0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Миколаєві

Багато студентів прагнуть замовити дипломну роботу у Миколаєві в агентстві Магістр. В цьому немає нічого дивного, адже в ньому працюють справжні професіонали.

Дізнайся вартість дипломної в Миколаєві
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 874
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу в Миколаєві?

Замовити дипломну в Миколаєві

Агентство Магістр вже не один рік співпрацює зі студентами багатьох українських ВНЗ. Дипломні роботи в Миколаєві замовляються через інтернет в особистому кабінеті. Це робиться дуже просто. Необхідно виконати декілька нескладних кроків:

 1. Реєстрація. Зробити замовлення може лише зареєстрований користувач. На сайті агентства необхідно натиснути кнопку замовити та заповнити реєстраційну форму. В ній вказується тип роботи, ім’я та електронна пошта, яка буде використовуватися для входу в особистий кабінет (в якості логіну).
 2. Замовлення. Для його оформлення заповняється форма. В ній зазначається не лише тип роботи (дипломна), а і її тема, предмет, обсяг, рівень унікальності, термін, протягом якого вона повинна бути виконана тощо. Обов’язково потрібно вказати номер телефону, ВНЗ й курс. Також слід прикріпити методичку, в якій зібрані вимоги до дипломної.
 3. Підбір автора та визначення вартості роботи. Після розгляду замовлення підбирається автор, який буде його виконувати, та визначається ціна дипломного проекту. Замовнику відправляється повідомлення про наявність автора або його відсутність. Також в ньому вказується вартість дипломної. Замовник вирішує, чи його все влаштовує та вносить завдаток. Також він може замовити дипломну в Миколаєві в іншого автора. Ціна буде меншою, але це може відобразитися на якості роботи на терміні її виконання.
 4. Оплата замовлення. Спочатку вноситься завдаток, а після написання другої частини – вноситься сума, що залишилася. Клієнтам агентства пропонується провести оплату за допомогою популярних платіжних сервісів Platon або Liqpay. У випадку, якщо немає затвердженого плану, його складе автор, який писатиме роботу. Ця послуга входить у вартість замовлення.
 5. Доопрацювання. Вони вносяться в тому випадку, якщо в наукового керівника є зауваження до роботи. В рамках плану вони виконуються безкоштовно.
 6. Відгуки. Після здачі роботи потрібно оцінити роботу автора. Також можна залишити зауваження з публікацією на сайті агентства або без неї.
Дипломні роботи в Миколаєві замовляються дуже просто. Якщо виникають якісь питання, їх можна вирішити з менеджером агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому варто замовити дипломну роботу в агентстві Магістр?

Замовити дипломну роботу в Миколаєві на сайті агентства Магістр – це правильне рішення, яке зекономить час та збереже нерви. В агентство звертаються студенти багатьох ВНЗ міста Миколаєва, в тому числі й ті, що навчаються в:

 • Міжнародному класичному університеті ім. Пилипа Орлика;
 • Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського;
 • Чорноморському національному університеті імені Петра Могили.
Вони відмічають, що замовлення дипломної роботи в Миколаєві в агентстві Магістр має багато переваг, а саме:

 1. висока якість та унікальність дипломної, яка відповідає встановленим вимогам;
 2. оперативність написання;
 3. можливість внесення поправок;
 4. супровід роботи до захисту;
 5. професіоналізм та досвідченість авторів;
 6. доступна ціна та знижки для постійних клієнтів в розмірі 10%;
 7. зручний та багатофункціональний особистий кабінет, в якому можна не тільки оформити, а й оплатити замовлення.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно для написання дипломної роботи в Миколаєві?
Час, який потрібен для написання роботи, залежить від вимог, які до неї поставлені. В середньому – це 7-10 днів. Якщо робота термінова, автор впорається за 4 дні.
Чи є можливість замовити дипломну в Миколаєві без плану?
Така можливість є. Більш того, при потребі, автор складе план й це буде входити у вартість роботи.
Чи можливе пряме спілкування з автором?
Таке спілкування неможливе, тому що контакти авторів замовникам не надається. Всі питання можна поставити менеджеру в чаті. Він передає його автору, а відповідь надсилає в чат.
Чи буде замовлена дипломна робота унікальною?
Так, робота буде унікальною. Перевірка проводиться в системі еТХТ. При необхідності буде використаний інструмент, вказаний в заявці.
Яка інформація потрібна автору для написання якісної дипломної роботи?
Потрібно надати методичні та додаткові матеріали, якщо вони є в наявності (розрахунки, таблиці, звітності, джерела тощо).