0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Житомирі

Якщо ви не впевнені в своїх силах або хочете заощадити час, варто замовити дипломну роботу в Житомирі у професійних авторів агентства Магістр! Вони гарантують високу якість роботи, її своєчасне виконання і доступну вартість.

Дізнайся вартість дипломної в Житомирі
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 873
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу в Житомирі ?

Zakazat diplomnuiu Zhitomir.jpg

Оформлення замовлення на сайті агентства Магістр займе мінімум часу. Виконайте кілька простих кроків:

 1. Зареєструйтеся на сайті агентства Магістр і отримаєте доступ до свого особистого кабінету. Зробити це просто: натисніть на кнопку «Замовити» і заповніть запропоновану системою реєстраційну форму, вказавши в ній тип роботи (в вашому випадку - це дипломна), а також своє ім'я і електронну пошту.
 2. Заповніть форму замовлення, вказавши основні вимоги до замовлення. Це предмет, тема, рівень унікальності, термін написання і обсяг. Не забудьте написати свій номер телефону, ВНЗ і курс, на якому навчаєтеся. Якщо ви хочете, щоб робота відповідала вимогам ВНЗ, прикріпіть методичку.
 3. Узгодьте вартість дипломної роботи в Житомирі. Вона стане відомою після обробки вашого замовлення. Повідомлення з вартістю буде відправлено на вашу електронну пошту. Якщо вона здасться високою, попросіть, щоб роботу виконувала інша, менш досвідчений автор. Він зробить її не так швидко і якісно, ​​але дешевше.
 4. Сплатіть роботу. Після узгодження вартості внесіть передоплату. Після виконання другої частини, оплатіть решту суми. Використовуйте для оплати популярні платіжні сервіси Platon або Liqpay.
 5. У разі зауважень з боку наукового керівника, відправте дипломну на доопрацювання. В рамках плану правки вносяться безкоштовно.
 6. Після здачі дипломної роботи послухати відгуки щодо поставте оцінку автору. Ви можете залишити своє зауваження.
Дипломні роботи в Житомирі замовляються дуже просто. Головне - мати комп'ютер з доступом в інтернет. Якщо буде щось неясно, можна звернутися до менеджерів агентства.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти ВНЗ Житомира довіряють написання дипломних робіт Магістрові?

Довіра до агентству Магістр зростає. Все більше студентів приймають рішення замовити дипломну роботу в Житомирі досвідченим і професійним авторам, які тут працюють. Не виняток - студенти вищих навчальних закладів. Найпопулярнішими вишами цього міста є:

 • Державний університет «Житомирська політехніка»;
 • Житомирський державний університет імені Івана Франка;
 • Житомирський інститут Міжрегіональної академії управління персоналом;
 • Поліський державний університет.

Студенти вищих навчальних закладів Житомира та інших українських міст відзначають наступні переваги співпраці з агентством:

 • висока якість і унікальність робіт, які пишуться авторами;
 • оперативне виконання в строки, зазначені в заявці;
 • доступні ціни, знижки для постійних клієнтів;
 • супровід до здачі і безкоштовне внесення правок;
 • професіоналізм авторів, які працюють в агентстві Магістр. Це викладачі, аспіранти, кандидати наук, співробітники наукових установ.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки пишуться дипломні роботи в Житомирі?
Термін написання залежить від вимог до роботи. Зазвичай це займає від 7 до 10 днів. Термінове виконання займе близько 4 днів.
Замовляється дипломна робота без плану?
Дипломна робота може бути замовлена ​​без плану. План можуть скласти автори агентства.
Як підтримувати зв'язок з автором?
Прямий зв'язок з автором не передбачена. Питання з приводу роботи задаються в чаті з менеджером агентства.
Чи є гарантія, що робота буде унікальною?
Унікальність роботи буде такою ж, як зазначено в замовленні. Вона перевіряється в системі еТХТ. При замовленні роботи можна вказати іншу систему.
Яка інформація буде потрібно для написання дипломних робіт в Житомирі?
Автору потрібно методичка, в якій вказані вимоги до роботи, а також додаткові матеріали - джерела, звітність і ін.