0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з філології на замовлення

Маєте здати курсову з філологічних дисциплін, але не можете приділити підготовці достатньо часу? Не турбуйтеся, в компанії «Магістр» працюють досвідчені автори, вони відмінно виконають завдання!

Дізнайся вартість курсової з філології
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 990 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
697
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
42 524
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити курсову з філології на сайті Magistr

Філологія — галузь знань, що включає безліч дисциплін: лінгвістику, мовознавство, текстологію, риторику, соціолінгвістику, історію та теорію літератури та інші. Кожна з них вимагає від студента ґрунтовної підготовки. Щоб скласти сесію, доведеться багато читати, аналізувати, вивчати правила та визначення, аргументовано викладати свої думки з будь-якого питання. Що вже казати про курсову. Уявляєте, який масив інформації потрібно буде опрацювати, щоб підготувати хороший текст?

Курсова з філології зазвичай присвячена мало вивченому питанню чи темі, щодо якої у науці існують неоднозначні погляди. У процесі підготовки філолог має знайти актуальні наукові джерела: книги, статті у спеціалізованих журналах, матеріали у профільних онлайн-бібліотеках. Ймовірно, вам доведеться аналізувати якісь тексти. Скільки часу на це йде? Ми не збрешемо, якщо відповімо: багато.

Ще одна особливість курсової роботи з філології – необхідність бездоганного оформлення. Орфографічні або стилістичні помилки, друкарські помилки, недбале оформлення просто неприпустимі. Плюс, курсовий проект перевірять на плагіат. Ви, як ніхто інший, розумієте, наскільки це складна робота — написання оригінального тексту.

Чи варто виснажувати себе підготовкою? Якщо ви опинилися тут, то ухвалили правильне рішення: делегувати курсову нашим фахівцям. Займайтеся підготовкою до іспитів, працюйте чи відпочивайте, найскладніше ми зробимо за вас! Залишається найлегше, потрібно буде лише виступити на захисті.

Як замовити текст, який відповідатиме всім вимогам наукового керівника? Приділіть трохи часу виконанню цих нескладних дій:

 1. Пройдіть реєстрацію. Перейдіть за посиланням «Замовити» та заповніть поля, які перед вами відкриються. Нам потрібно знати ваше ім'я, адресу електронної пошти та номер телефону. Ви отримаєте доступ до особистого кабінету, це простір, де відбувається спілкування з автором.
 2. Дайте відповідь на запитання анкети. Тут також немає нічого незвичайного: дисципліна, тема, обсяг у сторінках, термін написання. Інформація потрібна для пошуку відповідного автора.
 3. Отримайте сповіщення з точною ціною. Якщо пропозиція вам не підходить, менеджер підбере виконавця з меншим досвідом, прайс якого є нижчим. Як тільки передоплата надійде на рахунок, замовлення буде прийнято на роботу.
 4. Прикріпіть план, який ухвалив ваш науковий керівник. Автор орієнтуватиметься на цей файл, і курсову не доведеться переробляти. Також знадобляться методичні рекомендації, затверджені вашим ВНЗ. Якщо їх немає, ми відштовхуватимемося від загальноприйнятих вимог. Але можуть виникнути незначні нюанси, які комісія зверне увагу.
 5. У встановлений термін завантажте готову курсову з філології з особистого кабінету. Опція доступна після повної оплати. При необхідності виконуємо безкоштовні доопрацювання перші три рази.

Звертайтесь до нас, здати сесію буде легше!

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому замовити курсову роботу у нас — найкраще рішення

Агенція «Магістр» працює з 2008 року, діяльність здійснюємо офіційно. Юридично ми нічим не відрізняємось від компаній, які готують абітурієнтів до ЗНО. Із замовниками ми укладаємо договір оферти, це аналог звичайного друкованого договору. У чому наші переваги?

 1. Співпрацюємо лише з професійними авторами. У компанії не працюють студенти, всі виконавці – люди з вищою профільною освітою, аспіранти, викладачі.
 2. Гарантуємо якість на 100%. Ми цінуємо власну репутацію, тому за жодних обставин не підводимо замовників.
 3. Безкоштовні виправлення. Якщо виявиться, що потрібно доопрацювання, ми виконаємо їх безкоштовно перші три рази. Дотримуйтесь наших рекомендацій, завантажуйте методичку і план, нічого переробляти не доведеться.
 4. Суворе дотримання термінів. Можете на нас покластися, виконуємо звичайні та термінові замовлення, дотримуємось обумовленого графіка.
 5. Забезпечуємо повну анонімність, не передаємо інформацію про замовників 3 особам.

Звертайтеся до нас, якщо потрібна якісна курсова з філології.

Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно на написання моєї роботи?

Роботу виконують за ту кількість днів, яку ви вкажете у замовленні.

Але! Зверніть увагу, що термін виконання починається з моменту внесення передоплати. Тому не затягуйте із внесенням передоплати.

Також термін виконання збільшується на таку кількість днів, скільки було витрачено на очікування критичних відповідей від клієнта. Наприклад, якщо ми надіслали клієнту план на затвердження, але клієнт не давав нам "добро" на виконання роботи за цим планом протягом 5 днів, то термін написання триватиме відповідно на 5 днів довше.

Я залишив заявку. Коли ви передзвоните?

Якщо замовлення не складне, то ми вам дзвонити не будемо, а просто надішлемо повідомлення з точною вартістю написання.

Відповідь про нетермінові роботи зазвичай надходить протягом дня. По термінових роботах – протягом кількох годин.

Який порядок оплати?

Щоб автор почав виконувати вашу роботу, Ви повинні внести задаток через систему оплати LiqPay або Platon у вашому особистому кабінеті.

Нетермінові замовлення оплачуються у два етапи: 50% задатку на початку, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50% наприкінці – перед відправкою вам усієї готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) та дисертації можна оплачувати окремо за розділами.

Термінові замовлення можуть вимагати 100% передоплати.

Чи потрібно доплачувати за доопрацювання?

Ні. Усі доопрацювання виконуються безкоштовно. Винятком може лише у випадках, коли змінюються початкові вимоги (план роботи, терміни, кількість сторінок, перевірка на плагіат, об'єкт чи предмет дослідження, інші важливі елементи).

Чи може бути так, що мою роботу писатиме мій викладач?

Ми не даватимемо виконувати ваше замовлення автору з вашого внз без вашої згоди.


Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін