0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з політекономії

Не впевнені, що зможете отримати високий бал з курсової роботи з політекономії - довірте написання спеціалістам компанії "Магістр", які не тільки забезпечують високу унікальність, але і професійний підхід до розкриття теми.

Дізнайся вартість курсової з політекономії
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 790 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
294
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
30 438
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

Як замовити курсову роботу з політекономії?

Рекомендуємо здійснити 5 легких етапів, щоб замовити курсову роботу з політекономії, економічної теорії, історії економічних вчень:

  1. Необхідно натиснути кнопку "Замовити" у верхньому правому кутку та пройти перший крок "Анкета", вибравши вид замовлення з запропонованого списку - курсова. У поточному полі необхідно вказати Ваше ім'я, та електронну адресу для зворотного зв'язку. Відразу після опрацювання цього поля здійснюється автоматична реєстрація у сервісі, а на залишену електронну адресу пересилається пароль для подальшого авторизування.
  2. Наступний крок – заповнення заявки. На цьому етапі потрібно вписати тему курсової роботи та зазначити дисципліну - політекономію, економічну теорію або історію економічних вчень. Важливим моментом у замовленні є вибір кінцевого терміну виконання роботи. Радимо вам залишати кілька днів до захисту - це дасть вам можливість попередньо вичитати роботу.
  3. Платежі. Оплата курсової відбувається поетапно. Щоб роботу передати на виконання, необхідно буде оплатити аванс - 50% вартості замовлення. За умови, що оплата проходитиме через платіжні системи, що закріплені в приватному кабінеті, автор буде  проінформований про розрахунок за замовлення і почне його підготовку. Залишкова сума оплачується після виконання замовлення.
  4. Доопрацювання. Як показує практика, курсові роботи вимагають рецензування викладача. Щоб передати зауваження в роботу, потрібно прикріпити їх у вкладці "Доопрацювати". Магістр гарантує, що доопрацювання будуть в межах плану безкоштовними та оперативними.
  5. Відгуки. Після захисту курсової роботи з політекономії ми просимо наших клієнтів залишати оцінку нашим виконавцям. Це дає можливість нам систематично робити кращим сервіс, а також працювати виключно із відповідальними авторами.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання курсових робіт з політекономії довіряють “Магістру”?

Курсова робота з політекономії або економічної теорії не є складною, однак потребує затрат часу. Зокрема, багато часу іде на унікалізацію тексту, тобто переписування його своїми словами. На щастя, у відкритому доступі є чимало статей та підручників, які повністю відкривають питання більшості тем. Ми радимо кожному студентові писати курсові самостійно, однак разом з тим студенти не спішать виконувати дані роботи, оскільки на їх підготування потрібно витратити щонайменше три-чотири дні, а потім пройти рецензію і декілька кіл правок.

Практика показує, що середня кількість доопрацювань курсової роботи студента, написаної власними зусиллями, становить два рази - цей факт зазвичай лякає наших замовників найбільше. Якщо ви хочете уникнути даних проблем, а окрім цього, зекономити час та нерви, написання курсових робіт слід довірити спеціалістам, які мають великий досвід у цій справі. Саме такими спеціалістами є авторський колектив компанії "Магістр".
Що про нас кажуть?
Тетяна
30 Червня
Дуже задоволена, курсову написали швидко та якісно, менеджер завжди оперативно реагував на повідомлення, автор швидко доопрацьовував правки
ID: 4428ХХ
Жанна
20 Червня
Все чудово, сильна робота. Були доопрацювання, але автор виконував все якісно і в строк, йшов назустріч дедлайнам і відправляв навіть раніше, ніж за 5 днів (за умовами сайту). Дуже дякую! Було малувато практичної частини, але це вже легко було додати самому на основі підготованого автором матеріалу.
ID: 4265ХХ
Богдан
17 Червня
Плюси: вчасно, гарний сервіср + в карму менеджеру, низький рівень плагіату. Недоліки: дорого, мало схем з запропонованими змінами, автор деколи позволяв собі затримати роботу на 1 день від зазначеного сроку, прийшлось правити трохи оформлення по методичці. Дякую надіюсь магістерську також у вас закажу(якщо буде скидка) :D
ID: 3873ХХ
Костянтин
17 Червня
Уже вдруге замовляю роботу цього автора. З упевненістю можу рекомендувати всім! Роботи виконані на "Відмінно". Проводиться колосальна робота, повністю унікальний текст та елементи робіт, прекрасне ставлення до вибагливих клієнтів. Міг би, поставив би більше балів, а так - 5/5 :)
ID: 4305ХХ
Євгеній
14 Червня
Дякую за співпрацю. Роботу виконано максимально чітко до вимог. Продовжуйте в тому ж темпі ;)
ID: 3971ХХ
Галя     25 Квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 Березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 Березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 Січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Тарас     15 Січня
Реферат
Хочу залишити ПОЗИТИВНИЙ відгук про замовлення реферату. Я замовив реферат 3 дні тому і отримав його вчора, сьогодні успішно здав. Проблем ніяких не було ні з оплатою, ні з термінами, ні з якістю, тому рекомендую сервіс для для інших студентів. Це одне із кращих поєднань ціни та якості, які ви зможете знайти в інтернеті.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можу я розраховувати на безкоштовні доопрацювання?
Так, кожен студент може розраховувати на безкоштовні доопрацювання в межах затвердженого плану. Якщо необхідні додаткові доопрацювання, вони здійснюються за додаткову оплату.
Хто буде виконувати курсову роботу із політекономії?
Ми гарантуємо, що виконання даної роботи не буде передано студентові, її буде виконувати викладач цієї дисципліни або спеціаліст із науковим ступенем, що має великий досвід у підготовці курсових робіт.
Чи можна отримувати знижку на написання курсової роботи з політекономії?
Так, приведіть друга і отримайте знижку 10%. Окрім цього, курсова робота буде більш вигідною за ціною, якщо замовляти її заздалегідь.
Скільки часу в середньому виконуються курсова робота?
Спеціалістам потрібно від семи до десяти днів на виконання курсової роботи.
Чи можу я розраховувати на повернення коштів, якщо курсова неякісна?
Якщо замовник дійсно виявить, що курсова робота є унікальною або її текст не відповідає змісту, ми гарантуємо стовідсоткове повернення коштів.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін