0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Запоріжжі

Багатьох студентів цікавить питання, де замовити дипломну роботу в Запоріжжі та як це зробити? Послуги з написання студентських робіт пропонує агентство Магістр!

Дізнайся вартість дипломної в Запоріжжі
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 10730 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
376
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
72 403
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити дипломну роботу в Запоріжжі?

Замовити дипломну у Запоріжжі

Замовлення оформляється на сайті агентства Магістр шляхом виконання декількох простих кроків:

 1. Перше, що потрібно зробити для замовлення дипломної роботи в Запоріжжі – зареєструватися на сайті агентства Магістр. Після натискання кнопки «Замовити» клієнт автоматично перенаправляється на сторінку реєстрації. Він заповняє форму, вказуючи в ній тип роботи, своє ім’я та електронну пошту.
 2. Після реєстрації система направляє клієнта в особистий кабінет, в якому він заповняє форму замовлення. Крім типу роботи, вказується її тема, предмет, термін виконання, кількість сторінок, рівень унікальності, вищий навчальний заклад та курс.
 3. Оцінка вартості замовлених дипломних робіт в Запоріжжі проводиться після модерації. Якщо буде підібрано автора, клієнту прийде повідомлення з вартістю роботи. У випадку, коли ціна замовлення здалася клієнту високою, він може анулювати своє замовлення або ж попросити, щоб йому підібрали автора з меншим досвідом роботи. Замовити дипломну в Запоріжжі в такого автора можна дешевше, однак вона буде не такою якісною або ж на її написання йому знадобиться більше часу. Якщо вартість роботи влаштовує, клієнт вносить передоплату.
 4. Оплата замовлення проводиться в декілька етапів. Спочатку клієнт вносить передоплату, яка становить третю частину всієї вартості дипломної роботи в Запоріжжі. Внести кошти в особистому кабінеті можна через платіжні сервіси Platon або Liqpay. Комісія в такому випадку не знімається. Слід зазначити, що в разі відсутності плану, його можна замовити в авторів агентства Магістр. Його написання входить в загальну вартість роботи. Відповідно до затвердженого плану виконується перший розділ роботи, який також направляється на перевірку науковому керівнику. Після написання другого розділу необхідно оплатити повну вартість замовлення.
 5. При необхідності автори агентства Магістр виконають доопрацювання. Файл наукового керівника із зауваженнями необхідно прикріпити у вкладці «Доопрацювати».
 6. Після отримання готової замовленої дипломної роботи в Запоріжжі та її здачі, клієнту необхідно залишити свій відгук. Це можна зробити в особистому кабінеті.
Замовлення дипломної роботи на сайті агентства Магістр проводиться дуже швидко. Все, що для цього потрібно – комп’ютер та доступ до Інтернету.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломних робіт в Запоріжжі довіряють агентству Магістр?

В Запоріжжі знаходиться велика кількість вищих навчальних закладів. Серед них необхідно відзначити наступні:

 • Національний університет «Запорізька політехніка»;
 • Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій;
 • Запорізький національний університет;
 • Класичний приватний університет.
Замовлення дипломної роботи в Запоріжжі в агентстві Магістр має багато переваг:

