0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Чернігові

Агентство Магістр вже не один рік співпрацює зі студентами всіх українських міст, тому тут можна замовити дипломну роботу в Чернігові будь-якої складності!

Дізнайся вартість дипломної в Чернігові
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
560
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 486
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу в Чернігові ?

Замовити дипломну в Чернігові - фото

Агентство Магістр створило всі умови для того, щоб спростити замовлення дипломних робіт в Чернігові. Спеціально для цього був створений зручний і зрозумілий у використанні Особистий кабінет. Для оформлення замовлення необхідно виконати кілька простих кроків:

 1. Стати зареєстрованим користувачем сайту, який має доступ до Особистого кабінету. Для цього заповнюється реєстраційна форма і вказується ім'я замовника, робота, яка його цікавить, а також електронна пошта, що використовується для входу в особистий кабінет.
 2. Оформити і подати заявку. Для цього в особистому кабінеті пропонується форма замовлення, в якій вказуються основні вимоги до дипломної роботи в Чернігові. Для виконання замовлення автору знадобиться тема роботи, предмет, унікальність, кількість сторінок, термін виконання. Замовнику потрібно написати свій номер телефону, ВНЗ і курс, на якому він навчається в даний момент. Також йому потрібно прикріпити методичку, в якій позначені всі рекомендації з приводу написання дипломної.
 3. Подати заявку на розгляд і визначитися з ціною замовлення. Заявка розглядається протягом доби: підбирається автор і визначає ціна дипломного проекту. Замовник отримує повідомлення, в якому вказується вартість роботи. Він вирішує, чи підходить йому така ціна і вносить передоплату. Якщо він не згоден з ціновою пропозицією автора, то може відхилити заявку. Також можна замовити дипломну роботу в Чернігові у іншого учасника. Можливо, він буде не таким досвідченим і кваліфікованим, але виконає замовлення дешевше.
 4. Оплатити роботу. Передоплата вноситься відразу ж після визначення і узгодження вартості роботи. Після написання першої частини роботи переводяться інші засоби. Найзручніший спосіб - оплатити замовлення в особистому кабінеті за допомогою популярних платіжних сервісів Platon або Liqpay. За написання плану оплата не стягується. Дана послуга входить в загальну вартість замовлення.
 5. Надіслати зауваження викладача для внесення поправок в дипломну роботу. В рамках плану поправки вносяться безкоштовно.
 6. Оцінити роботу автора і залишити відгук про співпрацю з агентством Магістр. Це можна зробити після здачі роботи.
Всі питання, пов'язані із замовленням дипломних робіт в Чернігові, можна вирішити в чаті з менеджером агентства.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломних робіт в Чернігові довіряють авторам агентства Магістр?

Агентству Магістр довіряють багато студентів, в тому числі, ті, що навчаються у вищих навчальних закладах Чернігова, таких як:

 • Академія державної пенітенціарної служби;
 • Національний університет «Чернігівська політехніка»;
 • Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченко.
Співпраця з агентством Магістр володіє великою кількістю переваг:

 1. Висока якість і оригінальність проведеного дослідження.
 2. Оформлення тексту згідно з встановленими вимогами.
 3. Розкриття теми і систематизація структури.
 4. Надання інформації на зрозумілій мові і в доступній формі.
 5. Використання актуальних джерел.
 6. Внесення поправок до тексту (в рамках плану - безкоштовно).
 7. Супровід дипломного проекту до захисту;
 8. Доступні ціни та знижка 10% для постійних клієнтів;
 9. Зручний і функціональний особистий кабінет, в якому можна оформити і сплатити замовлення, залишити відгуки і виконати інші дії.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Як довго пишеться дипломна робота, замовлена ​​в агентстві Магістр?
В середньому на написання дипломної роботи йде 7-10 днів. Термінове замовлення виконується протягом 4 днів. Точний термін написання залежить від вимог, встановлених до роботи.
Чи можна замовити дипломну в Чернігові без плану?
Замовлення без плану допускається. План може написати автор, який займається виконанням замовлення. Ця послуга є безкоштовною.
Яким чином проходить спілкування з автором?
Прямого спілкування з автором немає, тому всі питання йому задаються в чаті з менеджером агентства.
Який рівень оригінальності роботи гарантується клієнтам?
Клієнтам гарантується той рівень оригінальності тексту, який вони вказали при замовленні. Зазвичай він перевіряється в еТХТ. Якщо необхідно використовувати інший інструмент перевірки, це вказується при формуванні замовлення.
Яка інформація може знадобитися для написання дипломної роботи в Чернігові?
Основна інформація міститься в методичке. Однак автору знадобляться джерела, які необхідно використовувати при написанні роботи, розрахунки та побажання викладача.