0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Сумах

Замовити дипломну роботу в Сумах – краще рішення для студентів місцевих ВНЗ! Таку можливість надає агентство Магістр, де працюють справжні професіонали!

Дізнайся вартість дипломної в Сумах
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
426
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
37 217
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити дипломну роботу в Сумах?

Замовити дипломну в Сумах - фото

Замовити дипломну в Сумах просто завдяки злагодженій роботі агентства Магістр. Клієнтам пропонується зручний та функціональний особистий кабінет, в якому можна оформити замовлення, витративши мінімум часу. Необхідно виконати 6 кроків:

 1. Реєстрація на сайті агентства. Після натискання на кнопку «Замовити» клієнт автоматично переходить на сторінку реєстрації, де заповнює форму. В ній зазначається тип роботи (дипломна), ім’я та електронна пошта замовника.
 2. Заповнення форми замовлення. Форма пропонується в особистому кабінеті, для входу в який використовується пароль, що приходить в електронному листі. Крім типу роботи, замовник вказує тему, предмет, кількість сторінок, рівень унікальності, номер телефону, навчальний заклад та курс. Він прикріплює методичку, яка буде взята за основу при написанні дипломної роботи в Сумах.
 3. Розгляд замовлення та визначення його вартості. Після оцінки замовлення підбирається автор та визначається вартість проекту. Клієнту надсилається повідомлення, в якому повідомляється про наявність чи відсутність пропозицій авторів. Також зазначається вартість роботи. Замовник вирішує, чи підходять йому умови співпраці та цінова політика агентства. Якщо ні – він має право відхилити заявку або попросити підібрати йому іншого автора, в якого можна замовити дипломну роботу в Сумах за нижчою ціною.
 4. Оплата роботи. Спочатку вноситься завдаток за першу частину роботи. Після її написання оплачується друга частина. Клієнтам рекомендується розраховуватися з агентством у своєму особистому кабінеті за допомогою популярних платіжних систем Platon або Liqpay.
 5. Відправка файлу з поправками. Якщо в наукового керівника виникнуть зауваження, автор внесе відповідні поправки. В рамках плану це буде зроблено безкоштовно.
 6. Оцінювання роботи автора агентства Магістр. Можна залишити свій відгук про співпрацю з агентством або зауваження. По бажанню клієнта воно може бути опубліковане на сайті.
Замовник може вирішити проблеми в чаті з менеджером агентства. Він відповість на питання та знайде способи їх вирішення.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломних робіт в Сумах довіряють «Магістру»?

Написання дипломних робіт в Сумах довіряють професіоналам багато студентів, які навчаються в місцевих ВНЗ. Серед найвідоміших вищих навчальних закладів міста варто відмітити наступні:

 • Сумський державний університет;
 • Сумський національний аграрний університет;
 • Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка.
Клієнтам, які звернулися в агентство Магістр гарантується:

 1. 100% виконання замовлення;
 2. висока якість та унікальність роботи, зазначена в заявці;
 3. оперативність виконання замовлення;
 4. вартість, доступна кожному студенту;
 5. знижка для постійних клієнтів (10%);
 6. безкоштовні доопрацювання в рамках плану та супровід роботи до її здачі;
 7. професіоналізм та висока кваліфікація авторів (багато з них є викладачами ВНЗ, аспірантами, співробітниками наукових установ тощо).
Що про нас кажуть?
Труш Ксения
14 січня
ID: 5258ХХ
Илона
10 січня
ID: 5268ХХ
Ольга
09 січня
ID: 5273ХХ
Юлія
07 січня
ID: 5259ХХ
Максим
03 січня
ID: 5031ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу виконуються дипломні роботи в Сумах на замовлення?
Звичайне замовлення виконується протягом 7-10 днів, а термінове – не більше 4 днів. Термін написання залежить від складності роботи. Автор не буде починати робити роботу, якщо бачитиме, що не встигне її виконати своєчасно.
Чи приймаються замовлення на написання дипломних робіт в Сумах без плану?
Замовлення приймаються та виконуються відповідно до вимог, встановлених в заявці. При потребі план буде складений автором агентства, який працюватиме над замовленням.
Як спілкуватися з автором, який виконує дипломну в Сумах?
Спілкування з автором неможливе. Всі питання ставляться менеджеру агентства.
Є гарантія, що робота буде унікальною?
Замовникам гарантується той рівень унікальності, який вони вказали в заявці. Вона перевірятиметься в системі, яка вимагається ВНЗ (її потрібно вказати при оформленні). Якщо інструмент не вказаний, перевірка проводиться в еТХТ.
Потрібна додаткова інформація для написання дипломної роботи?
Крім методички може знадобитися додатковий матеріал: джерела, звітності, розрахунки.