0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Хмельницькому

Замовити дипломну роботу в Хмельницькому на вигідних умовах пропонує Агентство "Магістр". Команда професіоналів виконає замовлення будь-якої складності.

Дізнайся вартість дипломної в Хмельницькому
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 874
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу в Хмельницькому?

Замовити дипломну в Хмельницькому - фото

Замовити дипломну в Хмельницькому дуже просто. Для цього потрібен комп'ютер з доступом в Інтернет і кілька хвилин вільного часу. Вашій увазі пропонується покрокова інструкція, дотримуючись якої можна без будь-яких проблем оформити замовлення:

 1. Пройдіть реєстрацію. Для цього натисніть на кнопку «Замовити» і заповніть реєстраційну форму. Вкажіть тип роботи, яку збираєтеся замовити, своє ім'я та адресу електронної пошти.
 2. Заповніть форму замовлення. Вона пропонується після входу в Особистий кабінет. Крім типу роботи, вкажіть її тему, предмет, термін написання, унікальність і інші вимоги. Не забудьте написати свій номер телефону, ВНЗ і курс, на якому навчаєтеся. Прикріпіть методичні рекомендації, згідно з якими буде виконуватися дипломна робота в Хмельницькому.
 3. Узгодьте вартість роботи. Вона стане відомою після розгляду замовлення і підбору автора. Протягом доби вам буде відправлено повідомлення з ціною дипломного проекту. Якщо вас все влаштовує, можете вносити передоплату. Якщо вартість здалася вам високою, попросіть підібрати іншого автора, в якого можна замовити дипломну роботу в Хмельницькому трохи дешевше.
 4. Внесіть оплату. Передоплата вноситься відразу ж після узгодження ціни, а решта суми - після написання першої частини. Найзручніший спосіб переказу коштів - це Особистий кабінет. Скориставшись платіжними сервісами Platon або Liqpay, зробити це можна без комісії. Ви можете замовити план роботи. Він буде зроблений безкоштовно.
 5. Надішліть роботу на доопрацювання, якщо виникне така необхідність. Файл із зауваженнями викладача прикріпіть у вкладці «Доопрацювати».
 6. Залиште відгук про роботу агентства. Якщо у вас є зауваження, напишіть їх в Особистому кабінеті.
Будь-які питання, пов'язані із замовленням дипломної роботи, можна вирішити в чаті з менеджером агентства.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломних робіт в Хмельницькому довіряють агентству Магістр?

У Хмельницькому є велика кількість вищих навчальних закладів. До найвідоміших можна віднести:

 • Хмельницький економічний університет;
 • Хмельницький національний університет;
 • Хмельницький університет економіки і підприємництва.
Студенти ВНЗ, які замовляли дипломні роботи в Хмельницькому, відзначають наступні переваги звернення до агенції Магістр:

 1. висока якість дипломних проектів;
 2. унікальність роботи, яка відповідає вимогам, встановленим в замовленні;
 3. безкоштовне внесення поправок;
 4. супровід роботи до захисту;
 5. доступні ціни;
 6. знижки для постійних клієнтів (до 10%);
 7. професійна команда авторів, яка складається з викладачів, аспірантів, кандидатів наук і т.д .;
 8. зручний і зрозумілий у використанні Особистий кабінет, в якому оформляються замовлення, проводиться їх оплата, проходить спілкування з менеджером і виконуються багато інших дій.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу необхідно для написання дипломних робіт в Хмельницькому?
В середньому робота пишеться від 7 до 10 днів. Якщо замовлення термінове, то на його виконання знадобиться орієнтовно 4 дня. Термін виконання замовлення багато в чому залежить від вимог ВНЗ.
Чи можна замовити дипломну роботу в Хмельницькому без плану?
Роботу можна замовити без плану. Якщо виникне така необхідність, план складе автор агентства Магістр. Ця послуга не є платною і входить у вартість роботи.
Чи можна спілкуватися з автором роботи?
Пряме спілкування з автором роботи не передбачено. Всі питання пишуться в чаті менеджеру, який передає їх автору.
Яку унікальність матиме замовлений дипломний проект?
Рівень унікальності, на який буде орієнтуватися автор, вказується при оформленні замовлення. Бажано вказати систему, яка буде використовуватися для перевірки. Якщо цих вимог немає, унікальність матиме середнє значення, яке перевіряється в еТХТ.
Яка додаткова інформація може знадобитися автору для написання дипломної роботи?
Це методичні рекомендації ВНЗ, звітність, джерела та побажання викладача.