0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з економіки підприємства на замовлення

Хочете отримати високий бал за курсову? Ми напишемо роботу, яка сподобається викладачеві та екзаменаційній комісії. Перейдіть за посиланням «Замовити» і забудьте про всі турботи, пов'язані з підготовкою.

Дізнайся вартість курсової з економіки підприємства
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1510 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
360
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
64 805
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як оформити замовлення на сайті Magistr

Курсова економіка підприємства — це підсумкова робота, яка дозволяє визначити рівень знань студента з даної дисципліни. На підставі проекту екзаменаційна комісія судитиме про ваше вміння самостійно працювати з науковими джерелами, аналізувати інформацію, проводити необхідні обчислення. Виконання завдання передбачено у межах освітніх програм «Маркетинг», «Економіка», «Міжнародна економіка» тощо.

Курсова робота з економіки підприємства може мати теоретичний чи прикладний характер. У першому випадку достатньо буде заглибитись у вивчення заданої теми, детально розглянути вибрані питання, зробити висновки. У другому — проаналізувати фінансові показники компанії, внести пропозиції щодо їх покращення. Щоб упоратися з цією роботою, необхідно навчитися обирати лише актуальні наукові джерела, працювати з періодичною літературою, шукати профільні статті в інтернеті, орієнтуватися у законодавстві.

Економіка — досить складна дисципліна, тому на написання курсової знадобиться багато часу. Крім того, всю інформацію потрібно грамотно викласти, оформити відповідно до вимог, дотриматися показників унікальності. Невиконання курсової загрожує відрахуванням, а посереднє виконання – низькою оцінкою. Не сподівайтеся завантажити готовий текст в інтернеті, безкоштовні ресурси пропонують у кращому разі копію кількох розділів із підручника. Якщо ви хочете отримати високу оцінку, звертайтесь до компанії «Магістр».

Як ми працюємо? Отримати курсову роботу з дисципліни «Економіка підприємства» дуже просто. Виконайте такі 5 кроків:

 1. Реєстрація на сайті. Процес займає трохи більше кількох хвилин. Натисніть кнопку «Замовити», введіть персональні дані: номер телефону та адресу електронної пошти. Ви миттєво отримаєте посилання на доступ до особистого кабінету. У цьому розділі сайту можна спілкуватись з автором.
 2. Заповнення анкети. Ми зможемо підібрати найкращого спеціаліста для написання курсової після того, як ви вкажете тему, термін виконання, кількість сторінок та потрібний відсоток унікальності (якщо у вашому університеті цей параметр перевіряють).
 3. Передплата. Це сигнал для початку роботи. Менеджер підбере виконавця, який призначить за ваше замовлення найнижчу вартість.
 4. Завантаження файлів, які допоможуть нам написати якісний текст: методичні рекомендації, затверджені кафедрою, та план, узгоджений з науковим керівником. Автор суворо дотримуватиметься всіх побажань, роботу не доведеться переробляти в останній момент.
 5. Після повної оплати завантаження курсового проекту з економіки підприємства на свій комп'ютер.

Роздрукуйте його та готуйтеся до захисту.

Якщо курсову з якихось причин не прийняли та потрібні доопрацювання, ми виконаємо їх безкоштовно перші три рази. Роботу оцінять на «добре» чи «відмінно».

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

У чому переваги агенції «Магістр»?

Наш досвід дозволяє виконувати найскладніші завдання з економіки підприємства швидко та якісно. У компанії працюють люди з профільною освітою: викладачі, кандидати наук, аспіранти. Це висококваліфіковані спеціалісти, котрі пишуть курсові на замовлення не перший рік. Наші переваги:

 • 100% гарантія якості. Ми враховуємо всі вимоги та побажання, тому отримуємо відмінний результат. Якщо науковий керівник має зауваження, вносимо правки. Якщо ж роботу відхилять через невідповідність, повернемо гроші. Щоправда, таких казусів із 2008 року не траплялося;
 • дотримання анонімності. Ми нікому не передаємо інформацію про замовників, в університеті не дізнаються про звернення до нас. Спілкуйтесь з викладачем, передавайте коментарі автору, складеться враження, що ви пишете курсову самостійно;
 • суворе дотримання дедлайнів, виконання термінових завдань. Ми допоможемо навіть якщо робота була потрібна «на вчора». Але враховуйте, що автор робить ту ж роботу в набагато стисліші терміни, від цього вартість зростає. Якщо хочете заощадити, звертайтеся заздалегідь.

«Магістр» – ваш спокій на сесії!

Що про нас кажуть?
Arthur
29 листопада
Дякую, ви впоралися з завданням вчасно, і я зміг захистити ІНДЗ на гарний бал!
ID: 8754ХХ
Андрей
26 листопада
Виражаю щиру вдячність за високий професіоналізм та відмінну роботу, яку ви виконали. Ваша курсова робота з предмету "Міжнародний менеджмент" вразила мене як глибоким розумінням предмету, так і здатністю лаконічно та чітко висловлювати ідеї. Також хочу відзначити вашу старанність та відданість роботі. Кожен розділ курсової роботи був детально розроблений, аргументований та підкріплений відповідними джерелами. Ви не лише дотримались всіх вимог та рекомендацій, але і вдало узгодили їх із загальним концептом роботи, зберігаючи її цілісність та логічність. Особливо вражає ваша здатність враховувати конструктивну критику та швидко та ефективно вносити виправлення. Дякую вам за те, що ви приділяєте увагу кожній деталі та робите все можливе для того, щоб результат був максимально високоякісним. Ваша робота відображає великий рівень відданості та професійного ставлення до власної діяльності. Ще раз дякую за вашу відмінну роботу та високий стандарт професіоналізму. Бажаю вам подальших успіхів у вашій науковій та професійній діяльності.
ID: 8806ХХ
Анастасія
22 листопада
Робота виконана швидко, якісно і вчасно, дякую автору та помічникам за курсову роботу Не перший раз замовляю і залишаюся всим задоволена
ID: 8610ХХ
Василь
17 листопада
Загалом робота була виконана на вищому рівні. Я залишився задоволений.
ID: 8750ХХ
Ольга
09 листопада
Дякую за відповідальність, швидкість та творчий підхід до роботи.
ID: 8784ХХ
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно на написання моєї роботи?

Роботу виконають за ту кількість днів, яку ви вкажете на замовлення.

Але! Зверніть увагу, що термін виконання починається з моменту внесення передоплати. Тому не затягуйте з її внесенням.

Також термін виконання збільшується на кількість днів, скільки було витрачено на очікування критичних відповідей від клієнта. Наприклад, якщо ми вислали йому план на затвердження, але клієнт не давав нам «добро» на виконання роботи за цим планом протягом 5 днів, то термін написання подовжиться відповідно на 5 днів.

Чи обов'язково мати методичку та де її беруть?

Якщо у вас немає методички, наші автори можуть виконати роботу за стандартними вимогами. Але якщо потім з'ясується, що вимоги вашого вишу відрізняються, то можливі платні доопрацювання. Тому краще одразу надати вашу методичку.

Методичні вказівки щодо написання роботи має надати методист на кафедрі або ваш науковий керівник.

Якою буде унікальність мого проекту?

Цей параметр залежить від вимог клієнта. Мінімальний рівень унікальності – 60%. Якщо потрібний вищий показник, це необхідно вказати у заявці.

Як сплатити за роботу?

Після того, як вашу роботу оцінять наші автори, у вашому особистому кабінеті в інформації про замовлення з'явиться блок «Оплата», де ви зможете внести оплату через систему LiqPay або Platon картками Visa/MasterCard.

Система LiqPay — це інтернет-еквайринг від "ПриватБанку", зручний для оплати замовлень власниками карток PrivatBank.

Система Platon – це одна з найпопулярніших в Україні систем інтернет-еквайрингу, яка гарантує 100% безпеку під час оплати банківськими картками.

Чи безпечно замовляти через інтернет?

У нас – так. Замовили роботи десятки тисяч студентів не тільки з України, а й з Польщі, Чехії, Росії, Білорусі та ін.

На всі online-замовлення в нас діють такі ж гарантії, як і при замовленні в офісах.


Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін