0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з готельно-ресторанного бізнесу на замовлення

Навіть не думайте про те, скільки вам доведеться витратити часу на написання курсової роботи! Фахівці компанії Магістр зроблять її вчасно і гарантують високу якість досліджень.

Дізнайся вартість курсової з ресторанно-готельного бізнесу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1510 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
338
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
72 043
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити курсову роботу з ресторанно-готельного бізнесу?

П'ять кроків для того, щоб замовити курсову роботу з ресторанно-готельного бізнесу чи побутового обслуговування:

  1. Слід здійснити реєстрацію на сайті. Ця процедура в проекті дуже зручна - потрібно вказати своє ім'я для звернення і пошту, всі наступні вказівки надсилаються туди.
  2. В анкеті вказується докладні дані про курсової роботи з ресторанно-готельного бізнесу. Сюди пишеться план, розмір роботи, тема, прикріплюється методичка або індивідуальне завдання. Час виконання впливає на вартість курсової, тому радимо здійснювати замовлення заздалегідь.
  3. Після обробки заявки авторами вам повідомляється про загальну вартість. І якщо вона вас задовольняє, ви оплачуєте половину її для початку роботи. Після виконання курсової роботи ви зможете прочитати половину її і оплатити повну суму роботи.
  4. При необхідності виправлення зауважень - прикріпити їх у вкладці "Доопрацювати", автор роботи виправить всі зауваження керівника оперативно.
  5. Після здачі курсової роботи з ресторанного бізнесу, необхідно зайти в особистий кабінет і оцінити якість курсової роботи, вказавши свою оцінку, а також думка про сервісі сайту.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсові роботи по ресторанно-готельного бізнесу на сайті Магістр?

Написання курсової роботи - це завжди відповідальний процес, який вимагає скрупульозного вивчення літератури і підприємства, на базі якого виконується аналітична частина. Багато студентів не мають достатньо досвіду, щоб обробити велику кількість інформації і на підставі аналізу зробити свої висновки та рекомендації, тому для того, щоб отримати високу оцінку, вони замовляють курсові роботи в сервісі Магістр. Таким чином, вони отримують курсову роботу вчасно, крім того, робота має високу унікальність тексту, не має помилок і повністю розкриває всі поставлені запитання.
Що про нас кажуть?
VITALINA
09 червня
Дякую! Робота виконана якісно, та я отримала гарний бал, оператори завжди були на зв'язку
ID: 9734ХХ
Олександр
06 червня
роботою задоволений
ID: 10178ХХ
Maria
05 червня
Я думаю, що в мене була досить складна робота, але автор виконав її чудово, дякую за роботу і допомогу у всіх питаннях
ID: 10319ХХ
Юрій
29 травня
За час, виділений на виконання, робота в цілому виконана майже бездоганно.
ID: 10279ХХ
Марина
25 травня
Автор мастер своего дела, впечатляет качество работы
ID: 10257ХХ
Марина     13 червня
Курсовая
Сподобалося минулого разу обслуговування в компанії Магістр, вирішила знову звернутися, оскільки самій писати курсову роботу досить ліньки і довго, а тут фахівець в області напише і голова не болить. Робила так вже на попередньому курсі і ніхто ні про що не запідозрив – так що хто боїться – не бійтеся, а хто сумнівається – не сумнівайтеся і замовляйте спокійно тут роботи.
Настя     05 червня
Магистерская
За мою п'ятірку була нереальна боротьба, багато коригували роботу, за підсумком зробили все ідеально. я прямо під кінець стала спокійна за ВКР, науковий керівник на певному етапі навіть похвалив. Навіть ніяково перед автором, який постійно був на зв'язку та редагував роботу. Але я йому дуже вдячна. Менеджери завжди були на зв'язку – дзвінок або повідомлення в особистому кабінеті, не має значення. Якби мені ще раз довелося писати магістерську, знову звернулася б до компанії. Велике дякую!!!!
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи є можливість взяти телефон автора роботи?
Компанія "Магістр" не передає контакти виконавців робіт, проте дає можливість безпосереднього контакту через функціонал приватного кабінету.
Якою буде унікальність моєї курсової роботи?
Мінімальна унікальність курсових становить 50% незалежно від теми. Якщо потрібна вища унікальність - це узгоджується заздалегідь з автором. Чим вище рівень унікальності курсової роботи, тим вище її вартість. Таким чином, ми рекомендуємо замовляти стандартну унікальність 70%.
Чи можна замовити термінову курсову на завтра?
Отримані заявки Магістр направляє на розгляд всім виконавцям. Якщо хтось із авторської команди зможе гарантувати якісне виконання курсової за один день - таке замовлення можна організувати.
Чи будуть безкоштовні доопрацювання в разі потреби?
Безкоштовні доопрацювання виконаних замовлень можливі в рамках затвердженого змісту курсової. При необхідності здійснити доопрацювання за новим планом, загальна ціна курсової роботи буде перерахована.
Хто буде робити курсову?
Агентство "Магістр" зібрало досвідчених виконавців робіт, які можуть гарантувати швидке і якісне виконання робіт. Ми не співпрацюємо з неперевіреними виконавцями, так як своїм клієнтам гарантуємо якісне виконання замовленої роботи. Як правило, курсові роботи по ресторанно-готельного бізнесу виконують викладачі, які ведуть даний предмет або фахівці в даній галузі, які мають науковий ступінь і великий досвід в написанні студентських робіт.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін