0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Тернополі

Якщо ви хочете позбавити себе від зайвих клопотів, варто замовити дипломну роботу в Тернополі в агентстві Магістр! Завдяки високій кваліфікації та професіоналізму авторів, вона буде виконана на найвищому рівні!

Дізнайся вартість дипломної в Тернополі
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
560
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 567
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу в Тернополі?

Замовити дипломну в Тернополі - фото

Замовлення дипломних робіт в Тернополі проводиться на сайті агентства Магістр, а саме, в особистому кабінеті користувача. Замовнику, який вирішив скористатися послугами агентства Магістр, необхідно виконати наступні дії:

 1. Отримати доступ в особистий кабінет, пройшовши обов’язкову реєстрацію на сайті агентства. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Замовити» та заповнити спеціальну реєстраційну форму. В ній вказується тип роботи, ім’я замовника та адресу його електронної пошти.
 2. Оформити замовлення. В формі, яка відкривається в особистому кабінеті, потрібно вказати всі вимоги до дипломної роботи в Тернополі (тема, предмет, обсяг, унікальність, термін написання, контактні дані замовника, ВНЗ та курс на якому він навчається). Також прикріплюється методичка. Якщо її немає, робота виконується відповідно до стандартних вимог ВНЗ.
 3. Визначення та узгодження вартості роботи. Вартість роботи залежить від вимог, вказаних в замовленні. Вона визначається після його оцінки та підбору виконавця. Повідомлення з результатами надсилається замовнику. Якщо його влаштовує ціна дипломної, він вносить завдаток. Якщо ні – просить вибрати іншого автора, в якого можна замовити дипломну в Тернополі по нижчій ціні.
 4. Оплатити роботу. Завдаток оплачується після визначення та узгодження ціни. Після написання другої частини роботи вноситься сума, що залишилася. Найзручніший спосіб розрахуватися з агентством – це популярні платіжні системи Platon або Liqpay.
 5. Надсилання файлу із зауваженнями наукового керівника. Відповідно до них будуть внесені поправки (в рамках плану – безкоштовні).
 6. Відгук про співпрацю з агентством або зауваження до його авторів. Оцінку можна поставити після здачі дипломної роботи.
В процесі написання роботи в замовника можуть виникнути запитання. Спеціально для їх вирішення створений чат, в якому можна спілкуватися з менеджером агентства.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломних робіт в Тернополі довіряють агентству Магістр?

Замовити дипломну роботу в Тернополі, звернувшись в агентство Магістр, рекомендують студенти багатьох вищих навчальних закладів. Серед найвідоміших ВНЗ необхідно відзначити:

 • Тернопільський національний економічний університет;
 • Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка;
 • Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.
Студенти, які вже замовляли дипломні роботи в Тернополі, відмічають наступні переваги співпраці з агентством:

 1. надійність та впевненість в тому, що замовлення буде виконане вчасно;
 2. високу якість готової роботи;
 3. унікальність, яка вимагається ВНЗ;
 4. внесення безкоштовних поправок та супровід роботи до її здачі;
 5. кваліфіковані та досвідчені виконавці (викладачі ВНЗ, аспіранти, співробітники наукових установ тощо);
 6. доступні ціни та вигідні пропозиції для постійних клієнтів (знижка до 10%);
 7. зручний та функціональний особистий кабінет, користуватися яким зможе кожний студент.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно авторові для написання дипломної роботи в Тернополі?
Це залежить від вимог, але зазвичай написання дипломної не перевищує 7-10 днів. Якщо замовлення термінове, то автор справляється в середньому за 4 дні.
Чи можливо замовити роботу в Тернополі без плану?
Відсутність плану – це не проблема для авторів агентства Магістр. Вони складуть його самостійно, якщо в цьому буде потреба. Ця послуга входить у вартість роботи.
Як відбувається спілкування з автором роботи?
Спілкування з автором відбувається в чаті з менеджером. Замовник ставить питання, а менеджер передає його виконавцю.
Чи буде робота унікальною?
Робота матиме унікальність, рівень якої буде не нижчим, ніж вказано в заявці. Якщо замовник не вказав систему перевірки, буде використовуватися еТХТ.
Які додаткові матеріали можуть знадобитися для виконання роботи?
При наявності необхідно відправити методичку, а також джерела, які рекомендується використовувати для написання роботи, розрахунки, звітності тощо.