0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Івано-Франківську

Якщо ви бажаєте замовити дипломну роботу в Івано-Франківську, звертайтеся в агентство Магістр, в якому працюють справжні професіонали!

Дізнайся вартість дипломної в Івано-Франківську
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
426
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
37 217
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити дипломну роботу в Івано-Франківську?

Замовити дипломну в Івано-Франківську - фото

Агентство Магістр – це команда досвідчених та професійний авторів, які займаються написанням робіт для студентів зі всіх українських міст! Звернувшись до них, можна замовити дипломну в Івано-Франківську. Зробити це дуже просто. Зайдіть на сайт агентства та виконайте кілька простих кроків:

 1. Пройдіть обов’язкову реєстрацію, натиснувши кнопку «Замовити». Система автоматично направить вас на сторінку, де заповняється форма реєстрації. Вкажіть в ній тип роботи, своє ім’я та електронну пошту.
 2. Оформіть замовлення в особистому кабінеті. Для цього в спеціальній формі вкажіть вимоги, яким повинна відповідати дипломна робота в Івано-Франківську. Ви повинні зазначити її тип, тему, предмет, термін виконання, рівень унікальності, номер свого телефону, ВНЗ та курс, на якому навчаєтесь. Також прикріпіть методичку. Після цього відправте своє замовлення на розгляд.
 3. Узгодьте вартість роботи. Автори оцінюють роботу та вирішують чи приймуть замовлення. Протягом доби замовник отримує повідомлення про наявність автора, який готовий взятися за виконання замовлення, або є про його відсутність. Якщо є пропозиція від автора, то разом з нею надсилається вартість роботи. Якщо замовника все влаштовує, він вносить завдаток. Якщо ні – він має право відмінити замовлення або попросити підібрати його іншого, менш досвідченішого автора. Дипломні роботи в Івано-Франківську в такому випадку будуть дешевшими, але менш якісними.
 4. Оплатіть роботу. Спочатку внесіть завдаток, а після написання другої частини – суму, що залишилася. Оплата проводиться в особистому кабінеті через платіжні сервіси Platon або Liqpay. Слід зазначити, що у вартість роботи входить написання плану.
 5. При необхідності після перевірки науковим керівником відправте роботу на доопрацювання. В межах плану вони вносяться безкоштовно.
 6. Залишіть відгуки після здачі дипломної роботи. Також можна залишити зауваження з публікацією на сайті або без неї.
Якщо у вас виникнуть будь-які запитання, звертайтеся до менеджера агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому виконання дипломних робіт в Івано-Франківську довіряють «Магістру»?

Написання дипломних робіт в Івано-Франківську довіряють авторам агентства Магістр. В цьому місті працює велика кількість вищих навчальних закладів, таких як:

 • Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу;
 • Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника;
 • Університет Короля Данила.
Замовити дипломну роботу в Івано-Франківську в агентстві Магістр дуже вигідно. Співробітництво з професійними авторами, які в ньому працюють, має багато переваг:

 1. 100% гарантія виконання замовлення;
 2. Швидке виконання дипломної роботи;
 3. Висока якість та унікальність роботи;
 4. Доступна вартість та знижки для постійних клієнтів, які становлять 10%;
 5. Супровід дипломної до захисту;
 6. Внесення поправок в рамках плану на безкоштовній основі;
 7. Зручна оплата замовлення;
 8. Можливість вирішити будь-які питання в чаті з менеджером агентства.
Що про нас кажуть?
Труш Ксения
14 січня
ID: 5258ХХ
Илона
10 січня
ID: 5268ХХ
Ольга
09 січня
ID: 5273ХХ
Юлія
07 січня
ID: 5259ХХ
Максим
03 січня
ID: 5031ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Протягом якого часу виконується дипломна робота в Івано-Франківську?
В середньому замовлення виконується не більше 10 днів, але це залежить від вимог до роботи. Якщо замовлення термінове, на його виконання знадобиться від 4 днів.
Чи можна замовити дипломну роботу без плану?
Складання плану входить у вартість дипломної роботи. При необхідності він буде написаний автором агентства Магістр. Зміни в незатверджений план, який надає замовник, вносяться платно.
Як спілкуватися з автором?
Пряме спілкування з автором, який займається виконанням замовлення, не передбачене. При потребі поставити питання щодо роботи можна в чаті з автором.
Чи буде замовлений дипломний проект унікальним?
Дипломний проект матиме рівень унікальності не менший, ніж вказано в замовленні. Вона стандартно перевіряється в програмі еТХТ. Якщо ВНЗ замовника використовується інша система, вона вказується в заявці.
Яку інформацію варто подати для написання дипломної?
Автору знадобиться методичка, в якій зазначені всі вимоги до роботи. Також можна надати різні розрахунки, таблиці, джерела тощо. Складання плану входить у вартість роботи.