0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з маркетингу на замовлення

Не варто витрачати свій час на нудний копірайтинг, оскільки його можна витратити більш раціонально, зокрема на підготовку до сесії - залиште написання курсових робіт фахівцям компанії "Магістр".

Дізнайся вартість курсової з маркетингу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 990 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
697
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
42 524
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити курсову роботу з маркетингу?

Замовлення курсових на сайті Магістр відбувається кількома способами. Доступніше всього студентам заповнити форму, розміщену на сайті. Таке заповнення допоможе дізнатися середню вартість курсової роботи по зазначеним вимогам. Закономірно, якщо робота містить унікальні дослідження, вартість надалі буде узгоджена.

5 кроків, як замовити курсову роботу з маркетингу та рекламної діяльності.

  1. Потрібно зареєструватися на сайті. Ця процедура тут дуже проста - для цього слід вказати своє ім'я та mail, всі наступні рекомендації надійдуть на нього.
  2. В анкеті вказуються детальні дані про роботі. Чи вписується кількість сторінок, тема, план, прикріплюється методичка. Період виконання впливатиме на ціну проекту, тому радимо здійснювати замовлення завчасно.
  3. Після обробки замовлення менеджерами, вам повідомляється про кінцеву ціну. За фактом виконання курсової у вас буде можливість ознайомитися з нею і доплатити залишкову вартість роботи.
  4. При необхідності коригувань - необхідно зв'язатися з нами, виконавець виправить зазначені зауваження викладача якомога швидше.
  5. Після отримання курсової необхідно залишити відгук про сервіс і рівень написання роботи.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсові роботи з маркетингу та рекламної діяльності в агентстві "Магістр"?

Практично кожна курсова вимагає вивчення теми, по якій проводиться дослідження. На таку задачу потрібно витратити кілька днів. Крім того, важливо розуміти, що курсова робота з маркетингу повинна бути унікальною, тобто кожна пропозиція має переказуватися по-своєму. При цьому потрібно вибирати виключно нову літературу, так як це дозволяє ставити посилання в тексті, які допускаються методичними рекомендаціями.

Якщо приблизний розмір дослідження становить від 30 сторінок, на підготовку доведеться виділити кілька днів. З огляду на те, що теми бувають різними, і іноді необхідно збирати матеріал по шматочках, досліджуючи іноземну літературу, на курсову доведеться виділити близько тижня. Зазвичай, клієнти в своєму розпорядженні не мають стільки часу, тому здійснюють замовлення курсових робіт з маркетингу у нас і в результаті отримують якісні роботи, які заслуговують на високу оцінку.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна взяти телефон автора роботи?
Магістр не надає контактні дані виконавців робіт, проте дає можливість спілкуватися через функціонал приватного кабінету. Всі питання опрацьовуються модератором, він направляє їх автору і передає відповіді.
На яку унікальність тексту можна розраховувати?
Стандартна унікальність курсових робіт становить 70% для будь-якої теми. У разі, якщо необхідна велика рідкість - вона узгоджується заздалегідь з виконавцем. Будь-яка курсова після написання перевіряється Антиплагіат, що дозволяє отримати високу унікальність практичних і теоретичних робіт.
Хто буде виконувати курсову роботу?
Компанія "Магістр" збирає команду авторів робіт, які гарантують своєчасне і якісне написання замовлень. Ми також не працюємо з новачками, оскільки гарантуємо освоїмо клієнтам якісне виконання будь-якої роботи. Як правило, курсові пишуть викладачі ВНЗ України або фахівці з науковим ступенем.
Чи можу я розраховувати на повернення коштів у разі, якщо курсова взагалі не задовольняє керівника?
При наявності обгрунтованих коментарів керівника про неякісне виконання роботи і при необхідності повного переписування роботи, ми гарантуємо компенсацію коштів. Однак у нас в історії таких курйозів не було.
Чи є можливість отримати знижку на наступні замовлення?
Наш сервіс передбачає можливість знижок постійним клієнтам. Ви можете очікувати 10% знижки в разі майбутньої співпраці. При оптових замовленнях наш сервіс готовий обговорити ще більші знижки.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін