0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Кропивницькому

Все більшої популярності набуває замовлення дипломної роботи в Кропивницькому в професійних авторів агентства Магістр. Це значно дозволяє економити час, адже, крім написання диплома, студентам необхідно добре підготуватися до іспитів.

Дізнайся вартість дипломної в Кропивницькому
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
426
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
37 217
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити дипломну роботу в Кропивницькому?

Замовити дипломну в Кропивницькому - фото

Замовити дипломну роботу в Кропивницькому, звернувшись в агентство Магістр, дуже просто. Цьому сприяє зручний та зрозумілий у використанні особистий кабінет, який пропонується на його сайті. Для того щоб оформити замовлення, необхідно слідувати крокам, що пропонуються нижче:

 1. Реєстрація на сайті. Вона займає декілька хвилин. Все, що потрібно зробити – це натиснути на кнопку «Замовити» та заповнити реєстраційну форму. В ній треба вказати тип роботи, ім’я, а також електронну пошту, яка стане логіном для входу в особистий кабінет.
 2. Заповнення форми замовлення в особистому кабінеті. В ній необхідно вказати основні вимоги до роботи, такі як тип роботи, предмет, тему, термін написання, кількість сторінок, рівень унікальності та система, в якій вона перевіряється. Крім цього вказується номер телефону замовника, а також вищий навчальний заклад і курс, на якому він навчається. Також рекомендується надати методичку.
 3. Визначення та узгодження вартості роботи. Після замовлення дипломної роботи в Кропивницькому її розглядають автори. Протягом доби замовнику приходить повідомлення з вартістю роботи. Він вирішує, чи підходить йому ціна та вносить завдаток. Якщо вона його не задовольняє, можна відхилити свою заявку. Однак замовити дипломну роботу в Кропивницькому варто в іншого, менш досвідченішого автора. Можливо, вона буде не такою якісною, але гарантовано дешевшою.
 4. Оплата замовлення. Після узгодження вартості роботи вноситься завдаток. Після написання другої частина дипломної вноситься друга частина оплати. Перевести кошти можна в своєму особистому кабінеті за допомогою таких платіжних сервісів як Platon або Liqpay.
 5. Внесення поправок. При необхідності в роботу вносяться поправки. В рамках плану вони виконуються безплатно.
 6. Написання відгуків про роботу автора та агентства в цілому. Також замовник може залишити зауваження.
Замовлення роботи відбувається дуже швидко. У випадку виникнення будь-яких питань, можна звернутися до менеджерів агентства Магістр. Спілкування з ними відбувається в чаті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому варто замовляти дипломні роботи в Кропивницькому у Магістрі?

Дипломні роботи в Кропивницькому варто замовити у професійних та досвідчених авторів агентства Магістр. До них звертаються студенти з багатьох вищих навчальних закладів міста. Серед них необхідно відмітити наступні:

 • Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті;
 • Кіровоградський інститут розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»;
 • Кіровоградський національний технічний університет.
Студенти, які замовляли дипломні роботи в агентстві Магістр відзначать такі переваги співпраці з ним:

 1. висока якість готового дипломного проекту;
 2. рівень унікальності, що відповідає заданим показникам;
 3. своєчасне виконання роботи;
 4. професіоналізм авторів та їх висока кваліфікація;
 5. доступні ціни та можливість замовити дипломну роботу зі знижкою до 10% для постійних клієнтів;
 6. обов’язковий супровід роботи до захисту;
 7. внесення поправок;
 8. зручна оплата замовлення;
 9. зрозумілий у використанні та функціональний особистий кабінет;
 10. підтримка з боку менеджерів агентства Магістр.
Що про нас кажуть?
Труш Ксения
14 січня
ID: 5258ХХ
Илона
10 січня
ID: 5268ХХ
Ольга
09 січня
ID: 5273ХХ
Юлія
07 січня
ID: 5259ХХ
Максим
03 січня
ID: 5031ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно автору для написання дипломної роботи?
Це залежить від її складності, але в середньому написання проекту займає від 7 до 10 днів. Якщо робота термінова, автор може впоратися за 4 дні.
Чи потрібен план для того, щоб замовити дипломну в Кропивницькому?
Не обов’язково. Його можуть скласти автори агентства. Якщо потрібно внести поправки в незатверджений план, поданий замовником, то ця послуга буде платною.
Чи має можливість замовник спілкуватися з автором?
Така можливість не передбачена. Всі запитання ставляться в чаті з менеджером компанії.
Чи можна розраховувати на дипломну роботу в Кропивницькому в високою унікальністю?
Унікальність роботи буде не меншою, ніж зазначено в замовленні. Вона перевіряється в системі еТХТ, якщо інший інструмент не вказаний замовником.
Яка інформація потрібна, щоб робота відповідала вимогам ВНЗ?
В першу чергу, це методичка, в якій вказані вимоги до роботи. Не зайвими будуть розрахунки, таблиці, джерела та інші матеріали.