0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з історії на замовлення

Завдання здається занадто складним або на його виконання не вистачає часу? Не турбуйтесь. Досвідчені автори агентства «Магістр» напишуть курсову на відмінно в короткий термін.

Дізнайся вартість курсової з історії
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1310 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 000
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу

Курсова робота з історії передбачає обробку значних обсягів інформації: друкованих джерел, інтернет-ресурсів, архівних матеріалів (не завжди, залежить від конкретної теми). На відміну від реферату теоретична частина повинна бути доповнена практичною. І хоч наукова новизна не є обов'язковою вимогою, як у випадку з дипломною роботою, щоб отримати високий бал за виконане завдання, доведеться докласти чимало зусиль.

Пошук і аналіз якісних наукових джерел, синтез отриманих даних, відновлення хронології, складання історичних портретів – досить складні процеси, які забирають багато часу і сил. Додайте сюди формулювання висновків і належне оформлення самого тексту, списку використаних джерел – безсонні ночі і нервовий зрив гарантовані. Подбайте про себе, займіться тим, що дійсно важливо. А ми допоможемо здати сесію!

Оформити заявку на сайті Magistr дуже просто, вам знадобиться всього 5 хвилин!

Курсові роботи з історії виконуємо в кілька етапів:

 1. Реєстрація. Хочете дізнатися, скільки буде коштувати ваш курсовий проект? Тисніть «Замовити роботу». В особистому кабінеті необхідно вказати своє ім'я, тему і тип роботи (курсова), кількість сторінок. Протягом дня ми оцінимо завдання і надішлемо точну вартість в смс. Якщо вас все влаштує, можна переходити до передоплати. Увага! Для входу в особистий кабінет потрібні адреса електронної пошти (логін) і пароль. Відкрити свій профіль можна безпосередньо з сайту або за посиланням з смс чи e-mail.
 2. Безпечна оплата. Приймаємо переклади Visa, Master Card, Приват24. Еквайринг забезпечують LiqPay і Platon, це найбільш надійні системи.
 3. Спілкування з виконавцем в особистому кабінеті. Ви вже затвердили план дослідження з викладачем? Обов'язково прикріпіть файл. Наш автор може написати його самостійно, ця послуга безплатна. Також вишліть методичні рекомендації, це запорука максимально якісного виконання. У кожному навчальному закладі можуть бути свої вимоги, їх важливо враховувати, щоб отримати високу оцінку. Якщо у керівника є особливі побажання, вкажіть їх в коментарях.
 4. Завантаження готового тексту. Сплачуйте залишок і отримаєте готовий документ. Здайте його на перевірку викладачеві. З'ясувалося, що потрібно внести правки? У нас є функція «доопрацювати».
 5. Відгук на сайті. Оцінивши роботу автора, ви допоможете зробити вибір іншим студентам.

Ми беремося як за термінові (від 2 днів), так і за звичайні (10-14 днів) замовлення.Чим більше часу ви даєте виконавцю, тим нижче ціна.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Гарантія та переваги: чому варто звернутися саме до нас

урсова з історії від «Магістра» – це:

 • текст, який можна безкоштовно доопрацювати. Зауваження можуть виникнути на будь-якому етапі. Вишліть їх, ми зробимо все, щоб керівник гідно оцінив ваші старання;
 • завдання, виконане професіоналом. Уже 13 років ми співпрацюємо тільки з досвідченими авторами – аспірантами, кандидатами наук. Написання робіт такого плану належить до числа основних видів їх діяльності;
 • якісний текст, який відповідає заданій темі. Ваше дослідження успішно пройде перевірку на плагіат. Просто вкажіть систему, якою користуються в вашому навчальному закладі і необхідний відсоток унікальності.

Ми гарантуємо повну анонімність і не передаємо третім особам інформацію про замовників. Сайт безпечний, а еквайєри, з якими ми працюємо, надійні.

Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи безпечно замовляти курсову роботу через інтернет?

У нас — так. Ми працюємо з 2008 року, у нас замовили роботи десятки тисяч студентів не тільки з України, а й з Польщі, Чехії та ін.

На все online-замовлення у нас діють такі ж гарантії, як і при замовленні в офісах.

Який порядок оплати?

Щоб автор почав виконувати вашу роботу, ви повинні внести завдаток через систему оплати LiqPay або Platon в вашому особистому кабінеті.

Нетермінові замовлення оплачуються в два етапи: 50% завдатку відразу, щоб автор почав виконувати завдання, і ще 50% в кінці — перед відправкою вам всієї готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) і дисертації можна оплачувати окремо по розділах.

Термінові замовлення можуть потребувати 100% передоплати.

Мою роботу не взяли. Що робити?

Наукові керівники часто пишуть зауваження і побажання щодо робіт і повертають їх студенту на доопрацювання. Це стандартна процедура і тут немає нічого страшного.

Просто клікніть в вашому кабінеті (в блоці «Файли») на кнопку «Доопрацювати» і напишіть нам зауваження від вашого керівника. При необхідності можете прикріпити файл / фото.

Ваші зауваження відразу надійдуть автору.

У моєму вузі не дізнаються, що я замовив роботу у вас?

Ні. Ми нікому не передаємо вашу особисту інформацію. Дані використовуються виключно для зручності спілкування з вами.

Чи може бути так, що роботу буде писати мій викладач?

Ми не будемо давати виконувати ваше замовлення автору з вашого вузу без вашої згоди.


Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін