0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Чернігові

Агентство Магістр вже не один рік співпрацює зі студентами всіх українських міст, тому тут можна замовити дипломну роботу в Чернігові будь-якої складності!

Дізнайся вартість дипломної в Чернігові
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
376
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
36 057
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

Як замовити дипломну роботу в Чернігові ?

Замовити дипломну в Чернігові - фото

Агентство Магістр створило всі умови для того, щоб спростити замовлення дипломних робіт в Чернігові. Спеціально для цього був створений зручний і зрозумілий у використанні Особистий кабінет. Для оформлення замовлення необхідно виконати кілька простих кроків:

 1. Стати зареєстрованим користувачем сайту, який має доступ до Особистого кабінету. Для цього заповнюється реєстраційна форма і вказується ім'я замовника, робота, яка його цікавить, а також електронна пошта, що використовується для входу в особистий кабінет.
 2. Оформити і подати заявку. Для цього в особистому кабінеті пропонується форма замовлення, в якій вказуються основні вимоги до дипломної роботи в Чернігові. Для виконання замовлення автору знадобиться тема роботи, предмет, унікальність, кількість сторінок, термін виконання. Замовнику потрібно написати свій номер телефону, ВНЗ і курс, на якому він навчається в даний момент. Також йому потрібно прикріпити методичку, в якій позначені всі рекомендації з приводу написання дипломної.
 3. Подати заявку на розгляд і визначитися з ціною замовлення. Заявка розглядається протягом доби: підбирається автор і визначає ціна дипломного проекту. Замовник отримує повідомлення, в якому вказується вартість роботи. Він вирішує, чи підходить йому така ціна і вносить передоплату. Якщо він не згоден з ціновою пропозицією автора, то може відхилити заявку. Також можна замовити дипломну роботу в Чернігові у іншого учасника. Можливо, він буде не таким досвідченим і кваліфікованим, але виконає замовлення дешевше.
 4. Оплатити роботу. Передоплата вноситься відразу ж після визначення і узгодження вартості роботи. Після написання першої частини роботи переводяться інші засоби. Найзручніший спосіб - оплатити замовлення в особистому кабінеті за допомогою популярних платіжних сервісів Platon або Liqpay. За написання плану оплата не стягується. Дана послуга входить в загальну вартість замовлення.
 5. Надіслати зауваження викладача для внесення поправок в дипломну роботу. В рамках плану поправки вносяться безкоштовно.
 6. Оцінити роботу автора і залишити відгук про співпрацю з агентством Магістр. Це можна зробити після здачі роботи.
Всі питання, пов'язані із замовленням дипломних робіт в Чернігові, можна вирішити в чаті з менеджером агентства.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломних робіт в Чернігові довіряють авторам агентства Магістр?

Агентству Магістр довіряють багато студентів, в тому числі, ті, що навчаються у вищих навчальних закладах Чернігова, таких як:

 • Академія державної пенітенціарної служби;
 • Національний університет «Чернігівська політехніка»;
 • Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченко.
Співпраця з агентством Магістр володіє великою кількістю переваг:

 1. Висока якість і оригінальність проведеного дослідження.
 2. Оформлення тексту згідно з встановленими вимогами.
 3. Розкриття теми і систематизація структури.
 4. Надання інформації на зрозумілій мові і в доступній формі.
 5. Використання актуальних джерел.
 6. Внесення поправок до тексту (в рамках плану - безкоштовно).
 7. Супровід дипломного проекту до захисту;
 8. Доступні ціни та знижка 10% для постійних клієнтів;
 9. Зручний і функціональний особистий кабінет, в якому можна оформити і сплатити замовлення, залишити відгуки і виконати інші дії.
Що про нас кажуть?
Владислава
07 грудня
Захистила на відмінно
ID: 4752ХХ
Віктор
05 грудня
ID: 4867ХХ
Карина
04 грудня
Роскошно!)
ID: 5044ХХ
Людмила
03 грудня
Дуже дякую)) Все зроблено на відмінно та раніше зазначеного строку)) Буду звертатися ще))
ID: 4990ХХ
Євгеній
02 грудня
ID: 5062ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Як довго пишеться дипломна робота, замовлена ​​в агентстві Магістр?
В середньому на написання дипломної роботи йде 7-10 днів. Термінове замовлення виконується протягом 4 днів. Точний термін написання залежить від вимог, встановлених до роботи.
Чи можна замовити дипломну в Чернігові без плану?
Замовлення без плану допускається. План може написати автор, який займається виконанням замовлення. Ця послуга є безкоштовною.
Яким чином проходить спілкування з автором?
Прямого спілкування з автором немає, тому всі питання йому задаються в чаті з менеджером агентства.
Який рівень оригінальності роботи гарантується клієнтам?
Клієнтам гарантується той рівень оригінальності тексту, який вони вказали при замовленні. Зазвичай він перевіряється в еТХТ. Якщо необхідно використовувати інший інструмент перевірки, це вказується при формуванні замовлення.
Яка інформація може знадобитися для написання дипломної роботи в Чернігові?
Основна інформація міститься в методичке. Однак автору знадобляться джерела, які необхідно використовувати при написанні роботи, розрахунки та побажання викладача.