0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з маркетингу на замовлення

Не варто витрачати свій час на нудний копірайтинг, оскільки його можна витратити більш раціонально, зокрема на підготовку до сесії - залиште написання курсових робіт фахівцям компанії "Магістр".

Дізнайся вартість курсової з маркетингу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 990 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
425
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
37 206
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити курсову роботу з маркетингу?

Замовлення курсових на сайті Магістр відбувається кількома способами. Доступніше всього студентам заповнити форму, розміщену на сайті. Таке заповнення допоможе дізнатися середню вартість курсової роботи по зазначеним вимогам. Закономірно, якщо робота містить унікальні дослідження, вартість надалі буде узгоджена.

5 кроків, як замовити курсову роботу з маркетингу та рекламної діяльності.

  1. Потрібно зареєструватися на сайті. Ця процедура тут дуже проста - для цього слід вказати своє ім'я та mail, всі наступні рекомендації надійдуть на нього.
  2. В анкеті вказуються детальні дані про роботі. Чи вписується кількість сторінок, тема, план, прикріплюється методичка. Період виконання впливатиме на ціну проекту, тому радимо здійснювати замовлення завчасно.
  3. Після обробки замовлення менеджерами, вам повідомляється про кінцеву ціну. За фактом виконання курсової у вас буде можливість ознайомитися з нею і доплатити залишкову вартість роботи.
  4. При необхідності коригувань - необхідно зв'язатися з нами, виконавець виправить зазначені зауваження викладача якомога швидше.
  5. Після отримання курсової необхідно залишити відгук про сервіс і рівень написання роботи.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсові роботи з маркетингу та рекламної діяльності в агентстві "Магістр"?

Практично кожна курсова вимагає вивчення теми, по якій проводиться дослідження. На таку задачу потрібно витратити кілька днів. Крім того, важливо розуміти, що курсова робота з маркетингу повинна бути унікальною, тобто кожна пропозиція має переказуватися по-своєму. При цьому потрібно вибирати виключно нову літературу, так як це дозволяє ставити посилання в тексті, які допускаються методичними рекомендаціями.

Якщо приблизний розмір дослідження становить від 30 сторінок, на підготовку доведеться виділити кілька днів. З огляду на те, що теми бувають різними, і іноді необхідно збирати матеріал по шматочках, досліджуючи іноземну літературу, на курсову доведеться виділити близько тижня. Зазвичай, клієнти в своєму розпорядженні не мають стільки часу, тому здійснюють замовлення курсових робіт з маркетингу у нас і в результаті отримують якісні роботи, які заслуговують на високу оцінку.
Що про нас кажуть?
Труш Ксения
14 січня
ID: 5258ХХ
Илона
10 січня
ID: 5268ХХ
Ольга
09 січня
ID: 5273ХХ
Юлія
07 січня
ID: 5259ХХ
Максим
03 січня
ID: 5031ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна взяти телефон автора роботи?
Магістр не надає контактні дані виконавців робіт, проте дає можливість спілкуватися через функціонал приватного кабінету. Всі питання опрацьовуються модератором, він направляє їх автору і передає відповіді.
На яку унікальність тексту можна розраховувати?
Стандартна унікальність курсових робіт становить 70% для будь-якої теми. У разі, якщо необхідна велика рідкість - вона узгоджується заздалегідь з виконавцем. Будь-яка курсова після написання перевіряється Антиплагіат, що дозволяє отримати високу унікальність практичних і теоретичних робіт.
Хто буде виконувати курсову роботу?
Компанія "Магістр" збирає команду авторів робіт, які гарантують своєчасне і якісне написання замовлень. Ми також не працюємо з новачками, оскільки гарантуємо освоїмо клієнтам якісне виконання будь-якої роботи. Як правило, курсові пишуть викладачі ВНЗ України або фахівці з науковим ступенем.
Чи можу я розраховувати на повернення коштів у разі, якщо курсова взагалі не задовольняє керівника?
При наявності обгрунтованих коментарів керівника про неякісне виконання роботи і при необхідності повного переписування роботи, ми гарантуємо компенсацію коштів. Однак у нас в історії таких курйозів не було.
Чи є можливість отримати знижку на наступні замовлення?
Наш сервіс передбачає можливість знижок постійним клієнтам. Ви можете очікувати 10% знижки в разі майбутньої співпраці. При оптових замовленнях наш сервіс готовий обговорити ще більші знижки.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін