0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Ужгороді

Якщо не вистачає часу на самостійну підготовку, краще замовити дипломну роботу в Ужгороді у професіоналів, які працюють в агентстві Магістр. Вони швидко та якісно виконають будь-яке замовлення!

Дізнайся вартість дипломної в Ужгороді
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
560
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 565
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу в Ужгороді?

Замовити дипломну в Ужгороді - фото

Замовити дипломну в Ужгороді може будь-який студент, в якого є комп’ютер чи будь-який інший пристрій з доступом в Інтернет. Для оформлення замовлення необхідно виконати декілька простих кроків:

 1. Реєстрація на сайті агентства Магістр та отримання доступу в особистий кабінет. Для цього заповняється спеціальна реєстраційна форма, в якій зазначається тип роботи, ім’я замовника та його електронна пошта.
 2. Оформлення замовлення. Після отримання входу в особистий кабінет оформляється замовлення. Для цього в спеціальній формі вказується тип роботи, її тема, предмет, дата, до якої вона повинна бути виконана, кількість сторінок, рівень унікальності, система перевірки. Для зв’язку із замовником треба вказати його номер телефону. Також зазначається його вищий навчальний заклад та курс.
 3. Відправка замовлення на розгляд та оцінка його вартості. Надіслане замовлення розглядається протягом доби. Замовник отримує повідомлення, в якому вказується, чи був підібраний автор, а також скільки коштуватиме робота. Він вирішує, чи підходять йому умови виконання роботи та її ціна. В будь-якому випадку він має право попросити підібрати іншого автора, який виконує дипломні роботи в Ужгороді не так якісно, але по більш доступній ціні.
 4. Оплата замовлення. Рекомендується оплачувати роботу в своєму особистому кабінеті, скориставшись популярними платіжними системами Platon або Liqpay. Слід зазначити, що спочатку вноситься завдаток. Повна оплата здійснюється після написання першої частини роботи. Якщо потрібно – буде складений план. Ця послуга є безкоштовною.
 5. Надсилання файлу із зауваженнями викладача. Якщо викладач має зауваження до роботи, необхідно надіслати їх на опрацювання. Файл із ними прикріплюється у вкладці «Доопрацювати».
 6. Оцінка роботи автора. Її можна поставити після здачі дипломної роботи. Також є можливість залишити відгук або зауваження. По бажанню замовника їх можна опублікувати на сайті агентства.
Всі питання по написанню дипломних робіт в Ужгороді вирішуються в чаті з менеджером агентства. Він відповість на всі питання та допоможе вирішити будь-які проблеми.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломних робіт в Ужгороді варто довірити авторам агентства Магістр?

Замовити дипломну роботу в Ужгороді краще у професійних та досвідчених авторів агентства Магістр. В цьому впевнилися студенти кращих вищих навчальних закладів Ужгорода:

 • Східноєвропейського слов'янського університету;
 • Ужгородського національного університету;
 • Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ.
Вони відзначають наступні переваги співпраці з агентством Магістр:

 1. гарантія, що замовлення буде виконано швидко та своєчасно;
 2. висока якість та перевірка дипломної на унікальність в системі, які вимагається ВНЗ;
 3. доступна вартість, завдяки якій зробити замовлення може кожний студент;
 4. знижка на подальші замовлення 10%;
 5. надійні та відповідальні виконавці. Це не тільки викладачі ВНЗ, а також аспіранти, співробітники наукових установ та кандидати наук;
 6. супровід роботи до її захисту та безкоштовні поправки в рамках плану;
 7. зручний сайт та функціональний особистий кабінет.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно для того, щоб написати дипломну роботу в Ужгороді?
Термін написання роботи залежить від вимог, зазначених в заявці. Він не перевищує 10 днів. Виконання термінового замовлення складає 4 дні.
Чи можна замовити дипломний проект без плану?
План можуть скласти автори агентства Магістр (безкоштовно). Тому зробити замовлення, не маючи плану, можливо.
Чи надається можливість замовнику спілкуватися з автором?
Контакти авторів замовникам не надаються. Всі питання вирішуються в чаті з менеджером агентства.
На який рівень унікальності роботи можна розраховувати замовнику?
Замовник може розраховувати на той рівень унікальності, який він зазначив у заявці. Вона буде перевірена в системі еТХТ, якщо інший інструмент не вимагається ВНЗ.
Яка інформація може знадобитися для написання дипломного проекту?
Крім методички, бажано надати додаткові матеріали, такі як розрахунки, джерела тощо. Можна вказати побажання викладача.