0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Луганську

Збережіть свій час та замовте дипломну роботу в Луганську в агентстві Магістр! Ви гарантовано отримаєте роботу високої якості, яка буде відповідати всім вимогам вашого навчального закладу.

Дізнайся вартість дипломної в Луганську
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 10730 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
376
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
72 403
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити дипломну роботу в Луганську?

Замовити дипломну в Луганську

Для того щоб клієнтам було зручно замовити дипломну роботу в Луганську, створений функціональний та зрозумілий у використанні особистий кабінет. Замовлення оформляється шляхом виконання декількох простих кроків.

 1. Доступ в особистий кабінет мають лише зареєстровані користувачі. Тож на першому етапі необхідно пройти реєстрацію на сайті агентства Магістр. Для цього натискається кнопка «Замовити» та заповняється реєстраційна форма. В ній вказується тип роботи (в даному випадку, це дипломна), ім’я та електронна пошта замовника.
 2. Після реєстрації необхідно оформити замовлення в особистому кабінеті. Для цього заповняється форма, в якій крім типу роботи, вказується предмет, тема, термін написання, обсяг, рівень унікальності та система, в якій вона перевіряється. Також зазначаються контактні дані замовника, ВНЗ, в якому він навчається, та курс. Не слід забувати про методичку, яка прикріплюється після заповнення всіх полів.
 3. Після розгляду замовлення підбирається автор та проводиться оцінка роботи. Замовнику надсилається повідомлення, в якому вказано, що автора підібрано (або не підібрано). Також зазначається вартість дипломного проекту. Якщо вона влаштовує, вноситься завдаток. Якщо ні – замовити дипломну роботу в Луганську можна в іншого автора. Він зробить її дешевше, але не так якісно або швидко.
 4. Після узгодження вартості замовлення, його необхідно оплатити. Спочатку вноситься завдаток, а після написання другої половини роботи – сума, що залишилася. Для зручності клієнтів їм пропонується здійснювати оплату у своєму особистому кабінеті. Для цього можна скористатися зручними платіжними системами Platon або Liqpay.
 5. Трапляється так, що науковий керівник має зауваження до роботи. В такому випадку її можна відправити на доопрацювання, яке в межах плану виконується безкоштовно.
 6. Після здачі роботи необхідно поставити оцінку автору, який її виконував. Також можна залишити своє зауваження. При бажанні його можна опублікувати на сайті.
Менеджери агентства Магістр готові допомогти оформити замовлення та вирішити будь-які інші пов’язані з цим питання.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому варто замовити дипломну роботу в Магістрі?

Студенти багатьох луганських ВНЗ замовляють дипломні роботи в Луганську в авторів агентства Магістр. Зокрема частими клієнтами агентства є студенти таких вищих навчальних закладів, як:

 • Луганський державний інститут житлово-комунального господарства і будівництва;
 • Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Е. О. Дідоренка та ін.
Вони відмічають наступні переваги агентства:

 • надійність та впевненість у виконанні замовлення;
 • висока якість готової роботи;
 • унікальність, яка відповідає вимогам замовника;
 • внесення поправок;
 • супровід роботи до захисту;
 • доступна вартість;
 • спеціальні пропозиції для постійних клієнтів;
 • відповідальні виконавці;
 • зручний та функціональний особистий кабінет;
 • зручна оплата замовлення.
Що про нас кажуть?
Сергій
19 липня
Все було виконано вірно та вчасно.
ID: 8195ХХ
Я титулку заповню сам
18 липня
Зробили дуже якісно. Трішки незручно вийшло що виконавець рропустив розділ в методичці за кількість сторінок і зробив в 2 рази більше. Я повторнорно звернувся і виконавець все виправив. Деякі деталі я підпрааив і роботу прийняли, мене перевели на 2 курс. Можу ще добавити що людина що робила замовлення старанна
ID: 10467ХХ
Вікторія
27 червня
Все вчасно і круто зроблено! Рекомендую. (Не повірите, навіть не кидалово) То була моя перша заказана робота і хоча ціна була трохи вищою за інших, все одно воно того варте!
ID: 10375ХХ
Ксенія
22 червня
Усе виконано чудово , швидше ніж було необхідно. Також усі правки вносилися дуже швидко та якісно.Дякую велике !!!
ID: 9512ХХ
Демід
22 червня
Чудова та вчасна курсова
ID: 10135ХХ
Костя     09 липня
Курсовая
Займався навчанням як міг, але робота перекреслює можливість на 100% навчатись, навіть на дистанційці. Тому вирішив знайти компанію, де допоможуть за гроші вирішити мої питання щодо навчання. Такою компанією став Магістр, який мені написав чудові кілька робіт і співпраця з ними це одне задоволення. Раджу і рекомендую авторів, вони заслуговують на статус компанії, яка допомагає студентам - не дарма вони кажуть, що працюють багато років.
Світлана     27 червня
Курсовая
Написали відмінну курсову, тема розкрита дуже добре, оригінальність перевірки в моєму ВНЗ вийшла 78%, це дуже хороший результат. Викладачка попросила лише початок трохи відредагувати, вказала коментар, я цей коментар просто скопіювала в доробку автору, і за кілька годин коригування автор виконав, все було готове, хоча зазвичай щонайменше 5 днів роблять. Відкоригували безкоштовно) Робота дуже сподобалася, викладачка оцінила на відмінно. Дуже сервісу вдячна, у мене взагалі часу не вистачало на виконання роботи) Всім раджу замовляти роботи саме тут, виконують дуже швидко, вартість адекватна, якість гідна.
Марина     13 червня
Курсовая
Сподобалося минулого разу обслуговування в компанії Магістр, вирішила знову звернутися, оскільки самій писати курсову роботу досить ліньки і довго, а тут фахівець в області напише і голова не болить. Робила так вже на попередньому курсі і ніхто ні про що не запідозрив – так що хто боїться – не бійтеся, а хто сумнівається – не сумнівайтеся і замовляйте спокійно тут роботи.
Настя     05 червня
Магистерская
За мою п'ятірку була нереальна боротьба, багато коригували роботу, за підсумком зробили все ідеально. я прямо під кінець стала спокійна за ВКР, науковий керівник на певному етапі навіть похвалив. Навіть ніяково перед автором, який постійно був на зв'язку та редагував роботу. Але я йому дуже вдячна. Менеджери завжди були на зв'язку – дзвінок або повідомлення в особистому кабінеті, не має значення. Якби мені ще раз довелося писати магістерську, знову звернулася б до компанії. Велике дякую!!!!
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу займає виконання замовлених дипломних робіт в Луганську?
Зазвичай, написання дипломного проекту займає від 7 до 10 днів. Якщо роботу потрібно зробити терміново, на це піде 4 дні. Термін виконання замовлення залежить від вимог.
Чи можна замовити дипломну в Луганську без плану?
Навіть не маючи плану, можна зробити замовлення. Автор самостійно складе план. Це входить у вартість роботи.
Яким чином замовник спілкується з автором?
Прямого спілкування між автором та замовником немає. Всі питання вирішуються через менеджера в чаті.
Яку унікальність матиме дипломний проект, замовлений в Луганську?
Унікальність буде такою, як було зазначено в замовленні. Цей показник перевіряється в системі еТХТ. Клієнт може вказати іншу систему, яка вимагається вищим навчальним закладом.
Які матеріали бажано подати для написання дипломної роботи?
Це методичка, в якій містяться вимого ВНЗ до роботи, а також додаткові матеріали, такі як звітності, джерела тощо.