0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Луганську

Збережіть свій час та замовте дипломну роботу в Луганську в агентстві Магістр! Ви гарантовано отримаєте роботу високої якості, яка буде відповідати всім вимогам вашого навчального закладу.

Дізнайся вартість дипломної в Луганську
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
426
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
37 217
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити дипломну роботу в Луганську?

Замовити дипломну в Луганську

Для того щоб клієнтам було зручно замовити дипломну роботу в Луганську, створений функціональний та зрозумілий у використанні особистий кабінет. Замовлення оформляється шляхом виконання декількох простих кроків.

 1. Доступ в особистий кабінет мають лише зареєстровані користувачі. Тож на першому етапі необхідно пройти реєстрацію на сайті агентства Магістр. Для цього натискається кнопка «Замовити» та заповняється реєстраційна форма. В ній вказується тип роботи (в даному випадку, це дипломна), ім’я та електронна пошта замовника.
 2. Після реєстрації необхідно оформити замовлення в особистому кабінеті. Для цього заповняється форма, в якій крім типу роботи, вказується предмет, тема, термін написання, обсяг, рівень унікальності та система, в якій вона перевіряється. Також зазначаються контактні дані замовника, ВНЗ, в якому він навчається, та курс. Не слід забувати про методичку, яка прикріплюється після заповнення всіх полів.
 3. Після розгляду замовлення підбирається автор та проводиться оцінка роботи. Замовнику надсилається повідомлення, в якому вказано, що автора підібрано (або не підібрано). Також зазначається вартість дипломного проекту. Якщо вона влаштовує, вноситься завдаток. Якщо ні – замовити дипломну роботу в Луганську можна в іншого автора. Він зробить її дешевше, але не так якісно або швидко.
 4. Після узгодження вартості замовлення, його необхідно оплатити. Спочатку вноситься завдаток, а після написання другої половини роботи – сума, що залишилася. Для зручності клієнтів їм пропонується здійснювати оплату у своєму особистому кабінеті. Для цього можна скористатися зручними платіжними системами Platon або Liqpay.
 5. Трапляється так, що науковий керівник має зауваження до роботи. В такому випадку її можна відправити на доопрацювання, яке в межах плану виконується безкоштовно.
 6. Після здачі роботи необхідно поставити оцінку автору, який її виконував. Також можна залишити своє зауваження. При бажанні його можна опублікувати на сайті.
Менеджери агентства Магістр готові допомогти оформити замовлення та вирішити будь-які інші пов’язані з цим питання.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому варто замовити дипломну роботу в Магістрі?

Студенти багатьох луганських ВНЗ замовляють дипломні роботи в Луганську в авторів агентства Магістр. Зокрема частими клієнтами агентства є студенти таких вищих навчальних закладів, як:

 • Луганський державний інститут житлово-комунального господарства і будівництва;
 • Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Е. О. Дідоренка та ін.
Вони відмічають наступні переваги агентства:

 • надійність та впевненість у виконанні замовлення;
 • висока якість готової роботи;
 • унікальність, яка відповідає вимогам замовника;
 • внесення поправок;
 • супровід роботи до захисту;
 • доступна вартість;
 • спеціальні пропозиції для постійних клієнтів;
 • відповідальні виконавці;
 • зручний та функціональний особистий кабінет;
 • зручна оплата замовлення.
Що про нас кажуть?
Труш Ксения
14 січня
ID: 5258ХХ
Илона
10 січня
ID: 5268ХХ
Ольга
09 січня
ID: 5273ХХ
Юлія
07 січня
ID: 5259ХХ
Максим
03 січня
ID: 5031ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу займає виконання замовлених дипломних робіт в Луганську?
Зазвичай, написання дипломного проекту займає від 7 до 10 днів. Якщо роботу потрібно зробити терміново, на це піде 4 дні. Термін виконання замовлення залежить від вимог.
Чи можна замовити дипломну в Луганську без плану?
Навіть не маючи плану, можна зробити замовлення. Автор самостійно складе план. Це входить у вартість роботи.
Яким чином замовник спілкується з автором?
Прямого спілкування між автором та замовником немає. Всі питання вирішуються через менеджера в чаті.
Яку унікальність матиме дипломний проект, замовлений в Луганську?
Унікальність буде такою, як було зазначено в замовленні. Цей показник перевіряється в системі еТХТ. Клієнт може вказати іншу систему, яка вимагається вищим навчальним закладом.
Які матеріали бажано подати для написання дипломної роботи?
Це методичка, в якій містяться вимого ВНЗ до роботи, а також додаткові матеріали, такі як звітності, джерела тощо.