0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з історії держави та права

Звикайте ставитися до власного часу з повагою! Замовляйте курсові роботи в агенції “Магістр” для того, щоб не витрачати багато часу на збір та опрацювання теоретичної інформації!

Дізнайся вартість курсової з історії держави та права
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1510 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
362
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
64 815
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу з історії держави та права?

Слід здійснити кілька умовних шагов для того, щоб замовити курсову роботу з історії держави та права.

  1. Необхідно клікнути посилання "Замовити" в правому верхньому кутку сайту.
  2. Потрібно повністю опрацювати розділ "Анкета", вибравши тип роботи з випадаючого списку - курсова. У цьому полі потрібно зазначити власне ім'я, окрім цього електронну адресу для опрацювання замовлення. По факту опрацювання даної форми відбувається автоматична реєстрація на сервісі, а на залишену адресу пересилається пароль для подальшого входу в кабінет. На цьому ж етапі слід вказати тему курсової роботи, а також зазначити дисципліну - історія держави та права. Значимим моментом у оформленні замовлення є вибір терміну підготовки курсової. Ми рекомендуємо залишати декілька днів до захисту - це дозволить вам заздалегідь підготуватися до захисту. Після заповнення даної форми клієнт побачить приватний кабінет, де здійснюються налаштування особливостей профілю. У даному розділі подається інформація про поточний стан роботи. Приватним кабінетом зручно користуватися при наступних замовленнях, оскільки в ньому зберігається уся інформація, а також можна вести переписку із автором роботи.
  3. Як тільки замовлення опрацюють менеджерами, вони вийдуть із замовником на зв'язок для узгодження завдання, а також обговорення інших важливих моментів щодо оплати. Для того, щоб робота була передана на виконання нашим авторам, слід оплатити завдаток, а повну вартість оплатити після ознайомлення з текстом цієї роботи, тобто по факту її виконання.
  4. У випадку виникнення доопрацювань, необхідно направити скановані або сфотографовані зауваження та рекомендації керівника нашому адміністраторові, який передастьїх автору курсової роботи з історії держави та права.
  5. Ми також просимо наших клієнтів залишати відгуки про співпрацю, що дозволяє нам підтримувати належний рівень сервісу і покращувати якість написання студентських робіт.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання курсових робіт з історії держави та права довіряють “Магістру”?

Для написання курсових робіт з історії держави та права необхідно опрацювання не менше 20 літературних джерел, при цьому дані літературні джерела повинні бути сучасними і, використовуючи їх, у тексті роботи слід робити посилання. Окрім цього, курсова робота з історії держави та права повинна бути унікальною та авторською. Зокрема, текст роботи буде перевірятися спеціальною програмою на плагіат, який повинен показати показник не менше 50%. Для студента така робота є досить складною і на неї потрібно виділити не менше тиждень часу. В таких умовах мало кому вдається ще готуватися до сесії, тому студенти звертаються до спеціалістів компанії "Магістр", які гарантують не тільки підготовку курсової роботи, але і можливість отримати високий бал при її захисті.
Що про нас кажуть?
Arthur
29 листопада
Дякую, ви впоралися з завданням вчасно, і я зміг захистити ІНДЗ на гарний бал!
ID: 8754ХХ
Андрей
26 листопада
Виражаю щиру вдячність за високий професіоналізм та відмінну роботу, яку ви виконали. Ваша курсова робота з предмету "Міжнародний менеджмент" вразила мене як глибоким розумінням предмету, так і здатністю лаконічно та чітко висловлювати ідеї. Також хочу відзначити вашу старанність та відданість роботі. Кожен розділ курсової роботи був детально розроблений, аргументований та підкріплений відповідними джерелами. Ви не лише дотримались всіх вимог та рекомендацій, але і вдало узгодили їх із загальним концептом роботи, зберігаючи її цілісність та логічність. Особливо вражає ваша здатність враховувати конструктивну критику та швидко та ефективно вносити виправлення. Дякую вам за те, що ви приділяєте увагу кожній деталі та робите все можливе для того, щоб результат був максимально високоякісним. Ваша робота відображає великий рівень відданості та професійного ставлення до власної діяльності. Ще раз дякую за вашу відмінну роботу та високий стандарт професіоналізму. Бажаю вам подальших успіхів у вашій науковій та професійній діяльності.
ID: 8806ХХ
Анастасія
22 листопада
Робота виконана швидко, якісно і вчасно, дякую автору та помічникам за курсову роботу Не перший раз замовляю і залишаюся всим задоволена
ID: 8610ХХ
Василь
17 листопада
Загалом робота була виконана на вищому рівні. Я залишився задоволений.
ID: 8750ХХ
Ольга
09 листопада
Дякую за відповідальність, швидкість та творчий підхід до роботи.
ID: 8784ХХ
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можу я очікувати компенсацію при умові, що курсова взагалі не задовольняє викладача?
При наявності обґрунтованих коментарів керівника про невідповідне виконання роботи і при потребі переробки всієї курсової, ми гарантуємо повернення вартості. Однак у нас в практиці схожих випадків не виникало, компанія гарантує, що зможе організувати доопрацювання стільки разів, скільки потрібно керівникові.
Чи передбачається можливість мати знижку на наступні замовлення?
Магістр передбачає можливість знижок постійним клієнтам. Зокрема, можна орієнтуватися на 10% знижки для майбутньої співпраці. При великих замовленнях ми готові обговорити більші бонуси.
Які гарантії, що я отримаю якісну роботу після оплати?
Гарантія якості – робота сервісу “Магістр”, не маючи негативних відгуків протягом десяти років. Компанія несе відповідальність за всі роботи, а це дозволяє нам продовжувати отримувати рекомендації клієнтів, з якими можна ознайомитися на сайті.
Яка література використовуються для написання курсової?
Наші автори не користуються рефератними сайтами та не використовують сайти з онлайн підручниками для написання курсових робіт. Ми гарантуємо, що для написання курсової роботи з історії держави та права буде використана актуальна база літератури від 2010 року, а в роботі буде наявність посилань на всі використані джерела.
Чи можна взяти е-mail автора курсової?
Магістр не передає які-небудь контакти авторів, однак надає можливість безпосереднього контакту через чат приватного кабінету. Будь-які запитання проходять опрацювання працівником служби підтримки.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін