0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з української мови

Курсова робота має складну тему? Не думайте про це, оскільки спеціалісти компанії “Магістр” можуть виконати курсову роботу будь-якої складності!

Дізнайся вартість курсової з української мови
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1510 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
318
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
71 532
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити курсову роботу з української мови?

Замовлення курсових на сайті Магістр роблять декількома методами. Найдоступніше замовникам заповнити форму, що опублікована на сайті. Таке заповнення допоможе отримати приблизну вартість курсової роботи за вказаними вимогами. Зрозуміло, що при наявності унікальних досліджень вартість в подальшому узгодиться.

5 кроків, як зробити замовлення курсової роботи:

  1. Потрібно зареєструватися на сайті. Ця операція в проекті максимально проста - для цього необхідно ввести власне ім'я для звернення та пошту.
  2. Замовлення. У формі замовлення зазначається детальна інформація про курсову роботу. Вписується план, кількість сторінок, тема, додається методичка. Термін написання впливатиме на ціну роботи, через це рекомендуємо здійснювати замовлення заздалегідь.
  3. Проведення оплати. Після обробки заявки менеджерами клієнтам буде повідомлено загальну вартість. За результатами написання роботи ви будете мати можливість почитати її та переказати всю суму замовлення.
  4. Гарантії. У разі виникнення правок необхідно сконтактуватися з нами, автор роботи виправить зазначені коментарі керівника оперативно.
  5. Відгуки. Після здачі курсової роботи з української мови ми просимо наших клієнтів повернутися на сайт та залишити відгук про співпрацю.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсові роботи з української мови у спеціалістів агенції Магістр?

Курсові роботи з української мови досить часто містять дослідницьку частину, на яку слід виділяти щонайменше тиждень постійної роботи. В умовах сесії студенту досить часто виділити такий час на підготовку до курсової роботи. Разом з цим потрібно завжди зважувати і на те, що інші предмети також потребують детального вивчення.

Саме це і стає причиною вибору нашої агенції. Оскільки студенти отримують гарантію, що курсова робота з української мови буде підготовленою своєчасно, її текстова частина буде гарантовано грамотною та унікальною.
Що про нас кажуть?
Назар
24 травня
Дуже дякую за якісну роботу,на антиплагіат робота пройшла на відмінний відсоток,як хотів,і у викладача не було ніяких поправок
ID: 10041ХХ
Аліна
24 травня
Тільки руки дійшли до відгуку. Так як не маю часу займатись сама такими роботами, часто користуюсь вашими послугами. Саме за цю роботу я отримала найвищий бал, я дуже задоволена послугами. Дякую!
ID: 8870ХХ
Анастасія
12 травня
Дякую за надзвичайно якісну роботу
ID: 9978ХХ
Валерія
12 травня
Виконано все чудово, з додержанням вимог. Єдина проблема виникла з відкриттям документа, але дякую менеджерам швидко зреагували і виправили. Робота здана вчасно. Дякую! Дуже задоволена)))
ID: 10094ХХ
Наталія
10 травня
Дякую. Зроблено швидко, в повному обсязі та з урахуванням усіх побажань. Буду рекомендувати Вашу платформу колегам.
ID: 10068ХХ
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Яка література використовується для написання курсових робіт з української мови?
Зазвичай, це є наукова література, підручники та методичні рекомендації не старіші 10 років. Ми гарантуємо, що по тексту курсової роботи будуть розміщуватися посилання на використану літературу.
Чи є гарантія якості курсової роботи?
Як було вже зазначено, агенція Магістр зібрала докторів та кандидатів наук, які охоче виконують курсові роботи, а тому ми гарантуємо, що якість досліджень буде високою. Якщо ні - ми повертаємо кошти!
Чи можна повернути кошти, якщо курсова робота повернута керівником?
Зазвичай, кожна курсова робота проходить перевірку керівника і повертається на доопрацювання. Ми надаємо безкоштовні доопрацювання, однак у разі, якщо керівник у своїй рецензії зазначив, що курсова робота з української мови повністю не відповідає вимогам навчального закладу або є неунікальною чи має інші вагомі зауваження, які неможливо виправити, ми повернемо кошти.
Які гарантії, що курсову роботу не буде виконувати мій керівник?
Направду, наша агенція працює із сотнями різних викладачів ВУЗів України, а тому якщо студент не зазначає власний вуз при замовленні, існує ймовірність, що курсова робота з української мови може попасти до його керівника. Однак для того, щоб цього не відбулося при замовленні слід вказувати власний ВУЗ.
Чи можна отримати контакти автора роботи?
Ні, Магістр не передає контакти авторів та виконавців курсових робіт, однак організовує можливість спілкування через внутрішній чат.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін