0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Запоріжжі

Багатьох студентів цікавить питання, де замовити дипломну роботу в Запоріжжі та як це зробити? Послуги з написання студентських робіт пропонує агентство Магістр!

Дізнайся вартість дипломної в Запоріжжі
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
560
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 566
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу в Запоріжжі?

Замовити дипломну у Запоріжжі

Замовлення оформляється на сайті агентства Магістр шляхом виконання декількох простих кроків:

 1. Перше, що потрібно зробити для замовлення дипломної роботи в Запоріжжі – зареєструватися на сайті агентства Магістр. Після натискання кнопки «Замовити» клієнт автоматично перенаправляється на сторінку реєстрації. Він заповняє форму, вказуючи в ній тип роботи, своє ім’я та електронну пошту.
 2. Після реєстрації система направляє клієнта в особистий кабінет, в якому він заповняє форму замовлення. Крім типу роботи, вказується її тема, предмет, термін виконання, кількість сторінок, рівень унікальності, вищий навчальний заклад та курс.
 3. Оцінка вартості замовлених дипломних робіт в Запоріжжі проводиться після модерації. Якщо буде підібрано автора, клієнту прийде повідомлення з вартістю роботи. У випадку, коли ціна замовлення здалася клієнту високою, він може анулювати своє замовлення або ж попросити, щоб йому підібрали автора з меншим досвідом роботи. Замовити дипломну в Запоріжжі в такого автора можна дешевше, однак вона буде не такою якісною або ж на її написання йому знадобиться більше часу. Якщо вартість роботи влаштовує, клієнт вносить передоплату.
 4. Оплата замовлення проводиться в декілька етапів. Спочатку клієнт вносить передоплату, яка становить третю частину всієї вартості дипломної роботи в Запоріжжі. Внести кошти в особистому кабінеті можна через платіжні сервіси Platon або Liqpay. Комісія в такому випадку не знімається. Слід зазначити, що в разі відсутності плану, його можна замовити в авторів агентства Магістр. Його написання входить в загальну вартість роботи. Відповідно до затвердженого плану виконується перший розділ роботи, який також направляється на перевірку науковому керівнику. Після написання другого розділу необхідно оплатити повну вартість замовлення.
 5. При необхідності автори агентства Магістр виконають доопрацювання. Файл наукового керівника із зауваженнями необхідно прикріпити у вкладці «Доопрацювати».
 6. Після отримання готової замовленої дипломної роботи в Запоріжжі та її здачі, клієнту необхідно залишити свій відгук. Це можна зробити в особистому кабінеті.
Замовлення дипломної роботи на сайті агентства Магістр проводиться дуже швидко. Все, що для цього потрібно – комп’ютер та доступ до Інтернету.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломних робіт в Запоріжжі довіряють агентству Магістр?

В Запоріжжі знаходиться велика кількість вищих навчальних закладів. Серед них необхідно відзначити наступні:

 • Національний університет «Запорізька політехніка»;
 • Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій;
 • Запорізький національний університет;
 • Класичний приватний університет.
Замовлення дипломної роботи в Запоріжжі в агентстві Магістр має багато переваг:

 • Надійність. Клієнтам гарантується 100% виконання замовлення.
 • Оперативність. Робота буде написана своєчасно.
 • Унікальність. Дипломна обов’язково перевіряється на плагіат.
 • Доступна вартість та знижка для постійних клієнтів, яка складає 10%.
 • Професійні на кваліфіковані автори (викладачі, аспіранти, співробітники наукових установ та кандидати наук);
 • Супровід роботи до захисту.
 • Зручний та зрозумілий у використанні сайт компанії;
 • Можливість спілкування з менеджером у чаті;
 • Зручна оплата замовлення.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно автору на виконання дипломної роботи в Запоріжжі?
В середньому, написання диплому займає від 7 до 10 днів. Термінове написання займає від 4 днів.
Чи можливе замовлення дипломного проєкту без плану?
У випадку відсутності плану його можна замовити в агентстві Магістр.
Яким чином відбувається спілкування з автором?
Спілкування з автором відбувається в чаті через менеджера агентства.
Чи буде дипломна робота унікальною?
Рівень унікальності дипломного проєкту визначається в системі еТХТ. Якщо ВНЗ використовує іншу програму, її необхідно вказати в формі при оформленні замовлення.
Яку інформацію необхідно надати, щоб замовити дипломну роботу в Запоріжжі?
Крім основних вимог до роботи, клієнт надає методичку. При наявності можна надати додаткові матеріали (джерела, звітність тощо).