0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з української мови

Курсова робота має складну тему? Не думайте про це, оскільки спеціалісти компанії “Магістр” можуть виконати курсову роботу будь-якої складності!

Дізнайся вартість курсової з української мови
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1310 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 000
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу з української мови?

Замовлення курсових на сайті Магістр роблять декількома методами. Найдоступніше замовникам заповнити форму, що опублікована на сайті. Таке заповнення допоможе отримати приблизну вартість курсової роботи за вказаними вимогами. Зрозуміло, що при наявності унікальних досліджень вартість в подальшому узгодиться.

5 кроків, як зробити замовлення курсової роботи:

  1. Потрібно зареєструватися на сайті. Ця операція в проекті максимально проста - для цього необхідно ввести власне ім'я для звернення та пошту.
  2. Замовлення. У формі замовлення зазначається детальна інформація про курсову роботу. Вписується план, кількість сторінок, тема, додається методичка. Термін написання впливатиме на ціну роботи, через це рекомендуємо здійснювати замовлення заздалегідь.
  3. Проведення оплати. Після обробки заявки менеджерами клієнтам буде повідомлено загальну вартість. За результатами написання роботи ви будете мати можливість почитати її та переказати всю суму замовлення.
  4. Гарантії. У разі виникнення правок необхідно сконтактуватися з нами, автор роботи виправить зазначені коментарі керівника оперативно.
  5. Відгуки. Після здачі курсової роботи з української мови ми просимо наших клієнтів повернутися на сайт та залишити відгук про співпрацю.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсові роботи з української мови у спеціалістів агенції Магістр?

Курсові роботи з української мови досить часто містять дослідницьку частину, на яку слід виділяти щонайменше тиждень постійної роботи. В умовах сесії студенту досить часто виділити такий час на підготовку до курсової роботи. Разом з цим потрібно завжди зважувати і на те, що інші предмети також потребують детального вивчення.

Саме це і стає причиною вибору нашої агенції. Оскільки студенти отримують гарантію, що курсова робота з української мови буде підготовленою своєчасно, її текстова частина буде гарантовано грамотною та унікальною.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Яка література використовується для написання курсових робіт з української мови?
Зазвичай, це є наукова література, підручники та методичні рекомендації не старіші 10 років. Ми гарантуємо, що по тексту курсової роботи будуть розміщуватися посилання на використану літературу.
Чи є гарантія якості курсової роботи?
Як було вже зазначено, агенція Магістр зібрала докторів та кандидатів наук, які охоче виконують курсові роботи, а тому ми гарантуємо, що якість досліджень буде високою. Якщо ні - ми повертаємо кошти!
Чи можна повернути кошти, якщо курсова робота повернута керівником?
Зазвичай, кожна курсова робота проходить перевірку керівника і повертається на доопрацювання. Ми надаємо безкоштовні доопрацювання, однак у разі, якщо керівник у своїй рецензії зазначив, що курсова робота з української мови повністю не відповідає вимогам навчального закладу або є неунікальною чи має інші вагомі зауваження, які неможливо виправити, ми повернемо кошти.
Які гарантії, що курсову роботу не буде виконувати мій керівник?
Направду, наша агенція працює із сотнями різних викладачів ВУЗів України, а тому якщо студент не зазначає власний вуз при замовленні, існує ймовірність, що курсова робота з української мови може попасти до його керівника. Однак для того, щоб цього не відбулося при замовленні слід вказувати власний ВУЗ.
Чи можна отримати контакти автора роботи?
Ні, Магістр не передає контакти авторів та виконавців курсових робіт, однак організовує можливість спілкування через внутрішній чат.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін