0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з фінансового аналізу

Курсова робота з фінансового аналізу - це завжди не менше 20 сторінок розрахунків, таблиць і графіків. Окрім цього, це опрацювання щонайменше 30 джерел літератури і узагальнення досліджень висновками. Якщо у вас немає часу на це, ви можете замовити дослідження у спеціалістів компанії Магістр, а вам залишиться підготуватися до захисту.

Дізнайся вартість курсової з фінансового аналізу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 990 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
697
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
42 524
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити курсову роботу з фінансового аналізу?

Сайт Магістр пропонує декілька варіантів замовлення курсових робіт, однак найбільш оптимальним є замовлення через форму, яка встановлена на сайті. Для того, щоб здійснити замовлення, студенти, зазвичай, роблять такі кроки:

  1. Реєстрація на сайті. Для того, щоб відкрити форму реєстрації, необхідно зробити замовлення натиснувши зелену кнопку "Замовити". Після цього слід ввести своє ім'я та електронну адресу, на яку буде надіслано пароль для авторизації.
  2. Заповнення форми замовлення. До цього пункту потрібно підійти найбільш ретельно, оскільки від повноти вашого завдання буде залежати майбутня якість курсової роботи. Рекомендується подати затверджений план для написання курсової роботи з фінансового аналізу або замовити його написання у наших спеціалістів, узгодити його у керівника, а вже після цього приступати до написання курсової. У формі замовлення потрібно вказати на основі якого підприємства буде здійснюватися курсова робота і прикріпити звітність за три роки.
  3. Оплата. Наші спеціалісти проаналізують замовлення і знайдуть найоптимальнішого виконавця, який зможе виконати якісно всі поставлені завдання. Після цього замовники оплачують 50% вартості курсової роботи для того, щоб передати її на виконання. Решта сума оплачується після попереднього ознайомлення із текстом курсової роботи.
  4. Гарантії та доопрацювання. Кожна курсова робота проходить рецензію керівника, за результатами якої потрібно здійснити незначні правки або доопрацювання. Їх слід передати нашим спеціалістам як можна швидше для того, щоб не затримувати термін здачі курсової роботи
  5. Відгуки. Ми просимо наших замовників після здачі курсової роботи з фінансового аналізу повернутися до сайту і поставити оцінку нашому сервісу, зазначаючи на яку оцінку захищена курсова робота.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсові роботи з фінансового аналізу у спеціалістів компанії Магістр?

Наша компанія гарантує своєчасність виконання курсової роботи. Окрім цього, в нашому штаті працюють досвідчені спеціалісти, які знають як писати курсову роботу таким чином, щоб вона пройшла рецензію практично з першого разу. Курсові роботи з фінансового аналізу виконуються спеціалістами нашої компанії – це доктори та кандидати в економіці, які мають великий досвід написання студентських робіт, тому всі роботи з фінансового аналізу будуть якісними: розрахунки будуть здійснені правильно, курсова робота буде авторською та унікальною.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
У мене немає звітності, чи може автор самостійно підготувати її?
Мені потрібний файл в Екселі із розрахунками до курсової роботи чи реально його отримати?
Чи можна на основі курсової роботи написати дипломну роботу?
Якщо тема дипломної роботи буде співпадати із темою вашої курсової роботи, ми врахуємо це і зменшимо вартість написання дипломної роботи на вартість вже виконаних досліджень. Ми також надамо вам знижку постійного клієнта 10%.
Мені потрібно, щоб по тексту курсової роботи було багато посилань на літературу, чи реально це?
Якщо у вас вимогливий керівник, який просить велику кількість джерел та посилання на літературу - це необхідно зазначити у замовленні. Це прохання буде враховано при написанні курсової роботи з фінансового аналізу.
Керівник сказав, що курсова робота розрахована невірно, повернув її, однак не написав рецензії чи зауважень. Що робити ?
Ми здійснюємо доопрацювання тільки за результатами рецензії керівника, оскільки не можемо передбачити, що саме йому може не сподобатися. Зі своєї сторони ми гарантуємо, що розрахунки будуть вірними, оскільки їх будуть виконувати кандидати або доктори економічних наук.
Мені потрібний файл в Екселі із розрахунками до курсової роботи. Чи реально його отримати?
Якщо ця вимога є вимогою вашого керівника, ми включимо її до замовлення і підготуємо для вас додатковий файл за додаткову оплату.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін