0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з економіки підприємства на замовлення

Хочете отримати високий бал за курсову? Ми напишемо роботу, яка сподобається викладачеві та екзаменаційній комісії. Перейдіть за посиланням «Замовити» і забудьте про всі турботи, пов'язані з підготовкою.

Дізнайся вартість курсової з економіки підприємства
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1310 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 002
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як оформити замовлення на сайті Magistr

Курсова економіка підприємства — це підсумкова робота, яка дозволяє визначити рівень знань студента з даної дисципліни. На підставі проекту екзаменаційна комісія судитиме про ваше вміння самостійно працювати з науковими джерелами, аналізувати інформацію, проводити необхідні обчислення. Виконання завдання передбачено у межах освітніх програм «Маркетинг», «Економіка», «Міжнародна економіка» тощо.

Курсова робота з економіки підприємства може мати теоретичний чи прикладний характер. У першому випадку достатньо буде заглибитись у вивчення заданої теми, детально розглянути вибрані питання, зробити висновки. У другому — проаналізувати фінансові показники компанії, внести пропозиції щодо їх покращення. Щоб упоратися з цією роботою, необхідно навчитися обирати лише актуальні наукові джерела, працювати з періодичною літературою, шукати профільні статті в інтернеті, орієнтуватися у законодавстві.

Економіка — досить складна дисципліна, тому на написання курсової знадобиться багато часу. Крім того, всю інформацію потрібно грамотно викласти, оформити відповідно до вимог, дотриматися показників унікальності. Невиконання курсової загрожує відрахуванням, а посереднє виконання – низькою оцінкою. Не сподівайтеся завантажити готовий текст в інтернеті, безкоштовні ресурси пропонують у кращому разі копію кількох розділів із підручника. Якщо ви хочете отримати високу оцінку, звертайтесь до компанії «Магістр».

Як ми працюємо? Отримати курсову роботу з дисципліни «Економіка підприємства» дуже просто. Виконайте такі 5 кроків:

 1. Реєстрація на сайті. Процес займає трохи більше кількох хвилин. Натисніть кнопку «Замовити», введіть персональні дані: номер телефону та адресу електронної пошти. Ви миттєво отримаєте посилання на доступ до особистого кабінету. У цьому розділі сайту можна спілкуватись з автором.
 2. Заповнення анкети. Ми зможемо підібрати найкращого спеціаліста для написання курсової після того, як ви вкажете тему, термін виконання, кількість сторінок та потрібний відсоток унікальності (якщо у вашому університеті цей параметр перевіряють).
 3. Передплата. Це сигнал для початку роботи. Менеджер підбере виконавця, який призначить за ваше замовлення найнижчу вартість.
 4. Завантаження файлів, які допоможуть нам написати якісний текст: методичні рекомендації, затверджені кафедрою, та план, узгоджений з науковим керівником. Автор суворо дотримуватиметься всіх побажань, роботу не доведеться переробляти в останній момент.
 5. Після повної оплати завантаження курсового проекту з економіки підприємства на свій комп'ютер.

Роздрукуйте його та готуйтеся до захисту.

Якщо курсову з якихось причин не прийняли та потрібні доопрацювання, ми виконаємо їх безкоштовно перші три рази. Роботу оцінять на «добре» чи «відмінно».

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

У чому переваги агенції «Магістр»?

Наш досвід дозволяє виконувати найскладніші завдання з економіки підприємства швидко та якісно. У компанії працюють люди з профільною освітою: викладачі, кандидати наук, аспіранти. Це висококваліфіковані спеціалісти, котрі пишуть курсові на замовлення не перший рік. Наші переваги:

 • 100% гарантія якості. Ми враховуємо всі вимоги та побажання, тому отримуємо відмінний результат. Якщо науковий керівник має зауваження, вносимо правки. Якщо ж роботу відхилять через невідповідність, повернемо гроші. Щоправда, таких казусів із 2008 року не траплялося;
 • дотримання анонімності. Ми нікому не передаємо інформацію про замовників, в університеті не дізнаються про звернення до нас. Спілкуйтесь з викладачем, передавайте коментарі автору, складеться враження, що ви пишете курсову самостійно;
 • суворе дотримання дедлайнів, виконання термінових завдань. Ми допоможемо навіть якщо робота була потрібна «на вчора». Але враховуйте, що автор робить ту ж роботу в набагато стисліші терміни, від цього вартість зростає. Якщо хочете заощадити, звертайтеся заздалегідь.

«Магістр» – ваш спокій на сесії!

Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно на написання моєї роботи?

Роботу виконають за ту кількість днів, яку ви вкажете на замовлення.

Але! Зверніть увагу, що термін виконання починається з моменту внесення передоплати. Тому не затягуйте з її внесенням.

Також термін виконання збільшується на кількість днів, скільки було витрачено на очікування критичних відповідей від клієнта. Наприклад, якщо ми вислали йому план на затвердження, але клієнт не давав нам «добро» на виконання роботи за цим планом протягом 5 днів, то термін написання подовжиться відповідно на 5 днів.

Чи обов'язково мати методичку та де її беруть?

Якщо у вас немає методички, наші автори можуть виконати роботу за стандартними вимогами. Але якщо потім з'ясується, що вимоги вашого вишу відрізняються, то можливі платні доопрацювання. Тому краще одразу надати вашу методичку.

Методичні вказівки щодо написання роботи має надати методист на кафедрі або ваш науковий керівник.

Якою буде унікальність мого проекту?

Цей параметр залежить від вимог клієнта. Мінімальний рівень унікальності – 60%. Якщо потрібний вищий показник, це необхідно вказати у заявці.

Як сплатити за роботу?

Після того, як вашу роботу оцінять наші автори, у вашому особистому кабінеті в інформації про замовлення з'явиться блок «Оплата», де ви зможете внести оплату через систему LiqPay або Platon картками Visa/MasterCard.

Система LiqPay — це інтернет-еквайринг від "ПриватБанку", зручний для оплати замовлень власниками карток PrivatBank.

Система Platon – це одна з найпопулярніших в Україні систем інтернет-еквайрингу, яка гарантує 100% безпеку під час оплати банківськими картками.

Чи безпечно замовляти через інтернет?

У нас – так. Замовили роботи десятки тисяч студентів не тільки з України, а й з Польщі, Чехії, Росії, Білорусі та ін.

На всі online-замовлення в нас діють такі ж гарантії, як і при замовленні в офісах.


Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін