0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Полтаві

Агентство Магістр надає допомогу в написанні дипломних робіт в Полтаві студентам, у яких немає часу на їх самостійне виконання!

Дізнайся вартість дипломної в Полтаві
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
559
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 485
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу в Полтаві?

Замовити дипломну в Полтаві - фото

Агентство Магістр вже не перший рік займається написанням студентських робіт. Завдяки зручному і зрозумілому у використанні сайту, замовити дипломну роботу в Полтаві не складе ніяких проблем. Необхідно дотримуватися наступної інструкції:

 1. Проходження реєстрації на сайті агентства Магістр. Для цього заповнюється спеціальна реєстраційна форма, яка пропонується після натискання кнопки «Замовити». У ній вказується тип роботи, ім'я замовника і його електронна пошта.
 2. Формування замовлення. Отримавши доступ в особистий кабінет, замовник заповнює форму замовлення. У ній він вказує всі вимоги, яким повинна відповідати майбутня робота. Зокрема, це предмет, за яким вона виконується, тема, кількість сторінок, термін написання, рівень унікальності, а також система, в якій вона перевіряється. Також замовник вказує номер свого телефону, ВНЗ і курс, на якому він навчається. Після заповнення всіх необхідних полів прикріплюється методичка.
 3. Розгляд замовлення, підбір автора і узгодження вартості роботи. Замовлення подається на розгляд. Протягом доби замовник отримує повідомлення, в якому вказана ціна дипломного проекту. Замовник вирішує, чи підходить йому ціна, і вносить передоплату. Також він може відмовитися від замовлення або попросити підібрати йому іншого, менш кваліфікованого автора. У нього можна замовити дипломну роботу в Полтаві за більш доступною ціною.
 4. Оплата замовлення. Переказ коштів на рахунок агентства здійснюється в два етапи. Передоплата вноситься після узгодження ціни, а решта суми - після написання другої частини дипломної. Щоб перевести гроші без комісії, можна скористатися своїм особистим кабінетом, в якому оплата проводиться за допомогою платіжних систем Platon або Liqpay. Складання плану входить у вартість замовлення.
 5. Внесення поправок. Доробки в рамках плану вносяться безкоштовно. Файл із зауваженнями відправляється автору шляхом прикріплення до вкладки «Доопрацювати».
 6. Відгуки. Їх рекомендується залишити після здачі роботи. Крім оцінки автору, можна залишити зауваження (з публікацією або без неї).
Спілкування з менеджером компанії проходить в чаті. Йому можна задати будь-які питання, пов'язані з оформленням замовлення, його оплатою, отриманням і т.д.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому варто замовити дипломні в Полтаві авторам агентства Магістр?

Дипломні роботи в Полтаві замовляють досвідченим і професійним авторам агентства Магістр. До них звертаються студенти багатьох полтавських ВНЗ, таких як:

 • Полтавська державна аграрна академія;
 • Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка;
 • Полтавський університет економіки і торгівлі.
Студенти, які скористалися послугами агентства Магістр, відзначають наступні переваги такої співпраці:

 1. висока якість готових робіт;
 2. рівень унікальності, який відповідає заданим в замовленні параметрам;
 3. внесення безкоштовних доробок, якщо вони проводяться в рамках плану;
 4. супровід дипломної до здачі;
 5. доступна вартість робіт і знижки для постійних клієнтів;
 6. зручний і функціональний особистий кабінет;
 7. різні способи оплати замовлення.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу знадобитися автору, щоб написати дипломну роботу?
Точний термін виконання дипломної залежить від вимог замовника. В середньому він становить від 7 до 10 днів для звичайного замовлення і 4 дні - для термінового.
Чи можна замовити дипломну в Полтаві без плану?
Замовлення дипломної без плану допускається. Більш того, за бажанням клієнта він буде складений автором агентства Магістр. Дана послуга є безкоштовною.
Яким чином можна зв'язатися з автором?
Прямий зв'язок з автором неможливо. Задати питання можна в чаті з менеджером, який передасть їх автору.
Коли буде доставлене дипломний проект в Полтаві унікальним?
При виконанні роботи автор орієнтується на рівень унікальності і систему його перевірки, зазначену в заявки. Якщо вимог до даного показника немає, він буде мати середнє значення і перевірятися в еТХТ.
Чи потрібні додаткові матеріали?
Бажано надати методичку і різні додаткові матеріали, такі як джерела, звітності і т.д.