0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Харкові

Щоб отримати високу оцінку, необхідно замовити дипломну роботу в Харкові в професійних та досвідчених авторів агентства Магістр! Вони виконають замовлення будь-якої складності в термін, необхідний клієнтові!

Дізнайся вартість дипломної в Харкові
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
572
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 042
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу в Харкові

Замовити дипломну в Харкові - фото

Замовлення дипломних робіт в Харкові проводиться дуже просто. На це знадобиться декілька хвилин вашого часу, а також комп’ютер чи будь-який інший пристрій з доступом в інтернет. Вам необхідно зробити наступні кроки:

 1. Пройдіть обов’язкову реєстрацію після входу на сайт агентства Магістр. Для цього заповніть реєстраційну форму та вкажіть в ній тип роботи, своє ім’я та електронну пошту.
 2. Заповніть форму замовлення. Зазначте в ній тему роботи, предмет, термін виконання, обсяг, унікальність тексту, програму для її перевірки, свій номер телефону, ВНЗ та курс, на якому навчаєтесь. Після заповнення всіх обов’язкових полів відправте заявку на розгляд.
 3. Оцінка вартості. Замовлення розглядається, після чого підбирається автор та визначається вартість роботи. Вам надсилається відповідне повідомлення. Якщо вас все влаштовує (в тому числі, ціна), внесіть завдаток. Якщо ні – попросіть підібрати іншого автора. Можливо, ви зможете замовити дипломну роботу в Харкові по нижчій ціні.
 4. Оплата роботи. Як вже зазначалось, після узгодження ціни вам необхідно внести передоплату. Без комісії це можна зробити у своєму особистому кабінеті, скориставшись платіжними системами Platon або Liqpay. Оплата за другу частину роботи проводиться після написання першої.
 5. Правки. Якщо ваш викладач має зауваження до роботи, відправте її на доопрацювання. В рамках плану вони будуть виконані абсолютно безкоштовно.
 6. Відгуки. Поставте оцінку автору у своєму особистому кабінеті. Ви можете залишити скаргу, яка по вашому бажанню публікується або не публікується на сайті.
Якщо у вас виникли питання з приводу написання дипломних робіт в Харкові, пишіть в чат менеджеру агентства Магістр!
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому варто замовити дипломну роботу в Харкові, звернувшись в агентство Магістр?

Замовити дипломну в Харкові – це найкраще рішення для студентів, які навчаються в місцевих ВНЗ. Це місто славиться свої ми вищими навчальними закладами, серед яких необхідно відзначити:

 • Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця;
 • Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»;
 • Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.
Співпраця з авторами агентства Магістр має безліч переваг.

 1. Надійність. Ви можете бути на 100% впевненими в тому, що робота буде зроблена.
 2. Своєчасність. Замовлення виконується в терміни, зазначені в заявці. При необхідності, робота буде виконана терміново.
 3. Висока якість та унікальність. Текст обов’язково перевіряється на плагіат.
 4. Доступні ціни, завдяки яким зробити замовлення може практично кожен бажаючий.
 5. Знижки для постійних клієнтів до 10%.
 6. Команда професійних та досвідчених авторів – викладачів, аспірантів, кандидатів наук тощо.
 7. Гарантія супроводу роботи до захисту, а при необхідності – безкоштовне внесення поправок.
 8. Зручний у використанні та функціональний сайт агентства та особистий кабінет.
Що про нас кажуть?
Діана
31 березня
Дуже дякую, роботу зробили вчасно, мої прохання виконувались, звіт не потребував правок. Рекомендасьйон!
ID: 7407ХХ
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Який термін виконання дипломної роботи в Харкові?
Орієнтовний термін виконання – 7-10 днів. Однак все залежить від складності замовлення, а також від терміновості. Якщо автор побачить, що не зможе виконати роботу своєчасно, він не буде братися за її написання.
Чи є можливість замовити дипломний проект без плану?
Така можливість є. План буде складений автором абсолютно безкоштовно.
Як замовник спілкується з автором?
Через те, що пряме спілкування з автором не передбачене, всі питання ставляться в чаті з менеджером.
Чи буде дипломна робота, замовлена в Харкові, унікальною?
Рівень унікальності та система його перевірки вказується при замовленні роботи. Саме на ці показники буде орієнтуватися автор. Якщо інструмент для перевірки не зазначений, вона буде проводитися в еТХТ.
Які матеріали, крім методички, можуть знадобитися для написання дипломного проекту?
Це можуть бути додаткові матеріали (джерела, розрахунки), а також побажання викладача.