0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Сумах

Замовити дипломну роботу в Сумах – краще рішення для студентів місцевих ВНЗ! Таку можливість надає агентство Магістр, де працюють справжні професіонали!

Дізнайся вартість дипломної в Сумах
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 9170 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
502
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
66 891
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити дипломну роботу в Сумах?

Замовити дипломну в Сумах - фото

Замовити дипломну в Сумах просто завдяки злагодженій роботі агентства Магістр. Клієнтам пропонується зручний та функціональний особистий кабінет, в якому можна оформити замовлення, витративши мінімум часу. Необхідно виконати 6 кроків:

 1. Реєстрація на сайті агентства. Після натискання на кнопку «Замовити» клієнт автоматично переходить на сторінку реєстрації, де заповнює форму. В ній зазначається тип роботи (дипломна), ім’я та електронна пошта замовника.
 2. Заповнення форми замовлення. Форма пропонується в особистому кабінеті, для входу в який використовується пароль, що приходить в електронному листі. Крім типу роботи, замовник вказує тему, предмет, кількість сторінок, рівень унікальності, номер телефону, навчальний заклад та курс. Він прикріплює методичку, яка буде взята за основу при написанні дипломної роботи в Сумах.
 3. Розгляд замовлення та визначення його вартості. Після оцінки замовлення підбирається автор та визначається вартість проекту. Клієнту надсилається повідомлення, в якому повідомляється про наявність чи відсутність пропозицій авторів. Також зазначається вартість роботи. Замовник вирішує, чи підходять йому умови співпраці та цінова політика агентства. Якщо ні – він має право відхилити заявку або попросити підібрати йому іншого автора, в якого можна замовити дипломну роботу в Сумах за нижчою ціною.
 4. Оплата роботи. Спочатку вноситься завдаток за першу частину роботи. Після її написання оплачується друга частина. Клієнтам рекомендується розраховуватися з агентством у своєму особистому кабінеті за допомогою популярних платіжних систем Platon або Liqpay.
 5. Відправка файлу з поправками. Якщо в наукового керівника виникнуть зауваження, автор внесе відповідні поправки. В рамках плану це буде зроблено безкоштовно.
 6. Оцінювання роботи автора агентства Магістр. Можна залишити свій відгук про співпрацю з агентством або зауваження. По бажанню клієнта воно може бути опубліковане на сайті.
Замовник може вирішити проблеми в чаті з менеджером агентства. Він відповість на питання та знайде способи їх вирішення.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломних робіт в Сумах довіряють «Магістру»?

Написання дипломних робіт в Сумах довіряють професіоналам багато студентів, які навчаються в місцевих ВНЗ. Серед найвідоміших вищих навчальних закладів міста варто відмітити наступні:

 • Сумський державний університет;
 • Сумський національний аграрний університет;
 • Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка.
Клієнтам, які звернулися в агентство Магістр гарантується:

 1. 100% виконання замовлення;
 2. висока якість та унікальність роботи, зазначена в заявці;
 3. оперативність виконання замовлення;
 4. вартість, доступна кожному студенту;
 5. знижка для постійних клієнтів (10%);
 6. безкоштовні доопрацювання в рамках плану та супровід роботи до її здачі;
 7. професіоналізм та висока кваліфікація авторів (багато з них є викладачами ВНЗ, аспірантами, співробітниками наукових установ тощо).
Що про нас кажуть?
Валентина
20 лютого
Щиро дякую за допомогу. Роботу виконали професійно, вчасно, правки зробили швидко та безкоштовно
ID: 9378ХХ
Анастасія
16 лютого
Дуже вдячна за роботу!! Виконана в зазначені терміни, гарно та правильно оформлена!)
ID: 9449ХХ
Костянтин
12 лютого
Дякую за роботу. Все супер!
ID: 8805ХХ
Тарас
19 грудня
Всі вимоги дотримані, написано якісно і відносно швидко.
ID: 8972ХХ
Анастасія
18 грудня
дуже дякую за роботу! за курсову роботу отримала 98 балів
ID: 7562ХХ
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу виконуються дипломні роботи в Сумах на замовлення?
Звичайне замовлення виконується протягом 7-10 днів, а термінове – не більше 4 днів. Термін написання залежить від складності роботи. Автор не буде починати робити роботу, якщо бачитиме, що не встигне її виконати своєчасно.
Чи приймаються замовлення на написання дипломних робіт в Сумах без плану?
Замовлення приймаються та виконуються відповідно до вимог, встановлених в заявці. При потребі план буде складений автором агентства, який працюватиме над замовленням.
Як спілкуватися з автором, який виконує дипломну в Сумах?
Спілкування з автором неможливе. Всі питання ставляться менеджеру агентства.
Є гарантія, що робота буде унікальною?
Замовникам гарантується той рівень унікальності, який вони вказали в заявці. Вона перевірятиметься в системі, яка вимагається ВНЗ (її потрібно вказати при оформленні). Якщо інструмент не вказаний, перевірка проводиться в еТХТ.
Потрібна додаткова інформація для написання дипломної роботи?
Крім методички може знадобитися додатковий матеріал: джерела, звітності, розрахунки.