0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з методики навчання на замовлення

В агентстві Магістр ви можете замовити магістерську роботу з методики навчання, яка буде відповідати всім встановленим вимогам!

Дізнайся вартість магістерської з методики навчання
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 10190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
506
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
66 990
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити магістерську роботу з методики навчання?

Якщо вас цікавить замовлення магістерської роботи з методики навчання, перейдіть на сайт агентства Магістр та виконайте наступні дії:

 1. Станьте зареєстрованим користувачем сайту та отримайте доступ в особистий кабінет. Для цього заповніть форму, яка відкривається після натискання кнопки «Замовити». Вкажіть в ній наступні дані: тип роботи, який хочете замовити, своє ім’я та електронну пошту. Після цього система автоматично переведе вас в особистий кабінет.
 2. Оформіть заявку в своєму особистому кабінеті. Зазначте в ній вимоги до магістерської роботи з методики навчання, які встановлені вашим закладом вищої освіти. Це тема роботи, предмет, кількість сторінок, термін написання та ін. Також вкажіть, де саме та на якому курсі ви навчаєтесь. Не забудьте написати свій номер телефону.
 3. Після відправки заявки дочекайтесь повідомлення від агентства Магістр, в якому буде вказано, чи відгукнувся автор та скільки коштуватиме робота. Якщо ви погоджуєтесь з ціною, то вносите завдаток, після чого автор одразу починає працювати над магістерською. Якщо ні, ви маєте право відхилити свою заявку або попросити підібрати іншого автора та замовити магістерську роботу з методики навчання в нього за більш доступною, на ваш погляд, ціною. Будьте готові до того, що він матиме менший досвід роботи, що може позначитися на якості роботи.
 4. Переведіть кошти за роботу. Скористайтесь для цього популярними платіжними сервісами Platon чи Liqpay. Пам’ятайте, що спочатку ви вносите завдаток, і тільки після написання та перевірки першого розділу – переводите всю суму. Складання плану входить в загальну вартість роботи.
 5. Надайте файл із зауваженнями викладача, якщо в роботу чи в її окремий розділ потрібно внести поправки. Вони робляться безоплатно в рамках плану, затвердженого викладачем.
 6. Оцініть роботу автора та залиште своє зауваження в особистому кабінеті. Це допоможе агентству Магістр ще більше удосконалити свої послуги.
Якщо вам потрібно вирішити те чи інше питання, зверніться до менеджера агентства Магістр. Для цього напишіть йому повідомлення в чаті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських з методики навчання довіряють Магістру?

Якщо ви вирішили купити магістерську роботу з методики навчання в агентстві Магістр, то зробили правильний вибір. Це зумовлено багатьма перевагами, які має співпраця з її авторами. Серед них необхідно відмітити наступні:

 • Гарантія якості роботи, яка виконується практикуючими викладачами, аспірантами та співробітниками наукових установ;
 • Поправки, які можуть вноситься абсолютно безплатно;
 • Можливість замовити магістерську з методики навчання терміново;
 • Наявність менеджерів, які готові проконсультувати по всім питанням, які стосуються магістерської роботи;
 • Доступна ціна та можливість зекономити завдяки знижкам, що надаються постійним клієнтам;
 • Супровід роботи аж до того моменту, поки вона не буде здана та захищена.
Що про нас кажуть?
Станіслава
01 березня
Було невелике непорозуміння на початку, але швидко вирішили проблему, запропонувавши іншого автора, який впорався із поставленою задачею на всі 100% і в заданий строк. Залишилась задоволена роботою, обов'язково буду звертатись ще)
ID: 9519ХХ
Оксана
29 лютого
Все чудово, роботу виконали якісно і вчасно. Правки вносили швидко. З вами було приємно працювати)
ID: 9224ХХ
Валентина
20 лютого
Щиро дякую за допомогу. Роботу виконали професійно, вчасно, правки зробили швидко та безкоштовно
ID: 9378ХХ
Анастасія
16 лютого
Дуже вдячна за роботу!! Виконана в зазначені терміни, гарно та правильно оформлена!)
ID: 9449ХХ
Костянтин
12 лютого
Дякую за роботу. Все супер!
ID: 8805ХХ
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно на написання магістерських робіт з методики навчання?
В середньому це 15-30 днів. Автор може виконати термінове замовлення за 4 дні, але це вплине на його ціну.
Що робити, якщо немає плану?
Можна зробити замовлення, не маючи плану роботи. Його може скласти автор, який займається написанням магістерської.
Кому можна поставити питання щодо роботи?
Пряме спілкування з автором неможливе, тому поставити питання можна менеджеру в чаті.
Чи буде магістерська робота з дисципліни методика навчання унікальною?
Перед тим як робота передається клієнту, вона перевіряється на плагіат за допомогою програми еТХТ. Рівень її унікальності буде таким, як вказано в замовленні. Для перевірки може використовуватися сервіс, який вимагається ВНЗ.
Які додаткові матеріали потрібні для того, щоб магістерська робота відповідала встановленим вимогам?
Це методичні матеріали, розрахунки, таблиці, джерела тощо.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін