0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Ужгороді

Якщо не вистачає часу на самостійну підготовку, краще замовити дипломну роботу в Ужгороді у професіоналів, які працюють в агентстві Магістр. Вони швидко та якісно виконають будь-яке замовлення!

Дізнайся вартість дипломної в Ужгороді
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
424
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
37 203
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити дипломну роботу в Ужгороді?

Замовити дипломну в Ужгороді - фото

Замовити дипломну в Ужгороді може будь-який студент, в якого є комп’ютер чи будь-який інший пристрій з доступом в Інтернет. Для оформлення замовлення необхідно виконати декілька простих кроків:

 1. Реєстрація на сайті агентства Магістр та отримання доступу в особистий кабінет. Для цього заповняється спеціальна реєстраційна форма, в якій зазначається тип роботи, ім’я замовника та його електронна пошта.
 2. Оформлення замовлення. Після отримання входу в особистий кабінет оформляється замовлення. Для цього в спеціальній формі вказується тип роботи, її тема, предмет, дата, до якої вона повинна бути виконана, кількість сторінок, рівень унікальності, система перевірки. Для зв’язку із замовником треба вказати його номер телефону. Також зазначається його вищий навчальний заклад та курс.
 3. Відправка замовлення на розгляд та оцінка його вартості. Надіслане замовлення розглядається протягом доби. Замовник отримує повідомлення, в якому вказується, чи був підібраний автор, а також скільки коштуватиме робота. Він вирішує, чи підходять йому умови виконання роботи та її ціна. В будь-якому випадку він має право попросити підібрати іншого автора, який виконує дипломні роботи в Ужгороді не так якісно, але по більш доступній ціні.
 4. Оплата замовлення. Рекомендується оплачувати роботу в своєму особистому кабінеті, скориставшись популярними платіжними системами Platon або Liqpay. Слід зазначити, що спочатку вноситься завдаток. Повна оплата здійснюється після написання першої частини роботи. Якщо потрібно – буде складений план. Ця послуга є безкоштовною.
 5. Надсилання файлу із зауваженнями викладача. Якщо викладач має зауваження до роботи, необхідно надіслати їх на опрацювання. Файл із ними прикріплюється у вкладці «Доопрацювати».
 6. Оцінка роботи автора. Її можна поставити після здачі дипломної роботи. Також є можливість залишити відгук або зауваження. По бажанню замовника їх можна опублікувати на сайті агентства.
Всі питання по написанню дипломних робіт в Ужгороді вирішуються в чаті з менеджером агентства. Він відповість на всі питання та допоможе вирішити будь-які проблеми.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломних робіт в Ужгороді варто довірити авторам агентства Магістр?

Замовити дипломну роботу в Ужгороді краще у професійних та досвідчених авторів агентства Магістр. В цьому впевнилися студенти кращих вищих навчальних закладів Ужгорода:

 • Східноєвропейського слов'янського університету;
 • Ужгородського національного університету;
 • Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ.
Вони відзначають наступні переваги співпраці з агентством Магістр:

 1. гарантія, що замовлення буде виконано швидко та своєчасно;
 2. висока якість та перевірка дипломної на унікальність в системі, які вимагається ВНЗ;
 3. доступна вартість, завдяки якій зробити замовлення може кожний студент;
 4. знижка на подальші замовлення 10%;
 5. надійні та відповідальні виконавці. Це не тільки викладачі ВНЗ, а також аспіранти, співробітники наукових установ та кандидати наук;
 6. супровід роботи до її захисту та безкоштовні поправки в рамках плану;
 7. зручний сайт та функціональний особистий кабінет.
Що про нас кажуть?
Труш Ксения
14 січня
ID: 5258ХХ
Илона
10 січня
ID: 5268ХХ
Ольга
09 січня
ID: 5273ХХ
Юлія
07 січня
ID: 5259ХХ
Максим
03 січня
ID: 5031ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно для того, щоб написати дипломну роботу в Ужгороді?
Термін написання роботи залежить від вимог, зазначених в заявці. Він не перевищує 10 днів. Виконання термінового замовлення складає 4 дні.
Чи можна замовити дипломний проект без плану?
План можуть скласти автори агентства Магістр (безкоштовно). Тому зробити замовлення, не маючи плану, можливо.
Чи надається можливість замовнику спілкуватися з автором?
Контакти авторів замовникам не надаються. Всі питання вирішуються в чаті з менеджером агентства.
На який рівень унікальності роботи можна розраховувати замовнику?
Замовник може розраховувати на той рівень унікальності, який він зазначив у заявці. Вона буде перевірена в системі еТХТ, якщо інший інструмент не вимагається ВНЗ.
Яка інформація може знадобитися для написання дипломного проекту?
Крім методички, бажано надати додаткові матеріали, такі як розрахунки, джерела тощо. Можна вказати побажання викладача.