0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з фінансового аналізу

Курсова робота з фінансового аналізу - це завжди не менше 20 сторінок розрахунків, таблиць і графіків. Окрім цього, це опрацювання щонайменше 30 джерел літератури і узагальнення досліджень висновками. Якщо у вас немає часу на це, ви можете замовити дослідження у спеціалістів компанії Магістр, а вам залишиться підготуватися до захисту.

Дізнайся вартість курсової з фінансового аналізу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1510 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
352
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
64 441
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу з фінансового аналізу?

Сайт Магістр пропонує декілька варіантів замовлення курсових робіт, однак найбільш оптимальним є замовлення через форму, яка встановлена на сайті. Для того, щоб здійснити замовлення, студенти, зазвичай, роблять такі кроки:

  1. Реєстрація на сайті. Для того, щоб відкрити форму реєстрації, необхідно зробити замовлення натиснувши зелену кнопку "Замовити". Після цього слід ввести своє ім'я та електронну адресу, на яку буде надіслано пароль для авторизації.
  2. Заповнення форми замовлення. До цього пункту потрібно підійти найбільш ретельно, оскільки від повноти вашого завдання буде залежати майбутня якість курсової роботи. Рекомендується подати затверджений план для написання курсової роботи з фінансового аналізу або замовити його написання у наших спеціалістів, узгодити його у керівника, а вже після цього приступати до написання курсової. У формі замовлення потрібно вказати на основі якого підприємства буде здійснюватися курсова робота і прикріпити звітність за три роки.
  3. Оплата. Наші спеціалісти проаналізують замовлення і знайдуть найоптимальнішого виконавця, який зможе виконати якісно всі поставлені завдання. Після цього замовники оплачують 50% вартості курсової роботи для того, щоб передати її на виконання. Решта сума оплачується після попереднього ознайомлення із текстом курсової роботи.
  4. Гарантії та доопрацювання. Кожна курсова робота проходить рецензію керівника, за результатами якої потрібно здійснити незначні правки або доопрацювання. Їх слід передати нашим спеціалістам як можна швидше для того, щоб не затримувати термін здачі курсової роботи
  5. Відгуки. Ми просимо наших замовників після здачі курсової роботи з фінансового аналізу повернутися до сайту і поставити оцінку нашому сервісу, зазначаючи на яку оцінку захищена курсова робота.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсові роботи з фінансового аналізу у спеціалістів компанії Магістр?

Наша компанія гарантує своєчасність виконання курсової роботи. Окрім цього, в нашому штаті працюють досвідчені спеціалісти, які знають як писати курсову роботу таким чином, щоб вона пройшла рецензію практично з першого разу. Курсові роботи з фінансового аналізу виконуються спеціалістами нашої компанії – це доктори та кандидати в економіці, які мають великий досвід написання студентських робіт, тому всі роботи з фінансового аналізу будуть якісними: розрахунки будуть здійснені правильно, курсова робота буде авторською та унікальною.
Що про нас кажуть?
Arthur
29 листопада
Дякую, ви впоралися з завданням вчасно, і я зміг захистити ІНДЗ на гарний бал!
ID: 8754ХХ
Андрей
26 листопада
Виражаю щиру вдячність за високий професіоналізм та відмінну роботу, яку ви виконали. Ваша курсова робота з предмету "Міжнародний менеджмент" вразила мене як глибоким розумінням предмету, так і здатністю лаконічно та чітко висловлювати ідеї. Також хочу відзначити вашу старанність та відданість роботі. Кожен розділ курсової роботи був детально розроблений, аргументований та підкріплений відповідними джерелами. Ви не лише дотримались всіх вимог та рекомендацій, але і вдало узгодили їх із загальним концептом роботи, зберігаючи її цілісність та логічність. Особливо вражає ваша здатність враховувати конструктивну критику та швидко та ефективно вносити виправлення. Дякую вам за те, що ви приділяєте увагу кожній деталі та робите все можливе для того, щоб результат був максимально високоякісним. Ваша робота відображає великий рівень відданості та професійного ставлення до власної діяльності. Ще раз дякую за вашу відмінну роботу та високий стандарт професіоналізму. Бажаю вам подальших успіхів у вашій науковій та професійній діяльності.
ID: 8806ХХ
Анастасія
22 листопада
Робота виконана швидко, якісно і вчасно, дякую автору та помічникам за курсову роботу Не перший раз замовляю і залишаюся всим задоволена
ID: 8610ХХ
Василь
17 листопада
Загалом робота була виконана на вищому рівні. Я залишився задоволений.
ID: 8750ХХ
Ольга
09 листопада
Дякую за відповідальність, швидкість та творчий підхід до роботи.
ID: 8784ХХ
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
У мене немає звітності, чи може автор самостійно підготувати її?
Мені потрібний файл в Екселі із розрахунками до курсової роботи чи реально його отримати?
Чи можна на основі курсової роботи написати дипломну роботу?
Якщо тема дипломної роботи буде співпадати із темою вашої курсової роботи, ми врахуємо це і зменшимо вартість написання дипломної роботи на вартість вже виконаних досліджень. Ми також надамо вам знижку постійного клієнта 10%.
Мені потрібно, щоб по тексту курсової роботи було багато посилань на літературу, чи реально це?
Якщо у вас вимогливий керівник, який просить велику кількість джерел та посилання на літературу - це необхідно зазначити у замовленні. Це прохання буде враховано при написанні курсової роботи з фінансового аналізу.
Керівник сказав, що курсова робота розрахована невірно, повернув її, однак не написав рецензії чи зауважень. Що робити ?
Ми здійснюємо доопрацювання тільки за результатами рецензії керівника, оскільки не можемо передбачити, що саме йому може не сподобатися. Зі своєї сторони ми гарантуємо, що розрахунки будуть вірними, оскільки їх будуть виконувати кандидати або доктори економічних наук.
Мені потрібний файл в Екселі із розрахунками до курсової роботи. Чи реально його отримати?
Якщо ця вимога є вимогою вашого керівника, ми включимо її до замовлення і підготуємо для вас додатковий файл за додаткову оплату.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін