0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Херсоні

Довірте написання дипломних робіт в Херсоні досвідченим та професійним авторам агентства Магістр! Вони виконують замовлення будь-якої складності та найвищому рівні.

Дізнайся вартість дипломної в Херсоні
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
560
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 489
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу в Херсоні?

Замовити дипломну роботу в Херсоні може кожний студент, який навчається в харківському чи іншому ВНЗ України. Зробити це нескладно. Головне – мати пристрій з доступом в інтернет та декілька хвилин вільного часу. Необхідно зробити наступні кроки:

 1. Зайти на сайт агентства Магістр, натиснути на кнопку «Замовити» та заповнити спеціальну реєстраційну форму. Все, що потрібно в ній вказати – це тип роботи, своє ім’я та електронну пошту.
 2. Заповнити форму для замовлення. Тут вказуються всі вимоги до дипломного проекту. Це його тема, предмет, термін виконання, обсяг, унікальність, система її перевірки, номер телефону, ВНЗ та курс, на якому навчається студент. Також потрібно прикріпити методичку з вимогами, які будуть враховуватися при написанні роботи.
 3. Відправити замовлення та розгляд та узгодити його вартість. Замовлення розглядається протягом доби: підбирається автор та визначається ціна роботи. Після цього замовнику надсилається відповідне повідомлення. Він приймає рішення, чи підходить йому вартість роботи. Якщо так – він вносить завдаток. Якщо ні – може замовити дипломну роботу в Херсоні в іншого, не такого досвідченого автора. Також він має право відхилити свою заявку.
 4. Оплатити роботу. Замовнику пропонується вносити кошти для оплати роботи в своєму особистому кабінеті за допомогою платіжних систем Platon або Liqpay. Оплата проводиться в два етапи – завдаток (після узгодження вартості роботи) та решта суми (після написання першої частини). Якщо планується замовлення плану, то він буде зроблений безкоштовно.
 5. Внести поправки. Якщо потрібно внести поправки, файл із зауваженнями викладача прикріпляється у вкладці «Доопрацювати» та надсилається в агентство Магістр.
 6. Поставити оцінку автору. Оцінити роботу автора можна після здачі дипломної. При бажанні можна написати зауваження.
Будь-яке питання щодо замовлення дипломних робіт в Херсоні можна поставити в чаті з менеджером агентства. Він зробить все для того, щоб вирішити його швидко та ефективно.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому варто довірити написання дипломних робіт «Магістру»?

Студенти, які навчаються у ВНЗ, рекомендують замовити дипломну в Херсоні в агентстві Магістр. Його послугами задоволені багато клієнтів, в тому числі й ті, які проходять навчання в:

 • Херсонському державному аграрному університеті;
 • Херсонському державному університеті;
 • Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ;
 • Херсонському національному технічному університеті.
Серед основних переваг співпраці з авторами агентства вони відзначають:

 1. своєчасне виконання замовлень;
 2. їх високу якість та унікальність;
 3. професіоналізм авторів, які при необхідності внесуть поправки та будуть супроводжувати роботу до її захисту;
 4. доступні ціни та знижки для постійних клієнтів;
 5. зручний та зрозумілий у використанні особистий кабінет, в якому можна не тільки замовити дипломну роботу в Херсоні, а й оплатити її без будь-якої комісії.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу необхідно для того, щоб написати дипломний проект?
Зазвичай, термін виконання дипломної роботи не перевищує 10 днів, але багато в чому це залежить від її складності. Автори агентства беруться за виконання термінових замовлень, які пишуться в середньому 4 дні.
Чи приймаються замовлення, якщо до роботи немає плану?
Такі замовлення приймаються без будь-яких проблем. План може скласти автор, який буде займатися виконанням роботи. Це абсолютно безкоштовна послуга.
Чи може замовник спілкуватися з автором?
Замовник не може спілкуватися з автором, тому що надання його контактів не передбачено. Свої питання він може поставити в чаті з менеджером агентства. Той передасть його виконавцеві, а відповідь скине в чат.
Який рівень унікальності матиме дипломна, замовлена в Херсоні?
Це залежить від вимог клієнта. Рівень унікальності буде не нижчим, ніж він вказав у замовленні. Бажано вказувати й систему перевірки, тому що буде використано еТХТ.
Чи потрібні додаткові матеріали?
Якщо є методичка, джерела, розрахунки чи побажання викладача, їх потрібно надати автору. Їх використання може позитивно вплинути на оцінку, яку студент отримає при захисті роботи.