0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з фінансового аналізу

Курсова робота з фінансового аналізу - це завжди не менше 20 сторінок розрахунків, таблиць і графіків. Окрім цього, це опрацювання щонайменше 30 джерел літератури і узагальнення досліджень висновками. Якщо у вас немає часу на це, ви можете замовити дослідження у спеціалістів компанії Магістр, а вам залишиться підготуватися до захисту.

Дізнайся вартість курсової з фінансового аналізу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1510 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
318
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
71 530
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити курсову роботу з фінансового аналізу?

Сайт Магістр пропонує декілька варіантів замовлення курсових робіт, однак найбільш оптимальним є замовлення через форму, яка встановлена на сайті. Для того, щоб здійснити замовлення, студенти, зазвичай, роблять такі кроки:

  1. Реєстрація на сайті. Для того, щоб відкрити форму реєстрації, необхідно зробити замовлення натиснувши зелену кнопку "Замовити". Після цього слід ввести своє ім'я та електронну адресу, на яку буде надіслано пароль для авторизації.
  2. Заповнення форми замовлення. До цього пункту потрібно підійти найбільш ретельно, оскільки від повноти вашого завдання буде залежати майбутня якість курсової роботи. Рекомендується подати затверджений план для написання курсової роботи з фінансового аналізу або замовити його написання у наших спеціалістів, узгодити його у керівника, а вже після цього приступати до написання курсової. У формі замовлення потрібно вказати на основі якого підприємства буде здійснюватися курсова робота і прикріпити звітність за три роки.
  3. Оплата. Наші спеціалісти проаналізують замовлення і знайдуть найоптимальнішого виконавця, який зможе виконати якісно всі поставлені завдання. Після цього замовники оплачують 50% вартості курсової роботи для того, щоб передати її на виконання. Решта сума оплачується після попереднього ознайомлення із текстом курсової роботи.
  4. Гарантії та доопрацювання. Кожна курсова робота проходить рецензію керівника, за результатами якої потрібно здійснити незначні правки або доопрацювання. Їх слід передати нашим спеціалістам як можна швидше для того, щоб не затримувати термін здачі курсової роботи
  5. Відгуки. Ми просимо наших замовників після здачі курсової роботи з фінансового аналізу повернутися до сайту і поставити оцінку нашому сервісу, зазначаючи на яку оцінку захищена курсова робота.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсові роботи з фінансового аналізу у спеціалістів компанії Магістр?

Наша компанія гарантує своєчасність виконання курсової роботи. Окрім цього, в нашому штаті працюють досвідчені спеціалісти, які знають як писати курсову роботу таким чином, щоб вона пройшла рецензію практично з першого разу. Курсові роботи з фінансового аналізу виконуються спеціалістами нашої компанії – це доктори та кандидати в економіці, які мають великий досвід написання студентських робіт, тому всі роботи з фінансового аналізу будуть якісними: розрахунки будуть здійснені правильно, курсова робота буде авторською та унікальною.
Що про нас кажуть?
Назар
24 травня
Дуже дякую за якісну роботу,на антиплагіат робота пройшла на відмінний відсоток,як хотів,і у викладача не було ніяких поправок
ID: 10041ХХ
Аліна
24 травня
Тільки руки дійшли до відгуку. Так як не маю часу займатись сама такими роботами, часто користуюсь вашими послугами. Саме за цю роботу я отримала найвищий бал, я дуже задоволена послугами. Дякую!
ID: 8870ХХ
Анастасія
12 травня
Дякую за надзвичайно якісну роботу
ID: 9978ХХ
Валерія
12 травня
Виконано все чудово, з додержанням вимог. Єдина проблема виникла з відкриттям документа, але дякую менеджерам швидко зреагували і виправили. Робота здана вчасно. Дякую! Дуже задоволена)))
ID: 10094ХХ
Наталія
10 травня
Дякую. Зроблено швидко, в повному обсязі та з урахуванням усіх побажань. Буду рекомендувати Вашу платформу колегам.
ID: 10068ХХ
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
У мене немає звітності, чи може автор самостійно підготувати її?
Мені потрібний файл в Екселі із розрахунками до курсової роботи чи реально його отримати?
Чи можна на основі курсової роботи написати дипломну роботу?
Якщо тема дипломної роботи буде співпадати із темою вашої курсової роботи, ми врахуємо це і зменшимо вартість написання дипломної роботи на вартість вже виконаних досліджень. Ми також надамо вам знижку постійного клієнта 10%.
Мені потрібно, щоб по тексту курсової роботи було багато посилань на літературу, чи реально це?
Якщо у вас вимогливий керівник, який просить велику кількість джерел та посилання на літературу - це необхідно зазначити у замовленні. Це прохання буде враховано при написанні курсової роботи з фінансового аналізу.
Керівник сказав, що курсова робота розрахована невірно, повернув її, однак не написав рецензії чи зауважень. Що робити ?
Ми здійснюємо доопрацювання тільки за результатами рецензії керівника, оскільки не можемо передбачити, що саме йому може не сподобатися. Зі своєї сторони ми гарантуємо, що розрахунки будуть вірними, оскільки їх будуть виконувати кандидати або доктори економічних наук.
Мені потрібний файл в Екселі із розрахунками до курсової роботи. Чи реально його отримати?
Якщо ця вимога є вимогою вашого керівника, ми включимо її до замовлення і підготуємо для вас додатковий файл за додаткову оплату.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін