0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт в Києві

Агентство Магістр пропонує замовити дипломну роботу в Києві, забезпечивши собі спокійний сон і хорошу оцінку. Ви можете бути спокійні за її якість, адже написанням студентських робіт займаються справжні професіонали!

Дізнайся вартість дипломної в Києві
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
560
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 569
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу в Києві?

Замовити дипломну в Києві - фото

Замовити дипломну в Києві дуже просто. Спеціально для клієнтів, що відвідали сайт агентства Магістр, створений зручний і зрозумілий у використанні особистий кабінет. Для оформлення замовлення необхідно виконати наступні кроки:

 1. Відвідавши сайт агентства, необхідно пройти реєстрацію. Вона потрібна для входу в особистий кабінет. Натисніть на кнопку «Замовити», після чого заповніть запропоновану реєстраційну форму. Вкажіть в ній тип роботи, яку плануєте замовити, а також своє ім'я і електронну пошту.
 2. Після входу в особистий кабінет, потрібно заповнити форму замовлення. Вкажіть у формі вимоги до роботи (тему, предмет, унікальність, кількість сторінок і т.д.). Також не забудьте написати свої контактні дані, навчальний заклад і курс, на якому ви навчаєтеся. При наявності методички прикріпіть її до заповненої формі і відправте все це на розгляд.
 3. Після розгляду заявки визначається ціна замовлення. Також підбирається автор, який візьметься за його виконання. Ви отримаєте повідомлення про наявність учасника і ціною роботи. Якщо вас все влаштовує - вносите передоплату. Якщо вартість здалася вам занадто високою, ви можете скасувати заявку або попросити вам іншого, менш кваліфікованого і досвідченого автора. Дипломні роботи в Києві такими авторами виконуються не так швидко і якісно, ​​але коштують вони набагато дешевше.
 4. Після визначення і узгодження вартості вноситься оплата. Миттєвий переказ коштів здійснюється в особистому кабінеті за допомогою таких популярних сервісів, як Platon або Liqpay. Слід зазначити, що комісія при цьому не стягується. Крім самої роботи, в агентстві Магістр можна замовити план. Його складання входить в загальну вартість роботи. Ви оплачуєте замовлення в два етапи: попередня оплата і переклад решти суми, який проводиться після написання другої частини роботи.
 5. Якщо у наукового керівника є зауваження до роботи, автор вносить поправки. В рамках плану вони вносяться безкоштовно.
 6. Після того, як дипломна буде здана, вам необхідно оцінити роботу автора. Також можна залишити зауваження.
Замовлення дипломних робіт в Києві оформлюється дуже швидко. У разі виникнення питань ви можете зв'язатися з менеджерами агентства. Їм можна зателефонувати або написати в чат.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломних в Києві довіряють Магістрові?

Замовити дипломну роботу в Києві, звернувшись в агентство Магістр, вирішують студенти багатьох столичних ВНЗ. Серед них необхідно відзначити:

 • Міжрегіональну Академію управління персоналом;
 • Київський національний університет культури і мистецтва;
 • Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана;
 • Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
 • Національну академію державного управління при Президентові України;
 • Національний університет «Києво-Могилянська академія;
 • Національний університет харчових технологій.
Звернення в агентство Магістр володіє великою кількістю переваг, серед яких необхідно відзначити:

 1. висока якість виконаної роботи і унікальність, яка вимагається замовником;
 2. виконання замовлення в обумовлені терміни;
 3. висока кваліфікація і професіоналізм авторів (в агентстві працюють викладачі, аспіранти, кандидати наук, співробітники наукових установ і т.д.);
 4. доступні ціни та знижки для постійних клієнтів, що досягають 10%;
 5. внесення поправок і супровід роботи до захисту;
 6. зручний і функціональний особистий кабінет, в якому можна оформити замовлення, оплатити його і т.д.).
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу знадобиться автору для виконання дипломної роботи в Києві?
Дипломна робота виконується за 7-10 днів, термінове замовлення - за 4 дні. Однак термін написання будь-якого замовлення залежить ще і від вимог, які до нього пред'являються.
Чи можна замовити дипломну роботу в Києві без плану?
За бажанням клієнта, план може бути виконаний автором агентства. Ця послуга входить у вартість роботи.
Як задати питання автору?
Питання автору можна задати в чаті з менеджером. Він передає їх автору, а відповідь відправить в чат.
Чи буде робота унікальною?
Робота буде унікальною і перевіреної в системі, зазначеної в заявці. Якщо такої вимоги немає, використовується еТХТ.
Яка інформація потрібна для написання дипломного проекту?
Автору знадобитися методичка, а також додаткові матеріали, такі як звітності, джерела і т.д.