0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з фінансового аналізу

Курсова робота з фінансового аналізу - це завжди не менше 20 сторінок розрахунків, таблиць і графіків. Окрім цього, це опрацювання щонайменше 30 джерел літератури і узагальнення досліджень висновками. Якщо у вас немає часу на це, ви можете замовити дослідження у спеціалістів компанії Магістр, а вам залишиться підготуватися до захисту.

Дізнайся вартість курсової з фінансового аналізу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1310 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
567
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 731
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу з фінансового аналізу?

Сайт Магістр пропонує декілька варіантів замовлення курсових робіт, однак найбільш оптимальним є замовлення через форму, яка встановлена на сайті. Для того, щоб здійснити замовлення, студенти, зазвичай, роблять такі кроки:

  1. Реєстрація на сайті. Для того, щоб відкрити форму реєстрації, необхідно зробити замовлення натиснувши зелену кнопку "Замовити". Після цього слід ввести своє ім'я та електронну адресу, на яку буде надіслано пароль для авторизації.
  2. Заповнення форми замовлення. До цього пункту потрібно підійти найбільш ретельно, оскільки від повноти вашого завдання буде залежати майбутня якість курсової роботи. Рекомендується подати затверджений план для написання курсової роботи з фінансового аналізу або замовити його написання у наших спеціалістів, узгодити його у керівника, а вже після цього приступати до написання курсової. У формі замовлення потрібно вказати на основі якого підприємства буде здійснюватися курсова робота і прикріпити звітність за три роки.
  3. Оплата. Наші спеціалісти проаналізують замовлення і знайдуть найоптимальнішого виконавця, який зможе виконати якісно всі поставлені завдання. Після цього замовники оплачують 50% вартості курсової роботи для того, щоб передати її на виконання. Решта сума оплачується після попереднього ознайомлення із текстом курсової роботи.
  4. Гарантії та доопрацювання. Кожна курсова робота проходить рецензію керівника, за результатами якої потрібно здійснити незначні правки або доопрацювання. Їх слід передати нашим спеціалістам як можна швидше для того, щоб не затримувати термін здачі курсової роботи
  5. Відгуки. Ми просимо наших замовників після здачі курсової роботи з фінансового аналізу повернутися до сайту і поставити оцінку нашому сервісу, зазначаючи на яку оцінку захищена курсова робота.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсові роботи з фінансового аналізу у спеціалістів компанії Магістр?

Наша компанія гарантує своєчасність виконання курсової роботи. Окрім цього, в нашому штаті працюють досвідчені спеціалісти, які знають як писати курсову роботу таким чином, щоб вона пройшла рецензію практично з першого разу. Курсові роботи з фінансового аналізу виконуються спеціалістами нашої компанії – це доктори та кандидати в економіці, які мають великий досвід написання студентських робіт, тому всі роботи з фінансового аналізу будуть якісними: розрахунки будуть здійснені правильно, курсова робота буде авторською та унікальною.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
У мене немає звітності, чи може автор самостійно підготувати її?
Мені потрібний файл в Екселі із розрахунками до курсової роботи чи реально його отримати?
Чи можна на основі курсової роботи написати дипломну роботу?
Якщо тема дипломної роботи буде співпадати із темою вашої курсової роботи, ми врахуємо це і зменшимо вартість написання дипломної роботи на вартість вже виконаних досліджень. Ми також надамо вам знижку постійного клієнта 10%.
Мені потрібно, щоб по тексту курсової роботи було багато посилань на літературу, чи реально це?
Якщо у вас вимогливий керівник, який просить велику кількість джерел та посилання на літературу - це необхідно зазначити у замовленні. Це прохання буде враховано при написанні курсової роботи з фінансового аналізу.
Керівник сказав, що курсова робота розрахована невірно, повернув її, однак не написав рецензії чи зауважень. Що робити ?
Ми здійснюємо доопрацювання тільки за результатами рецензії керівника, оскільки не можемо передбачити, що саме йому може не сподобатися. Зі своєї сторони ми гарантуємо, що розрахунки будуть вірними, оскільки їх будуть виконувати кандидати або доктори економічних наук.
Мені потрібний файл в Екселі із розрахунками до курсової роботи. Чи реально його отримати?
Якщо ця вимога є вимогою вашого керівника, ми включимо її до замовлення і підготуємо для вас додатковий файл за додаткову оплату.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін