0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Сумах

Замовити дипломну роботу в Сумах – краще рішення для студентів місцевих ВНЗ! Таку можливість надає агентство Магістр, де працюють справжні професіонали!

Дізнайся вартість дипломної в Сумах
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
736
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 231
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити дипломну роботу в Сумах?

Замовити дипломну в Сумах - фото

Замовити дипломну в Сумах просто завдяки злагодженій роботі агентства Магістр. Клієнтам пропонується зручний та функціональний особистий кабінет, в якому можна оформити замовлення, витративши мінімум часу. Необхідно виконати 6 кроків:

 1. Реєстрація на сайті агентства. Після натискання на кнопку «Замовити» клієнт автоматично переходить на сторінку реєстрації, де заповнює форму. В ній зазначається тип роботи (дипломна), ім’я та електронна пошта замовника.
 2. Заповнення форми замовлення. Форма пропонується в особистому кабінеті, для входу в який використовується пароль, що приходить в електронному листі. Крім типу роботи, замовник вказує тему, предмет, кількість сторінок, рівень унікальності, номер телефону, навчальний заклад та курс. Він прикріплює методичку, яка буде взята за основу при написанні дипломної роботи в Сумах.
 3. Розгляд замовлення та визначення його вартості. Після оцінки замовлення підбирається автор та визначається вартість проекту. Клієнту надсилається повідомлення, в якому повідомляється про наявність чи відсутність пропозицій авторів. Також зазначається вартість роботи. Замовник вирішує, чи підходять йому умови співпраці та цінова політика агентства. Якщо ні – він має право відхилити заявку або попросити підібрати йому іншого автора, в якого можна замовити дипломну роботу в Сумах за нижчою ціною.
 4. Оплата роботи. Спочатку вноситься завдаток за першу частину роботи. Після її написання оплачується друга частина. Клієнтам рекомендується розраховуватися з агентством у своєму особистому кабінеті за допомогою популярних платіжних систем Platon або Liqpay.
 5. Відправка файлу з поправками. Якщо в наукового керівника виникнуть зауваження, автор внесе відповідні поправки. В рамках плану це буде зроблено безкоштовно.
 6. Оцінювання роботи автора агентства Магістр. Можна залишити свій відгук про співпрацю з агентством або зауваження. По бажанню клієнта воно може бути опубліковане на сайті.
Замовник може вирішити проблеми в чаті з менеджером агентства. Він відповість на питання та знайде способи їх вирішення.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломних робіт в Сумах довіряють «Магістру»?

Написання дипломних робіт в Сумах довіряють професіоналам багато студентів, які навчаються в місцевих ВНЗ. Серед найвідоміших вищих навчальних закладів міста варто відмітити наступні:

 • Сумський державний університет;
 • Сумський національний аграрний університет;
 • Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка.
Клієнтам, які звернулися в агентство Магістр гарантується:

 1. 100% виконання замовлення;
 2. висока якість та унікальність роботи, зазначена в заявці;
 3. оперативність виконання замовлення;
 4. вартість, доступна кожному студенту;
 5. знижка для постійних клієнтів (10%);
 6. безкоштовні доопрацювання в рамках плану та супровід роботи до її здачі;
 7. професіоналізм та висока кваліфікація авторів (багато з них є викладачами ВНЗ, аспірантами, співробітниками наукових установ тощо).
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу виконуються дипломні роботи в Сумах на замовлення?
Звичайне замовлення виконується протягом 7-10 днів, а термінове – не більше 4 днів. Термін написання залежить від складності роботи. Автор не буде починати робити роботу, якщо бачитиме, що не встигне її виконати своєчасно.
Чи приймаються замовлення на написання дипломних робіт в Сумах без плану?
Замовлення приймаються та виконуються відповідно до вимог, встановлених в заявці. При потребі план буде складений автором агентства, який працюватиме над замовленням.
Як спілкуватися з автором, який виконує дипломну в Сумах?
Спілкування з автором неможливе. Всі питання ставляться менеджеру агентства.
Є гарантія, що робота буде унікальною?
Замовникам гарантується той рівень унікальності, який вони вказали в заявці. Вона перевірятиметься в системі, яка вимагається ВНЗ (її потрібно вказати при оформленні). Якщо інструмент не вказаний, перевірка проводиться в еТХТ.
Потрібна додаткова інформація для написання дипломної роботи?
Крім методички може знадобитися додатковий матеріал: джерела, звітності, розрахунки.