0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт у Львові

Якщо ви бажаєте зберегти свій час, замовляйте дипломні роботи у Львові в агентстві Магістр! В ньому працює команда професійних авторів, які готові виконати роботу будь-якої складності.

Дізнайся вартість дипломної у Львові
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
559
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 484
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу у Львові?

Замовити дипломну Львів - фото

Завдяки наявності сайту та зручного й функціонального особистого кабінету, замовити дипломну роботу у Львові дуже просто. Для цього потрібно зробити декілька нескладних кроків:

 1. Зайти на сайт агентства та пройти реєстрацію. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, яка відкривається перед замовником після натискання кнопки «Замовити». Потрібно вказати не тільки тип роботи, а й своє ім’я й електронну пошту, яка буде використовуватися в якості логіну для входу в особистий кабінет.
 2. Оформити замовлення, заповнивши форму. В ній треба зазначити всі вимоги, яким повинна відповідати робота. Зокрема, це тема, предмет, кількість сторінок, унікальність, термін виконання. Зв'язок із замовником підтримується не тільки в чаті, а й по телефону, тому потрібно надати контактні дані. Також треба вказати ВНЗ та курс, на якому він навчається. Після заповнення цих полів, потрібно прикріпити методичку. Якщо її немає, дипломна робота у Львові буде виконана відповідно до загальних вимог ВНЗ.
 3. Обрати автора та узгодити вартість роботи. Після розгляду замовлення обирається автор. Протягом доби замовник отримує повідомлення з вартістю роботи. В нього є два варіанти: він вносить завдаток або просить змінити автора, щоб замовити роботу по нижчій ціні.
 4. Оплатити замовлення. Якщо замовника все влаштовує, він повинен внести завдаток. Оплатити роботу повністю потрібно після виконання другої частини замовлення. Внести кошти дуже просто. Зробити це можна без комісії, скориставшись популярними платіжним сервісами Platon або Liqpay.
 5. Повернути роботу на доопрацювання, якщо у наукового керівника після її перевірки є зауваження. В рамках плану вони виконуються безкоштовно.
 6. Поставити оцінку за якість виконаної роботи в особистому кабінеті. Також можна залишити своє зауваження (з публікацією на сайті або без неї).
Оформити замовлення можна за декілька хвилин. Якщо ж виникнуть якісь питання, їх можна вирішити, звернувшись до менеджера агентства.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому варто довірити написання дипломних робіт у Львові агентству Магістр?

Замовити дипломну роботу у Львові в агентстві Магістр – мудре рішення, яке збереже ваш час та нерви. Його приймають студенти багатьох ВНЗ України. Не виключенням є студенти Львівських вищих начальних закладів, таких як:

 • Львівський національний університет імені Івана Франка;
 • Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;
 • Львівський державний університет внутрішніх справ;
 • Національний університет «Львівська політехніка»;
 • Український католицький університет.
Вони відзначають наступні переваги замовлення дипломної в агентстві Магістр:

 1. 100% виконання роботи, її висока якість та унікальність, не нижча, ніж вказано в замовленні;
 2. своєчасне виконання, можливість оформити термінове замовлення;
 3. безплатне внесення поправок (в рамках плану);
 4. супровід до захисту;
 5. доступна ціна та знижки для постійних замовників;
 6. професійні та кваліфіковані виконавці (викладачі, аспіранти, кандидати наук, співробітники наукових установ тощо);
 7. зручність замовлення та оплати роботи.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Як довго пишуться замовлені дипломні роботи у Львові?
Це залежить від вимог, які вказані в заявці, але як показує практика, термін написання дипломної складає від 7 до 10 днів. Якщо мова йде про термінове замовлення – то це 4 дні.
Чи можна замовити дипломну у Львові без плану?
Затверджений план мати необов’язково. При необхідності його складе автор. Ця послуга входить в загальну вартість роботи.
Чи можна зв’язатися з автором напряму?
Контакти авторів не надаються. Всі питання вирішуються в чаті з менеджером агентства. Він передає їх автору, а відповіді надсилає в чат клієнту.
Чи буде дипломний проект унікальним та без плагіату?
Клієнтам гарантується унікальність дипломного проекту. Цей показник буде відповідати вимогам, зазначеним в замовлені. Він буде перевірятися в системі, яка вимагається ВНЗ або ж за допомогою еТХТ.
Яка інформація необхідна автору для написання якісної дипломної роботи?
В першу чергу, знадобиться методичка. Якщо є така можливість, можна надати додаткові матеріали (розрахунки, звітність, джерела тощо).