0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Дніпрі

Агентство Магістр пропонує замовити дипломну роботу в Дніпрі студентам, які не мають можливості виконати її самостійно. Завдяки досвіду роботи та професіоналізму авторів, вони вчасно отримають готовий дипломний проєкт за доступною ціною!

Дізнайся вартість дипломної в Дніпрі
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
426
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
37 217
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити дипломну роботу в Дніпрі?

Zakazat diplomnuiu v Dnepre.jpg

Дипломні роботи в Дніпрі, які виконуються авторами агентства Магістр, замовляються дуже просто. Клієнту необхідно виконати наступні кроки:

 1. Пройти обов’язкову реєстрацію на сайті агентства. Для цього потрібно натиснути кнопку «Замовити», після чого система автоматично переведе на сторінку реєстрації. На цій сторінці потрібно зазначити тип роботи (магістерська дипломна або бакалаврська дипломна), своє ім’я та електронну пошту. Електронна пошта стане логіном для входу в особистий кабінет.
 2. Заповнити форму для замовлення дипломної роботи в Дніпрі. Клієнту необхідно вказати вимоги, яким повинен відповідати дипломний проект. Зокрема, необхідно зазначити її тему, предмет, унікальність, термін написання, кількість сторінок. Також знадобиться номер телефону клієнта, ВНЗ та курс, на якому він навчається. Для того щоб робота відповідала вимогам навчального закладу, потрібно надати методичку.
 3. Узгодити вартість роботи. Розрахувати орієнтовну ціну можна на онлайн-калькуляторі, який пропонується на сайті. Точна вартість стане відомою після розгляду замовлення та оцінки всіх вимог до роботи. Після підбору автора клієнту надходить повідомлення, в якому також вказується вартість замовлення. Якщо вона здається йому зависокою, він має право замовити дипломну роботу в Дніпрі в іншого автора або відмінити замовлення.
 4. Внести завдаток. Це потрібно зробити після узгодження вартості роботи. Після написання другої частини роботи оплачується вся дипломна. Клієнтам пропонується провести оплату за допомогою популярних платіжних сервісів Platon або Liqpay. Зробити це можна в особистому кабінеті. Комісія при цьому не нараховується.
 5. Якщо з боку наукового керівника будуть зауваження до роботи, то файл з ними відправляється автору агентства Магістр. Він внесе всі необхідні правки (в рамках плану).
 6. Після захисту дипломної залишити відгук, який допоможе оцінити роботу автора. Також можна залишити зауваження.
Оформлення замовлення на сайті агентства Магістр займе мінімум часу. Все що потрібно мати клієнту – це комп’ютер з доступом в Інтернет.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломних робіт в Дніпрі довіряють агентству Магістр?

Вища освіта в Дніпрі представлена великою кількістю навчальних закладів. Найбільш популярними серед них вважаються такі ВНЗ, як:

 • Університет імені Альфреда Нобеля, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара,
 • Дніпропетровська філія відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»,
 • Дніпропетровський інститут Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП),
 • Дніпропетровський філіал університету економіки і права «КРОК».
Багато студентів, які в них навчаються, звертаються в агентство Магістр. Вони називають наступні переваги співпраці з його авторами:

 • надійність та впевненість в 100% виконанні роботи;
 • своєчасне виконання замовлених дипломних робіт в Дніпрі;
 • висока якість та унікальність роботи;
 • доступна для студентів вартість дипломних робіт та знижка до 10% для постійних клієнтів;
 • досвід роботи та професіоналізм авторів, які працюють в агентстві;
 • супровід до захисту та внесення необхідних поправок на безоплатній основі;
 • можливість вирішити будь-яке питання через менеджера агентства;
 • зручність оформлення заявки та оплати роботи.
Що про нас кажуть?
Труш Ксения
14 січня
ID: 5258ХХ
Илона
10 січня
ID: 5268ХХ
Ольга
09 січня
ID: 5273ХХ
Юлія
07 січня
ID: 5259ХХ
Максим
03 січня
ID: 5031ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу займе написання дипломного проєкту?
Насамперед це залежить від вимог до роботи. В середньому для виконання замовлення автору потрібно не більше 10 днів. Термінове виконання займає близько 4 днів.
Чи можна замовити дипломну в Дніпрі, не маючи затвердженого плану?
План може скласти автор, який займатиметься написанням диплому.
Чи можна спілкуватися з автором?
Спілкування з автором неможливе. При виникненні будь-яких питань, можна написати в чат менеджеру. Він передасть їх виконавцеві.
Чи буде замовлена дипломна робота унікальною?
Клієнту гарантується унікальність роботи. Вона буде не нижчою, ніж та, яка вказана у вимогах. При замовленні роботи клієнт вказує, яку систему використовувати для перевірки роботи. В іншому разі автор буде користуватися еТХТ.
Яку інформацію слід подати для написання дипломного проєкту?
Зазвичай, надається методичка, в якій вказані всі вимоги до роботи. Також можуть знадобитися додаткові матеріали, такі як джерела, розрахунки та ін.