0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Черкасах

Агентство Магістр пропонує замовити дипломну роботу в Черкасах на вигідних умовах! Команда професійних авторів готова виконати замовлення будь-якої складності!

Дізнайся вартість дипломної в Черкасах
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 874
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу в Черкасах?

Замовити дипломну в Черкасах - фото

Дипломні роботи в Черкасах замовляються на сайті агентства Магістр. Для оформлення замовлення студенту необхідно виконати кілька простих кроків:

 1. Зареєструватися на сайті для отримання доступу до Особистого кабінету. Слід натиснути кнопку «Замовити» і заповнити реєстраційну форму, вказавши в ній ім'я, тип роботи і електронну пошту.
 2. Заповнити форму замовлення. У ній вказуються основні вимоги до дипломного проекту (тип роботи, предмет, тема, скільки сторінок, рівень унікальності, система перевірки, термін виконання). Замовник залишає свої контактні дані, вказує ВНЗ і курс, на якому навчається. Також він прикріплює методичку, що використовується для написання роботи.
 3. Відправлення форми замовлення та узгодження його вартості. Замовлення проходить модерацію і оцінюється авторами. Замовнику приходить повідомлення, в якому вказується, що автора знайдено (або не знайдено). Також повідомляється вартість роботи. Якщо вона підходить, вноситься передоплата. Якщо немає - є можливість замовити дипломну роботу в Черкасах в іншого, менш досвідченого автора. Можливо, вона буде не такою якісною, але обійдеться дешевше.
 4. Оплата замовлення, яке виконується поетапно. Спочатку замовник вносить передоплату, а після отримання першої частини роботи - основну суму. Провести оплату за допомогою сервісів Platon або Liqpay можна в Особистому кабінеті. Це дасть можливість уникнути комісії. За написання плану оплата не потрібна.
 5. Відправлення файлу із зауваженнями викладача для внесення доробок. Його необхідно прикріпити у вкладці «Доопрацювати».
 6. Оцінка якості виконаної роботи. Її можна поставити в Особистому кабінеті. Також є можливість поділитися враженнями про роботу агентства в цілому.
Для уточнення деталей замовлення та вирішення будь-яких питань можна написати в чат менеджеру агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломних робіт в Черкасах довіряють агентству Магістр?

Написання дипломних робіт в Черкасах агентству Магістр довіряють багато студентів, які навчаються в цьому місті. Черкаси відомі своїми ВУЗами. Серед них необхідно відзначити наступні:

 • Східноєвропейський університет економіки і менеджменту;
 • Черкаський державний технологічний університет;
 • Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.
Співпраця з агентством Магістр володіє великою кількістю переваг:

 1. своєчасне виконання роботи;
 2. її високу якість і унікальність, яка перевіряється в системі, що потрібно ВУЗом;
 3. можливість безкоштовних доробок, в рамках плану;
 4. супровід до захисту;
 5. професіоналізм і досвід роботи авторів, які працюють в агентстві Магістр. У його команді - викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, кандидати наук, співробітники наукових установ;
 6. висока швидкість і зручність оформлення замовлення завдяки функціональному і зрозумілому у використанні Особистого кабінету.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу пишеться дипломна робота в Черкасах?
Написання дипломної роботи автором агентства Магістр не перевищує 10 днів. Можливий терміновий замовлення, який виконується в середньому за 4 дні. Терміни можуть відрізнятися в залежності від вимог до роботи.
Можна замовити дипломну в Черкасах без плану?
Звернувшись в агентство Магістр, можна замовити дипломну без плану. При необхідності його складе автор. Плата за цю послугу не передбачена.
Як підтримувати зв'язок з автором?
Підтримувати зв'язок з автором можна тільки через менеджера. Всі питання йому задаються в чаті.
Який рівень унікальності гарантується замовнику?
Замовнику гарантується той рівень унікальності, який вказаний у вимогах до роботи. Для його перевірки використовується еТХТ, якщо інший інструмент не потрібно ВУЗом.
Які матеріали необхідно надати автору для написання роботи?
В першу чергу, необхідна методичка. Також можуть бути корисними розрахунки, побажання викладача і джерела.