 • Надійність. Клієнтам гарантується 100% виконання замовлення.
 • Оперативність. Робота буде написана своєчасно.
 • Унікальність. Дипломна обов’язково перевіряється на плагіат.
 • Доступна вартість та знижка для постійних клієнтів, яка складає 10%.
 • Професійні на кваліфіковані автори (викладачі, аспіранти, співробітники наукових установ та кандидати наук);
 • Супровід роботи до захисту.
 • Зручний та зрозумілий у використанні сайт компанії;
 • Можливість спілкування з менеджером у чаті;
 • Зручна оплата замовлення.
Що про нас кажуть?
Сергій
19 липня
Все було виконано вірно та вчасно.
ID: 8195ХХ
Я титулку заповню сам
18 липня
Зробили дуже якісно. Трішки незручно вийшло що виконавець рропустив розділ в методичці за кількість сторінок і зробив в 2 рази більше. Я повторнорно звернувся і виконавець все виправив. Деякі деталі я підпрааив і роботу прийняли, мене перевели на 2 курс. Можу ще добавити що людина що робила замовлення старанна
ID: 10467ХХ
Вікторія
27 червня
Все вчасно і круто зроблено! Рекомендую. (Не повірите, навіть не кидалово) То була моя перша заказана робота і хоча ціна була трохи вищою за інших, все одно воно того варте!
ID: 10375ХХ
Ксенія
22 червня
Усе виконано чудово , швидше ніж було необхідно. Також усі правки вносилися дуже швидко та якісно.Дякую велике !!!
ID: 9512ХХ
Демід
22 червня
Чудова та вчасна курсова
ID: 10135ХХ
Костя     09 липня
Курсовая
Займався навчанням як міг, але робота перекреслює можливість на 100% навчатись, навіть на дистанційці. Тому вирішив знайти компанію, де допоможуть за гроші вирішити мої питання щодо навчання. Такою компанією став Магістр, який мені написав чудові кілька робіт і співпраця з ними це одне задоволення. Раджу і рекомендую авторів, вони заслуговують на статус компанії, яка допомагає студентам - не дарма вони кажуть, що працюють багато років.
Світлана     27 червня
Курсовая
Написали відмінну курсову, тема розкрита дуже добре, оригінальність перевірки в моєму ВНЗ вийшла 78%, це дуже хороший результат. Викладачка попросила лише початок трохи відредагувати, вказала коментар, я цей коментар просто скопіювала в доробку автору, і за кілька годин коригування автор виконав, все було готове, хоча зазвичай щонайменше 5 днів роблять. Відкоригували безкоштовно) Робота дуже сподобалася, викладачка оцінила на відмінно. Дуже сервісу вдячна, у мене взагалі часу не вистачало на виконання роботи) Всім раджу замовляти роботи саме тут, виконують дуже швидко, вартість адекватна, якість гідна.
Марина     13 червня
Курсовая
Сподобалося минулого разу обслуговування в компанії Магістр, вирішила знову звернутися, оскільки самій писати курсову роботу досить ліньки і довго, а тут фахівець в області напише і голова не болить. Робила так вже на попередньому курсі і ніхто ні про що не запідозрив – так що хто боїться – не бійтеся, а хто сумнівається – не сумнівайтеся і замовляйте спокійно тут роботи.
Настя     05 червня
Магистерская
За мою п'ятірку була нереальна боротьба, багато коригували роботу, за підсумком зробили все ідеально. я прямо під кінець стала спокійна за ВКР, науковий керівник на певному етапі навіть похвалив. Навіть ніяково перед автором, який постійно був на зв'язку та редагував роботу. Але я йому дуже вдячна. Менеджери завжди були на зв'язку – дзвінок або повідомлення в особистому кабінеті, не має значення. Якби мені ще раз довелося писати магістерську, знову звернулася б до компанії. Велике дякую!!!!
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно автору на виконання дипломної роботи в Запоріжжі?
В середньому, написання диплому займає від 7 до 10 днів. Термінове написання займає від 4 днів.
Чи можливе замовлення дипломного проєкту без плану?
У випадку відсутності плану його можна замовити в агентстві Магістр.
Яким чином відбувається спілкування з автором?
Спілкування з автором відбувається в чаті через менеджера агентства.
Чи буде дипломна робота унікальною?
Рівень унікальності дипломного проєкту визначається в системі еТХТ. Якщо ВНЗ використовує іншу програму, її необхідно вказати в формі при оформленні замовлення.
Яку інформацію необхідно надати, щоб замовити дипломну роботу в Запоріжжі?
Крім основних вимог до роботи, клієнт надає методичку. При наявності можна надати додаткові матеріали (джерела, звітність тощо).