0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Луганську

Збережіть свій час та замовте дипломну роботу в Луганську в агентстві Магістр! Ви гарантовано отримаєте роботу високої якості, яка буде відповідати всім вимогам вашого навчального закладу.

Дізнайся вартість дипломної в Луганську
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
559
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 485
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу в Луганську?

Замовити дипломну в Луганську

Для того щоб клієнтам було зручно замовити дипломну роботу в Луганську, створений функціональний та зрозумілий у використанні особистий кабінет. Замовлення оформляється шляхом виконання декількох простих кроків.

 1. Доступ в особистий кабінет мають лише зареєстровані користувачі. Тож на першому етапі необхідно пройти реєстрацію на сайті агентства Магістр. Для цього натискається кнопка «Замовити» та заповняється реєстраційна форма. В ній вказується тип роботи (в даному випадку, це дипломна), ім’я та електронна пошта замовника.
 2. Після реєстрації необхідно оформити замовлення в особистому кабінеті. Для цього заповняється форма, в якій крім типу роботи, вказується предмет, тема, термін написання, обсяг, рівень унікальності та система, в якій вона перевіряється. Також зазначаються контактні дані замовника, ВНЗ, в якому він навчається, та курс. Не слід забувати про методичку, яка прикріплюється після заповнення всіх полів.
 3. Після розгляду замовлення підбирається автор та проводиться оцінка роботи. Замовнику надсилається повідомлення, в якому вказано, що автора підібрано (або не підібрано). Також зазначається вартість дипломного проекту. Якщо вона влаштовує, вноситься завдаток. Якщо ні – замовити дипломну роботу в Луганську можна в іншого автора. Він зробить її дешевше, але не так якісно або швидко.
 4. Після узгодження вартості замовлення, його необхідно оплатити. Спочатку вноситься завдаток, а після написання другої половини роботи – сума, що залишилася. Для зручності клієнтів їм пропонується здійснювати оплату у своєму особистому кабінеті. Для цього можна скористатися зручними платіжними системами Platon або Liqpay.
 5. Трапляється так, що науковий керівник має зауваження до роботи. В такому випадку її можна відправити на доопрацювання, яке в межах плану виконується безкоштовно.
 6. Після здачі роботи необхідно поставити оцінку автору, який її виконував. Також можна залишити своє зауваження. При бажанні його можна опублікувати на сайті.
Менеджери агентства Магістр готові допомогти оформити замовлення та вирішити будь-які інші пов’язані з цим питання.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому варто замовити дипломну роботу в Магістрі?

Студенти багатьох луганських ВНЗ замовляють дипломні роботи в Луганську в авторів агентства Магістр. Зокрема частими клієнтами агентства є студенти таких вищих навчальних закладів, як:

 • Луганський державний інститут житлово-комунального господарства і будівництва;
 • Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Е. О. Дідоренка та ін.
Вони відмічають наступні переваги агентства:

 • надійність та впевненість у виконанні замовлення;
 • висока якість готової роботи;
 • унікальність, яка відповідає вимогам замовника;
 • внесення поправок;
 • супровід роботи до захисту;
 • доступна вартість;
 • спеціальні пропозиції для постійних клієнтів;
 • відповідальні виконавці;
 • зручний та функціональний особистий кабінет;
 • зручна оплата замовлення.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу займає виконання замовлених дипломних робіт в Луганську?
Зазвичай, написання дипломного проекту займає від 7 до 10 днів. Якщо роботу потрібно зробити терміново, на це піде 4 дні. Термін виконання замовлення залежить від вимог.
Чи можна замовити дипломну в Луганську без плану?
Навіть не маючи плану, можна зробити замовлення. Автор самостійно складе план. Це входить у вартість роботи.
Яким чином замовник спілкується з автором?
Прямого спілкування між автором та замовником немає. Всі питання вирішуються через менеджера в чаті.
Яку унікальність матиме дипломний проект, замовлений в Луганську?
Унікальність буде такою, як було зазначено в замовленні. Цей показник перевіряється в системі еТХТ. Клієнт може вказати іншу систему, яка вимагається вищим навчальним закладом.
Які матеріали бажано подати для написання дипломної роботи?
Це методичка, в якій містяться вимого ВНЗ до роботи, а також додаткові матеріали, такі як звітності, джерела тощо.