0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з англійської мови на замовлення

Не любите англійську, а потрібно написати курсову? Чи любите, але не встигаєте? Покладіться на нас, кваліфіковані виконавці відмінно виконають завдання!

Дізнайся вартість курсової з англійської мови
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1310 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 002
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу з англійської на сайті Magistr

Перше серйозне дослідження, яке студенти виконують під час навчання у внз, – це курсова робота з профільного предмета. Вона має більший обсяг у порівнянні з рефератом і передбачає серйозне занурення у вибрану тему. Англійська мова є досить складною. Навіть якщо ви знаєте її добре, написати якісний текст з першого разу буде непросто.

Курсова робота з англійської мови потрібна, щоб перевірити знання, отримані майбутнім фахівцем у процесі оволодіння професією. Але за великим рахунком це лише формальність, на підставі якої вам виставлять оцінку в залікову книжку. Якою б цікавою не була тема, на практиці курсова може навіть не знадобитися. Набагато важливішими є професійні навички, які ви отримуєте в процесі навчання. Вся цінність курсового проекту у тому, що згодом хороший матеріал можна використовувати при написанні дипломної.

Скільки часу ви готові приділити написанню курсової роботи з англійської мови? Досвідченому автору знадобиться близько 2 тижнів для збору, аналізу та структурування матеріалу, оформлення тексту відповідно до вимог викладача (у такому разі ціна буде найвигіднішою). Як швидко з цим впорається студент, якщо виконує роботу вперше? А якщо йому потрібно паралельно готуватися до сесії, працювати чи хочеться провести час із сім'єю та друзями? Жоден проект не вартий недоспаних ночей та ваших нервів.

Курсова робота з англійської мови на замовлення — вибір прогресивних студентів. Розвивайтеся як спеціаліст, а рутинні процеси довірте нам. Результат буде гідним! Як працює сайт:

 1. Ви проходите просту процедуру реєстрації: вказуєте адресу електронної пошти та номер мобільного телефону, отримуєте посилання для миттєвого доступу до особистого кабінету. Тут відбуватиметься комунікація з автором.
 2. Заповнюєте коротку анкету (дисципліна, тема, тип роботи, термін виконання). Це допоможе нам знайти кращого виконавця та запропонувати студенту найнижчу ціну.
 3. Отримуєте повідомлення про точну вартість роботи та вносите передоплату. Як тільки гроші будуть на рахунку, виконавець розпочне виконання завдання.
 4. Щоб курсова з англійської була оцінена максимально високо, знадобиться прикріпити файли — план, який затвердив ваш керівник, та методичку навчального закладу. Так ми не проґавимо жодного нюансу, вам не знизять оцінку за дрібні недоліки.
 5. Завантажити виконане завдання після повної оплати.

Якщо потрібно доопрацювання, виконаємо їх безкоштовно. Гарантія якості - 100%.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Переваги агенції «Магістр»: чому студенти замовляють у нас

Зробити замовлення на цьому сайті – позбавити себе турбот під час сесії. Надаємо послуги з 2008 року, виконуємо письмові роботи для студентів вітчизняних та закордонних вишів. Чим Magistr відрізняється від аналогічних компаній:

 • надаємо послуги офіційно. Наша діяльність абсолютно легальна, як і інших освітніх центрів, які готують школярів до випускних іспитів та вступу до університету. Якщо ви натиснули кнопку замовити, значить, ми укладаємо договір оферти. А це запорука якісного та своєчасного виконання зобов'язань;
 • залучаємо до співпраці лише кваліфікованих авторів. У нас є виконавці від аспірантів до кандидатів наук, тому курсова англійська буде написана на належному рівні;
 • гарантуємо безпеку платежів. Операції проводять надійні еквайри Platon та LiqPay, можете не турбуватися про збереження даних платіжної картки.

Усі звернення до нас анонімні, інформацію про замовників третім особам не передаємо. Ніхто не зрозуміє, що ви зверталися по допомогу.

Також виконуємо інші види робіт: есе, контрольні, бакалаврські та магістерські. Повний список шукайте на головній сторінці сайту. Беремося за звичайні та термінові замовлення, виконуємо їх однаково якісно.

Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Я залишив заявку. Коли мені передзвонять?

Якщо замовлення нескладне, то ми вам дзвонити не будемо, а просто надішлемо повідомлення з точною вартістю написання.

Відповідь про нетермінові роботи зазвичай надходить протягом дня. По термінових роботах протягом кількох годин.

Чи можу я спілкуватися з автором?

Так, ви зможете спілкуватися з автором через внутрішній чат у вашому особистому кабінеті.

Автор відповість на будь-які ваші запитання щодо роботи.

Який порядок оплати?

Щоб автор почав виконувати вашу роботу, ви повинні внести завдаток через систему оплати LiqPay або Platon у вашому особистому кабінеті.

Нетермінові замовлення оплачуються у два етапи: 50 % задатку на початку, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50 % наприкінці – перед відправкою вам усієї готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) та дисертації можна оплачувати окремо за розділами.

Термінові замовлення можуть вимагати 100% передоплати.

Мою роботу не прийняли. Що робити?

Науковці часто пишуть зауваження та побажання щодо робіт і повертають їх студенту на доопрацювання. Це стандартна процедура, і тут немає нічого страшного.

Просто натисніть у вашому кабінеті (у блоці «Файли») на кнопку «Допрацювати» і напишіть там зауваження від вашого керівника. За потреби можете прикріпити файл/фото.

Ваші зауваження одразу надійдуть автору.

Чи може бути так, що мою роботу писатиме мій викладач?

Ми не даватимемо виконувати ваше замовлення автору з вашого вузу без вашої згоди.


Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін