0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Донецьку

Агентство Магістр, в якому працюють досвідчені і професійні автори, пропонує замовити дипломну роботу в Донецьку. Це найбільш оптимальний варіант для студентів, які працюють і навчаються, а також для тих, хто не хоче робити її самостійно.

Дізнайся вартість дипломної в Донецьку
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
426
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
37 217
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити дипломну роботу в Донецьку?

Замовити дипломну в Донецьку - фото

Студентам, які навчаються в донецьких ВНЗ, пропонується замовити дипломну роботу на сайті агентства Магістр. Зробити це дуже просто. Після відвідин сайту агентства необхідно виконати кілька кроків:

 1. Зареєструватися і отримати доступ до свого особистого кабінету. Після натискання на кнопку «Замовити» клієнт заповнює реєстраційну форму, вказуючи в ній тип роботи, яку він планує замовити, своє ім'я та електронну пошту.
 2. Вказати вимоги до роботи в формі, яка пропонується в особистому кабінеті. Це предмет, за яким вона буде писатися, тема, обсяг, термін написання, унікальність, номер телефону, ВНЗ і курс. Після заповнення всіх полів в формі, рекомендується прикріпити методичку. Також на цьому етапі за допомогою онлайн-калькулятора можна розрахувати орієнтовну вартість замовлення.
 3. Узгодити вартість. Якщо ціна здасться клієнту високою, він може замовити дипломну роботу в Донецьку в іншого учасника. Він може бути менш досвідченим і написати роботу не так якісно або не так швидко, як хотілося б замовнику.
 4. Оплатити роботу. Гроші вносяться в кілька етапів. Після узгодження ціни вноситься передоплата. Решта суми сплачується після написання другої частини дипломної. Для оплати використовуються популярні платіжні сервіси Platon або Liqpay. Їх головна перевага - моментальний переказ коштів без комісії.
 5. Надіслати файл із зауваженнями наукового керівника для внесення доробок автором агентства.
 6. Залишити відгук про роботу автора, який займався написанням дипломної роботи в Донецьку. З публікацією на сайті або без неї можна залишити зауваження.
При виникненні питань з приводу оформлення замовлення, можна звернутися до менеджера агентства Магістр. Він допоможе вирішити всі питання і максимально швидко відправити замовлення на розгляд.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому варто довірити написання дипломної роботи в Донецьку агентству Магістр?

Агентство Магістр - це команда досвідчених і професійних авторів, яким довіряють багато студентів українських ВНЗ, в тому числі, і ті, які навчаються в Донецьку. У цьому місті знаходиться багато вищих навчальних закладів, таких як Донецький державний університет управління, Донецький інститут туристичного бізнесу та інші.

Співпраця з агентством володіє великою кількістю переваг, таких як:

 • гарантія виконання;
 • висока якість і унікальність;
 • оперативність;
 • доступна вартість і знижки для постійних клієнтів;
 • досвідчені і професійні виконавці;
 • супровід до захисту;
 • внесення поправок;
 • зручна оплата замовлених дипломних робіт в Донецьку;
 • можливість вирішити будь-які питання в чаті з менеджером.

Що про нас кажуть?
Труш Ксения
14 січня
ID: 5258ХХ
Илона
10 січня
ID: 5268ХХ
Ольга
09 січня
ID: 5273ХХ
Юлія
07 січня
ID: 5259ХХ
Максим
03 січня
ID: 5031ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу пишеться дипломна робота в Донецьку?
Замовляється дипломна робота без плану?
Чи можна спілкуватися з автором?
Чи буде робота унікальною?
Які матеріали потрібно надати для написання дипломного проекту?