0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Одесі

Для отримання диплома з відзнакою замовте дипломну роботу в Одесі, звернувшись в агентство Магістр. У цьому допоможуть досвідчені і професійні автори, які не перший рік співпрацюють зі студентами одеських вищих навчальних закладів.

Дізнайся вартість дипломноїв Одесі
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
426
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
37 217
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити дипломну роботу в Одесі?

Замовити дипломну в Одесі - фото

Все, що потрібно для замовлення дипломних робіт в Одесі, - це зайти на сайт агентства Магістр і виконати кілька простих кроків:

 1. Реєстрація на сайті агентства Магістр. Вона є обов'язковою, тому що дає доступ в особистий кабінет. Після натискання на кнопку «Замовити» замовник заповнює реєстраційну форму, вказуючи в ній тип роботи, своє ім'я та електронну пошту;
 2. Отримання доступу до Особистого кабінету дає можливість оформити замовлення. У спеціальній формі вказуються вимоги до роботи. Зокрема, це її тема, предмет, обсяг, рівень унікальності, система перевірки, термін написання і т.д. Також слід вказати свої контактні дані, навчальний заклад і курс, на якому навчається студент. Рекомендується прикріпити методичку, в якій зазначаються вимоги ВНЗ до роботи.
 3. Підбір автора і узгодження вартості замовлення. Вартість замовлення залежить від вимог клієнта. Після підбору автора замовнику приходить повідомлення з ціною дипломної. Він вирішує, чи підходить вона йому, і вносить передоплату. Якщо ж ціна не влаштовує, можна попросити підібрати іншого автора - менш досвідченого і кваліфікованого. Замовити дипломну роботу в Одесі у такого учасника буде дешевше.
 4. Оплата замовлення. Кошти перераховуються в два етапи. Перший раз вноситься передоплата, а другий раз оплачується вся решта суми (після виконання другої частини). Переказ коштів можна здійснити за допомогою популярних платіжних сервісів - Platon або Liqpay. У разі відсутності затвердженого плану, його можна замовити в агентстві Магістр. Ця послуга входить в загальну вартість роботи.
 5. Внесення правок. Правки вносяться в разі наявності зауважень з боку наукового керівника. Файл з доробками прикріплюється у вкладці «Доопрацювати».
 6. Оцінка роботи автора. Поставити оцінку автору можна в своєму особистому кабінеті. Також замовник може залишити зауваження.
Оформлення замовлення займе мінімум часу. У разі виникнення питань, можна написати в чат менеджеру агентства.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому рекомендується довірити написання дипломних в Одесі агентству Магістр?

Написання дипломних робіт в Одесі часто довіряють авторам агентства Магістр. Вони із задоволенням пишуть роботи для студентів кращих одеських ВНЗ, таких як:

 • Національний університет «Одеська юридична академія»;
 • Одеська національна академія харчових технологій;
 • Одеський державний університет внутрішніх справ;
 • Одеський національний університет імені І.І. Мечникова.
Студенти вищих навчальних закладів міста Одеси відзначають наступні переваги звернення до агенції Магістр:

 1. виконані роботи відрізняються високою якістю і унікальністю;
 2. вони пишуться в термін, зазначений у заявці;
 3. замовити дипломну роботу в Одесі можна за доступною ціною. Постійним клієнтам пропонуються знижки до 10%;
 4. при необхідності автори агентства вносять поправки;
 5. дипломна робота супроводжується до захисту;
 6. клієнтам пропонується зручний і функціональний особистий кабінет, в якому можна замовити роботу, сплатити його і виконати безліч інших операцій.
Що про нас кажуть?
Труш Ксения
14 січня
ID: 5258ХХ
Илона
10 січня
ID: 5268ХХ
Ольга
09 січня
ID: 5273ХХ
Юлія
07 січня
ID: 5259ХХ
Максим
03 січня
ID: 5031ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу необхідно для виконання дипломного проєкту в Одесі?
Термін написання дипломного проекту - від 7 до 10 днів. Якщо мова йде про термінове замовлення, для його виконання знадобиться близько 4 днів. Однак терміни виконання замовлень залежать від вимог до роботи.
Чи може клієнт замовити дипломну в Одесі, якщо у нього немає плану роботи?
План може бути складений автором агентства Магістр. Послуга є безкоштовною.
Як проходить спілкування між клієнтом і автором?
Спілкування проходить в чаті через менеджера агентства. Він передає всі автору, а відповіді надсилає в чат.
На яку унікальність роботи може розраховувати клієнт?
Він може розраховувати на той рівень унікальності, який він вказав при оформленні замовлення. Цей показник буде перевіритися в системі еТХТ, якщо інший інструмент не потрібно ВНЗ;
Яка інформація знадобиться для написання дипломної роботи в Одесі?
Щоб робота відповідала вимогам ВНЗ, для її написання необхідно використовувати методичку. Також можуть знадобитися додаткові матеріали, такі як джерела, звітності і т.д.