0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з готельно-ресторанного бізнесу на замовлення

Навіть не думайте про те, скільки вам доведеться витратити часу на написання курсової роботи! Фахівці компанії Магістр зроблять її вчасно і гарантують високу якість досліджень.

Дізнайся вартість курсової з ресторанно-готельного бізнесу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 990 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
697
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
42 524
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити курсову роботу з ресторанно-готельного бізнесу?

П'ять кроків для того, щоб замовити курсову роботу з ресторанно-готельного бізнесу чи побутового обслуговування:

  1. Слід здійснити реєстрацію на сайті. Ця процедура в проекті дуже зручна - потрібно вказати своє ім'я для звернення і пошту, всі наступні вказівки надсилаються туди.
  2. В анкеті вказується докладні дані про курсової роботи з ресторанно-готельного бізнесу. Сюди пишеться план, розмір роботи, тема, прикріплюється методичка або індивідуальне завдання. Час виконання впливає на вартість курсової, тому радимо здійснювати замовлення заздалегідь.
  3. Після обробки заявки авторами вам повідомляється про загальну вартість. І якщо вона вас задовольняє, ви оплачуєте половину її для початку роботи. Після виконання курсової роботи ви зможете прочитати половину її і оплатити повну суму роботи.
  4. При необхідності виправлення зауважень - прикріпити їх у вкладці "Доопрацювати", автор роботи виправить всі зауваження керівника оперативно.
  5. Після здачі курсової роботи з ресторанного бізнесу, необхідно зайти в особистий кабінет і оцінити якість курсової роботи, вказавши свою оцінку, а також думка про сервісі сайту.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсові роботи по ресторанно-готельного бізнесу на сайті Магістр?

Написання курсової роботи - це завжди відповідальний процес, який вимагає скрупульозного вивчення літератури і підприємства, на базі якого виконується аналітична частина. Багато студентів не мають достатньо досвіду, щоб обробити велику кількість інформації і на підставі аналізу зробити свої висновки та рекомендації, тому для того, щоб отримати високу оцінку, вони замовляють курсові роботи в сервісі Магістр. Таким чином, вони отримують курсову роботу вчасно, крім того, робота має високу унікальність тексту, не має помилок і повністю розкриває всі поставлені запитання.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи є можливість взяти телефон автора роботи?
Компанія "Магістр" не передає контакти виконавців робіт, проте дає можливість безпосереднього контакту через функціонал приватного кабінету.
Якою буде унікальність моєї курсової роботи?
Мінімальна унікальність курсових становить 50% незалежно від теми. Якщо потрібна вища унікальність - це узгоджується заздалегідь з автором. Чим вище рівень унікальності курсової роботи, тим вище її вартість. Таким чином, ми рекомендуємо замовляти стандартну унікальність 70%.
Чи можна замовити термінову курсову на завтра?
Отримані заявки Магістр направляє на розгляд всім виконавцям. Якщо хтось із авторської команди зможе гарантувати якісне виконання курсової за один день - таке замовлення можна організувати.
Чи будуть безкоштовні доопрацювання в разі потреби?
Безкоштовні доопрацювання виконаних замовлень можливі в рамках затвердженого змісту курсової. При необхідності здійснити доопрацювання за новим планом, загальна ціна курсової роботи буде перерахована.
Хто буде робити курсову?
Агентство "Магістр" зібрало досвідчених виконавців робіт, які можуть гарантувати швидке і якісне виконання робіт. Ми не співпрацюємо з неперевіреними виконавцями, так як своїм клієнтам гарантуємо якісне виконання замовленої роботи. Як правило, курсові роботи по ресторанно-готельного бізнесу виконують викладачі, які ведуть даний предмет або фахівці в даній галузі, які мають науковий ступінь і великий досвід в написанні студентських робіт.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін