0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з маркетингу на замовлення

Не варто витрачати свій час на нудний копірайтинг, оскільки його можна витратити більш раціонально, зокрема на підготовку до сесії - залиште написання курсових робіт фахівцям компанії "Магістр".

Дізнайся вартість курсової з маркетингу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1510 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
319
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
71 550
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити курсову роботу з маркетингу?

Замовлення курсових на сайті Магістр відбувається кількома способами. Доступніше всього студентам заповнити форму, розміщену на сайті. Таке заповнення допоможе дізнатися середню вартість курсової роботи по зазначеним вимогам. Закономірно, якщо робота містить унікальні дослідження, вартість надалі буде узгоджена.

5 кроків, як замовити курсову роботу з маркетингу та рекламної діяльності.

  1. Потрібно зареєструватися на сайті. Ця процедура тут дуже проста - для цього слід вказати своє ім'я та mail, всі наступні рекомендації надійдуть на нього.
  2. В анкеті вказуються детальні дані про роботі. Чи вписується кількість сторінок, тема, план, прикріплюється методичка. Період виконання впливатиме на ціну проекту, тому радимо здійснювати замовлення завчасно.
  3. Після обробки замовлення менеджерами, вам повідомляється про кінцеву ціну. За фактом виконання курсової у вас буде можливість ознайомитися з нею і доплатити залишкову вартість роботи.
  4. При необхідності коригувань - необхідно зв'язатися з нами, виконавець виправить зазначені зауваження викладача якомога швидше.
  5. Після отримання курсової необхідно залишити відгук про сервіс і рівень написання роботи.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсові роботи з маркетингу та рекламної діяльності в агентстві "Магістр"?

Практично кожна курсова вимагає вивчення теми, по якій проводиться дослідження. На таку задачу потрібно витратити кілька днів. Крім того, важливо розуміти, що курсова робота з маркетингу повинна бути унікальною, тобто кожна пропозиція має переказуватися по-своєму. При цьому потрібно вибирати виключно нову літературу, так як це дозволяє ставити посилання в тексті, які допускаються методичними рекомендаціями.

Якщо приблизний розмір дослідження становить від 30 сторінок, на підготовку доведеться виділити кілька днів. З огляду на те, що теми бувають різними, і іноді необхідно збирати матеріал по шматочках, досліджуючи іноземну літературу, на курсову доведеться виділити близько тижня. Зазвичай, клієнти в своєму розпорядженні не мають стільки часу, тому здійснюють замовлення курсових робіт з маркетингу у нас і в результаті отримують якісні роботи, які заслуговують на високу оцінку.
Що про нас кажуть?
Юрій
29 травня
За час, виділений на виконання, робота в цілому виконана майже бездоганно.
ID: 10279ХХ
Марина
25 травня
Автор мастер своего дела, впечатляет качество работы
ID: 10257ХХ
Назар
24 травня
Дуже дякую за якісну роботу,на антиплагіат робота пройшла на відмінний відсоток,як хотів,і у викладача не було ніяких поправок
ID: 10041ХХ
Аліна
24 травня
Тільки руки дійшли до відгуку. Так як не маю часу займатись сама такими роботами, часто користуюсь вашими послугами. Саме за цю роботу я отримала найвищий бал, я дуже задоволена послугами. Дякую!
ID: 8870ХХ
Анастасія
12 травня
Дякую за надзвичайно якісну роботу
ID: 9978ХХ
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна взяти телефон автора роботи?
Магістр не надає контактні дані виконавців робіт, проте дає можливість спілкуватися через функціонал приватного кабінету. Всі питання опрацьовуються модератором, він направляє їх автору і передає відповіді.
На яку унікальність тексту можна розраховувати?
Стандартна унікальність курсових робіт становить 70% для будь-якої теми. У разі, якщо необхідна велика рідкість - вона узгоджується заздалегідь з виконавцем. Будь-яка курсова після написання перевіряється Антиплагіат, що дозволяє отримати високу унікальність практичних і теоретичних робіт.
Хто буде виконувати курсову роботу?
Компанія "Магістр" збирає команду авторів робіт, які гарантують своєчасне і якісне написання замовлень. Ми також не працюємо з новачками, оскільки гарантуємо освоїмо клієнтам якісне виконання будь-якої роботи. Як правило, курсові пишуть викладачі ВНЗ України або фахівці з науковим ступенем.
Чи можу я розраховувати на повернення коштів у разі, якщо курсова взагалі не задовольняє керівника?
При наявності обгрунтованих коментарів керівника про неякісне виконання роботи і при необхідності повного переписування роботи, ми гарантуємо компенсацію коштів. Однак у нас в історії таких курйозів не було.
Чи є можливість отримати знижку на наступні замовлення?
Наш сервіс передбачає можливість знижок постійним клієнтам. Ви можете очікувати 10% знижки в разі майбутньої співпраці. При оптових замовленнях наш сервіс готовий обговорити ще більші знижки.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін