0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з журналістики на замовлення

Статистика показує, що на написання курсової роботи студенти витрачають близько тижня часу. Чи варто витрачати стільки часу на написання курсової роботи, адже його з користю можна витратити на підготовку до сесії, залишивши написання курсових робіт фахівцям компанії "Магістр"

Дізнайся вартість курсової з журналістики
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 990 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
428
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
37 290
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити курсову роботу з журналістики?

Для того, щоб замовити курсову роботу з журналістики і видавничої справи, необхідно пройти 5 етапів.

  1. На першому етапі необхідно відкрити форму, натиснувши зелену кнопку "Замовити".
  2. На другому етапі необхідно пройти реєстрацію, якщо реєстрацію ви вже пройшли необхідно просто авторизуватися на сайті.
  3. На третьому етапі відбувається заповнення форми замовлення, де вказуються всі вимоги до курсової роботи.
  4. Після обробки замовлення він розсилається всім авторам на розгляд і для оцінки. Компанія вибирає автора і направляє ціну замовнику. Після цього замовник вносить аванс, якого буде достатньо для того, щоб приступити до роботи.
  5. Як тільки курсова робота з журналістики буде готовою, ми надаємо її для попереднього перегляду замовнику, після чого відбувається оплата і отримання курсової роботи з журналістики. Всі доробки безкоштовні в межах затвердженого плану. Ми також готові надати послуги платних доробок за зміненим планом або додатковим завданням.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсові роботи з журналістики та видавничої справи на сайті Магістр?

Як правило, люди вибирають журналістику за покликанням, але робити журналістські розслідування - це абсолютно не те, що писати курсові роботи. По-перше, необхідно вказати, що для написання курсової роботи необхідно робити рерайт існуючих наукових матеріалів, і подавати його в такому форматі, який відповідає вимогам ВНЗ: необхідно текст оформити відповідно до методичних рекомендацій. Крім того, весь текст курсової роботи повинен бути унікальним і грамотним. Для того, щоб зробити таку роботу студентом буде потрібно не менше тижня, якої у них немає, оскільки крім курсової роботи, необхідно підготуватися і до іспитів.

Якщо вам необхідний високий бал з журналістики або видавничої справи, таку роботу варто передати на виконання фахівцям компанії "Магістр". Це дозволить вам, по-перше, заощадити час, а по-друге, отримати високу оцінку, якщо ви зможете в усній формі захистити високу якість отриманої роботи.
Що про нас кажуть?
Богдан
21 січня
ID: 5290ХХ
Олександр
20 січня
ID: 5134ХХ
Анна
20 січня
Робота виконана чудова, надіслана навіть раніше вказаного терміну. Всі правки, які надходили, виконувалися оперативно. Дякую!
ID: 4579ХХ
Труш Ксения
14 січня
ID: 5258ХХ
Илона
10 січня
ID: 5268ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Яка унікальність курсових робіт з журналістики?
Найнижча унікальність курсових становить 50% незалежно від дисципліни. У разі якщо потрібна велика рідкість - показник обговорюється перед замовленням з автором. Кожна робота в процесі написання проходить перевірку на плагіат, це дозволяє гарантувати унікальність дослідження.
Чи можливо організувати доопрацювання курсової роботи?
Безкоштовні редагування виконаних замовлень здійснюються в межах затвердженого змісту курсової. При необхідності виконати доопрацювання за відкоригованого плану, загальна ціна курсової роботи перераховується.
Чи можна замовити термінову курсову на завтра?
Так, але за умови, що хтось із авторів зможе забезпечити гідне написання курсової протягом доби - це можна буде організувати.
Які гарантії, що після оплати я отримаю якісну роботу?
Наші гарантії - діяльність агентства Магістр без негативних відгуків протягом десяти років. Ми несемо відповідальність перед кожним замовником, що дозволяє постійно отримувати рекомендації від клієнтів, які можна подивитися на наших сайті, а також в Інтернеті.
Яка література використовуються для курсової роботи?
Виконавці не користуються рефератних сайтами для курсових робіт з журналістики. Ми гарантуємо, що для написання курсової роботи буде використана нова база літератури не старше 10 років, а також за текстом будуть присутні справжні посилання на всі використані джерела.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін