0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Херсоні

Довірте написання дипломних робіт в Херсоні досвідченим та професійним авторам агентства Магістр! Вони виконують замовлення будь-якої складності та найвищому рівні.

Дізнайся вартість дипломної в Херсоні
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
376
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
36 059
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

Як замовити дипломну роботу в Херсоні?

Замовити дипломну роботу в Херсоні може кожний студент, який навчається в харківському чи іншому ВНЗ України. Зробити це нескладно. Головне – мати пристрій з доступом в інтернет та декілька хвилин вільного часу. Необхідно зробити наступні кроки:

 1. Зайти на сайт агентства Магістр, натиснути на кнопку «Замовити» та заповнити спеціальну реєстраційну форму. Все, що потрібно в ній вказати – це тип роботи, своє ім’я та електронну пошту.
 2. Заповнити форму для замовлення. Тут вказуються всі вимоги до дипломного проекту. Це його тема, предмет, термін виконання, обсяг, унікальність, система її перевірки, номер телефону, ВНЗ та курс, на якому навчається студент. Також потрібно прикріпити методичку з вимогами, які будуть враховуватися при написанні роботи.
 3. Відправити замовлення та розгляд та узгодити його вартість. Замовлення розглядається протягом доби: підбирається автор та визначається ціна роботи. Після цього замовнику надсилається відповідне повідомлення. Він приймає рішення, чи підходить йому вартість роботи. Якщо так – він вносить завдаток. Якщо ні – може замовити дипломну роботу в Херсоні в іншого, не такого досвідченого автора. Також він має право відхилити свою заявку.
 4. Оплатити роботу. Замовнику пропонується вносити кошти для оплати роботи в своєму особистому кабінеті за допомогою платіжних систем Platon або Liqpay. Оплата проводиться в два етапи – завдаток (після узгодження вартості роботи) та решта суми (після написання першої частини). Якщо планується замовлення плану, то він буде зроблений безкоштовно.
 5. Внести поправки. Якщо потрібно внести поправки, файл із зауваженнями викладача прикріпляється у вкладці «Доопрацювати» та надсилається в агентство Магістр.
 6. Поставити оцінку автору. Оцінити роботу автора можна після здачі дипломної. При бажанні можна написати зауваження.
Будь-яке питання щодо замовлення дипломних робіт в Херсоні можна поставити в чаті з менеджером агентства. Він зробить все для того, щоб вирішити його швидко та ефективно.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому варто довірити написання дипломних робіт «Магістру»?

Студенти, які навчаються у ВНЗ, рекомендують замовити дипломну в Херсоні в агентстві Магістр. Його послугами задоволені багато клієнтів, в тому числі й ті, які проходять навчання в:

 • Херсонському державному аграрному університеті;
 • Херсонському державному університеті;
 • Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ;
 • Херсонському національному технічному університеті.
Серед основних переваг співпраці з авторами агентства вони відзначають:

 1. своєчасне виконання замовлень;
 2. їх високу якість та унікальність;
 3. професіоналізм авторів, які при необхідності внесуть поправки та будуть супроводжувати роботу до її захисту;
 4. доступні ціни та знижки для постійних клієнтів;
 5. зручний та зрозумілий у використанні особистий кабінет, в якому можна не тільки замовити дипломну роботу в Херсоні, а й оплатити її без будь-якої комісії.
Що про нас кажуть?
Марія
07 грудня
ID: 5002ХХ
Владислава
07 грудня
Захистила на відмінно
ID: 4752ХХ
Віктор
05 грудня
ID: 4867ХХ
Карина
04 грудня
Роскошно!)
ID: 5044ХХ
Людмила
03 грудня
Дуже дякую)) Все зроблено на відмінно та раніше зазначеного строку)) Буду звертатися ще))
ID: 4990ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу необхідно для того, щоб написати дипломний проект?
Зазвичай, термін виконання дипломної роботи не перевищує 10 днів, але багато в чому це залежить від її складності. Автори агентства беруться за виконання термінових замовлень, які пишуться в середньому 4 дні.
Чи приймаються замовлення, якщо до роботи немає плану?
Такі замовлення приймаються без будь-яких проблем. План може скласти автор, який буде займатися виконанням роботи. Це абсолютно безкоштовна послуга.
Чи може замовник спілкуватися з автором?
Замовник не може спілкуватися з автором, тому що надання його контактів не передбачено. Свої питання він може поставити в чаті з менеджером агентства. Той передасть його виконавцеві, а відповідь скине в чат.
Який рівень унікальності матиме дипломна, замовлена в Херсоні?
Це залежить від вимог клієнта. Рівень унікальності буде не нижчим, ніж він вказав у замовленні. Бажано вказувати й систему перевірки, тому що буде використано еТХТ.
Чи потрібні додаткові матеріали?
Якщо є методичка, джерела, розрахунки чи побажання викладача, їх потрібно надати автору. Їх використання може позитивно вплинути на оцінку, яку студент отримає при захисті роботи.