0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Сумах

Замовити дипломну роботу в Сумах – краще рішення для студентів місцевих ВНЗ! Таку можливість надає агентство Магістр, де працюють справжні професіонали!

Дізнайся вартість дипломної в Сумах
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
560
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 565
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу в Сумах?

Замовити дипломну в Сумах - фото

Замовити дипломну в Сумах просто завдяки злагодженій роботі агентства Магістр. Клієнтам пропонується зручний та функціональний особистий кабінет, в якому можна оформити замовлення, витративши мінімум часу. Необхідно виконати 6 кроків:

 1. Реєстрація на сайті агентства. Після натискання на кнопку «Замовити» клієнт автоматично переходить на сторінку реєстрації, де заповнює форму. В ній зазначається тип роботи (дипломна), ім’я та електронна пошта замовника.
 2. Заповнення форми замовлення. Форма пропонується в особистому кабінеті, для входу в який використовується пароль, що приходить в електронному листі. Крім типу роботи, замовник вказує тему, предмет, кількість сторінок, рівень унікальності, номер телефону, навчальний заклад та курс. Він прикріплює методичку, яка буде взята за основу при написанні дипломної роботи в Сумах.
 3. Розгляд замовлення та визначення його вартості. Після оцінки замовлення підбирається автор та визначається вартість проекту. Клієнту надсилається повідомлення, в якому повідомляється про наявність чи відсутність пропозицій авторів. Також зазначається вартість роботи. Замовник вирішує, чи підходять йому умови співпраці та цінова політика агентства. Якщо ні – він має право відхилити заявку або попросити підібрати йому іншого автора, в якого можна замовити дипломну роботу в Сумах за нижчою ціною.
 4. Оплата роботи. Спочатку вноситься завдаток за першу частину роботи. Після її написання оплачується друга частина. Клієнтам рекомендується розраховуватися з агентством у своєму особистому кабінеті за допомогою популярних платіжних систем Platon або Liqpay.
 5. Відправка файлу з поправками. Якщо в наукового керівника виникнуть зауваження, автор внесе відповідні поправки. В рамках плану це буде зроблено безкоштовно.
 6. Оцінювання роботи автора агентства Магістр. Можна залишити свій відгук про співпрацю з агентством або зауваження. По бажанню клієнта воно може бути опубліковане на сайті.
Замовник може вирішити проблеми в чаті з менеджером агентства. Він відповість на питання та знайде способи їх вирішення.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломних робіт в Сумах довіряють «Магістру»?

Написання дипломних робіт в Сумах довіряють професіоналам багато студентів, які навчаються в місцевих ВНЗ. Серед найвідоміших вищих навчальних закладів міста варто відмітити наступні:

 • Сумський державний університет;
 • Сумський національний аграрний університет;
 • Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка.
Клієнтам, які звернулися в агентство Магістр гарантується:

 1. 100% виконання замовлення;
 2. висока якість та унікальність роботи, зазначена в заявці;
 3. оперативність виконання замовлення;
 4. вартість, доступна кожному студенту;
 5. знижка для постійних клієнтів (10%);
 6. безкоштовні доопрацювання в рамках плану та супровід роботи до її здачі;
 7. професіоналізм та висока кваліфікація авторів (багато з них є викладачами ВНЗ, аспірантами, співробітниками наукових установ тощо).
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу виконуються дипломні роботи в Сумах на замовлення?
Звичайне замовлення виконується протягом 7-10 днів, а термінове – не більше 4 днів. Термін написання залежить від складності роботи. Автор не буде починати робити роботу, якщо бачитиме, що не встигне її виконати своєчасно.
Чи приймаються замовлення на написання дипломних робіт в Сумах без плану?
Замовлення приймаються та виконуються відповідно до вимог, встановлених в заявці. При потребі план буде складений автором агентства, який працюватиме над замовленням.
Як спілкуватися з автором, який виконує дипломну в Сумах?
Спілкування з автором неможливе. Всі питання ставляться менеджеру агентства.
Є гарантія, що робота буде унікальною?
Замовникам гарантується той рівень унікальності, який вони вказали в заявці. Вона перевірятиметься в системі, яка вимагається ВНЗ (її потрібно вказати при оформленні). Якщо інструмент не вказаний, перевірка проводиться в еТХТ.
Потрібна додаткова інформація для написання дипломної роботи?
Крім методички може знадобитися додатковий матеріал: джерела, звітності, розрахунки.