0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Тернополі

Якщо ви хочете позбавити себе від зайвих клопотів, варто замовити дипломну роботу в Тернополі в агентстві Магістр! Завдяки високій кваліфікації та професіоналізму авторів, вона буде виконана на найвищому рівні!

Дізнайся вартість дипломної в Тернополі
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 9170 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
289
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
69 432
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити дипломну роботу в Тернополі?

Замовити дипломну в Тернополі - фото

Замовлення дипломних робіт в Тернополі проводиться на сайті агентства Магістр, а саме, в особистому кабінеті користувача. Замовнику, який вирішив скористатися послугами агентства Магістр, необхідно виконати наступні дії:

 1. Отримати доступ в особистий кабінет, пройшовши обов’язкову реєстрацію на сайті агентства. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Замовити» та заповнити спеціальну реєстраційну форму. В ній вказується тип роботи, ім’я замовника та адресу його електронної пошти.
 2. Оформити замовлення. В формі, яка відкривається в особистому кабінеті, потрібно вказати всі вимоги до дипломної роботи в Тернополі (тема, предмет, обсяг, унікальність, термін написання, контактні дані замовника, ВНЗ та курс на якому він навчається). Також прикріплюється методичка. Якщо її немає, робота виконується відповідно до стандартних вимог ВНЗ.
 3. Визначення та узгодження вартості роботи. Вартість роботи залежить від вимог, вказаних в замовленні. Вона визначається після його оцінки та підбору виконавця. Повідомлення з результатами надсилається замовнику. Якщо його влаштовує ціна дипломної, він вносить завдаток. Якщо ні – просить вибрати іншого автора, в якого можна замовити дипломну в Тернополі по нижчій ціні.
 4. Оплатити роботу. Завдаток оплачується після визначення та узгодження ціни. Після написання другої частини роботи вноситься сума, що залишилася. Найзручніший спосіб розрахуватися з агентством – це популярні платіжні системи Platon або Liqpay.
 5. Надсилання файлу із зауваженнями наукового керівника. Відповідно до них будуть внесені поправки (в рамках плану – безкоштовні).
 6. Відгук про співпрацю з агентством або зауваження до його авторів. Оцінку можна поставити після здачі дипломної роботи.
В процесі написання роботи в замовника можуть виникнути запитання. Спеціально для їх вирішення створений чат, в якому можна спілкуватися з менеджером агентства.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломних робіт в Тернополі довіряють агентству Магістр?

Замовити дипломну роботу в Тернополі, звернувшись в агентство Магістр, рекомендують студенти багатьох вищих навчальних закладів. Серед найвідоміших ВНЗ необхідно відзначити:

 • Тернопільський національний економічний університет;
 • Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка;
 • Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.
Студенти, які вже замовляли дипломні роботи в Тернополі, відмічають наступні переваги співпраці з агентством:

 1. надійність та впевненість в тому, що замовлення буде виконане вчасно;
 2. високу якість готової роботи;
 3. унікальність, яка вимагається ВНЗ;
 4. внесення безкоштовних поправок та супровід роботи до її здачі;
 5. кваліфіковані та досвідчені виконавці (викладачі ВНЗ, аспіранти, співробітники наукових установ тощо);
 6. доступні ціни та вигідні пропозиції для постійних клієнтів (знижка до 10%);
 7. зручний та функціональний особистий кабінет, користуватися яким зможе кожний студент.
Що про нас кажуть?
Іван
21 квітня
Дуже швидко і якісно
ID: 9951ХХ
Таня
19 квітня
Робота виконана вчасно і зроблена якісно. Дякую за допомогу. При необхідності обов'язково скористаюся вашими послугами знову.
ID: 9708ХХ
Тетяна Хоменко
18 квітня
Загалом, дуже хороша робота, дякую автору чи авторці. Є певні мінуси: багато кальки з російської, та порушення логіки послідовності, хотілося б трішки більшої глибини у контексті розгляду окремих подій. Але на захисті єдиний розділ до якого не було питань (після вичитки та певних виправлень) - саме ваш) тому дякую за допомогу!
ID: 9732ХХ
Каріна
18 квітня
Дуже гарно написано, дякую!!!!!!
ID: 9928ХХ
Галина
13 квітня
Дуже дякую за виконану роботу! Я передивилась, все зроблено якісно))
ID: 9659ХХ
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно авторові для написання дипломної роботи в Тернополі?
Це залежить від вимог, але зазвичай написання дипломної не перевищує 7-10 днів. Якщо замовлення термінове, то автор справляється в середньому за 4 дні.
Чи можливо замовити роботу в Тернополі без плану?
Відсутність плану – це не проблема для авторів агентства Магістр. Вони складуть його самостійно, якщо в цьому буде потреба. Ця послуга входить у вартість роботи.
Як відбувається спілкування з автором роботи?
Спілкування з автором відбувається в чаті з менеджером. Замовник ставить питання, а менеджер передає його виконавцю.
Чи буде робота унікальною?
Робота матиме унікальність, рівень якої буде не нижчим, ніж вказано в заявці. Якщо замовник не вказав систему перевірки, буде використовуватися еТХТ.
Які додаткові матеріали можуть знадобитися для виконання роботи?
При наявності необхідно відправити методичку, а також джерела, які рекомендується використовувати для написання роботи, розрахунки, звітності тощо.