0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з філології на замовлення

Маєте здати курсову з філологічних дисциплін, але не можете приділити підготовці достатньо часу? Не турбуйтеся, в компанії «Магістр» працюють досвідчені автори, вони відмінно виконають завдання!

Дізнайся вартість курсової з філології
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1510 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
360
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
64 803
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову з філології на сайті Magistr

Філологія — галузь знань, що включає безліч дисциплін: лінгвістику, мовознавство, текстологію, риторику, соціолінгвістику, історію та теорію літератури та інші. Кожна з них вимагає від студента ґрунтовної підготовки. Щоб скласти сесію, доведеться багато читати, аналізувати, вивчати правила та визначення, аргументовано викладати свої думки з будь-якого питання. Що вже казати про курсову. Уявляєте, який масив інформації потрібно буде опрацювати, щоб підготувати хороший текст?

Курсова з філології зазвичай присвячена мало вивченому питанню чи темі, щодо якої у науці існують неоднозначні погляди. У процесі підготовки філолог має знайти актуальні наукові джерела: книги, статті у спеціалізованих журналах, матеріали у профільних онлайн-бібліотеках. Ймовірно, вам доведеться аналізувати якісь тексти. Скільки часу на це йде? Ми не збрешемо, якщо відповімо: багато.

Ще одна особливість курсової роботи з філології – необхідність бездоганного оформлення. Орфографічні або стилістичні помилки, друкарські помилки, недбале оформлення просто неприпустимі. Плюс, курсовий проект перевірять на плагіат. Ви, як ніхто інший, розумієте, наскільки це складна робота — написання оригінального тексту.

Чи варто виснажувати себе підготовкою? Якщо ви опинилися тут, то ухвалили правильне рішення: делегувати курсову нашим фахівцям. Займайтеся підготовкою до іспитів, працюйте чи відпочивайте, найскладніше ми зробимо за вас! Залишається найлегше, потрібно буде лише виступити на захисті.

Як замовити текст, який відповідатиме всім вимогам наукового керівника? Приділіть трохи часу виконанню цих нескладних дій:

 1. Пройдіть реєстрацію. Перейдіть за посиланням «Замовити» та заповніть поля, які перед вами відкриються. Нам потрібно знати ваше ім'я, адресу електронної пошти та номер телефону. Ви отримаєте доступ до особистого кабінету, це простір, де відбувається спілкування з автором.
 2. Дайте відповідь на запитання анкети. Тут також немає нічого незвичайного: дисципліна, тема, обсяг у сторінках, термін написання. Інформація потрібна для пошуку відповідного автора.
 3. Отримайте сповіщення з точною ціною. Якщо пропозиція вам не підходить, менеджер підбере виконавця з меншим досвідом, прайс якого є нижчим. Як тільки передоплата надійде на рахунок, замовлення буде прийнято на роботу.
 4. Прикріпіть план, який ухвалив ваш науковий керівник. Автор орієнтуватиметься на цей файл, і курсову не доведеться переробляти. Також знадобляться методичні рекомендації, затверджені вашим ВНЗ. Якщо їх немає, ми відштовхуватимемося від загальноприйнятих вимог. Але можуть виникнути незначні нюанси, які комісія зверне увагу.
 5. У встановлений термін завантажте готову курсову з філології з особистого кабінету. Опція доступна після повної оплати. При необхідності виконуємо безкоштовні доопрацювання перші три рази.

Звертайтесь до нас, здати сесію буде легше!

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому замовити курсову роботу у нас — найкраще рішення

Агенція «Магістр» працює з 2008 року, діяльність здійснюємо офіційно. Юридично ми нічим не відрізняємось від компаній, які готують абітурієнтів до ЗНО. Із замовниками ми укладаємо договір оферти, це аналог звичайного друкованого договору. У чому наші переваги?

