0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з української мови

Курсова робота має складну тему? Не думайте про це, оскільки спеціалісти компанії “Магістр” можуть виконати курсову роботу будь-якої складності!

Дізнайся вартість курсової з української мови
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 990 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
697
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
42 524
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити курсову роботу з української мови?

Замовлення курсових на сайті Магістр роблять декількома методами. Найдоступніше замовникам заповнити форму, що опублікована на сайті. Таке заповнення допоможе отримати приблизну вартість курсової роботи за вказаними вимогами. Зрозуміло, що при наявності унікальних досліджень вартість в подальшому узгодиться.

5 кроків, як зробити замовлення курсової роботи:

  1. Потрібно зареєструватися на сайті. Ця операція в проекті максимально проста - для цього необхідно ввести власне ім'я для звернення та пошту.
  2. Замовлення. У формі замовлення зазначається детальна інформація про курсову роботу. Вписується план, кількість сторінок, тема, додається методичка. Термін написання впливатиме на ціну роботи, через це рекомендуємо здійснювати замовлення заздалегідь.
  3. Проведення оплати. Після обробки заявки менеджерами клієнтам буде повідомлено загальну вартість. За результатами написання роботи ви будете мати можливість почитати її та переказати всю суму замовлення.
  4. Гарантії. У разі виникнення правок необхідно сконтактуватися з нами, автор роботи виправить зазначені коментарі керівника оперативно.
  5. Відгуки. Після здачі курсової роботи з української мови ми просимо наших клієнтів повернутися на сайт та залишити відгук про співпрацю.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсові роботи з української мови у спеціалістів агенції Магістр?

Курсові роботи з української мови досить часто містять дослідницьку частину, на яку слід виділяти щонайменше тиждень постійної роботи. В умовах сесії студенту досить часто виділити такий час на підготовку до курсової роботи. Разом з цим потрібно завжди зважувати і на те, що інші предмети також потребують детального вивчення.

Саме це і стає причиною вибору нашої агенції. Оскільки студенти отримують гарантію, що курсова робота з української мови буде підготовленою своєчасно, її текстова частина буде гарантовано грамотною та унікальною.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Яка література використовується для написання курсових робіт з української мови?
Зазвичай, це є наукова література, підручники та методичні рекомендації не старіші 10 років. Ми гарантуємо, що по тексту курсової роботи будуть розміщуватися посилання на використану літературу.
Чи є гарантія якості курсової роботи?
Як було вже зазначено, агенція Магістр зібрала докторів та кандидатів наук, які охоче виконують курсові роботи, а тому ми гарантуємо, що якість досліджень буде високою. Якщо ні - ми повертаємо кошти!
Чи можна повернути кошти, якщо курсова робота повернута керівником?
Зазвичай, кожна курсова робота проходить перевірку керівника і повертається на доопрацювання. Ми надаємо безкоштовні доопрацювання, однак у разі, якщо керівник у своїй рецензії зазначив, що курсова робота з української мови повністю не відповідає вимогам навчального закладу або є неунікальною чи має інші вагомі зауваження, які неможливо виправити, ми повернемо кошти.
Які гарантії, що курсову роботу не буде виконувати мій керівник?
Направду, наша агенція працює із сотнями різних викладачів ВУЗів України, а тому якщо студент не зазначає власний вуз при замовленні, існує ймовірність, що курсова робота з української мови може попасти до його керівника. Однак для того, щоб цього не відбулося при замовленні слід вказувати власний ВУЗ.
Чи можна отримати контакти автора роботи?
Ні, Магістр не передає контакти авторів та виконавців курсових робіт, однак організовує можливість спілкування через внутрішній чат.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін