0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Харкові

Щоб отримати високу оцінку, необхідно замовити дипломну роботу в Харкові в професійних та досвідчених авторів агентства Магістр! Вони виконають замовлення будь-якої складності в термін, необхідний клієнтові!

Дізнайся вартість дипломної в Харкові
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 10730 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
376
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
72 402
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити дипломну роботу в Харкові

Замовити дипломну в Харкові - фото

Замовлення дипломних робіт в Харкові проводиться дуже просто. На це знадобиться декілька хвилин вашого часу, а також комп’ютер чи будь-який інший пристрій з доступом в інтернет. Вам необхідно зробити наступні кроки:

 1. Пройдіть обов’язкову реєстрацію після входу на сайт агентства Магістр. Для цього заповніть реєстраційну форму та вкажіть в ній тип роботи, своє ім’я та електронну пошту.
 2. Заповніть форму замовлення. Зазначте в ній тему роботи, предмет, термін виконання, обсяг, унікальність тексту, програму для її перевірки, свій номер телефону, ВНЗ та курс, на якому навчаєтесь. Після заповнення всіх обов’язкових полів відправте заявку на розгляд.
 3. Оцінка вартості. Замовлення розглядається, після чого підбирається автор та визначається вартість роботи. Вам надсилається відповідне повідомлення. Якщо вас все влаштовує (в тому числі, ціна), внесіть завдаток. Якщо ні – попросіть підібрати іншого автора. Можливо, ви зможете замовити дипломну роботу в Харкові по нижчій ціні.
 4. Оплата роботи. Як вже зазначалось, після узгодження ціни вам необхідно внести передоплату. Без комісії це можна зробити у своєму особистому кабінеті, скориставшись платіжними системами Platon або Liqpay. Оплата за другу частину роботи проводиться після написання першої.
 5. Правки. Якщо ваш викладач має зауваження до роботи, відправте її на доопрацювання. В рамках плану вони будуть виконані абсолютно безкоштовно.
 6. Відгуки. Поставте оцінку автору у своєму особистому кабінеті. Ви можете залишити скаргу, яка по вашому бажанню публікується або не публікується на сайті.
Якщо у вас виникли питання з приводу написання дипломних робіт в Харкові, пишіть в чат менеджеру агентства Магістр!
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому варто замовити дипломну роботу в Харкові, звернувшись в агентство Магістр?

Замовити дипломну в Харкові – це найкраще рішення для студентів, які навчаються в місцевих ВНЗ. Це місто славиться свої ми вищими навчальними закладами, серед яких необхідно відзначити:

 • Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця;
 • Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»;
 • Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.
Співпраця з авторами агентства Магістр має безліч переваг.

 1. Надійність. Ви можете бути на 100% впевненими в тому, що робота буде зроблена.
 2. Своєчасність. Замовлення виконується в терміни, зазначені в заявці. При необхідності, робота буде виконана терміново.
 3. Висока якість та унікальність. Текст обов’язково перевіряється на плагіат.
 4. Доступні ціни, завдяки яким зробити замовлення може практично кожен бажаючий.
 5. Знижки для постійних клієнтів до 10%.
 6. Команда професійних та досвідчених авторів – викладачів, аспірантів, кандидатів наук тощо.
 7. Гарантія супроводу роботи до захисту, а при необхідності – безкоштовне внесення поправок.
 8. Зручний у використанні та функціональний сайт агентства та особистий кабінет.
Що про нас кажуть?
Сергій
19 липня
Все було виконано вірно та вчасно.
ID: 8195ХХ
Я титулку заповню сам
18 липня
Зробили дуже якісно. Трішки незручно вийшло що виконавець рропустив розділ в методичці за кількість сторінок і зробив в 2 рази більше. Я повторнорно звернувся і виконавець все виправив. Деякі деталі я підпрааив і роботу прийняли, мене перевели на 2 курс. Можу ще добавити що людина що робила замовлення старанна
ID: 10467ХХ
Вікторія
27 червня
Все вчасно і круто зроблено! Рекомендую. (Не повірите, навіть не кидалово) То була моя перша заказана робота і хоча ціна була трохи вищою за інших, все одно воно того варте!
ID: 10375ХХ
Ксенія
22 червня
Усе виконано чудово , швидше ніж було необхідно. Також усі правки вносилися дуже швидко та якісно.Дякую велике !!!
ID: 9512ХХ
Демід
22 червня
Чудова та вчасна курсова
ID: 10135ХХ
Костя     09 липня
Курсовая
Займався навчанням як міг, але робота перекреслює можливість на 100% навчатись, навіть на дистанційці. Тому вирішив знайти компанію, де допоможуть за гроші вирішити мої питання щодо навчання. Такою компанією став Магістр, який мені написав чудові кілька робіт і співпраця з ними це одне задоволення. Раджу і рекомендую авторів, вони заслуговують на статус компанії, яка допомагає студентам - не дарма вони кажуть, що працюють багато років.
Світлана     27 червня
Курсовая
Написали відмінну курсову, тема розкрита дуже добре, оригінальність перевірки в моєму ВНЗ вийшла 78%, це дуже хороший результат. Викладачка попросила лише початок трохи відредагувати, вказала коментар, я цей коментар просто скопіювала в доробку автору, і за кілька годин коригування автор виконав, все було готове, хоча зазвичай щонайменше 5 днів роблять. Відкоригували безкоштовно) Робота дуже сподобалася, викладачка оцінила на відмінно. Дуже сервісу вдячна, у мене взагалі часу не вистачало на виконання роботи) Всім раджу замовляти роботи саме тут, виконують дуже швидко, вартість адекватна, якість гідна.
Марина     13 червня
Курсовая
Сподобалося минулого разу обслуговування в компанії Магістр, вирішила знову звернутися, оскільки самій писати курсову роботу досить ліньки і довго, а тут фахівець в області напише і голова не болить. Робила так вже на попередньому курсі і ніхто ні про що не запідозрив – так що хто боїться – не бійтеся, а хто сумнівається – не сумнівайтеся і замовляйте спокійно тут роботи.
Настя     05 червня
Магистерская
За мою п'ятірку була нереальна боротьба, багато коригували роботу, за підсумком зробили все ідеально. я прямо під кінець стала спокійна за ВКР, науковий керівник на певному етапі навіть похвалив. Навіть ніяково перед автором, який постійно був на зв'язку та редагував роботу. Але я йому дуже вдячна. Менеджери завжди були на зв'язку – дзвінок або повідомлення в особистому кабінеті, не має значення. Якби мені ще раз довелося писати магістерську, знову звернулася б до компанії. Велике дякую!!!!
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Який термін виконання дипломної роботи в Харкові?
Орієнтовний термін виконання – 7-10 днів. Однак все залежить від складності замовлення, а також від терміновості. Якщо автор побачить, що не зможе виконати роботу своєчасно, він не буде братися за її написання.
Чи є можливість замовити дипломний проект без плану?
Така можливість є. План буде складений автором абсолютно безкоштовно.
Як замовник спілкується з автором?
Через те, що пряме спілкування з автором не передбачене, всі питання ставляться в чаті з менеджером.
Чи буде дипломна робота, замовлена в Харкові, унікальною?
Рівень унікальності та система його перевірки вказується при замовленні роботи. Саме на ці показники буде орієнтуватися автор. Якщо інструмент для перевірки не зазначений, вона буде проводитися в еТХТ.
Які матеріали, крім методички, можуть знадобитися для написання дипломного проекту?
Це можуть бути додаткові матеріали (джерела, розрахунки), а також побажання викладача.