0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з політекономії

Не впевнені, що зможете отримати високий бал з курсової роботи з політекономії - довірте написання спеціалістам компанії "Магістр", які не тільки забезпечують високу унікальність, але і професійний підхід до розкриття теми.

Дізнайся вартість курсової з політекономії
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1310 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
567
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 731
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу з політекономії?

Рекомендуємо здійснити 5 легких етапів, щоб замовити курсову роботу з політекономії, економічної теорії, історії економічних вчень:

  1. Необхідно натиснути кнопку "Замовити" у верхньому правому кутку та пройти перший крок "Анкета", вибравши вид замовлення з запропонованого списку - курсова. У поточному полі необхідно вказати Ваше ім'я, та електронну адресу для зворотного зв'язку. Відразу після опрацювання цього поля здійснюється автоматична реєстрація у сервісі, а на залишену електронну адресу пересилається пароль для подальшого авторизування.
  2. Наступний крок – заповнення заявки. На цьому етапі потрібно вписати тему курсової роботи та зазначити дисципліну - політекономію, економічну теорію або історію економічних вчень. Важливим моментом у замовленні є вибір кінцевого терміну виконання роботи. Радимо вам залишати кілька днів до захисту - це дасть вам можливість попередньо вичитати роботу.
  3. Платежі. Оплата курсової відбувається поетапно. Щоб роботу передати на виконання, необхідно буде оплатити аванс - 50% вартості замовлення. За умови, що оплата проходитиме через платіжні системи, що закріплені в приватному кабінеті, автор буде  проінформований про розрахунок за замовлення і почне його підготовку. Залишкова сума оплачується після виконання замовлення.
  4. Доопрацювання. Як показує практика, курсові роботи вимагають рецензування викладача. Щоб передати зауваження в роботу, потрібно прикріпити їх у вкладці "Доопрацювати". Магістр гарантує, що доопрацювання будуть в межах плану безкоштовними та оперативними.
  5. Відгуки. Після захисту курсової роботи з політекономії ми просимо наших клієнтів залишати оцінку нашим виконавцям. Це дає можливість нам систематично робити кращим сервіс, а також працювати виключно із відповідальними авторами.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання курсових робіт з політекономії довіряють “Магістру”?

Курсова робота з політекономії або економічної теорії не є складною, однак потребує затрат часу. Зокрема, багато часу іде на унікалізацію тексту, тобто переписування його своїми словами. На щастя, у відкритому доступі є чимало статей та підручників, які повністю відкривають питання більшості тем. Ми радимо кожному студентові писати курсові самостійно, однак разом з тим студенти не спішать виконувати дані роботи, оскільки на їх підготування потрібно витратити щонайменше три-чотири дні, а потім пройти рецензію і декілька кіл правок.

Практика показує, що середня кількість доопрацювань курсової роботи студента, написаної власними зусиллями, становить два рази - цей факт зазвичай лякає наших замовників найбільше. Якщо ви хочете уникнути даних проблем, а окрім цього, зекономити час та нерви, написання курсових робіт слід довірити спеціалістам, які мають великий досвід у цій справі. Саме такими спеціалістами є авторський колектив компанії "Магістр".
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можу я розраховувати на безкоштовні доопрацювання?
Так, кожен студент може розраховувати на безкоштовні доопрацювання в межах затвердженого плану. Якщо необхідні додаткові доопрацювання, вони здійснюються за додаткову оплату.
Хто буде виконувати курсову роботу із політекономії?
Ми гарантуємо, що виконання даної роботи не буде передано студентові, її буде виконувати викладач цієї дисципліни або спеціаліст із науковим ступенем, що має великий досвід у підготовці курсових робіт.
Чи можна отримувати знижку на написання курсової роботи з політекономії?
Так, приведіть друга і отримайте знижку 10%. Окрім цього, курсова робота буде більш вигідною за ціною, якщо замовляти її заздалегідь.
Скільки часу в середньому виконуються курсова робота?
Спеціалістам потрібно від семи до десяти днів на виконання курсової роботи.
Чи можу я розраховувати на повернення коштів, якщо курсова неякісна?
Якщо замовник дійсно виявить, що курсова робота є унікальною або її текст не відповідає змісту, ми гарантуємо стовідсоткове повернення коштів.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін