0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Кропивницькому

Все більшої популярності набуває замовлення дипломної роботи в Кропивницькому в професійних авторів агентства Магістр. Це значно дозволяє економити час, адже, крім написання диплома, студентам необхідно добре підготуватися до іспитів.

Дізнайся вартість дипломної в Кропивницькому
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
572
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 042
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу в Кропивницькому?

Замовити дипломну в Кропивницькому - фото

Замовити дипломну роботу в Кропивницькому, звернувшись в агентство Магістр, дуже просто. Цьому сприяє зручний та зрозумілий у використанні особистий кабінет, який пропонується на його сайті. Для того щоб оформити замовлення, необхідно слідувати крокам, що пропонуються нижче:

 1. Реєстрація на сайті. Вона займає декілька хвилин. Все, що потрібно зробити – це натиснути на кнопку «Замовити» та заповнити реєстраційну форму. В ній треба вказати тип роботи, ім’я, а також електронну пошту, яка стане логіном для входу в особистий кабінет.
 2. Заповнення форми замовлення в особистому кабінеті. В ній необхідно вказати основні вимоги до роботи, такі як тип роботи, предмет, тему, термін написання, кількість сторінок, рівень унікальності та система, в якій вона перевіряється. Крім цього вказується номер телефону замовника, а також вищий навчальний заклад і курс, на якому він навчається. Також рекомендується надати методичку.
 3. Визначення та узгодження вартості роботи. Після замовлення дипломної роботи в Кропивницькому її розглядають автори. Протягом доби замовнику приходить повідомлення з вартістю роботи. Він вирішує, чи підходить йому ціна та вносить завдаток. Якщо вона його не задовольняє, можна відхилити свою заявку. Однак замовити дипломну роботу в Кропивницькому варто в іншого, менш досвідченішого автора. Можливо, вона буде не такою якісною, але гарантовано дешевшою.
 4. Оплата замовлення. Після узгодження вартості роботи вноситься завдаток. Після написання другої частина дипломної вноситься друга частина оплати. Перевести кошти можна в своєму особистому кабінеті за допомогою таких платіжних сервісів як Platon або Liqpay.
 5. Внесення поправок. При необхідності в роботу вносяться поправки. В рамках плану вони виконуються безплатно.
 6. Написання відгуків про роботу автора та агентства в цілому. Також замовник може залишити зауваження.
Замовлення роботи відбувається дуже швидко. У випадку виникнення будь-яких питань, можна звернутися до менеджерів агентства Магістр. Спілкування з ними відбувається в чаті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому варто замовляти дипломні роботи в Кропивницькому у Магістрі?

Дипломні роботи в Кропивницькому варто замовити у професійних та досвідчених авторів агентства Магістр. До них звертаються студенти з багатьох вищих навчальних закладів міста. Серед них необхідно відмітити наступні:

 • Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті;
 • Кіровоградський інститут розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»;
 • Кіровоградський національний технічний університет.
Студенти, які замовляли дипломні роботи в агентстві Магістр відзначать такі переваги співпраці з ним:

 1. висока якість готового дипломного проекту;
 2. рівень унікальності, що відповідає заданим показникам;
 3. своєчасне виконання роботи;
 4. професіоналізм авторів та їх висока кваліфікація;
 5. доступні ціни та можливість замовити дипломну роботу зі знижкою до 10% для постійних клієнтів;
 6. обов’язковий супровід роботи до захисту;
 7. внесення поправок;
 8. зручна оплата замовлення;
 9. зрозумілий у використанні та функціональний особистий кабінет;
 10. підтримка з боку менеджерів агентства Магістр.
Що про нас кажуть?
Діана
31 березня
Дуже дякую, роботу зробили вчасно, мої прохання виконувались, звіт не потребував правок. Рекомендасьйон!
ID: 7407ХХ
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно автору для написання дипломної роботи?
Це залежить від її складності, але в середньому написання проекту займає від 7 до 10 днів. Якщо робота термінова, автор може впоратися за 4 дні.
Чи потрібен план для того, щоб замовити дипломну в Кропивницькому?
Не обов’язково. Його можуть скласти автори агентства. Якщо потрібно внести поправки в незатверджений план, поданий замовником, то ця послуга буде платною.
Чи має можливість замовник спілкуватися з автором?
Така можливість не передбачена. Всі запитання ставляться в чаті з менеджером компанії.
Чи можна розраховувати на дипломну роботу в Кропивницькому в високою унікальністю?
Унікальність роботи буде не меншою, ніж зазначено в замовленні. Вона перевіряється в системі еТХТ, якщо інший інструмент не вказаний замовником.
Яка інформація потрібна, щоб робота відповідала вимогам ВНЗ?
В першу чергу, це методичка, в якій вказані вимоги до роботи. Не зайвими будуть розрахунки, таблиці, джерела та інші матеріали.