0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Тернополі

Якщо ви хочете позбавити себе від зайвих клопотів, варто замовити дипломну роботу в Тернополі в агентстві Магістр! Завдяки високій кваліфікації та професіоналізму авторів, вона буде виконана на найвищому рівні!

Дізнайся вартість дипломної в Тернополі
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
425
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
37 206
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити дипломну роботу в Тернополі?

Замовити дипломну в Тернополі - фото

Замовлення дипломних робіт в Тернополі проводиться на сайті агентства Магістр, а саме, в особистому кабінеті користувача. Замовнику, який вирішив скористатися послугами агентства Магістр, необхідно виконати наступні дії:

 1. Отримати доступ в особистий кабінет, пройшовши обов’язкову реєстрацію на сайті агентства. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Замовити» та заповнити спеціальну реєстраційну форму. В ній вказується тип роботи, ім’я замовника та адресу його електронної пошти.
 2. Оформити замовлення. В формі, яка відкривається в особистому кабінеті, потрібно вказати всі вимоги до дипломної роботи в Тернополі (тема, предмет, обсяг, унікальність, термін написання, контактні дані замовника, ВНЗ та курс на якому він навчається). Також прикріплюється методичка. Якщо її немає, робота виконується відповідно до стандартних вимог ВНЗ.
 3. Визначення та узгодження вартості роботи. Вартість роботи залежить від вимог, вказаних в замовленні. Вона визначається після його оцінки та підбору виконавця. Повідомлення з результатами надсилається замовнику. Якщо його влаштовує ціна дипломної, він вносить завдаток. Якщо ні – просить вибрати іншого автора, в якого можна замовити дипломну в Тернополі по нижчій ціні.
 4. Оплатити роботу. Завдаток оплачується після визначення та узгодження ціни. Після написання другої частини роботи вноситься сума, що залишилася. Найзручніший спосіб розрахуватися з агентством – це популярні платіжні системи Platon або Liqpay.
 5. Надсилання файлу із зауваженнями наукового керівника. Відповідно до них будуть внесені поправки (в рамках плану – безкоштовні).
 6. Відгук про співпрацю з агентством або зауваження до його авторів. Оцінку можна поставити після здачі дипломної роботи.
В процесі написання роботи в замовника можуть виникнути запитання. Спеціально для їх вирішення створений чат, в якому можна спілкуватися з менеджером агентства.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломних робіт в Тернополі довіряють агентству Магістр?

Замовити дипломну роботу в Тернополі, звернувшись в агентство Магістр, рекомендують студенти багатьох вищих навчальних закладів. Серед найвідоміших ВНЗ необхідно відзначити:

 • Тернопільський національний економічний університет;
 • Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка;
 • Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.
Студенти, які вже замовляли дипломні роботи в Тернополі, відмічають наступні переваги співпраці з агентством:

 1. надійність та впевненість в тому, що замовлення буде виконане вчасно;
 2. високу якість готової роботи;
 3. унікальність, яка вимагається ВНЗ;
 4. внесення безкоштовних поправок та супровід роботи до її здачі;
 5. кваліфіковані та досвідчені виконавці (викладачі ВНЗ, аспіранти, співробітники наукових установ тощо);
 6. доступні ціни та вигідні пропозиції для постійних клієнтів (знижка до 10%);
 7. зручний та функціональний особистий кабінет, користуватися яким зможе кожний студент.
Що про нас кажуть?
Труш Ксения
14 січня
ID: 5258ХХ
Илона
10 січня
ID: 5268ХХ
Ольга
09 січня
ID: 5273ХХ
Юлія
07 січня
ID: 5259ХХ
Максим
03 січня
ID: 5031ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно авторові для написання дипломної роботи в Тернополі?
Це залежить від вимог, але зазвичай написання дипломної не перевищує 7-10 днів. Якщо замовлення термінове, то автор справляється в середньому за 4 дні.
Чи можливо замовити роботу в Тернополі без плану?
Відсутність плану – це не проблема для авторів агентства Магістр. Вони складуть його самостійно, якщо в цьому буде потреба. Ця послуга входить у вартість роботи.
Як відбувається спілкування з автором роботи?
Спілкування з автором відбувається в чаті з менеджером. Замовник ставить питання, а менеджер передає його виконавцю.
Чи буде робота унікальною?
Робота матиме унікальність, рівень якої буде не нижчим, ніж вказано в заявці. Якщо замовник не вказав систему перевірки, буде використовуватися еТХТ.
Які додаткові матеріали можуть знадобитися для виконання роботи?
При наявності необхідно відправити методичку, а також джерела, які рекомендується використовувати для написання роботи, розрахунки, звітності тощо.