0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з філології на замовлення

Маєте здати курсову з філологічних дисциплін, але не можете приділити підготовці достатньо часу? Не турбуйтеся, в компанії «Магістр» працюють досвідчені автори, вони відмінно виконають завдання!

Дізнайся вартість курсової з філології
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1310 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
567
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 730
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову з філології на сайті Magistr

Філологія — галузь знань, що включає безліч дисциплін: лінгвістику, мовознавство, текстологію, риторику, соціолінгвістику, історію та теорію літератури та інші. Кожна з них вимагає від студента ґрунтовної підготовки. Щоб скласти сесію, доведеться багато читати, аналізувати, вивчати правила та визначення, аргументовано викладати свої думки з будь-якого питання. Що вже казати про курсову. Уявляєте, який масив інформації потрібно буде опрацювати, щоб підготувати хороший текст?

Курсова з філології зазвичай присвячена мало вивченому питанню чи темі, щодо якої у науці існують неоднозначні погляди. У процесі підготовки філолог має знайти актуальні наукові джерела: книги, статті у спеціалізованих журналах, матеріали у профільних онлайн-бібліотеках. Ймовірно, вам доведеться аналізувати якісь тексти. Скільки часу на це йде? Ми не збрешемо, якщо відповімо: багато.

Ще одна особливість курсової роботи з філології – необхідність бездоганного оформлення. Орфографічні або стилістичні помилки, друкарські помилки, недбале оформлення просто неприпустимі. Плюс, курсовий проект перевірять на плагіат. Ви, як ніхто інший, розумієте, наскільки це складна робота — написання оригінального тексту.

Чи варто виснажувати себе підготовкою? Якщо ви опинилися тут, то ухвалили правильне рішення: делегувати курсову нашим фахівцям. Займайтеся підготовкою до іспитів, працюйте чи відпочивайте, найскладніше ми зробимо за вас! Залишається найлегше, потрібно буде лише виступити на захисті.

Як замовити текст, який відповідатиме всім вимогам наукового керівника? Приділіть трохи часу виконанню цих нескладних дій:

 1. Пройдіть реєстрацію. Перейдіть за посиланням «Замовити» та заповніть поля, які перед вами відкриються. Нам потрібно знати ваше ім'я, адресу електронної пошти та номер телефону. Ви отримаєте доступ до особистого кабінету, це простір, де відбувається спілкування з автором.
 2. Дайте відповідь на запитання анкети. Тут також немає нічого незвичайного: дисципліна, тема, обсяг у сторінках, термін написання. Інформація потрібна для пошуку відповідного автора.
 3. Отримайте сповіщення з точною ціною. Якщо пропозиція вам не підходить, менеджер підбере виконавця з меншим досвідом, прайс якого є нижчим. Як тільки передоплата надійде на рахунок, замовлення буде прийнято на роботу.
 4. Прикріпіть план, який ухвалив ваш науковий керівник. Автор орієнтуватиметься на цей файл, і курсову не доведеться переробляти. Також знадобляться методичні рекомендації, затверджені вашим ВНЗ. Якщо їх немає, ми відштовхуватимемося від загальноприйнятих вимог. Але можуть виникнути незначні нюанси, які комісія зверне увагу.
 5. У встановлений термін завантажте готову курсову з філології з особистого кабінету. Опція доступна після повної оплати. При необхідності виконуємо безкоштовні доопрацювання перші три рази.

Звертайтесь до нас, здати сесію буде легше!

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому замовити курсову роботу у нас — найкраще рішення

Агенція «Магістр» працює з 2008 року, діяльність здійснюємо офіційно. Юридично ми нічим не відрізняємось від компаній, які готують абітурієнтів до ЗНО. Із замовниками ми укладаємо договір оферти, це аналог звичайного друкованого договору. У чому наші переваги?

 1. Співпрацюємо лише з професійними авторами. У компанії не працюють студенти, всі виконавці – люди з вищою профільною освітою, аспіранти, викладачі.
 2. Гарантуємо якість на 100%. Ми цінуємо власну репутацію, тому за жодних обставин не підводимо замовників.
 3. Безкоштовні виправлення. Якщо виявиться, що потрібно доопрацювання, ми виконаємо їх безкоштовно перші три рази. Дотримуйтесь наших рекомендацій, завантажуйте методичку і план, нічого переробляти не доведеться.
 4. Суворе дотримання термінів. Можете на нас покластися, виконуємо звичайні та термінові замовлення, дотримуємось обумовленого графіка.
 5. Забезпечуємо повну анонімність, не передаємо інформацію про замовників 3 особам.

Звертайтеся до нас, якщо потрібна якісна курсова з філології.

Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно на написання моєї роботи?

Роботу виконують за ту кількість днів, яку ви вкажете у замовленні.

Але! Зверніть увагу, що термін виконання починається з моменту внесення передоплати. Тому не затягуйте із внесенням передоплати.

Також термін виконання збільшується на таку кількість днів, скільки було витрачено на очікування критичних відповідей від клієнта. Наприклад, якщо ми надіслали клієнту план на затвердження, але клієнт не давав нам "добро" на виконання роботи за цим планом протягом 5 днів, то термін написання триватиме відповідно на 5 днів довше.

Я залишив заявку. Коли ви передзвоните?

Якщо замовлення не складне, то ми вам дзвонити не будемо, а просто надішлемо повідомлення з точною вартістю написання.

Відповідь про нетермінові роботи зазвичай надходить протягом дня. По термінових роботах – протягом кількох годин.

Який порядок оплати?

Щоб автор почав виконувати вашу роботу, Ви повинні внести задаток через систему оплати LiqPay або Platon у вашому особистому кабінеті.

Нетермінові замовлення оплачуються у два етапи: 50% задатку на початку, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50% наприкінці – перед відправкою вам усієї готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) та дисертації можна оплачувати окремо за розділами.

Термінові замовлення можуть вимагати 100% передоплати.

Чи потрібно доплачувати за доопрацювання?

Ні. Усі доопрацювання виконуються безкоштовно. Винятком може лише у випадках, коли змінюються початкові вимоги (план роботи, терміни, кількість сторінок, перевірка на плагіат, об'єкт чи предмет дослідження, інші важливі елементи).

Чи може бути так, що мою роботу писатиме мій викладач?

Ми не даватимемо виконувати ваше замовлення автору з вашого внз без вашої згоди.


Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін