0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з історії держави та права

Звикайте ставитися до власного часу з повагою! Замовляйте курсові роботи в агенції “Магістр” для того, щоб не витрачати багато часу на збір та опрацювання теоретичної інформації!

Дізнайся вартість курсової з історії держави та права
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1310 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
567
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 731
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу з історії держави та права?

Слід здійснити кілька умовних шагов для того, щоб замовити курсову роботу з історії держави та права.

  1. Необхідно клікнути посилання "Замовити" в правому верхньому кутку сайту.
  2. Потрібно повністю опрацювати розділ "Анкета", вибравши тип роботи з випадаючого списку - курсова. У цьому полі потрібно зазначити власне ім'я, окрім цього електронну адресу для опрацювання замовлення. По факту опрацювання даної форми відбувається автоматична реєстрація на сервісі, а на залишену адресу пересилається пароль для подальшого входу в кабінет. На цьому ж етапі слід вказати тему курсової роботи, а також зазначити дисципліну - історія держави та права. Значимим моментом у оформленні замовлення є вибір терміну підготовки курсової. Ми рекомендуємо залишати декілька днів до захисту - це дозволить вам заздалегідь підготуватися до захисту. Після заповнення даної форми клієнт побачить приватний кабінет, де здійснюються налаштування особливостей профілю. У даному розділі подається інформація про поточний стан роботи. Приватним кабінетом зручно користуватися при наступних замовленнях, оскільки в ньому зберігається уся інформація, а також можна вести переписку із автором роботи.
  3. Як тільки замовлення опрацюють менеджерами, вони вийдуть із замовником на зв'язок для узгодження завдання, а також обговорення інших важливих моментів щодо оплати. Для того, щоб робота була передана на виконання нашим авторам, слід оплатити завдаток, а повну вартість оплатити після ознайомлення з текстом цієї роботи, тобто по факту її виконання.
  4. У випадку виникнення доопрацювань, необхідно направити скановані або сфотографовані зауваження та рекомендації керівника нашому адміністраторові, який передастьїх автору курсової роботи з історії держави та права.
  5. Ми також просимо наших клієнтів залишати відгуки про співпрацю, що дозволяє нам підтримувати належний рівень сервісу і покращувати якість написання студентських робіт.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання курсових робіт з історії держави та права довіряють “Магістру”?

Для написання курсових робіт з історії держави та права необхідно опрацювання не менше 20 літературних джерел, при цьому дані літературні джерела повинні бути сучасними і, використовуючи їх, у тексті роботи слід робити посилання. Окрім цього, курсова робота з історії держави та права повинна бути унікальною та авторською. Зокрема, текст роботи буде перевірятися спеціальною програмою на плагіат, який повинен показати показник не менше 50%. Для студента така робота є досить складною і на неї потрібно виділити не менше тиждень часу. В таких умовах мало кому вдається ще готуватися до сесії, тому студенти звертаються до спеціалістів компанії "Магістр", які гарантують не тільки підготовку курсової роботи, але і можливість отримати високий бал при її захисті.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можу я очікувати компенсацію при умові, що курсова взагалі не задовольняє викладача?
При наявності обґрунтованих коментарів керівника про невідповідне виконання роботи і при потребі переробки всієї курсової, ми гарантуємо повернення вартості. Однак у нас в практиці схожих випадків не виникало, компанія гарантує, що зможе організувати доопрацювання стільки разів, скільки потрібно керівникові.
Чи передбачається можливість мати знижку на наступні замовлення?
Магістр передбачає можливість знижок постійним клієнтам. Зокрема, можна орієнтуватися на 10% знижки для майбутньої співпраці. При великих замовленнях ми готові обговорити більші бонуси.
Які гарантії, що я отримаю якісну роботу після оплати?
Гарантія якості – робота сервісу “Магістр”, не маючи негативних відгуків протягом десяти років. Компанія несе відповідальність за всі роботи, а це дозволяє нам продовжувати отримувати рекомендації клієнтів, з якими можна ознайомитися на сайті.
Яка література використовуються для написання курсової?
Наші автори не користуються рефератними сайтами та не використовують сайти з онлайн підручниками для написання курсових робіт. Ми гарантуємо, що для написання курсової роботи з історії держави та права буде використана актуальна база літератури від 2010 року, а в роботі буде наявність посилань на всі використані джерела.
Чи можна взяти е-mail автора курсової?
Магістр не передає які-небудь контакти авторів, однак надає можливість безпосереднього контакту через чат приватного кабінету. Будь-які запитання проходять опрацювання працівником служби підтримки.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін