0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з методики навчання на замовлення

В агентстві Магістр ви можете замовити магістерську роботу з методики навчання, яка буде відповідати всім встановленим вимогам!

Дізнайся вартість магістерської з методики навчання
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 8150 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 999
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити магістерську роботу з методики навчання?

Якщо вас цікавить замовлення магістерської роботи з методики навчання, перейдіть на сайт агентства Магістр та виконайте наступні дії:

 1. Станьте зареєстрованим користувачем сайту та отримайте доступ в особистий кабінет. Для цього заповніть форму, яка відкривається після натискання кнопки «Замовити». Вкажіть в ній наступні дані: тип роботи, який хочете замовити, своє ім’я та електронну пошту. Після цього система автоматично переведе вас в особистий кабінет.
 2. Оформіть заявку в своєму особистому кабінеті. Зазначте в ній вимоги до магістерської роботи з методики навчання, які встановлені вашим закладом вищої освіти. Це тема роботи, предмет, кількість сторінок, термін написання та ін. Також вкажіть, де саме та на якому курсі ви навчаєтесь. Не забудьте написати свій номер телефону.
 3. Після відправки заявки дочекайтесь повідомлення від агентства Магістр, в якому буде вказано, чи відгукнувся автор та скільки коштуватиме робота. Якщо ви погоджуєтесь з ціною, то вносите завдаток, після чого автор одразу починає працювати над магістерською. Якщо ні, ви маєте право відхилити свою заявку або попросити підібрати іншого автора та замовити магістерську роботу з методики навчання в нього за більш доступною, на ваш погляд, ціною. Будьте готові до того, що він матиме менший досвід роботи, що може позначитися на якості роботи.
 4. Переведіть кошти за роботу. Скористайтесь для цього популярними платіжними сервісами Platon чи Liqpay. Пам’ятайте, що спочатку ви вносите завдаток, і тільки після написання та перевірки першого розділу – переводите всю суму. Складання плану входить в загальну вартість роботи.
 5. Надайте файл із зауваженнями викладача, якщо в роботу чи в її окремий розділ потрібно внести поправки. Вони робляться безоплатно в рамках плану, затвердженого викладачем.
 6. Оцініть роботу автора та залиште своє зауваження в особистому кабінеті. Це допоможе агентству Магістр ще більше удосконалити свої послуги.
Якщо вам потрібно вирішити те чи інше питання, зверніться до менеджера агентства Магістр. Для цього напишіть йому повідомлення в чаті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських з методики навчання довіряють Магістру?

Якщо ви вирішили купити магістерську роботу з методики навчання в агентстві Магістр, то зробили правильний вибір. Це зумовлено багатьма перевагами, які має співпраця з її авторами. Серед них необхідно відмітити наступні:

 • Гарантія якості роботи, яка виконується практикуючими викладачами, аспірантами та співробітниками наукових установ;
 • Поправки, які можуть вноситься абсолютно безплатно;
 • Можливість замовити магістерську з методики навчання терміново;
 • Наявність менеджерів, які готові проконсультувати по всім питанням, які стосуються магістерської роботи;
 • Доступна ціна та можливість зекономити завдяки знижкам, що надаються постійним клієнтам;
 • Супровід роботи аж до того моменту, поки вона не буде здана та захищена.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно на написання магістерських робіт з методики навчання?
В середньому це 15-30 днів. Автор може виконати термінове замовлення за 4 дні, але це вплине на його ціну.
Що робити, якщо немає плану?
Можна зробити замовлення, не маючи плану роботи. Його може скласти автор, який займається написанням магістерської.
Кому можна поставити питання щодо роботи?
Пряме спілкування з автором неможливе, тому поставити питання можна менеджеру в чаті.
Чи буде магістерська робота з дисципліни методика навчання унікальною?
Перед тим як робота передається клієнту, вона перевіряється на плагіат за допомогою програми еТХТ. Рівень її унікальності буде таким, як вказано в замовленні. Для перевірки може використовуватися сервіс, який вимагається ВНЗ.
Які додаткові матеріали потрібні для того, щоб магістерська робота відповідала встановленим вимогам?
Це методичні матеріали, розрахунки, таблиці, джерела тощо.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін