0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з журналістики на замовлення

Статистика показує, що на написання курсової роботи студенти витрачають близько тижня часу. Чи варто витрачати стільки часу на написання курсової роботи, адже його з користю можна витратити на підготовку до сесії, залишивши написання курсових робіт фахівцям компанії "Магістр"

Дізнайся вартість курсової з журналістики
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 990 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
698
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
42 537
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити курсову роботу з журналістики?

Для того, щоб замовити курсову роботу з журналістики і видавничої справи, необхідно пройти 5 етапів.

  1. На першому етапі необхідно відкрити форму, натиснувши зелену кнопку "Замовити".
  2. На другому етапі необхідно пройти реєстрацію, якщо реєстрацію ви вже пройшли необхідно просто авторизуватися на сайті.
  3. На третьому етапі відбувається заповнення форми замовлення, де вказуються всі вимоги до курсової роботи.
  4. Після обробки замовлення він розсилається всім авторам на розгляд і для оцінки. Компанія вибирає автора і направляє ціну замовнику. Після цього замовник вносить аванс, якого буде достатньо для того, щоб приступити до роботи.
  5. Як тільки курсова робота з журналістики буде готовою, ми надаємо її для попереднього перегляду замовнику, після чого відбувається оплата і отримання курсової роботи з журналістики. Всі доробки безкоштовні в межах затвердженого плану. Ми також готові надати послуги платних доробок за зміненим планом або додатковим завданням.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсові роботи з журналістики та видавничої справи на сайті Магістр?

Як правило, люди вибирають журналістику за покликанням, але робити журналістські розслідування - це абсолютно не те, що писати курсові роботи. По-перше, необхідно вказати, що для написання курсової роботи необхідно робити рерайт існуючих наукових матеріалів, і подавати його в такому форматі, який відповідає вимогам ВНЗ: необхідно текст оформити відповідно до методичних рекомендацій. Крім того, весь текст курсової роботи повинен бути унікальним і грамотним. Для того, щоб зробити таку роботу студентом буде потрібно не менше тижня, якої у них немає, оскільки крім курсової роботи, необхідно підготуватися і до іспитів.

Якщо вам необхідний високий бал з журналістики або видавничої справи, таку роботу варто передати на виконання фахівцям компанії "Магістр". Це дозволить вам, по-перше, заощадити час, а по-друге, отримати високу оцінку, якщо ви зможете в усній формі захистити високу якість отриманої роботи.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Яка унікальність курсових робіт з журналістики?
Найнижча унікальність курсових становить 50% незалежно від дисципліни. У разі якщо потрібна велика рідкість - показник обговорюється перед замовленням з автором. Кожна робота в процесі написання проходить перевірку на плагіат, це дозволяє гарантувати унікальність дослідження.
Чи можливо організувати доопрацювання курсової роботи?
Безкоштовні редагування виконаних замовлень здійснюються в межах затвердженого змісту курсової. При необхідності виконати доопрацювання за відкоригованого плану, загальна ціна курсової роботи перераховується.
Чи можна замовити термінову курсову на завтра?
Так, але за умови, що хтось із авторів зможе забезпечити гідне написання курсової протягом доби - це можна буде організувати.
Які гарантії, що після оплати я отримаю якісну роботу?
Наші гарантії - діяльність агентства Магістр без негативних відгуків протягом десяти років. Ми несемо відповідальність перед кожним замовником, що дозволяє постійно отримувати рекомендації від клієнтів, які можна подивитися на наших сайті, а також в Інтернеті.
Яка література використовуються для курсової роботи?
Виконавці не користуються рефератних сайтами для курсових робіт з журналістики. Ми гарантуємо, що для написання курсової роботи буде використана нова база літератури не старше 10 років, а також за текстом будуть присутні справжні посилання на всі використані джерела.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін