0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Сумах

Замовити дипломну роботу в Сумах – краще рішення для студентів місцевих ВНЗ! Таку можливість надає агентство Магістр, де працюють справжні професіонали!

Дізнайся вартість дипломної в Сумах
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 9170 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
339
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
72 066
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити дипломну роботу в Сумах?

Замовити дипломну в Сумах - фото

Замовити дипломну в Сумах просто завдяки злагодженій роботі агентства Магістр. Клієнтам пропонується зручний та функціональний особистий кабінет, в якому можна оформити замовлення, витративши мінімум часу. Необхідно виконати 6 кроків:

 1. Реєстрація на сайті агентства. Після натискання на кнопку «Замовити» клієнт автоматично переходить на сторінку реєстрації, де заповнює форму. В ній зазначається тип роботи (дипломна), ім’я та електронна пошта замовника.
 2. Заповнення форми замовлення. Форма пропонується в особистому кабінеті, для входу в який використовується пароль, що приходить в електронному листі. Крім типу роботи, замовник вказує тему, предмет, кількість сторінок, рівень унікальності, номер телефону, навчальний заклад та курс. Він прикріплює методичку, яка буде взята за основу при написанні дипломної роботи в Сумах.
 3. Розгляд замовлення та визначення його вартості. Після оцінки замовлення підбирається автор та визначається вартість проекту. Клієнту надсилається повідомлення, в якому повідомляється про наявність чи відсутність пропозицій авторів. Також зазначається вартість роботи. Замовник вирішує, чи підходять йому умови співпраці та цінова політика агентства. Якщо ні – він має право відхилити заявку або попросити підібрати йому іншого автора, в якого можна замовити дипломну роботу в Сумах за нижчою ціною.
 4. Оплата роботи. Спочатку вноситься завдаток за першу частину роботи. Після її написання оплачується друга частина. Клієнтам рекомендується розраховуватися з агентством у своєму особистому кабінеті за допомогою популярних платіжних систем Platon або Liqpay.
 5. Відправка файлу з поправками. Якщо в наукового керівника виникнуть зауваження, автор внесе відповідні поправки. В рамках плану це буде зроблено безкоштовно.
 6. Оцінювання роботи автора агентства Магістр. Можна залишити свій відгук про співпрацю з агентством або зауваження. По бажанню клієнта воно може бути опубліковане на сайті.
Замовник може вирішити проблеми в чаті з менеджером агентства. Він відповість на питання та знайде способи їх вирішення.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломних робіт в Сумах довіряють «Магістру»?

Написання дипломних робіт в Сумах довіряють професіоналам багато студентів, які навчаються в місцевих ВНЗ. Серед найвідоміших вищих навчальних закладів міста варто відмітити наступні:

 • Сумський державний університет;
 • Сумський національний аграрний університет;
 • Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка.
Клієнтам, які звернулися в агентство Магістр гарантується:

 1. 100% виконання замовлення;
 2. висока якість та унікальність роботи, зазначена в заявці;
 3. оперативність виконання замовлення;
 4. вартість, доступна кожному студенту;
 5. знижка для постійних клієнтів (10%);
 6. безкоштовні доопрацювання в рамках плану та супровід роботи до її здачі;
 7. професіоналізм та висока кваліфікація авторів (багато з них є викладачами ВНЗ, аспірантами, співробітниками наукових установ тощо).
Що про нас кажуть?
Демід
14 червня
Чудова робота! Усі формати правильні, викладач поставив 5. Щиро дякую Автору за швидку та якісну роботу!!
ID: 10379ХХ
VITALINA
09 червня
Дякую! Робота виконана якісно, та я отримала гарний бал, оператори завжди були на зв'язку
ID: 9734ХХ
Олександр
06 червня
роботою задоволений
ID: 10178ХХ
Maria
05 червня
Я думаю, що в мене була досить складна робота, але автор виконав її чудово, дякую за роботу і допомогу у всіх питаннях
ID: 10319ХХ
Юрій
29 травня
За час, виділений на виконання, робота в цілому виконана майже бездоганно.
ID: 10279ХХ
Марина     13 червня
Курсовая
Сподобалося минулого разу обслуговування в компанії Магістр, вирішила знову звернутися, оскільки самій писати курсову роботу досить ліньки і довго, а тут фахівець в області напише і голова не болить. Робила так вже на попередньому курсі і ніхто ні про що не запідозрив – так що хто боїться – не бійтеся, а хто сумнівається – не сумнівайтеся і замовляйте спокійно тут роботи.
Настя     05 червня
Магистерская
За мою п'ятірку була нереальна боротьба, багато коригували роботу, за підсумком зробили все ідеально. я прямо під кінець стала спокійна за ВКР, науковий керівник на певному етапі навіть похвалив. Навіть ніяково перед автором, який постійно був на зв'язку та редагував роботу. Але я йому дуже вдячна. Менеджери завжди були на зв'язку – дзвінок або повідомлення в особистому кабінеті, не має значення. Якби мені ще раз довелося писати магістерську, знову звернулася б до компанії. Велике дякую!!!!
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу виконуються дипломні роботи в Сумах на замовлення?
Звичайне замовлення виконується протягом 7-10 днів, а термінове – не більше 4 днів. Термін написання залежить від складності роботи. Автор не буде починати робити роботу, якщо бачитиме, що не встигне її виконати своєчасно.
Чи приймаються замовлення на написання дипломних робіт в Сумах без плану?
Замовлення приймаються та виконуються відповідно до вимог, встановлених в заявці. При потребі план буде складений автором агентства, який працюватиме над замовленням.
Як спілкуватися з автором, який виконує дипломну в Сумах?
Спілкування з автором неможливе. Всі питання ставляться менеджеру агентства.
Є гарантія, що робота буде унікальною?
Замовникам гарантується той рівень унікальності, який вони вказали в заявці. Вона перевірятиметься в системі, яка вимагається ВНЗ (її потрібно вказати при оформленні). Якщо інструмент не вказаний, перевірка проводиться в еТХТ.
Потрібна додаткова інформація для написання дипломної роботи?
Крім методички може знадобитися додатковий матеріал: джерела, звітності, розрахунки.