0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з економіки підприємства на замовлення

Хочете отримати високий бал за курсову? Ми напишемо роботу, яка сподобається викладачеві та екзаменаційній комісії. Перейдіть за посиланням «Замовити» і забудьте про всі турботи, пов'язані з підготовкою.

Дізнайся вартість курсової з економіки підприємства
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 990 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
663
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
41 649
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як оформити замовлення на сайті Magistr

Курсова економіка підприємства — це підсумкова робота, яка дозволяє визначити рівень знань студента з даної дисципліни. На підставі проекту екзаменаційна комісія судитиме про ваше вміння самостійно працювати з науковими джерелами, аналізувати інформацію, проводити необхідні обчислення. Виконання завдання передбачено у межах освітніх програм «Маркетинг», «Економіка», «Міжнародна економіка» тощо.

Курсова робота з економіки підприємства може мати теоретичний чи прикладний характер. У першому випадку достатньо буде заглибитись у вивчення заданої теми, детально розглянути вибрані питання, зробити висновки. У другому — проаналізувати фінансові показники компанії, внести пропозиції щодо їх покращення. Щоб упоратися з цією роботою, необхідно навчитися обирати лише актуальні наукові джерела, працювати з періодичною літературою, шукати профільні статті в інтернеті, орієнтуватися у законодавстві.

Економіка — досить складна дисципліна, тому на написання курсової знадобиться багато часу. Крім того, всю інформацію потрібно грамотно викласти, оформити відповідно до вимог, дотриматися показників унікальності. Невиконання курсової загрожує відрахуванням, а посереднє виконання – низькою оцінкою. Не сподівайтеся завантажити готовий текст в інтернеті, безкоштовні ресурси пропонують у кращому разі копію кількох розділів із підручника. Якщо ви хочете отримати високу оцінку, звертайтесь до компанії «Магістр».

Як ми працюємо? Отримати курсову роботу з дисципліни «Економіка підприємства» дуже просто. Виконайте такі 5 кроків:

 1. Реєстрація на сайті. Процес займає трохи більше кількох хвилин. Натисніть кнопку «Замовити», введіть персональні дані: номер телефону та адресу електронної пошти. Ви миттєво отримаєте посилання на доступ до особистого кабінету. У цьому розділі сайту можна спілкуватись з автором.
 2. Заповнення анкети. Ми зможемо підібрати найкращого спеціаліста для написання курсової після того, як ви вкажете тему, термін виконання, кількість сторінок та потрібний відсоток унікальності (якщо у вашому університеті цей параметр перевіряють).
 3. Передплата. Це сигнал для початку роботи. Менеджер підбере виконавця, який призначить за ваше замовлення найнижчу вартість.
 4. Завантаження файлів, які допоможуть нам написати якісний текст: методичні рекомендації, затверджені кафедрою, та план, узгоджений з науковим керівником. Автор суворо дотримуватиметься всіх побажань, роботу не доведеться переробляти в останній момент.
 5. Після повної оплати завантаження курсового проекту з економіки підприємства на свій комп'ютер.

Роздрукуйте його та готуйтеся до захисту.

Якщо курсову з якихось причин не прийняли та потрібні доопрацювання, ми виконаємо їх безкоштовно перші три рази. Роботу оцінять на «добре» чи «відмінно».

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

У чому переваги агенції «Магістр»?

Наш досвід дозволяє виконувати найскладніші завдання з економіки підприємства швидко та якісно. У компанії працюють люди з профільною освітою: викладачі, кандидати наук, аспіранти. Це висококваліфіковані спеціалісти, котрі пишуть курсові на замовлення не перший рік. Наші переваги:

 • 100% гарантія якості. Ми враховуємо всі вимоги та побажання, тому отримуємо відмінний результат. Якщо науковий керівник має зауваження, вносимо правки. Якщо ж роботу відхилять через невідповідність, повернемо гроші. Щоправда, таких казусів із 2008 року не траплялося;
 • дотримання анонімності. Ми нікому не передаємо інформацію про замовників, в університеті не дізнаються про звернення до нас. Спілкуйтесь з викладачем, передавайте коментарі автору, складеться враження, що ви пишете курсову самостійно;
 • суворе дотримання дедлайнів, виконання термінових завдань. Ми допоможемо навіть якщо робота була потрібна «на вчора». Але враховуйте, що автор робить ту ж роботу в набагато стисліші терміни, від цього вартість зростає. Якщо хочете заощадити, звертайтеся заздалегідь.

«Магістр» – ваш спокій на сесії!

Що про нас кажуть?
Вадим
18 травня
Дуже вдячний за якысно зроблену роботу, до уваги взяли всі мої вимоги. Робота була зроблена вчасно.
ID: 5730ХХ
Степан
15 травня
Робота виконана гарно. Уміло офрмлений документ, який відразу готовий до друку. Один недолік форматування картинок, вони трохи криво були вставлені, та то таке)
ID: 5699ХХ
Andrey
10 травня
Роботу виконали вчасно і якісно з першого разу получив допуск до захисту роботу оцінили як дуже якісну magistr.ua дуже класний сайт де все роблять якісно і вчасно і за доступну ціну за таку якість роботи
ID: 5588ХХ
Леся Деревняк
29 квітня
Курсова робота написана на високому рівні. Врахували все що зазначала. Дякую, дуже приємно коли дійсно після того як замовила непотрібно нічого виправляти самостійно.
ID: 5557ХХ
Вікторія
25 квітня
Робота виконана з урахуванням всіх вимог. Отримала максимальний бал.
ID: 5526ХХ
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Настя     17 лютого
Курсовая
Оставляю свой отзыв о сотрудничестве с сервисом. Я заказывала здесь курсовую работу. Работу выполнили вовремя. Правда, мне получилось сдать её со второго раза - пришлось доработать. Но я думаю, что это произошло не через качество работы, а через требовательность преподавателя. Буду обращаться сюда еще и рекомендовать своим знакомым и друзьям.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно на написання моєї роботи?

Роботу виконають за ту кількість днів, яку ви вкажете на замовлення.

Але! Зверніть увагу, що термін виконання починається з моменту внесення передоплати. Тому не затягуйте з її внесенням.

Також термін виконання збільшується на кількість днів, скільки було витрачено на очікування критичних відповідей від клієнта. Наприклад, якщо ми вислали йому план на затвердження, але клієнт не давав нам «добро» на виконання роботи за цим планом протягом 5 днів, то термін написання подовжиться відповідно на 5 днів.

Чи обов'язково мати методичку та де її беруть?

Якщо у вас немає методички, наші автори можуть виконати роботу за стандартними вимогами. Але якщо потім з'ясується, що вимоги вашого вишу відрізняються, то можливі платні доопрацювання. Тому краще одразу надати вашу методичку.

Методичні вказівки щодо написання роботи має надати методист на кафедрі або ваш науковий керівник.

Якою буде унікальність мого проекту?

Цей параметр залежить від вимог клієнта. Мінімальний рівень унікальності – 60%. Якщо потрібний вищий показник, це необхідно вказати у заявці.

Як сплатити за роботу?

Після того, як вашу роботу оцінять наші автори, у вашому особистому кабінеті в інформації про замовлення з'явиться блок «Оплата», де ви зможете внести оплату через систему LiqPay або Platon картками Visa/MasterCard.

Система LiqPay — це інтернет-еквайринг від "ПриватБанку", зручний для оплати замовлень власниками карток PrivatBank.

Система Platon – це одна з найпопулярніших в Україні систем інтернет-еквайрингу, яка гарантує 100% безпеку під час оплати банківськими картками.

Чи безпечно замовляти через інтернет?

У нас – так. Замовили роботи десятки тисяч студентів не тільки з України, а й з Польщі, Чехії, Росії, Білорусі та ін.

На всі online-замовлення в нас діють такі ж гарантії, як і при замовленні в офісах.


Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін