0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з журналістики на замовлення

Статистика показує, що на написання курсової роботи студенти витрачають близько тижня часу. Чи варто витрачати стільки часу на написання курсової роботи, адже його з користю можна витратити на підготовку до сесії, залишивши написання курсових робіт фахівцям компанії "Магістр"

Дізнайся вартість курсової з журналістики
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1750 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
357
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
72 237
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити курсову роботу з журналістики?

Для того, щоб замовити курсову роботу з журналістики і видавничої справи, необхідно пройти 5 етапів.

  1. На першому етапі необхідно відкрити форму, натиснувши зелену кнопку "Замовити".
  2. На другому етапі необхідно пройти реєстрацію, якщо реєстрацію ви вже пройшли необхідно просто авторизуватися на сайті.
  3. На третьому етапі відбувається заповнення форми замовлення, де вказуються всі вимоги до курсової роботи.
  4. Після обробки замовлення він розсилається всім авторам на розгляд і для оцінки. Компанія вибирає автора і направляє ціну замовнику. Після цього замовник вносить аванс, якого буде достатньо для того, щоб приступити до роботи.
  5. Як тільки курсова робота з журналістики буде готовою, ми надаємо її для попереднього перегляду замовнику, після чого відбувається оплата і отримання курсової роботи з журналістики. Всі доробки безкоштовні в межах затвердженого плану. Ми також готові надати послуги платних доробок за зміненим планом або додатковим завданням.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсові роботи з журналістики та видавничої справи на сайті Магістр?

Як правило, люди вибирають журналістику за покликанням, але робити журналістські розслідування - це абсолютно не те, що писати курсові роботи. По-перше, необхідно вказати, що для написання курсової роботи необхідно робити рерайт існуючих наукових матеріалів, і подавати його в такому форматі, який відповідає вимогам ВНЗ: необхідно текст оформити відповідно до методичних рекомендацій. Крім того, весь текст курсової роботи повинен бути унікальним і грамотним. Для того, щоб зробити таку роботу студентом буде потрібно не менше тижня, якої у них немає, оскільки крім курсової роботи, необхідно підготуватися і до іспитів.

Якщо вам необхідний високий бал з журналістики або видавничої справи, таку роботу варто передати на виконання фахівцям компанії "Магістр". Це дозволить вам, по-перше, заощадити час, а по-друге, отримати високу оцінку, якщо ви зможете в усній формі захистити високу якість отриманої роботи.
Що про нас кажуть?
Ксенія
22 червня
Усе виконано чудово , швидше ніж було необхідно. Також усі правки вносилися дуже швидко та якісно.Дякую велике !!!
ID: 9512ХХ
Демід
22 червня
Чудова та вчасна курсова
ID: 10135ХХ
Богдан
20 червня
Все чудово, дипломна якісна, захистив на 4С. Дякую Вам!
ID: 8784ХХ
Валерия
18 червня
Чудове виконання завдання з дотриманням всіх вимог та прохань! чітко, структуровано, висока унікальність та сумлінне написання праці. дякую!
ID: 9621ХХ
Андрій
17 червня
Отримав відмінну оцінку за бакалаврську роботу. Перевірка на плагіат пройшла успішно. Хоча мені довелося трохи попрацювати самостійно, автор виконав колосальну роботу. З недоліків можна виділити лише використання старої версії мови програмування. Також було важко орієнтуватися на моїй платформі через відсутність детальних інструкцій. Але загалом я задоволений результатом і якістю замовлення.
ID: 8830ХХ
Марина     13 червня
Курсовая
Сподобалося минулого разу обслуговування в компанії Магістр, вирішила знову звернутися, оскільки самій писати курсову роботу досить ліньки і довго, а тут фахівець в області напише і голова не болить. Робила так вже на попередньому курсі і ніхто ні про що не запідозрив – так що хто боїться – не бійтеся, а хто сумнівається – не сумнівайтеся і замовляйте спокійно тут роботи.
Настя     05 червня
Магистерская
За мою п'ятірку була нереальна боротьба, багато коригували роботу, за підсумком зробили все ідеально. я прямо під кінець стала спокійна за ВКР, науковий керівник на певному етапі навіть похвалив. Навіть ніяково перед автором, який постійно був на зв'язку та редагував роботу. Але я йому дуже вдячна. Менеджери завжди були на зв'язку – дзвінок або повідомлення в особистому кабінеті, не має значення. Якби мені ще раз довелося писати магістерську, знову звернулася б до компанії. Велике дякую!!!!
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Яка унікальність курсових робіт з журналістики?
Найнижча унікальність курсових становить 50% незалежно від дисципліни. У разі якщо потрібна велика рідкість - показник обговорюється перед замовленням з автором. Кожна робота в процесі написання проходить перевірку на плагіат, це дозволяє гарантувати унікальність дослідження.
Чи можливо організувати доопрацювання курсової роботи?
Безкоштовні редагування виконаних замовлень здійснюються в межах затвердженого змісту курсової. При необхідності виконати доопрацювання за відкоригованого плану, загальна ціна курсової роботи перераховується.
Чи можна замовити термінову курсову на завтра?
Так, але за умови, що хтось із авторів зможе забезпечити гідне написання курсової протягом доби - це можна буде організувати.
Які гарантії, що після оплати я отримаю якісну роботу?
Наші гарантії - діяльність агентства Магістр без негативних відгуків протягом десяти років. Ми несемо відповідальність перед кожним замовником, що дозволяє постійно отримувати рекомендації від клієнтів, які можна подивитися на наших сайті, а також в Інтернеті.
Яка література використовуються для курсової роботи?
Виконавці не користуються рефератних сайтами для курсових робіт з журналістики. Ми гарантуємо, що для написання курсової роботи буде використана нова база літератури не старше 10 років, а також за текстом будуть присутні справжні посилання на всі використані джерела.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін