0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Одесі

Для отримання диплома з відзнакою замовте дипломну роботу в Одесі, звернувшись в агентство Магістр. У цьому допоможуть досвідчені і професійні автори, які не перший рік співпрацюють зі студентами одеських вищих навчальних закладів.

Дізнайся вартість дипломноїв Одесі
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 874
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу в Одесі?

Замовити дипломну в Одесі - фото

Все, що потрібно для замовлення дипломних робіт в Одесі, - це зайти на сайт агентства Магістр і виконати кілька простих кроків:

 1. Реєстрація на сайті агентства Магістр. Вона є обов'язковою, тому що дає доступ в особистий кабінет. Після натискання на кнопку «Замовити» замовник заповнює реєстраційну форму, вказуючи в ній тип роботи, своє ім'я та електронну пошту;
 2. Отримання доступу до Особистого кабінету дає можливість оформити замовлення. У спеціальній формі вказуються вимоги до роботи. Зокрема, це її тема, предмет, обсяг, рівень унікальності, система перевірки, термін написання і т.д. Також слід вказати свої контактні дані, навчальний заклад і курс, на якому навчається студент. Рекомендується прикріпити методичку, в якій зазначаються вимоги ВНЗ до роботи.
 3. Підбір автора і узгодження вартості замовлення. Вартість замовлення залежить від вимог клієнта. Після підбору автора замовнику приходить повідомлення з ціною дипломної. Він вирішує, чи підходить вона йому, і вносить передоплату. Якщо ж ціна не влаштовує, можна попросити підібрати іншого автора - менш досвідченого і кваліфікованого. Замовити дипломну роботу в Одесі у такого учасника буде дешевше.
 4. Оплата замовлення. Кошти перераховуються в два етапи. Перший раз вноситься передоплата, а другий раз оплачується вся решта суми (після виконання другої частини). Переказ коштів можна здійснити за допомогою популярних платіжних сервісів - Platon або Liqpay. У разі відсутності затвердженого плану, його можна замовити в агентстві Магістр. Ця послуга входить в загальну вартість роботи.
 5. Внесення правок. Правки вносяться в разі наявності зауважень з боку наукового керівника. Файл з доробками прикріплюється у вкладці «Доопрацювати».
 6. Оцінка роботи автора. Поставити оцінку автору можна в своєму особистому кабінеті. Також замовник може залишити зауваження.
Оформлення замовлення займе мінімум часу. У разі виникнення питань, можна написати в чат менеджеру агентства.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому рекомендується довірити написання дипломних в Одесі агентству Магістр?

Написання дипломних робіт в Одесі часто довіряють авторам агентства Магістр. Вони із задоволенням пишуть роботи для студентів кращих одеських ВНЗ, таких як:

 • Національний університет «Одеська юридична академія»;
 • Одеська національна академія харчових технологій;
 • Одеський державний університет внутрішніх справ;
 • Одеський національний університет імені І.І. Мечникова.
Студенти вищих навчальних закладів міста Одеси відзначають наступні переваги звернення до агенції Магістр:

 1. виконані роботи відрізняються високою якістю і унікальністю;
 2. вони пишуться в термін, зазначений у заявці;
 3. замовити дипломну роботу в Одесі можна за доступною ціною. Постійним клієнтам пропонуються знижки до 10%;
 4. при необхідності автори агентства вносять поправки;
 5. дипломна робота супроводжується до захисту;
 6. клієнтам пропонується зручний і функціональний особистий кабінет, в якому можна замовити роботу, сплатити його і виконати безліч інших операцій.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу необхідно для виконання дипломного проєкту в Одесі?
Термін написання дипломного проекту - від 7 до 10 днів. Якщо мова йде про термінове замовлення, для його виконання знадобиться близько 4 днів. Однак терміни виконання замовлень залежать від вимог до роботи.
Чи може клієнт замовити дипломну в Одесі, якщо у нього немає плану роботи?
План може бути складений автором агентства Магістр. Послуга є безкоштовною.
Як проходить спілкування між клієнтом і автором?
Спілкування проходить в чаті через менеджера агентства. Він передає всі автору, а відповіді надсилає в чат.
На яку унікальність роботи може розраховувати клієнт?
Він може розраховувати на той рівень унікальності, який він вказав при оформленні замовлення. Цей показник буде перевіритися в системі еТХТ, якщо інший інструмент не потрібно ВНЗ;
Яка інформація знадобиться для написання дипломної роботи в Одесі?
Щоб робота відповідала вимогам ВНЗ, для її написання необхідно використовувати методичку. Також можуть знадобитися додаткові матеріали, такі як джерела, звітності і т.д.