0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Полтаві

Агентство Магістр надає допомогу в написанні дипломних робіт в Полтаві студентам, у яких немає часу на їх самостійне виконання!

Дізнайся вартість дипломної в Полтаві
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
426
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
37 217
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити дипломну роботу в Полтаві?

Замовити дипломну в Полтаві - фото

Агентство Магістр вже не перший рік займається написанням студентських робіт. Завдяки зручному і зрозумілому у використанні сайту, замовити дипломну роботу в Полтаві не складе ніяких проблем. Необхідно дотримуватися наступної інструкції:

 1. Проходження реєстрації на сайті агентства Магістр. Для цього заповнюється спеціальна реєстраційна форма, яка пропонується після натискання кнопки «Замовити». У ній вказується тип роботи, ім'я замовника і його електронна пошта.
 2. Формування замовлення. Отримавши доступ в особистий кабінет, замовник заповнює форму замовлення. У ній він вказує всі вимоги, яким повинна відповідати майбутня робота. Зокрема, це предмет, за яким вона виконується, тема, кількість сторінок, термін написання, рівень унікальності, а також система, в якій вона перевіряється. Також замовник вказує номер свого телефону, ВНЗ і курс, на якому він навчається. Після заповнення всіх необхідних полів прикріплюється методичка.
 3. Розгляд замовлення, підбір автора і узгодження вартості роботи. Замовлення подається на розгляд. Протягом доби замовник отримує повідомлення, в якому вказана ціна дипломного проекту. Замовник вирішує, чи підходить йому ціна, і вносить передоплату. Також він може відмовитися від замовлення або попросити підібрати йому іншого, менш кваліфікованого автора. У нього можна замовити дипломну роботу в Полтаві за більш доступною ціною.
 4. Оплата замовлення. Переказ коштів на рахунок агентства здійснюється в два етапи. Передоплата вноситься після узгодження ціни, а решта суми - після написання другої частини дипломної. Щоб перевести гроші без комісії, можна скористатися своїм особистим кабінетом, в якому оплата проводиться за допомогою платіжних систем Platon або Liqpay. Складання плану входить у вартість замовлення.
 5. Внесення поправок. Доробки в рамках плану вносяться безкоштовно. Файл із зауваженнями відправляється автору шляхом прикріплення до вкладки «Доопрацювати».
 6. Відгуки. Їх рекомендується залишити після здачі роботи. Крім оцінки автору, можна залишити зауваження (з публікацією або без неї).
Спілкування з менеджером компанії проходить в чаті. Йому можна задати будь-які питання, пов'язані з оформленням замовлення, його оплатою, отриманням і т.д.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому варто замовити дипломні в Полтаві авторам агентства Магістр?

Дипломні роботи в Полтаві замовляють досвідченим і професійним авторам агентства Магістр. До них звертаються студенти багатьох полтавських ВНЗ, таких як:

 • Полтавська державна аграрна академія;
 • Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка;
 • Полтавський університет економіки і торгівлі.
Студенти, які скористалися послугами агентства Магістр, відзначають наступні переваги такої співпраці:

 1. висока якість готових робіт;
 2. рівень унікальності, який відповідає заданим в замовленні параметрам;
 3. внесення безкоштовних доробок, якщо вони проводяться в рамках плану;
 4. супровід дипломної до здачі;
 5. доступна вартість робіт і знижки для постійних клієнтів;
 6. зручний і функціональний особистий кабінет;
 7. різні способи оплати замовлення.
Що про нас кажуть?
Труш Ксения
14 січня
ID: 5258ХХ
Илона
10 січня
ID: 5268ХХ
Ольга
09 січня
ID: 5273ХХ
Юлія
07 січня
ID: 5259ХХ
Максим
03 січня
ID: 5031ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу знадобитися автору, щоб написати дипломну роботу?
Точний термін виконання дипломної залежить від вимог замовника. В середньому він становить від 7 до 10 днів для звичайного замовлення і 4 дні - для термінового.
Чи можна замовити дипломну в Полтаві без плану?
Замовлення дипломної без плану допускається. Більш того, за бажанням клієнта він буде складений автором агентства Магістр. Дана послуга є безкоштовною.
Яким чином можна зв'язатися з автором?
Прямий зв'язок з автором неможливо. Задати питання можна в чаті з менеджером, який передасть їх автору.
Коли буде доставлене дипломний проект в Полтаві унікальним?
При виконанні роботи автор орієнтується на рівень унікальності і систему його перевірки, зазначену в заявки. Якщо вимог до даного показника немає, він буде мати середнє значення і перевірятися в еТХТ.
Чи потрібні додаткові матеріали?
Бажано надати методичку і різні додаткові матеріали, такі як джерела, звітності і т.д.