цікавлять.
Чи буде замовлена ​​магістерська робота унікальною?
Текст роботи матиме унікальність, яка відповідає вимогам у заявці. Вона перевіряється в еТХТ. Також перевірка може здійснюватися у системі, яку рекомендує ВНЗ.
Які додаткові матеріали має надати замовник?
Це методичні рекомендації, джерела, розрахунки та інші матеріали, які є у замовника.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін