0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Миколаєві

Багато студентів прагнуть замовити дипломну роботу у Миколаєві в агентстві Магістр. В цьому немає нічого дивного, адже в ньому працюють справжні професіонали.

Дізнайся вартість дипломної в Миколаєві
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
426
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
37 217
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити дипломну роботу в Миколаєві?

Замовити дипломну в Миколаєві

Агентство Магістр вже не один рік співпрацює зі студентами багатьох українських ВНЗ. Дипломні роботи в Миколаєві замовляються через інтернет в особистому кабінеті. Це робиться дуже просто. Необхідно виконати декілька нескладних кроків:

 1. Реєстрація. Зробити замовлення може лише зареєстрований користувач. На сайті агентства необхідно натиснути кнопку замовити та заповнити реєстраційну форму. В ній вказується тип роботи, ім’я та електронна пошта, яка буде використовуватися для входу в особистий кабінет (в якості логіну).
 2. Замовлення. Для його оформлення заповняється форма. В ній зазначається не лише тип роботи (дипломна), а і її тема, предмет, обсяг, рівень унікальності, термін, протягом якого вона повинна бути виконана тощо. Обов’язково потрібно вказати номер телефону, ВНЗ й курс. Також слід прикріпити методичку, в якій зібрані вимоги до дипломної.
 3. Підбір автора та визначення вартості роботи. Після розгляду замовлення підбирається автор, який буде його виконувати, та визначається ціна дипломного проекту. Замовнику відправляється повідомлення про наявність автора або його відсутність. Також в ньому вказується вартість дипломної. Замовник вирішує, чи його все влаштовує та вносить завдаток. Також він може замовити дипломну в Миколаєві в іншого автора. Ціна буде меншою, але це може відобразитися на якості роботи на терміні її виконання.
 4. Оплата замовлення. Спочатку вноситься завдаток, а після написання другої частини – вноситься сума, що залишилася. Клієнтам агентства пропонується провести оплату за допомогою популярних платіжних сервісів Platon або Liqpay. У випадку, якщо немає затвердженого плану, його складе автор, який писатиме роботу. Ця послуга входить у вартість замовлення.
 5. Доопрацювання. Вони вносяться в тому випадку, якщо в наукового керівника є зауваження до роботи. В рамках плану вони виконуються безкоштовно.
 6. Відгуки. Після здачі роботи потрібно оцінити роботу автора. Також можна залишити зауваження з публікацією на сайті агентства або без неї.
Дипломні роботи в Миколаєві замовляються дуже просто. Якщо виникають якісь питання, їх можна вирішити з менеджером агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому варто замовити дипломну роботу в агентстві Магістр?

Замовити дипломну роботу в Миколаєві на сайті агентства Магістр – це правильне рішення, яке зекономить час та збереже нерви. В агентство звертаються студенти багатьох ВНЗ міста Миколаєва, в тому числі й ті, що навчаються в:

 • Міжнародному класичному університеті ім. Пилипа Орлика;
 • Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського;
 • Чорноморському національному університеті імені Петра Могили.
Вони відмічають, що замовлення дипломної роботи в Миколаєві в агентстві Магістр має багато переваг, а саме:

 1. висока якість та унікальність дипломної, яка відповідає встановленим вимогам;
 2. оперативність написання;
 3. можливість внесення поправок;
 4. супровід роботи до захисту;
 5. професіоналізм та досвідченість авторів;
 6. доступна ціна та знижки для постійних клієнтів в розмірі 10%;
 7. зручний та багатофункціональний особистий кабінет, в якому можна не тільки оформити, а й оплатити замовлення.
Що про нас кажуть?
Труш Ксения
14 січня
ID: 5258ХХ
Илона
10 січня
ID: 5268ХХ
Ольга
09 січня
ID: 5273ХХ
Юлія
07 січня
ID: 5259ХХ
Максим
03 січня
ID: 5031ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно для написання дипломної роботи в Миколаєві?
Час, який потрібен для написання роботи, залежить від вимог, які до неї поставлені. В середньому – це 7-10 днів. Якщо робота термінова, автор впорається за 4 дні.
Чи є можливість замовити дипломну в Миколаєві без плану?
Така можливість є. Більш того, при потребі, автор складе план й це буде входити у вартість роботи.
Чи можливе пряме спілкування з автором?
Таке спілкування неможливе, тому що контакти авторів замовникам не надається. Всі питання можна поставити менеджеру в чаті. Він передає його автору, а відповідь надсилає в чат.
Чи буде замовлена дипломна робота унікальною?
Так, робота буде унікальною. Перевірка проводиться в системі еТХТ. При необхідності буде використаний інструмент, вказаний в заявці.
Яка інформація потрібна автору для написання якісної дипломної роботи?
Потрібно надати методичні та додаткові матеріали, якщо вони є в наявності (розрахунки, таблиці, звітності, джерела тощо).