 1. Співпрацюємо лише з професійними авторами. У компанії не працюють студенти, всі виконавці – люди з вищою профільною освітою, аспіранти, викладачі.
 2. Гарантуємо якість на 100%. Ми цінуємо власну репутацію, тому за жодних обставин не підводимо замовників.
 3. Безкоштовні виправлення. Якщо виявиться, що потрібно доопрацювання, ми виконаємо їх безкоштовно перші три рази. Дотримуйтесь наших рекомендацій, завантажуйте методичку і план, нічого переробляти не доведеться.
 4. Суворе дотримання термінів. Можете на нас покластися, виконуємо звичайні та термінові замовлення, дотримуємось обумовленого графіка.
 5. Забезпечуємо повну анонімність, не передаємо інформацію про замовників 3 особам.

Звертайтеся до нас, якщо потрібна якісна курсова з філології.

Що про нас кажуть?
Arthur
29 листопада
Дякую, ви впоралися з завданням вчасно, і я зміг захистити ІНДЗ на гарний бал!
ID: 8754ХХ
Андрей
26 листопада
Виражаю щиру вдячність за високий професіоналізм та відмінну роботу, яку ви виконали. Ваша курсова робота з предмету "Міжнародний менеджмент" вразила мене як глибоким розумінням предмету, так і здатністю лаконічно та чітко висловлювати ідеї. Також хочу відзначити вашу старанність та відданість роботі. Кожен розділ курсової роботи був детально розроблений, аргументований та підкріплений відповідними джерелами. Ви не лише дотримались всіх вимог та рекомендацій, але і вдало узгодили їх із загальним концептом роботи, зберігаючи її цілісність та логічність. Особливо вражає ваша здатність враховувати конструктивну критику та швидко та ефективно вносити виправлення. Дякую вам за те, що ви приділяєте увагу кожній деталі та робите все можливе для того, щоб результат був максимально високоякісним. Ваша робота відображає великий рівень відданості та професійного ставлення до власної діяльності. Ще раз дякую за вашу відмінну роботу та високий стандарт професіоналізму. Бажаю вам подальших успіхів у вашій науковій та професійній діяльності.
ID: 8806ХХ
Анастасія
22 листопада
Робота виконана швидко, якісно і вчасно, дякую автору та помічникам за курсову роботу Не перший раз замовляю і залишаюся всим задоволена
ID: 8610ХХ
Василь
17 листопада
Загалом робота була виконана на вищому рівні. Я залишився задоволений.
ID: 8750ХХ
Ольга
09 листопада
Дякую за відповідальність, швидкість та творчий підхід до роботи.
ID: 8784ХХ
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно на написання моєї роботи?

Роботу виконують за ту кількість днів, яку ви вкажете у замовленні.

Але! Зверніть увагу, що термін виконання починається з моменту внесення передоплати. Тому не затягуйте із внесенням передоплати.

Також термін виконання збільшується на таку кількість днів, скільки було витрачено на очікування критичних відповідей від клієнта. Наприклад, якщо ми надіслали клієнту план на затвердження, але клієнт не давав нам "добро" на виконання роботи за цим планом протягом 5 днів, то термін написання триватиме відповідно на 5 днів довше.

Я залишив заявку. Коли ви передзвоните?

Якщо замовлення не складне, то ми вам дзвонити не будемо, а просто надішлемо повідомлення з точною вартістю написання.

Відповідь про нетермінові роботи зазвичай надходить протягом дня. По термінових роботах – протягом кількох годин.

Який порядок оплати?

Щоб автор почав виконувати вашу роботу, Ви повинні внести задаток через систему оплати LiqPay або Platon у вашому особистому кабінеті.

Нетермінові замовлення оплачуються у два етапи: 50% задатку на початку, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50% наприкінці – перед відправкою вам усієї готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) та дисертації можна оплачувати окремо за розділами.

Термінові замовлення можуть вимагати 100% передоплати.

Чи потрібно доплачувати за доопрацювання?

Ні. Усі доопрацювання виконуються безкоштовно. Винятком може лише у випадках, коли змінюються початкові вимоги (план роботи, терміни, кількість сторінок, перевірка на плагіат, об'єкт чи предмет дослідження, інші важливі елементи).

Чи може бути так, що мою роботу писатиме мій викладач?

Ми не даватимемо виконувати ваше замовлення автору з вашого внз без вашої згоди.


Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін