0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Дніпрі

Агентство Магістр пропонує замовити дипломну роботу в Дніпрі студентам, які не мають можливості виконати її самостійно. Завдяки досвіду роботи та професіоналізму авторів, вони вчасно отримають готовий дипломний проєкт за доступною ціною!

Дізнайся вартість дипломної в Дніпрі
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
572
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 042
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу в Дніпрі?

Zakazat diplomnuiu v Dnepre.jpg

Дипломні роботи в Дніпрі, які виконуються авторами агентства Магістр, замовляються дуже просто. Клієнту необхідно виконати наступні кроки:

 1. Пройти обов’язкову реєстрацію на сайті агентства. Для цього потрібно натиснути кнопку «Замовити», після чого система автоматично переведе на сторінку реєстрації. На цій сторінці потрібно зазначити тип роботи (магістерська дипломна або бакалаврська дипломна), своє ім’я та електронну пошту. Електронна пошта стане логіном для входу в особистий кабінет.
 2. Заповнити форму для замовлення дипломної роботи в Дніпрі. Клієнту необхідно вказати вимоги, яким повинен відповідати дипломний проект. Зокрема, необхідно зазначити її тему, предмет, унікальність, термін написання, кількість сторінок. Також знадобиться номер телефону клієнта, ВНЗ та курс, на якому він навчається. Для того щоб робота відповідала вимогам навчального закладу, потрібно надати методичку.
 3. Узгодити вартість роботи. Розрахувати орієнтовну ціну можна на онлайн-калькуляторі, який пропонується на сайті. Точна вартість стане відомою після розгляду замовлення та оцінки всіх вимог до роботи. Після підбору автора клієнту надходить повідомлення, в якому також вказується вартість замовлення. Якщо вона здається йому зависокою, він має право замовити дипломну роботу в Дніпрі в іншого автора або відмінити замовлення.
 4. Внести завдаток. Це потрібно зробити після узгодження вартості роботи. Після написання другої частини роботи оплачується вся дипломна. Клієнтам пропонується провести оплату за допомогою популярних платіжних сервісів Platon або Liqpay. Зробити це можна в особистому кабінеті. Комісія при цьому не нараховується.
 5. Якщо з боку наукового керівника будуть зауваження до роботи, то файл з ними відправляється автору агентства Магістр. Він внесе всі необхідні правки (в рамках плану).
 6. Після захисту дипломної залишити відгук, який допоможе оцінити роботу автора. Також можна залишити зауваження.
Оформлення замовлення на сайті агентства Магістр займе мінімум часу. Все що потрібно мати клієнту – це комп’ютер з доступом в Інтернет.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломних робіт в Дніпрі довіряють агентству Магістр?

Вища освіта в Дніпрі представлена великою кількістю навчальних закладів. Найбільш популярними серед них вважаються такі ВНЗ, як:

 • Університет імені Альфреда Нобеля, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара,
 • Дніпропетровська філія відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»,
 • Дніпропетровський інститут Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП),
 • Дніпропетровський філіал університету економіки і права «КРОК».
Багато студентів, які в них навчаються, звертаються в агентство Магістр. Вони називають наступні переваги співпраці з його авторами:

 • надійність та впевненість в 100% виконанні роботи;
 • своєчасне виконання замовлених дипломних робіт в Дніпрі;
 • висока якість та унікальність роботи;
 • доступна для студентів вартість дипломних робіт та знижка до 10% для постійних клієнтів;
 • досвід роботи та професіоналізм авторів, які працюють в агентстві;
 • супровід до захисту та внесення необхідних поправок на безоплатній основі;
 • можливість вирішити будь-яке питання через менеджера агентства;
 • зручність оформлення заявки та оплати роботи.
Що про нас кажуть?
Діана
31 березня
Дуже дякую, роботу зробили вчасно, мої прохання виконувались, звіт не потребував правок. Рекомендасьйон!
ID: 7407ХХ
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу займе написання дипломного проєкту?
Насамперед це залежить від вимог до роботи. В середньому для виконання замовлення автору потрібно не більше 10 днів. Термінове виконання займає близько 4 днів.
Чи можна замовити дипломну в Дніпрі, не маючи затвердженого плану?
План може скласти автор, який займатиметься написанням диплому.
Чи можна спілкуватися з автором?
Спілкування з автором неможливе. При виникненні будь-яких питань, можна написати в чат менеджеру. Він передасть їх виконавцеві.
Чи буде замовлена дипломна робота унікальною?
Клієнту гарантується унікальність роботи. Вона буде не нижчою, ніж та, яка вказана у вимогах. При замовленні роботи клієнт вказує, яку систему використовувати для перевірки роботи. В іншому разі автор буде користуватися еТХТ.
Яку інформацію слід подати для написання дипломного проєкту?
Зазвичай, надається методичка, в якій вказані всі вимоги до роботи. Також можуть знадобитися додаткові матеріали, такі як джерела, розрахунки та ін.