0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з фінансового аналізу

Курсова робота з фінансового аналізу - це завжди не менше 20 сторінок розрахунків, таблиць і графіків. Окрім цього, це опрацювання щонайменше 30 джерел літератури і узагальнення досліджень висновками. Якщо у вас немає часу на це, ви можете замовити дослідження у спеціалістів компанії Магістр, а вам залишиться підготуватися до захисту.

Дізнайся вартість курсової з фінансового аналізу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 990 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
426
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
37 217
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити курсову роботу з фінансового аналізу?

Сайт Магістр пропонує декілька варіантів замовлення курсових робіт, однак найбільш оптимальним є замовлення через форму, яка встановлена на сайті. Для того, щоб здійснити замовлення, студенти, зазвичай, роблять такі кроки:

  1. Реєстрація на сайті. Для того, щоб відкрити форму реєстрації, необхідно зробити замовлення натиснувши зелену кнопку "Замовити". Після цього слід ввести своє ім'я та електронну адресу, на яку буде надіслано пароль для авторизації.
  2. Заповнення форми замовлення. До цього пункту потрібно підійти найбільш ретельно, оскільки від повноти вашого завдання буде залежати майбутня якість курсової роботи. Рекомендується подати затверджений план для написання курсової роботи з фінансового аналізу або замовити його написання у наших спеціалістів, узгодити його у керівника, а вже після цього приступати до написання курсової. У формі замовлення потрібно вказати на основі якого підприємства буде здійснюватися курсова робота і прикріпити звітність за три роки.
  3. Оплата. Наші спеціалісти проаналізують замовлення і знайдуть найоптимальнішого виконавця, який зможе виконати якісно всі поставлені завдання. Після цього замовники оплачують 50% вартості курсової роботи для того, щоб передати її на виконання. Решта сума оплачується після попереднього ознайомлення із текстом курсової роботи.
  4. Гарантії та доопрацювання. Кожна курсова робота проходить рецензію керівника, за результатами якої потрібно здійснити незначні правки або доопрацювання. Їх слід передати нашим спеціалістам як можна швидше для того, щоб не затримувати термін здачі курсової роботи
  5. Відгуки. Ми просимо наших замовників після здачі курсової роботи з фінансового аналізу повернутися до сайту і поставити оцінку нашому сервісу, зазначаючи на яку оцінку захищена курсова робота.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсові роботи з фінансового аналізу у спеціалістів компанії Магістр?

Наша компанія гарантує своєчасність виконання курсової роботи. Окрім цього, в нашому штаті працюють досвідчені спеціалісти, які знають як писати курсову роботу таким чином, щоб вона пройшла рецензію практично з першого разу. Курсові роботи з фінансового аналізу виконуються спеціалістами нашої компанії – це доктори та кандидати в економіці, які мають великий досвід написання студентських робіт, тому всі роботи з фінансового аналізу будуть якісними: розрахунки будуть здійснені правильно, курсова робота буде авторською та унікальною.
Що про нас кажуть?
Труш Ксения
14 січня
ID: 5258ХХ
Илона
10 січня
ID: 5268ХХ
Ольга
09 січня
ID: 5273ХХ
Юлія
07 січня
ID: 5259ХХ
Максим
03 січня
ID: 5031ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
У мене немає звітності, чи може автор самостійно підготувати її?
Мені потрібний файл в Екселі із розрахунками до курсової роботи чи реально його отримати?
Чи можна на основі курсової роботи написати дипломну роботу?
Якщо тема дипломної роботи буде співпадати із темою вашої курсової роботи, ми врахуємо це і зменшимо вартість написання дипломної роботи на вартість вже виконаних досліджень. Ми також надамо вам знижку постійного клієнта 10%.
Мені потрібно, щоб по тексту курсової роботи було багато посилань на літературу, чи реально це?
Якщо у вас вимогливий керівник, який просить велику кількість джерел та посилання на літературу - це необхідно зазначити у замовленні. Це прохання буде враховано при написанні курсової роботи з фінансового аналізу.
Керівник сказав, що курсова робота розрахована невірно, повернув її, однак не написав рецензії чи зауважень. Що робити ?
Ми здійснюємо доопрацювання тільки за результатами рецензії керівника, оскільки не можемо передбачити, що саме йому може не сподобатися. Зі своєї сторони ми гарантуємо, що розрахунки будуть вірними, оскільки їх будуть виконувати кандидати або доктори економічних наук.
Мені потрібний файл в Екселі із розрахунками до курсової роботи. Чи реально його отримати?
Якщо ця вимога є вимогою вашого керівника, ми включимо її до замовлення і підготуємо для вас додатковий файл за додаткову оплату.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін