0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з економіки підприємства на замовлення

Хочете отримати високий бал за курсову? Ми напишемо роботу, яка сподобається викладачеві та екзаменаційній комісії. Перейдіть за посиланням «Замовити» і забудьте про всі турботи, пов'язані з підготовкою.

Дізнайся вартість курсової з економіки підприємства
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1750 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
367
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
72 355
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як оформити замовлення на сайті Magistr

Курсова економіка підприємства — це підсумкова робота, яка дозволяє визначити рівень знань студента з даної дисципліни. На підставі проекту екзаменаційна комісія судитиме про ваше вміння самостійно працювати з науковими джерелами, аналізувати інформацію, проводити необхідні обчислення. Виконання завдання передбачено у межах освітніх програм «Маркетинг», «Економіка», «Міжнародна економіка» тощо.

Курсова робота з економіки підприємства може мати теоретичний чи прикладний характер. У першому випадку достатньо буде заглибитись у вивчення заданої теми, детально розглянути вибрані питання, зробити висновки. У другому — проаналізувати фінансові показники компанії, внести пропозиції щодо їх покращення. Щоб упоратися з цією роботою, необхідно навчитися обирати лише актуальні наукові джерела, працювати з періодичною літературою, шукати профільні статті в інтернеті, орієнтуватися у законодавстві.

Економіка — досить складна дисципліна, тому на написання курсової знадобиться багато часу. Крім того, всю інформацію потрібно грамотно викласти, оформити відповідно до вимог, дотриматися показників унікальності. Невиконання курсової загрожує відрахуванням, а посереднє виконання – низькою оцінкою. Не сподівайтеся завантажити готовий текст в інтернеті, безкоштовні ресурси пропонують у кращому разі копію кількох розділів із підручника. Якщо ви хочете отримати високу оцінку, звертайтесь до компанії «Магістр».

Як ми працюємо? Отримати курсову роботу з дисципліни «Економіка підприємства» дуже просто. Виконайте такі 5 кроків:

 1. Реєстрація на сайті. Процес займає трохи більше кількох хвилин. Натисніть кнопку «Замовити», введіть персональні дані: номер телефону та адресу електронної пошти. Ви миттєво отримаєте посилання на доступ до особистого кабінету. У цьому розділі сайту можна спілкуватись з автором.
 2. Заповнення анкети. Ми зможемо підібрати найкращого спеціаліста для написання курсової після того, як ви вкажете тему, термін виконання, кількість сторінок та потрібний відсоток унікальності (якщо у вашому університеті цей параметр перевіряють).
 3. Передплата. Це сигнал для початку роботи. Менеджер підбере виконавця, який призначить за ваше замовлення найнижчу вартість.
 4. Завантаження файлів, які допоможуть нам написати якісний текст: методичні рекомендації, затверджені кафедрою, та план, узгоджений з науковим керівником. Автор суворо дотримуватиметься всіх побажань, роботу не доведеться переробляти в останній момент.
 5. Після повної оплати завантаження курсового проекту з економіки підприємства на свій комп'ютер.

Роздрукуйте його та готуйтеся до захисту.

Якщо курсову з якихось причин не прийняли та потрібні доопрацювання, ми виконаємо їх безкоштовно перші три рази. Роботу оцінять на «добре» чи «відмінно».

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

У чому переваги агенції «Магістр»?

Наш досвід дозволяє виконувати найскладніші завдання з економіки підприємства швидко та якісно. У компанії працюють люди з профільною освітою: викладачі, кандидати наук, аспіранти. Це висококваліфіковані спеціалісти, котрі пишуть курсові на замовлення не перший рік. Наші переваги:

 • 100% гарантія якості. Ми враховуємо всі вимоги та побажання, тому отримуємо відмінний результат. Якщо науковий керівник має зауваження, вносимо правки. Якщо ж роботу відхилять через невідповідність, повернемо гроші. Щоправда, таких казусів із 2008 року не траплялося;
 • дотримання анонімності. Ми нікому не передаємо інформацію про замовників, в університеті не дізнаються про звернення до нас. Спілкуйтесь з викладачем, передавайте коментарі автору, складеться враження, що ви пишете курсову самостійно;
 • суворе дотримання дедлайнів, виконання термінових завдань. Ми допоможемо навіть якщо робота була потрібна «на вчора». Але враховуйте, що автор робить ту ж роботу в набагато стисліші терміни, від цього вартість зростає. Якщо хочете заощадити, звертайтеся заздалегідь.

«Магістр» – ваш спокій на сесії!

Що про нас кажуть?
Вікторія
27 червня
Все вчасно і круто зроблено! Рекомендую. (Не повірите, навіть не кидалово) То була моя перша заказана робота і хоча ціна була трохи вищою за інших, все одно воно того варте!
ID: 10375ХХ
Ксенія
22 червня
Усе виконано чудово , швидше ніж було необхідно. Також усі правки вносилися дуже швидко та якісно.Дякую велике !!!
ID: 9512ХХ
Демід
22 червня
Чудова та вчасна курсова
ID: 10135ХХ
Богдан
20 червня
Все чудово, дипломна якісна, захистив на 4С. Дякую Вам!
ID: 8784ХХ
Валерия
18 червня
Чудове виконання завдання з дотриманням всіх вимог та прохань! чітко, структуровано, висока унікальність та сумлінне написання праці. дякую!
ID: 9621ХХ
Костя     09 липня
Курсовая
Займався навчанням як міг, але робота перекреслює можливість на 100% навчатись, навіть на дистанційці. Тому вирішив знайти компанію, де допоможуть за гроші вирішити мої питання щодо навчання. Такою компанією став Магістр, який мені написав чудові кілька робіт і співпраця з ними це одне задоволення. Раджу і рекомендую авторів, вони заслуговують на статус компанії, яка допомагає студентам - не дарма вони кажуть, що працюють багато років.
Світлана     27 червня
Курсовая
Написали відмінну курсову, тема розкрита дуже добре, оригінальність перевірки в моєму ВНЗ вийшла 78%, це дуже хороший результат. Викладачка попросила лише початок трохи відредагувати, вказала коментар, я цей коментар просто скопіювала в доробку автору, і за кілька годин коригування автор виконав, все було готове, хоча зазвичай щонайменше 5 днів роблять. Відкоригували безкоштовно) Робота дуже сподобалася, викладачка оцінила на відмінно. Дуже сервісу вдячна, у мене взагалі часу не вистачало на виконання роботи) Всім раджу замовляти роботи саме тут, виконують дуже швидко, вартість адекватна, якість гідна.
Марина     13 червня
Курсовая
Сподобалося минулого разу обслуговування в компанії Магістр, вирішила знову звернутися, оскільки самій писати курсову роботу досить ліньки і довго, а тут фахівець в області напише і голова не болить. Робила так вже на попередньому курсі і ніхто ні про що не запідозрив – так що хто боїться – не бійтеся, а хто сумнівається – не сумнівайтеся і замовляйте спокійно тут роботи.
Настя     05 червня
Магистерская
За мою п'ятірку була нереальна боротьба, багато коригували роботу, за підсумком зробили все ідеально. я прямо під кінець стала спокійна за ВКР, науковий керівник на певному етапі навіть похвалив. Навіть ніяково перед автором, який постійно був на зв'язку та редагував роботу. Але я йому дуже вдячна. Менеджери завжди були на зв'язку – дзвінок або повідомлення в особистому кабінеті, не має значення. Якби мені ще раз довелося писати магістерську, знову звернулася б до компанії. Велике дякую!!!!
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно на написання моєї роботи?

Роботу виконають за ту кількість днів, яку ви вкажете на замовлення.

Але! Зверніть увагу, що термін виконання починається з моменту внесення передоплати. Тому не затягуйте з її внесенням.

Також термін виконання збільшується на кількість днів, скільки було витрачено на очікування критичних відповідей від клієнта. Наприклад, якщо ми вислали йому план на затвердження, але клієнт не давав нам «добро» на виконання роботи за цим планом протягом 5 днів, то термін написання подовжиться відповідно на 5 днів.

Чи обов'язково мати методичку та де її беруть?

Якщо у вас немає методички, наші автори можуть виконати роботу за стандартними вимогами. Але якщо потім з'ясується, що вимоги вашого вишу відрізняються, то можливі платні доопрацювання. Тому краще одразу надати вашу методичку.

Методичні вказівки щодо написання роботи має надати методист на кафедрі або ваш науковий керівник.

Якою буде унікальність мого проекту?

Цей параметр залежить від вимог клієнта. Мінімальний рівень унікальності – 60%. Якщо потрібний вищий показник, це необхідно вказати у заявці.

Як сплатити за роботу?

Після того, як вашу роботу оцінять наші автори, у вашому особистому кабінеті в інформації про замовлення з'явиться блок «Оплата», де ви зможете внести оплату через систему LiqPay або Platon картками Visa/MasterCard.

Система LiqPay — це інтернет-еквайринг від "ПриватБанку", зручний для оплати замовлень власниками карток PrivatBank.

Система Platon – це одна з найпопулярніших в Україні систем інтернет-еквайрингу, яка гарантує 100% безпеку під час оплати банківськими картками.

Чи безпечно замовляти через інтернет?

У нас – так. Замовили роботи десятки тисяч студентів не тільки з України, а й з Польщі, Чехії, Росії, Білорусі та ін.

На всі online-замовлення в нас діють такі ж гарантії, як і при замовленні в офісах.


Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін