0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Напишемо вашу курсову роботу вчасно!

Довірте написання вашої курсової роботи досвідченим виконавцям

Дізнайся вартість курсової роботи
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 790 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
299
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
30 488
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

Як замовити курсову роботу?

 1. В першу чергу - вкажіть предмет, тему, обсяг та дату захисту.
 2. Якщо у вас є затверджений план, то обов’язково прикріпіть його. Якщо затвердженого плану нема, то ми його вам підготуємо (написання плану входить у вартість курсової).
 3. Обов’язково прикріпіть методичку від вашого ВНЗ по написанню курсової. 
 4. Для практичних курсових - прикріпіть вихідну інформацію для розрахунків.
 5. В коментарях вкажіть всі побажання вашого наукового керівника щодо написання роботи.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Що входить до вартості написання курсової?

 • написання плану курсової
 • підбір найсвіжішої літератури по вашій темі
 • написання основної частини курсової (в т.ч вступ, висновки)
 • оформлення роботи згідно вимог вашого ВНЗ
 • доробки та правки (при необхідності)
 • консультації щодо роботи в процесі підготовки до захисту
Що про нас кажуть?
Тетяна
30 Червня
Дуже задоволена, курсову написали швидко та якісно, менеджер завжди оперативно реагував на повідомлення, автор швидко доопрацьовував правки
ID: 4428ХХ
Жанна
20 Червня
Все чудово, сильна робота. Були доопрацювання, але автор виконував все якісно і в строк, йшов назустріч дедлайнам і відправляв навіть раніше, ніж за 5 днів (за умовами сайту). Дуже дякую! Було малувато практичної частини, але це вже легко було додати самому на основі підготованого автором матеріалу.
ID: 4265ХХ
Богдан
17 Червня
Плюси: вчасно, гарний сервіср + в карму менеджеру, низький рівень плагіату. Недоліки: дорого, мало схем з запропонованими змінами, автор деколи позволяв собі затримати роботу на 1 день від зазначеного сроку, прийшлось правити трохи оформлення по методичці. Дякую надіюсь магістерську також у вас закажу(якщо буде скидка) :D
ID: 3873ХХ
Костянтин
17 Червня
Уже вдруге замовляю роботу цього автора. З упевненістю можу рекомендувати всім! Роботи виконані на "Відмінно". Проводиться колосальна робота, повністю унікальний текст та елементи робіт, прекрасне ставлення до вибагливих клієнтів. Міг би, поставив би більше балів, а так - 5/5 :)
ID: 4305ХХ
Євгеній
14 Червня
Дякую за співпрацю. Роботу виконано максимально чітко до вимог. Продовжуйте в тому ж темпі ;)
ID: 3971ХХ
Галя     25 Квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 Березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 Березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 Січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Тарас     15 Січня
Реферат
Хочу залишити ПОЗИТИВНИЙ відгук про замовлення реферату. Я замовив реферат 3 дні тому і отримав його вчора, сьогодні успішно здав. Проблем ніяких не було ні з оплатою, ні з термінами, ні з якістю, тому рекомендую сервіс для для інших студентів. Це одне із кращих поєднань ціни та якості, які ви зможете знайти в інтернеті.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна замовити частину курсової роботи?
На жаль, ні. Курсові роботи ми виконуємо лише повністю.
Чи обов'язково потрібно мати методичку перед написанням курсової?
Так. Ми виконуємо курсові лише згідно методичних вказівок. Якщо ви все ж таки не надішлете методичку, то наш автор виконає роботу згідно стандартних вимог. Проте, якщо після виконання роботи виявиться, що вимоги вашого ВУЗу відрізняються, то за переробку курсової по нових вимогах потрібно буде доплатити.
Я сам написав курсову, але вона не підійшла керівнику. Чи можете ви доробити мою курсову?
Ні, ми не доопрацьовуємо чужі роботи. Автору простіше виконати роботу повністю "з нуля", ніж вникати у вже написану курсову і виправляти там помилки.
Що робити, якщо науковому керівнику не сподобається курсова?
Вам потрібно у вашому Кабінеті клієнта натиснути кнопку "Доопрацювати" і написати всі зауваження вашого керівника. При необхідності, можете також прикріпити файли (фото). Автор доопрацює вашу роботу згідно зауважень.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін