0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з журналістики на замовлення

Статистика показує, що на написання курсової роботи студенти витрачають близько тижня часу. Чи варто витрачати стільки часу на написання курсової роботи, адже його з користю можна витратити на підготовку до сесії, залишивши написання курсових робіт фахівцям компанії "Магістр"

Дізнайся вартість курсової з журналістики
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1310 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 999
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу з журналістики?

Для того, щоб замовити курсову роботу з журналістики і видавничої справи, необхідно пройти 5 етапів.

  1. На першому етапі необхідно відкрити форму, натиснувши зелену кнопку "Замовити".
  2. На другому етапі необхідно пройти реєстрацію, якщо реєстрацію ви вже пройшли необхідно просто авторизуватися на сайті.
  3. На третьому етапі відбувається заповнення форми замовлення, де вказуються всі вимоги до курсової роботи.
  4. Після обробки замовлення він розсилається всім авторам на розгляд і для оцінки. Компанія вибирає автора і направляє ціну замовнику. Після цього замовник вносить аванс, якого буде достатньо для того, щоб приступити до роботи.
  5. Як тільки курсова робота з журналістики буде готовою, ми надаємо її для попереднього перегляду замовнику, після чого відбувається оплата і отримання курсової роботи з журналістики. Всі доробки безкоштовні в межах затвердженого плану. Ми також готові надати послуги платних доробок за зміненим планом або додатковим завданням.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсові роботи з журналістики та видавничої справи на сайті Магістр?

Як правило, люди вибирають журналістику за покликанням, але робити журналістські розслідування - це абсолютно не те, що писати курсові роботи. По-перше, необхідно вказати, що для написання курсової роботи необхідно робити рерайт існуючих наукових матеріалів, і подавати його в такому форматі, який відповідає вимогам ВНЗ: необхідно текст оформити відповідно до методичних рекомендацій. Крім того, весь текст курсової роботи повинен бути унікальним і грамотним. Для того, щоб зробити таку роботу студентом буде потрібно не менше тижня, якої у них немає, оскільки крім курсової роботи, необхідно підготуватися і до іспитів.

Якщо вам необхідний високий бал з журналістики або видавничої справи, таку роботу варто передати на виконання фахівцям компанії "Магістр". Це дозволить вам, по-перше, заощадити час, а по-друге, отримати високу оцінку, якщо ви зможете в усній формі захистити високу якість отриманої роботи.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Яка унікальність курсових робіт з журналістики?
Найнижча унікальність курсових становить 50% незалежно від дисципліни. У разі якщо потрібна велика рідкість - показник обговорюється перед замовленням з автором. Кожна робота в процесі написання проходить перевірку на плагіат, це дозволяє гарантувати унікальність дослідження.
Чи можливо організувати доопрацювання курсової роботи?
Безкоштовні редагування виконаних замовлень здійснюються в межах затвердженого змісту курсової. При необхідності виконати доопрацювання за відкоригованого плану, загальна ціна курсової роботи перераховується.
Чи можна замовити термінову курсову на завтра?
Так, але за умови, що хтось із авторів зможе забезпечити гідне написання курсової протягом доби - це можна буде організувати.
Які гарантії, що після оплати я отримаю якісну роботу?
Наші гарантії - діяльність агентства Магістр без негативних відгуків протягом десяти років. Ми несемо відповідальність перед кожним замовником, що дозволяє постійно отримувати рекомендації від клієнтів, які можна подивитися на наших сайті, а також в Інтернеті.
Яка література використовуються для курсової роботи?
Виконавці не користуються рефератних сайтами для курсових робіт з журналістики. Ми гарантуємо, що для написання курсової роботи буде використана нова база літератури не старше 10 років, а також за текстом будуть присутні справжні посилання на всі використані джерела.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін