0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з криміналістики на замовлення

Підготовка до сесії виснажує? Чи не встигаєте написати курсову? Професійні автори виконають роботу із заданої теми на «відмінно», а вам залишається тільки виступити на захисті.

Дізнайся вартість курсової з криміналістики і експертизи
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1310 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
567
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 731
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як оформити замовлення на сайті Magistr

Курсова з криміналістики – робота, обов'язкова для студентів юридичних спеціальностей. Дисципліна, присвячена розкриттю злочинів і пошуку доказів, вимагає ґрунтовного вивчення матеріалу, а написання самого тексту забирає багато часу. Предмет досить складний, тому просто скачати роботу з інтернету не вдасться.

Якщо ви хочете отримати високий бал, але не готові довго займатися пошуком і аналізом актуальної наукової літератури, структурувати інформацію, оформлювати текст згідно з вимогами, тисніть кнопку «Замовити». Наші виконавці мають величезний досвід написання унікальних курсових на тему криміналістика.

Виконайте 5 простих дій, і ми приступимо до виконання заявки:

  1. Увійдіть в особистий кабінет. Це розділ сайту, в якому ви будете спілкуватися з автором: опублікуєте завдання та примітки до нього, а якщо потрібно, то задасте питання. Щоб отримати доступ до кабінету, необхідно вказати ім'я, електронну пошту і номер мобільного. Запам'ятайте логін (ваш email) і пароль, вони стануть в нагоді для повторних входів у систему. Відкрити свій профіль можна з сайту або за посиланням, яке ми надішлемо в СМС і електронному листі.
  2. Заповніть коротку анкету. Виберіть тип роботи – курсова, вкажіть предмет, тему вашого дослідження, бажаний обсяг, відсоток унікальності, термін здачі. Ми знайдемо кращого автора і визначимо точну ціну, надішлемо СМС з пропозицією. Якщо умови вам підходять, виконавець візьметься за замовлення.
  3. Прикріпіть файли. Якщо викладач затвердив план курсової роботи з криміналістики, завантажте документ або фото на сайт. Це зменшить ймовірність того, що роботу доведеться повністю або частково переробляти перед захистом, а на це потрібен додатковий час. Якщо плану немає, автор складе його самостійно. Послуга входить у вартість курсової.
  4. Вишліть методичку. Існують загальні вимоги до написання та оформлення курсових робіт, проте в кожному вузі є свої особливості. Їх варто враховувати, якщо ви хочете уникнути додаткових правок і отримати високу оцінку.
  5. Залиште коментарі до замовлення. Викладач просив врахувати якісь особливості? Потрібно приділити особливу увагу конкретному питанню? Зробіть позначку, виконавець враховує побажання.

Завантажити готовий текст можна після повної оплати. Зверніть увагу: ціна курсової залежить від складності теми, обсягу, відсотку унікальності і строку написання. Термінові замовлення виконуються 2 дня, звичайні – 10-14. Рекомендуємо призначати дедлайн за кілька днів до захисту, щоб ви могли ознайомитися з текстом і підготуватися до виступу.

Потім ми попросимо вас поділитися враженнями і залишити відгук на сайті. Так ви допоможете іншим студентам.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Гарантія та переваги: чому студенти регулярно звертаються в наше агентство

Сервіс «Магістр» – це 300+ професійних авторів, аспірантів і кандидатів наук. Фахівці виконують роботу якісно, чітко дотримуються всіх термінів і вимог.

Пропонуємо безкоштовні доопрацювання (в межах початкового завдання). Якщо ми врахуємо всі побажання, а науковому керівникові не сподобається ваша робота, повернемо гроші.

Перевірка на плагіат для нас не проблема! Вкажіть, яка унікальність потрібна і яка система використовується вашим університетом. Текст курсової буде відповідати вимогам.

Гарантуємо конфіденційність даних. Інформація про замовників засекречена, ми нікому не повідомляємо про ваше звернення.

Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Я залишив заявку. Коли мені зателефонують?

Якщо замовлення нескладне, то ми Вам дзвонити не будемо, а просто надішлемо повідомлення з точною вартістю написання. Відповідь по нетермінових роботам зазвичай приходить протягом дня, за терміновими – протягом декількох годин.

Чи обов'язково мати методичку і де її беруть?

Якщо у Вас немає методички,то наші автори можуть виконати роботу за стандартними вимогами. Але якщо потім з'ясується, що вимоги Вашого вузу відрізняються, то можливі платні доопрацювання.Тому краще відразу надати методичку.

Методичні вказівки з написання роботи повинен надати методист на кафедрі або Ваш науковий керівник.

Скільки часу потрібно на написання моєї роботи?

Роботу виконають за ту кількість днів, яке Ви вкажете в замовленні.

Але! Врахуйте, що термін виконання починається з моменту внесення передоплати.Тому не затягуйте із цим.

Також термін виконання збільшується на таку кількість днів, скільки було витрачено на очікування схвалення від клієнта.Наприклад, якщо ми вислали план на затвердження, але клієнт не давав нам «добро» на виконання роботи за цим планом протягом 5 днів, то термін написання продовжиться відповідно на 5 днів.

Мою роботу не прийняли. Що робити?

Наукові керівники часто пишуть зауваження і побажання щодо робіт і повертають їх студенту на доопрацювання.Це стандартна процедура, і тут немає нічого страшного.

Просто клікніть в Вашому кабінеті (в блоці «Файли») на кнопку«Доопрацювати» і напишіть там зауваження від Вашого керівника. При необхідності можете прикріпити файл/ фото.

Ваші зауваження відразу надійдуть автору.

Чи потрібно доплачувати за доопрацювання?

Ні. Всі доопрацювання виконуються безкоштовно. Виняток може бути тільки в тих випадках, коли змінюються початкові вимоги (план роботи, терміни, кількість сторінок, перевірка на плагіат, об'єкт або предмет дослідження, інші важливі елементи).


Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін