0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з політекономії

Не впевнені, що зможете отримати високий бал з курсової роботи з політекономії - довірте написання спеціалістам компанії "Магістр", які не тільки забезпечують високу унікальність, але і професійний підхід до розкриття теми.

Дізнайся вартість курсової з політекономії
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 990 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
697
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
42 524
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити курсову роботу з політекономії?

Рекомендуємо здійснити 5 легких етапів, щоб замовити курсову роботу з політекономії, економічної теорії, історії економічних вчень:

  1. Необхідно натиснути кнопку "Замовити" у верхньому правому кутку та пройти перший крок "Анкета", вибравши вид замовлення з запропонованого списку - курсова. У поточному полі необхідно вказати Ваше ім'я, та електронну адресу для зворотного зв'язку. Відразу після опрацювання цього поля здійснюється автоматична реєстрація у сервісі, а на залишену електронну адресу пересилається пароль для подальшого авторизування.
  2. Наступний крок – заповнення заявки. На цьому етапі потрібно вписати тему курсової роботи та зазначити дисципліну - політекономію, економічну теорію або історію економічних вчень. Важливим моментом у замовленні є вибір кінцевого терміну виконання роботи. Радимо вам залишати кілька днів до захисту - це дасть вам можливість попередньо вичитати роботу.
  3. Платежі. Оплата курсової відбувається поетапно. Щоб роботу передати на виконання, необхідно буде оплатити аванс - 50% вартості замовлення. За умови, що оплата проходитиме через платіжні системи, що закріплені в приватному кабінеті, автор буде  проінформований про розрахунок за замовлення і почне його підготовку. Залишкова сума оплачується після виконання замовлення.
  4. Доопрацювання. Як показує практика, курсові роботи вимагають рецензування викладача. Щоб передати зауваження в роботу, потрібно прикріпити їх у вкладці "Доопрацювати". Магістр гарантує, що доопрацювання будуть в межах плану безкоштовними та оперативними.
  5. Відгуки. Після захисту курсової роботи з політекономії ми просимо наших клієнтів залишати оцінку нашим виконавцям. Це дає можливість нам систематично робити кращим сервіс, а також працювати виключно із відповідальними авторами.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання курсових робіт з політекономії довіряють “Магістру”?

Курсова робота з політекономії або економічної теорії не є складною, однак потребує затрат часу. Зокрема, багато часу іде на унікалізацію тексту, тобто переписування його своїми словами. На щастя, у відкритому доступі є чимало статей та підручників, які повністю відкривають питання більшості тем. Ми радимо кожному студентові писати курсові самостійно, однак разом з тим студенти не спішать виконувати дані роботи, оскільки на їх підготування потрібно витратити щонайменше три-чотири дні, а потім пройти рецензію і декілька кіл правок.

Практика показує, що середня кількість доопрацювань курсової роботи студента, написаної власними зусиллями, становить два рази - цей факт зазвичай лякає наших замовників найбільше. Якщо ви хочете уникнути даних проблем, а окрім цього, зекономити час та нерви, написання курсових робіт слід довірити спеціалістам, які мають великий досвід у цій справі. Саме такими спеціалістами є авторський колектив компанії "Магістр".
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можу я розраховувати на безкоштовні доопрацювання?
Так, кожен студент може розраховувати на безкоштовні доопрацювання в межах затвердженого плану. Якщо необхідні додаткові доопрацювання, вони здійснюються за додаткову оплату.
Хто буде виконувати курсову роботу із політекономії?
Ми гарантуємо, що виконання даної роботи не буде передано студентові, її буде виконувати викладач цієї дисципліни або спеціаліст із науковим ступенем, що має великий досвід у підготовці курсових робіт.
Чи можна отримувати знижку на написання курсової роботи з політекономії?
Так, приведіть друга і отримайте знижку 10%. Окрім цього, курсова робота буде більш вигідною за ціною, якщо замовляти її заздалегідь.
Скільки часу в середньому виконуються курсова робота?
Спеціалістам потрібно від семи до десяти днів на виконання курсової роботи.
Чи можу я розраховувати на повернення коштів, якщо курсова неякісна?
Якщо замовник дійсно виявить, що курсова робота є унікальною або її текст не відповідає змісту, ми гарантуємо стовідсоткове повернення коштів.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін