0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Вінниці

Звернувшись в агентство Магістр, ви зможете швидко та без особливих зусиль замовити дипломну роботу в Вінниці. Це дуже вигідна пропозиція, яка зекономить ваш час та нерви!

Дізнайся вартість дипломної в Вінниці
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
572
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 042
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу в Вінниці?

Замовити дипломну в Вінниці - фото

Замовлення дипломних робіт у Вінниці відбувається дуже просто. Вам потрібно зайти на сайт агентства Магістр та зробити декілька простих кроків:

 1. Пройти реєстрацію. Натисніть кнопку «Замовити» та заповніть форму, вказавши в ній тип роботи та свої особисті дані (ім’я та електронну пошту, яка стане логіном для входу в особистий кабінет).
 2. Заповнити форму замовлення у своєму особистому кабінеті. Крім типу роботи (дипломна), необхідно вказати основні вимоги, такі як предмет, тема, термін, протягом якого вона повинна бути виконана, обсяг та унікальність. Також зазначте свій номер телефону, навчальний заклад та курс. Не забудьте прикріпити методичку з вимогами до роботи. В іншому випадку дипломна робота в Вінниці буде виконана відповідно до стандартних вимог українських ВНЗ.
 3. Відправити замовлення на розгляд для визначення його вартості. Після підбору автора вам надійде повідомлення. В разі відсутності спеціаліста, який зможе виконати роботу, вам також буде направлено електронний лист. Якщо вартість вас не влаштовує, замовити дипломну в Вінниці можна в іншого менш досвідченішого автора. Однак ви повинні пам’ятати, що робота може бути не такою якісною або пізніше виконаною.
 4. Оплатити роботу. Ви можете зробити це в декілька етапів: після написання та перевірки першої частини роботи та після виконання другої частини. Завдаток вноситься після узгодження ціни. Внести оплату можна в особистому кабінеті без комісії за допомогою платіжних сервісів Platon або Liqpay.
 5. В разі необхідності відправте файл із зауваженнями наукового керівника для внесення поправок. В рамках плану вони виконуються безкоштовно.
 6. Після здачі дипломної роботи у Вінниці залишіть свій відгук в особистому кабінеті. Також можна залишити зауваження автору, який займався написанням роботи.

Замовити дипломну роботу в Вінниці дуже просто. Все, що для цього потрібно – це пристрій з доступом в Інтернет. Менеджери агентства Магістр допоможуть оформити замовлення та дадуть відповіді на всі ваші запитання.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломної роботи в Вінниці варто довірити агентству Магістр?

Вінниця відома великою кількістю вищих навчальних закладів. В ній знаходиться Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, Вінницький національний аграрний університет, Вінницький національний технічний університет, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ тощо. Багато студентів, які навчаються в ВНЗ Вінниці довіряють агентству Магістр. Вони відзначають його переваги:

 • 100% виконання роботи;
 • написання дипломної в зазначені терміни;
 • унікальність роботи не менша, ніж вказана в замовленні;
 • доступна ціна та знижка до 10% для постійних клієнтів;
 • супроводження до захисту та внесення поправок;
 • зручний та функціональний особистий кабінет;
 • швидка безвідсоткова оплата замовлення через популярні платіжні системи.
Що про нас кажуть?
Діана
31 березня
Дуже дякую, роботу зробили вчасно, мої прохання виконувались, звіт не потребував правок. Рекомендасьйон!
ID: 7407ХХ
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно на написання дипломної роботи?
Термін написання дипломної роботи залежить від вимог. В середньому проект пишеться від 7 до 10 днів. Якщо робота потрібна терміново, вона може бути виконана за 4 дні.
Чи можна замовити дипломну роботу в Вінниці без затвердженого плану?
План може скласти автор агентства Магістр. Ця послуга входить у вартість роботи.
Чи можливе пряме спілкування з автором?
Пряме спілкування з автором неможливе. Будь-яке питання можна поставити в чаті з менеджером. Менеджер передасть його автору, а відповідь надішле в чат.
Чи можна розраховувати на унікальність роботи?
Дипломна робота матиме унікальність не меншу, ніж вказано в замовленні. Вона перевіряється в системі еТХТ. При необхідності перевірка може бути проведена в системі, яка вимагається ВНЗ, але її потрібно вказати на етапі замовлення роботи.
Яка інформація може знадобитися для написання дипломної роботи?
Насамперед, це методичка, в якій вказані основні вимоги до дипломної. Також можна подати додаткову інформацію, таку як джерела, звітність тощо.