0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Івано-Франківську

Якщо ви бажаєте замовити дипломну роботу в Івано-Франківську, звертайтеся в агентство Магістр, в якому працюють справжні професіонали!

Дізнайся вартість дипломної в Івано-Франківську
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 874
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу в Івано-Франківську?

Замовити дипломну в Івано-Франківську - фото

Агентство Магістр – це команда досвідчених та професійний авторів, які займаються написанням робіт для студентів зі всіх українських міст! Звернувшись до них, можна замовити дипломну в Івано-Франківську. Зробити це дуже просто. Зайдіть на сайт агентства та виконайте кілька простих кроків:

 1. Пройдіть обов’язкову реєстрацію, натиснувши кнопку «Замовити». Система автоматично направить вас на сторінку, де заповняється форма реєстрації. Вкажіть в ній тип роботи, своє ім’я та електронну пошту.
 2. Оформіть замовлення в особистому кабінеті. Для цього в спеціальній формі вкажіть вимоги, яким повинна відповідати дипломна робота в Івано-Франківську. Ви повинні зазначити її тип, тему, предмет, термін виконання, рівень унікальності, номер свого телефону, ВНЗ та курс, на якому навчаєтесь. Також прикріпіть методичку. Після цього відправте своє замовлення на розгляд.
 3. Узгодьте вартість роботи. Автори оцінюють роботу та вирішують чи приймуть замовлення. Протягом доби замовник отримує повідомлення про наявність автора, який готовий взятися за виконання замовлення, або є про його відсутність. Якщо є пропозиція від автора, то разом з нею надсилається вартість роботи. Якщо замовника все влаштовує, він вносить завдаток. Якщо ні – він має право відмінити замовлення або попросити підібрати його іншого, менш досвідченішого автора. Дипломні роботи в Івано-Франківську в такому випадку будуть дешевшими, але менш якісними.
 4. Оплатіть роботу. Спочатку внесіть завдаток, а після написання другої частини – суму, що залишилася. Оплата проводиться в особистому кабінеті через платіжні сервіси Platon або Liqpay. Слід зазначити, що у вартість роботи входить написання плану.
 5. При необхідності після перевірки науковим керівником відправте роботу на доопрацювання. В межах плану вони вносяться безкоштовно.
 6. Залишіть відгуки після здачі дипломної роботи. Також можна залишити зауваження з публікацією на сайті або без неї.
Якщо у вас виникнуть будь-які запитання, звертайтеся до менеджера агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому виконання дипломних робіт в Івано-Франківську довіряють «Магістру»?

Написання дипломних робіт в Івано-Франківську довіряють авторам агентства Магістр. В цьому місті працює велика кількість вищих навчальних закладів, таких як:

 • Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу;
 • Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника;
 • Університет Короля Данила.
Замовити дипломну роботу в Івано-Франківську в агентстві Магістр дуже вигідно. Співробітництво з професійними авторами, які в ньому працюють, має багато переваг:

 1. 100% гарантія виконання замовлення;
 2. Швидке виконання дипломної роботи;
 3. Висока якість та унікальність роботи;
 4. Доступна вартість та знижки для постійних клієнтів, які становлять 10%;
 5. Супровід дипломної до захисту;
 6. Внесення поправок в рамках плану на безкоштовній основі;
 7. Зручна оплата замовлення;
 8. Можливість вирішити будь-які питання в чаті з менеджером агентства.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Протягом якого часу виконується дипломна робота в Івано-Франківську?
В середньому замовлення виконується не більше 10 днів, але це залежить від вимог до роботи. Якщо замовлення термінове, на його виконання знадобиться від 4 днів.
Чи можна замовити дипломну роботу без плану?
Складання плану входить у вартість дипломної роботи. При необхідності він буде написаний автором агентства Магістр. Зміни в незатверджений план, який надає замовник, вносяться платно.
Як спілкуватися з автором?
Пряме спілкування з автором, який займається виконанням замовлення, не передбачене. При потребі поставити питання щодо роботи можна в чаті з автором.
Чи буде замовлений дипломний проект унікальним?
Дипломний проект матиме рівень унікальності не менший, ніж вказано в замовленні. Вона стандартно перевіряється в програмі еТХТ. Якщо ВНЗ замовника використовується інша система, вона вказується в заявці.
Яку інформацію варто подати для написання дипломної?
Автору знадобиться методичка, в якій зазначені всі вимоги до роботи. Також можна надати різні розрахунки, таблиці, джерела тощо. Складання плану входить у вартість роботи.