0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з маркетингу на замовлення

Не варто витрачати свій час на нудний копірайтинг, оскільки його можна витратити більш раціонально, зокрема на підготовку до сесії - залиште написання курсових робіт фахівцям компанії "Магістр".

Дізнайся вартість курсової з маркетингу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1310 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 001
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу з маркетингу?

Замовлення курсових на сайті Магістр відбувається кількома способами. Доступніше всього студентам заповнити форму, розміщену на сайті. Таке заповнення допоможе дізнатися середню вартість курсової роботи по зазначеним вимогам. Закономірно, якщо робота містить унікальні дослідження, вартість надалі буде узгоджена.

5 кроків, як замовити курсову роботу з маркетингу та рекламної діяльності.

  1. Потрібно зареєструватися на сайті. Ця процедура тут дуже проста - для цього слід вказати своє ім'я та mail, всі наступні рекомендації надійдуть на нього.
  2. В анкеті вказуються детальні дані про роботі. Чи вписується кількість сторінок, тема, план, прикріплюється методичка. Період виконання впливатиме на ціну проекту, тому радимо здійснювати замовлення завчасно.
  3. Після обробки замовлення менеджерами, вам повідомляється про кінцеву ціну. За фактом виконання курсової у вас буде можливість ознайомитися з нею і доплатити залишкову вартість роботи.
  4. При необхідності коригувань - необхідно зв'язатися з нами, виконавець виправить зазначені зауваження викладача якомога швидше.
  5. Після отримання курсової необхідно залишити відгук про сервіс і рівень написання роботи.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсові роботи з маркетингу та рекламної діяльності в агентстві "Магістр"?

Практично кожна курсова вимагає вивчення теми, по якій проводиться дослідження. На таку задачу потрібно витратити кілька днів. Крім того, важливо розуміти, що курсова робота з маркетингу повинна бути унікальною, тобто кожна пропозиція має переказуватися по-своєму. При цьому потрібно вибирати виключно нову літературу, так як це дозволяє ставити посилання в тексті, які допускаються методичними рекомендаціями.

Якщо приблизний розмір дослідження становить від 30 сторінок, на підготовку доведеться виділити кілька днів. З огляду на те, що теми бувають різними, і іноді необхідно збирати матеріал по шматочках, досліджуючи іноземну літературу, на курсову доведеться виділити близько тижня. Зазвичай, клієнти в своєму розпорядженні не мають стільки часу, тому здійснюють замовлення курсових робіт з маркетингу у нас і в результаті отримують якісні роботи, які заслуговують на високу оцінку.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна взяти телефон автора роботи?
Магістр не надає контактні дані виконавців робіт, проте дає можливість спілкуватися через функціонал приватного кабінету. Всі питання опрацьовуються модератором, він направляє їх автору і передає відповіді.
На яку унікальність тексту можна розраховувати?
Стандартна унікальність курсових робіт становить 70% для будь-якої теми. У разі, якщо необхідна велика рідкість - вона узгоджується заздалегідь з виконавцем. Будь-яка курсова після написання перевіряється Антиплагіат, що дозволяє отримати високу унікальність практичних і теоретичних робіт.
Хто буде виконувати курсову роботу?
Компанія "Магістр" збирає команду авторів робіт, які гарантують своєчасне і якісне написання замовлень. Ми також не працюємо з новачками, оскільки гарантуємо освоїмо клієнтам якісне виконання будь-якої роботи. Як правило, курсові пишуть викладачі ВНЗ України або фахівці з науковим ступенем.
Чи можу я розраховувати на повернення коштів у разі, якщо курсова взагалі не задовольняє керівника?
При наявності обгрунтованих коментарів керівника про неякісне виконання роботи і при необхідності повного переписування роботи, ми гарантуємо компенсацію коштів. Однак у нас в історії таких курйозів не було.
Чи є можливість отримати знижку на наступні замовлення?
Наш сервіс передбачає можливість знижок постійним клієнтам. Ви можете очікувати 10% знижки в разі майбутньої співпраці. При оптових замовленнях наш сервіс готовий обговорити ще більші знижки.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін