0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Запоріжжі

Багатьох студентів цікавить питання, де замовити дипломну роботу в Запоріжжі та як це зробити? Послуги з написання студентських робіт пропонує агентство Магістр!

Дізнайся вартість дипломної в Запоріжжі
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
426
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
37 217
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити дипломну роботу в Запоріжжі?

Замовити дипломну у Запоріжжі

Замовлення оформляється на сайті агентства Магістр шляхом виконання декількох простих кроків:

 1. Перше, що потрібно зробити для замовлення дипломної роботи в Запоріжжі – зареєструватися на сайті агентства Магістр. Після натискання кнопки «Замовити» клієнт автоматично перенаправляється на сторінку реєстрації. Він заповняє форму, вказуючи в ній тип роботи, своє ім’я та електронну пошту.
 2. Після реєстрації система направляє клієнта в особистий кабінет, в якому він заповняє форму замовлення. Крім типу роботи, вказується її тема, предмет, термін виконання, кількість сторінок, рівень унікальності, вищий навчальний заклад та курс.
 3. Оцінка вартості замовлених дипломних робіт в Запоріжжі проводиться після модерації. Якщо буде підібрано автора, клієнту прийде повідомлення з вартістю роботи. У випадку, коли ціна замовлення здалася клієнту високою, він може анулювати своє замовлення або ж попросити, щоб йому підібрали автора з меншим досвідом роботи. Замовити дипломну в Запоріжжі в такого автора можна дешевше, однак вона буде не такою якісною або ж на її написання йому знадобиться більше часу. Якщо вартість роботи влаштовує, клієнт вносить передоплату.
 4. Оплата замовлення проводиться в декілька етапів. Спочатку клієнт вносить передоплату, яка становить третю частину всієї вартості дипломної роботи в Запоріжжі. Внести кошти в особистому кабінеті можна через платіжні сервіси Platon або Liqpay. Комісія в такому випадку не знімається. Слід зазначити, що в разі відсутності плану, його можна замовити в авторів агентства Магістр. Його написання входить в загальну вартість роботи. Відповідно до затвердженого плану виконується перший розділ роботи, який також направляється на перевірку науковому керівнику. Після написання другого розділу необхідно оплатити повну вартість замовлення.
 5. При необхідності автори агентства Магістр виконають доопрацювання. Файл наукового керівника із зауваженнями необхідно прикріпити у вкладці «Доопрацювати».
 6. Після отримання готової замовленої дипломної роботи в Запоріжжі та її здачі, клієнту необхідно залишити свій відгук. Це можна зробити в особистому кабінеті.
Замовлення дипломної роботи на сайті агентства Магістр проводиться дуже швидко. Все, що для цього потрібно – комп’ютер та доступ до Інтернету.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломних робіт в Запоріжжі довіряють агентству Магістр?

В Запоріжжі знаходиться велика кількість вищих навчальних закладів. Серед них необхідно відзначити наступні:

 • Національний університет «Запорізька політехніка»;
 • Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій;
 • Запорізький національний університет;
 • Класичний приватний університет.
Замовлення дипломної роботи в Запоріжжі в агентстві Магістр має багато переваг:

 • Надійність. Клієнтам гарантується 100% виконання замовлення.
 • Оперативність. Робота буде написана своєчасно.
 • Унікальність. Дипломна обов’язково перевіряється на плагіат.
 • Доступна вартість та знижка для постійних клієнтів, яка складає 10%.
 • Професійні на кваліфіковані автори (викладачі, аспіранти, співробітники наукових установ та кандидати наук);
 • Супровід роботи до захисту.
 • Зручний та зрозумілий у використанні сайт компанії;
 • Можливість спілкування з менеджером у чаті;
 • Зручна оплата замовлення.
Що про нас кажуть?
Труш Ксения
14 січня
ID: 5258ХХ
Илона
10 січня
ID: 5268ХХ
Ольга
09 січня
ID: 5273ХХ
Юлія
07 січня
ID: 5259ХХ
Максим
03 січня
ID: 5031ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно автору на виконання дипломної роботи в Запоріжжі?
В середньому, написання диплому займає від 7 до 10 днів. Термінове написання займає від 4 днів.
Чи можливе замовлення дипломного проєкту без плану?
У випадку відсутності плану його можна замовити в агентстві Магістр.
Яким чином відбувається спілкування з автором?
Спілкування з автором відбувається в чаті через менеджера агентства.
Чи буде дипломна робота унікальною?
Рівень унікальності дипломного проєкту визначається в системі еТХТ. Якщо ВНЗ використовує іншу програму, її необхідно вказати в формі при оформленні замовлення.
Яку інформацію необхідно надати, щоб замовити дипломну роботу в Запоріжжі?
Крім основних вимог до роботи, клієнт надає методичку. При наявності можна надати додаткові матеріали (джерела, звітність тощо).