0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з історії на замовлення

Замовте магістерську роботу з історії у професійних та кваліфікованих авторів агентства Магістр, які надають послуги клієнтам у всіх регіонах країни!

Дізнайся вартість магістерської з історії
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 10190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
506
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
66 990
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити магістерську роботу з історії?

Чимало українських студентів, які закінчують магістратуру, цікавить питання, як замовити магістерську роботу з історії? При зверненні в агентство Магістр із цим не виникне жодних проблем, оскільки оформлення замовлень проводиться через інтернет.
Магістерські роботи з історії, як і з інших дисциплін, замовляються в такий спосіб.

 1. Замовник заходить на сайт агентства Магістр та проходить реєстрацію. Для цього він натискає кнопку «Замовити» і заповнює форму, яка перед ним відкривається. Він вказує в ній тип роботи, який його цікавить (у нашому випадку це магістерська), своє ім'я та адресу електронної пошти для входу в Особистий кабінет.
 2. Замовник оформляє заявку. У спеціальній формі, що пропонується в особистому кабінеті, він вказує вимоги до роботи, такі як тема, предмет, унікальність, кількість сторінок, термін написання та ін. Також він позначає свій номер телефону, курс та ВНЗ, студентом якого він є.
 3. Замовник надсилає заявку на розгляд. Протягом доби він отримує повідомлення, в якому вказується, чи було підібрано автора, і яка вартість роботи. Якщо умови співробітництва та ціна магістерської роботи його задовольняють, він вносить передоплату. Якщо ні – він просить, щоб йому підібрали іншого автора, у якого можна замовити магістерську з історії за вигіднішою ціною.
 4. Замовник оплачує замовлення. Для цього він може користуватися популярними системами оплати Platon або Liqpay. Слід зазначити, що передплата – це перша частина оплати. Друга частина коштів перекладається після написання першого розділу та його перевірки викладачем. Плата за написання плану не передбачено.
 5. Замовник прикріплює файл із зауваженнями викладача до вкладки «Допрацювати». Доопрацювання можуть вноситися як у всю роботу, так і в окремі розділи.
 6. Замовник ставить оцінку за виконане замовлення. Також він може залишити зауваження та вимагати опублікувати його на сайті агентства Магістр.
Консультації з приводу замовлення, оплати, внесення поправок, супроводу роботи та інших питань надають менеджери агентства Магістр, зв'язатися з якими можна в чаті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських робіт з історії довіряють Магістрові?

Агентство Магістр працює не перший рік, тому йому довіряють багато студентів України. Вони рекомендують купити магістерську роботу з історії у професійних та кваліфікованих авторів з наступних причин:

 • висока якість робіт, їх відповідність встановленим вимогам;
 • унікальність, що перевіряється у системі, необхідної ВНЗ;
 • швидке виконання у вказаний замовником термін;
 • внесення безкоштовних доробок, якщо їх потрібно виконати у межах затвердженого плану;
 • супровід роботи до її здавання та захисту замовником;
 • ціна, доступна кожному українському студенту;
 • постійний зв'язок з менеджерами агенції Магістр, оперативне вирішення будь-яких питань;
 • просте оформлення замовлення на сайті агенції.
Що про нас кажуть?
Станіслава
01 березня
Було невелике непорозуміння на початку, але швидко вирішили проблему, запропонувавши іншого автора, який впорався із поставленою задачею на всі 100% і в заданий строк. Залишилась задоволена роботою, обов'язково буду звертатись ще)
ID: 9519ХХ
Оксана
29 лютого
Все чудово, роботу виконали якісно і вчасно. Правки вносили швидко. З вами було приємно працювати)
ID: 9224ХХ
Валентина
20 лютого
Щиро дякую за допомогу. Роботу виконали професійно, вчасно, правки зробили швидко та безкоштовно
ID: 9378ХХ
Анастасія
16 лютого
Дуже вдячна за роботу!! Виконана в зазначені терміни, гарно та правильно оформлена!)
ID: 9449ХХ
Костянтин
12 лютого
Дякую за роботу. Все супер!
ID: 8805ХХ
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно автору для того, щоб виконати замовлення?
Все залежить від його складності, однак у середньому магістерська виконується за 15-30 днів. Якщо замовлення термінове, знадобиться 4 дні. Слід зазначити, якщо автор не впевнений, що виконає роботу своєчасно, він не братиме замовлення.
Чи є можливість замовити магістерську роботу з історії без плану?
Замовити магістерську, не маючи плану, може кожен охочий. За необхідності план буде складено авторами агентства.
Чи варто перейматися унікальністю магістерської з історії?
Автори агенції Магістр створюють унікальний контент. Унікальність роботи буде не меншою, ніж замовник вказав у заявці. Вона перевірятиметься в еТХТ, якщо ВНЗ не вимагає використання іншого сервісу.
Як зв'язатись з автором, щоб контролювати хід виконання роботи?
Контролювати хід виконання магістерської та ставити запитання автору можна лише у чаті з менеджером агентства Магістр.
Чи потрібно надавати додаткові матеріали?
Щоб магістерська робота відповідала встановленим вимогам, потрібно надати методичку, розрахунки, джерела та вказати побажання викладача.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін