0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з державної служби на замовлення

Збережіть свій час та замовте магістерську роботу з державної служби в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість магістерської з державної служби
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 8150 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 999
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити магістерську роботу з державної служби?

Агентство Магістр співпрацює зі студентами всієї України. Цього вдалося досягнути завдяки створенню зручного та зрозумілого у використанні сайту. Зайшовши на нього, замовити магістерську роботу з державної служби дуже просто. Для цього потрібно виконати наступні дії:

 1. Після входу на сайт агентства пройти реєстрацію. Вона необхідна для того, щоб зайти в особистий кабінет та оформити замовлення. Клієнт заповняє реєстраційну форму та вказує тип роботи, який його цікавить, своє ім’я та електронну пошту.
 2. Після входу в особистий кабінет заповнити форму замовлення та вказати в ній вимоги, яким повинна відповідати робота. Це її тема, загальний обсяг, рівень унікальності тощо. Також необхідно зазначити ВНЗ та курс, на якому навчається клієнт. Після заповнення всіх необхідних полів форма відправляється на розгляд.
 3. Після отримання повідомлення узгодити вартість роботи. Вона стане відомою одразу після розгляду заявки та підбору автора. Якщо ціна влаштовує, необхідно внести завдаток. Якщо клієнту здається, що вона висока – можна відхилити свою заявку або замовити магістерську роботу з державної служби в іншого автора. Однак необхідно бути готовим до того, що він матиме не таку високу кваліфікацію та досвід роботи в написанні студентських робіт.
 4. Провести оплату. Як вже зазначалося, завдаток вноситься після узгодження ціни. Він становить третю частину вартості роботи. Інша сума сплачується після написання та перевірки першого розділу роботи. Найзручніший спосіб внести кошти – це скористатися сервісами Platon чи Liqpay. Їх перевага – у відсутності комісії. Якщо потрібно додатково скласти план, автор надасть цю послугу безкоштовно.
 5. Надати файл з зауваженнями на доопрацювання. Для цього є спеціальна вкладка «Доопрацювати».
 6. Поставити оцінку за виконану роботу. Також можна написати зауваження, яке по бажанню клієнта може бути опубліковане на сайті.
Якщо у клієнта є питання щодо замовлення магістерських робіт з державної служби, їх оплати, внесення поправок тощо, він може написати в чат менеджеру агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських з державної служби довіряють Магістру?

Агентству Магістр довіряє багато українських студентів. Вони відзначають, що вирішили купити магістерську роботу з державної служби саме тут через безліч переваг, які має співпраця з авторами агентства. Серед них необхідно відмітити наступні:

 • Професіоналізм та висока кваліфікація авторів, їх оперативність та відповідальність;
 • Якість виконаних робіт, яка знаходиться на найвищому рівні;
 • Відповідність робіт всім встановленим вимогам (унікальність, обсяг, термін написання, оформлення тощо);
 • Можливість внесення поправок, які в рамках плану виконуються автором безкоштовно;
 • Супровід робіт до їх захисту;
 • Доступна ціна та знижки для постійних клієнтів, що складають 10%;
 • Постійний зв'язок з менеджерами агентства.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки днів потрібно для виконання замовлення?
Магістерська робота пишеться від 15 до 30 днів. При необхідності вона може бути виконана терміново – за 4 дні. Термін написання залежить багато в чому від вимог до роботи.
Чи є можливість замовити магістерську з державної служби без плану?
Якщо плану не має, його може скласти автор. Ця послуга входить у загальну вартість замовлення, тому не оплачується додатково.
Як зв’язатися з автором?
Зв’язатися з автором напряму неможливо. Свої питання йому можна передати через менеджера, написавши йому в чат.
Чи буде замовлена магістерська робота з державної служби унікальною?
Клієнту гарантується рівень унікальності не менший, ніж вказано в замовленні. Якщо вимоги щодо нього та щодо системи перевірки не зазначені, за основу береться середній показник, а для його перевірки використовується сервіс еТХТ.
Які матеріали надаються для написання магістерської роботи?
Додатково потрібно надати методичку, розрахунки, джерела та вказати побажання наукового керівника.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін