0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з підприємництва

Для того, щоб стати успішним підприємцем, потрібно бути не бездоганним виконавцем, а діяти креативно і цінувати власний час, використовуючи його раціонально. Саме тому студенти обирають агенцію "Магістр", оскільки вона вирішує цю проблему і дозволяє отримати високу оцінку з предмету.

Дізнайся вартість курсової з підприємництва
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 990 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
697
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
42 524
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити курсову роботу з підприємництва?

Рекомендуємо здійснити кілька умовних кроків, щоб замовити курсову роботу з підприємництва.

  1. Натиснути кнопку "Замовити" та заповнити анкету. У поточному полі написати Ваше ім'я, окрім цього Mail для зворотного зв'язку. По факту заповнення даного поля здійснюється миттєва реєстрація у сервісі, і на залишену електронну адресу надсилається пароль для постійного входу в кабінет.
  2. Оформлення форми замовлення. Тут потрібно вписати тему курсової роботи, обрати предмет - підприємництво, вказати кінцевий термін підготовки курсової. Рекомендуємо передбачити додатково декілька днів до попереднього захисту - це дозволить вам попередньо вичитати роботу. При замовленні потрібно зазначити розмір курсової, додатково вказати унікальність курсової (мінімальні вимоги 70%). Якщо ВУЗом передбачаються особливі вимоги, додається методичка. Для того, щоб виконавець передбачив типову якість курсової, вказується курс та ВНЗ. Завершивши заповнення форми, сайт відобразить приблизну вартість замовлення курсової.
  3. Оплата. Платіж відбувається поетапно. Щоб роботу передати на виконання, слід внести аванс - половину заявленої вартості замовлення. За умови, що переказ здійснюватиметься з використанням платіжних сервісів, що є у приватному кабінеті, обраний виконавець буде  повідомлений про розрахунок за курсову та приступить до його підготовки. Решта суми оплачується після написання курсової роботи.
  4. Доопрацювання. За звичай, курсові роботи вимагають рецензування викладача. Щоб передати коментарі в роботу, потрібно їх залишити адміністраторові, а він скине їх авторові. Магістр дає гарантію, що правки є в межах плану безкоштовними та швидкими.
  5. Відгуки. Ми просимо наших клієнтів після здачі курсової роботи з підприємництва залишити відгуки про співпрацю. Це дозволяє нам постійно покращувати послуги, а також співпрацювати виключно із перевіреними авторами.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання курсових робіт з підприємництва довіряють "Магістру"?

Курсові роботи з підприємництва містить теоретичну та практичну частину, зокрема для написання теоретичної частини використовується щонайменше 20 джерел, при цьому посилання на них проставляється по тексту. Що стосується практичної частини, вона переважно стосується аналізування діяльності підприємства. Окрім цього, курсова робота повинна бути унікальною, тобто, пройшовши перевірку, система антиплагіат повинна видати показник не нижче 70%. Досить часто для студентів перших курсів це завдання є непідсильним, а тому вони замовляють курсову роботу з підприємництва у спеціалістів компанії "Магістр", які у свою чергу гарантують своєчасне написання курсової роботи, ґрунтовні відповіді на поставлені запитання, грамотність та унікальність тексту.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Хто буде виконувати курсову роботу?
Агенція Магістр підбирає спеціалістів, які мають наукове звання, або викладачів, що ведуть даний предмет у ВУЗах України. Це дозволяє гарантувати високу якість курсової роботи, а також ж відповідність оформлення методичним вимогам вищого навчального закладу.
Скільки часу виконується курсова робота з підприємництва?
Зазвичай, курсові роботи виконуються впродовж 7-10 днів. Якщо необхідно здійснити оперативне замовлення, ми передаємо його кільком авторами одночасно, що дозволяє отримати курсову роботу протягом кількох днів.
Які гарантії, що після повної оплати за курсову роботу я отримаю доопрацювання?
Наша компанія знаходиться на ринку понад 10 років і за цей час ми не залишили жодного студента з не доопрацьованою роботою. Підтвердити нашу репутацію можуть численні відгуки, з якими можна ознайомитись на головній сторінці сайту.
Як дізнатися вартість курсової роботи з підприємництва?
Зробивши замовлення роботи через спеціальну форму, яка опублікована на нашому сайті, буде проведено автоматизований розрахунок середньої вартості курсової роботи. За наявності індивідуального завдання вартість роботи оцінюється виконавцем.
Чи зобов'язаний я оплачувати завдаток відразу після замовлення курсової роботи?
Замовлення курсової роботи не зобов'язує вас оплачувати завдаток або повну вартість роботи. Це дозволяє вам отримати безкоштовну консультацію про середній термін та вартість написання курсової роботи з підприємництва.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін