0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Херсоні

Довірте написання дипломних робіт в Херсоні досвідченим та професійним авторам агентства Магістр! Вони виконують замовлення будь-якої складності та найвищому рівні.

Дізнайся вартість дипломної в Херсоні
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 9170 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
344
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
72 099
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити дипломну роботу в Херсоні?

Замовити дипломну роботу в Херсоні може кожний студент, який навчається в харківському чи іншому ВНЗ України. Зробити це нескладно. Головне – мати пристрій з доступом в інтернет та декілька хвилин вільного часу. Необхідно зробити наступні кроки:

 1. Зайти на сайт агентства Магістр, натиснути на кнопку «Замовити» та заповнити спеціальну реєстраційну форму. Все, що потрібно в ній вказати – це тип роботи, своє ім’я та електронну пошту.
 2. Заповнити форму для замовлення. Тут вказуються всі вимоги до дипломного проекту. Це його тема, предмет, термін виконання, обсяг, унікальність, система її перевірки, номер телефону, ВНЗ та курс, на якому навчається студент. Також потрібно прикріпити методичку з вимогами, які будуть враховуватися при написанні роботи.
 3. Відправити замовлення та розгляд та узгодити його вартість. Замовлення розглядається протягом доби: підбирається автор та визначається ціна роботи. Після цього замовнику надсилається відповідне повідомлення. Він приймає рішення, чи підходить йому вартість роботи. Якщо так – він вносить завдаток. Якщо ні – може замовити дипломну роботу в Херсоні в іншого, не такого досвідченого автора. Також він має право відхилити свою заявку.
 4. Оплатити роботу. Замовнику пропонується вносити кошти для оплати роботи в своєму особистому кабінеті за допомогою платіжних систем Platon або Liqpay. Оплата проводиться в два етапи – завдаток (після узгодження вартості роботи) та решта суми (після написання першої частини). Якщо планується замовлення плану, то він буде зроблений безкоштовно.
 5. Внести поправки. Якщо потрібно внести поправки, файл із зауваженнями викладача прикріпляється у вкладці «Доопрацювати» та надсилається в агентство Магістр.
 6. Поставити оцінку автору. Оцінити роботу автора можна після здачі дипломної. При бажанні можна написати зауваження.
Будь-яке питання щодо замовлення дипломних робіт в Херсоні можна поставити в чаті з менеджером агентства. Він зробить все для того, щоб вирішити його швидко та ефективно.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому варто довірити написання дипломних робіт «Магістру»?

Студенти, які навчаються у ВНЗ, рекомендують замовити дипломну в Херсоні в агентстві Магістр. Його послугами задоволені багато клієнтів, в тому числі й ті, які проходять навчання в:

 • Херсонському державному аграрному університеті;
 • Херсонському державному університеті;
 • Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ;
 • Херсонському національному технічному університеті.
Серед основних переваг співпраці з авторами агентства вони відзначають:

 1. своєчасне виконання замовлень;
 2. їх високу якість та унікальність;
 3. професіоналізм авторів, які при необхідності внесуть поправки та будуть супроводжувати роботу до її захисту;
 4. доступні ціни та знижки для постійних клієнтів;
 5. зручний та зрозумілий у використанні особистий кабінет, в якому можна не тільки замовити дипломну роботу в Херсоні, а й оплатити її без будь-якої комісії.
Що про нас кажуть?
Демід
14 червня
Чудова робота! Усі формати правильні, викладач поставив 5. Щиро дякую Автору за швидку та якісну роботу!!
ID: 10379ХХ
VITALINA
09 червня
Дякую! Робота виконана якісно, та я отримала гарний бал, оператори завжди були на зв'язку
ID: 9734ХХ
Олександр
06 червня
роботою задоволений
ID: 10178ХХ
Maria
05 червня
Я думаю, що в мене була досить складна робота, але автор виконав її чудово, дякую за роботу і допомогу у всіх питаннях
ID: 10319ХХ
Юрій
29 травня
За час, виділений на виконання, робота в цілому виконана майже бездоганно.
ID: 10279ХХ
Марина     13 червня
Курсовая
Сподобалося минулого разу обслуговування в компанії Магістр, вирішила знову звернутися, оскільки самій писати курсову роботу досить ліньки і довго, а тут фахівець в області напише і голова не болить. Робила так вже на попередньому курсі і ніхто ні про що не запідозрив – так що хто боїться – не бійтеся, а хто сумнівається – не сумнівайтеся і замовляйте спокійно тут роботи.
Настя     05 червня
Магистерская
За мою п'ятірку була нереальна боротьба, багато коригували роботу, за підсумком зробили все ідеально. я прямо під кінець стала спокійна за ВКР, науковий керівник на певному етапі навіть похвалив. Навіть ніяково перед автором, який постійно був на зв'язку та редагував роботу. Але я йому дуже вдячна. Менеджери завжди були на зв'язку – дзвінок або повідомлення в особистому кабінеті, не має значення. Якби мені ще раз довелося писати магістерську, знову звернулася б до компанії. Велике дякую!!!!
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу необхідно для того, щоб написати дипломний проект?
Зазвичай, термін виконання дипломної роботи не перевищує 10 днів, але багато в чому це залежить від її складності. Автори агентства беруться за виконання термінових замовлень, які пишуться в середньому 4 дні.
Чи приймаються замовлення, якщо до роботи немає плану?
Такі замовлення приймаються без будь-яких проблем. План може скласти автор, який буде займатися виконанням роботи. Це абсолютно безкоштовна послуга.
Чи може замовник спілкуватися з автором?
Замовник не може спілкуватися з автором, тому що надання його контактів не передбачено. Свої питання він може поставити в чаті з менеджером агентства. Той передасть його виконавцеві, а відповідь скине в чат.
Який рівень унікальності матиме дипломна, замовлена в Херсоні?
Це залежить від вимог клієнта. Рівень унікальності буде не нижчим, ніж він вказав у замовленні. Бажано вказувати й систему перевірки, тому що буде використано еТХТ.
Чи потрібні додаткові матеріали?
Якщо є методичка, джерела, розрахунки чи побажання викладача, їх потрібно надати автору. Їх використання може позитивно вплинути на оцінку, яку студент отримає при захисті роботи.