0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з політекономії

Не впевнені, що зможете отримати високий бал з курсової роботи з політекономії - довірте написання спеціалістам компанії "Магістр", які не тільки забезпечують високу унікальність, але і професійний підхід до розкриття теми.

Дізнайся вартість курсової з політекономії
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1510 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
360
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
64 646
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу з політекономії?

Рекомендуємо здійснити 5 легких етапів, щоб замовити курсову роботу з політекономії, економічної теорії, історії економічних вчень:

  1. Необхідно натиснути кнопку "Замовити" у верхньому правому кутку та пройти перший крок "Анкета", вибравши вид замовлення з запропонованого списку - курсова. У поточному полі необхідно вказати Ваше ім'я, та електронну адресу для зворотного зв'язку. Відразу після опрацювання цього поля здійснюється автоматична реєстрація у сервісі, а на залишену електронну адресу пересилається пароль для подальшого авторизування.
  2. Наступний крок – заповнення заявки. На цьому етапі потрібно вписати тему курсової роботи та зазначити дисципліну - політекономію, економічну теорію або історію економічних вчень. Важливим моментом у замовленні є вибір кінцевого терміну виконання роботи. Радимо вам залишати кілька днів до захисту - це дасть вам можливість попередньо вичитати роботу.
  3. Платежі. Оплата курсової відбувається поетапно. Щоб роботу передати на виконання, необхідно буде оплатити аванс - 50% вартості замовлення. За умови, що оплата проходитиме через платіжні системи, що закріплені в приватному кабінеті, автор буде  проінформований про розрахунок за замовлення і почне його підготовку. Залишкова сума оплачується після виконання замовлення.
  4. Доопрацювання. Як показує практика, курсові роботи вимагають рецензування викладача. Щоб передати зауваження в роботу, потрібно прикріпити їх у вкладці "Доопрацювати". Магістр гарантує, що доопрацювання будуть в межах плану безкоштовними та оперативними.
  5. Відгуки. Після захисту курсової роботи з політекономії ми просимо наших клієнтів залишати оцінку нашим виконавцям. Це дає можливість нам систематично робити кращим сервіс, а також працювати виключно із відповідальними авторами.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання курсових робіт з політекономії довіряють “Магістру”?

Курсова робота з політекономії або економічної теорії не є складною, однак потребує затрат часу. Зокрема, багато часу іде на унікалізацію тексту, тобто переписування його своїми словами. На щастя, у відкритому доступі є чимало статей та підручників, які повністю відкривають питання більшості тем. Ми радимо кожному студентові писати курсові самостійно, однак разом з тим студенти не спішать виконувати дані роботи, оскільки на їх підготування потрібно витратити щонайменше три-чотири дні, а потім пройти рецензію і декілька кіл правок.

Практика показує, що середня кількість доопрацювань курсової роботи студента, написаної власними зусиллями, становить два рази - цей факт зазвичай лякає наших замовників найбільше. Якщо ви хочете уникнути даних проблем, а окрім цього, зекономити час та нерви, написання курсових робіт слід довірити спеціалістам, які мають великий досвід у цій справі. Саме такими спеціалістами є авторський колектив компанії "Магістр".
Що про нас кажуть?
Arthur
29 листопада
Дякую, ви впоралися з завданням вчасно, і я зміг захистити ІНДЗ на гарний бал!
ID: 8754ХХ
Андрей
26 листопада
Виражаю щиру вдячність за високий професіоналізм та відмінну роботу, яку ви виконали. Ваша курсова робота з предмету "Міжнародний менеджмент" вразила мене як глибоким розумінням предмету, так і здатністю лаконічно та чітко висловлювати ідеї. Також хочу відзначити вашу старанність та відданість роботі. Кожен розділ курсової роботи був детально розроблений, аргументований та підкріплений відповідними джерелами. Ви не лише дотримались всіх вимог та рекомендацій, але і вдало узгодили їх із загальним концептом роботи, зберігаючи її цілісність та логічність. Особливо вражає ваша здатність враховувати конструктивну критику та швидко та ефективно вносити виправлення. Дякую вам за те, що ви приділяєте увагу кожній деталі та робите все можливе для того, щоб результат був максимально високоякісним. Ваша робота відображає великий рівень відданості та професійного ставлення до власної діяльності. Ще раз дякую за вашу відмінну роботу та високий стандарт професіоналізму. Бажаю вам подальших успіхів у вашій науковій та професійній діяльності.
ID: 8806ХХ
Анастасія
22 листопада
Робота виконана швидко, якісно і вчасно, дякую автору та помічникам за курсову роботу Не перший раз замовляю і залишаюся всим задоволена
ID: 8610ХХ
Василь
17 листопада
Загалом робота була виконана на вищому рівні. Я залишився задоволений.
ID: 8750ХХ
Ольга
09 листопада
Дякую за відповідальність, швидкість та творчий підхід до роботи.
ID: 8784ХХ
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можу я розраховувати на безкоштовні доопрацювання?
Так, кожен студент може розраховувати на безкоштовні доопрацювання в межах затвердженого плану. Якщо необхідні додаткові доопрацювання, вони здійснюються за додаткову оплату.
Хто буде виконувати курсову роботу із політекономії?
Ми гарантуємо, що виконання даної роботи не буде передано студентові, її буде виконувати викладач цієї дисципліни або спеціаліст із науковим ступенем, що має великий досвід у підготовці курсових робіт.
Чи можна отримувати знижку на написання курсової роботи з політекономії?
Так, приведіть друга і отримайте знижку 10%. Окрім цього, курсова робота буде більш вигідною за ціною, якщо замовляти її заздалегідь.
Скільки часу в середньому виконуються курсова робота?
Спеціалістам потрібно від семи до десяти днів на виконання курсової роботи.
Чи можу я розраховувати на повернення коштів, якщо курсова неякісна?
Якщо замовник дійсно виявить, що курсова робота є унікальною або її текст не відповідає змісту, ми гарантуємо стовідсоткове повернення коштів.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін