0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з підприємництва

Для того, щоб стати успішним підприємцем, потрібно бути не бездоганним виконавцем, а діяти креативно і цінувати власний час, використовуючи його раціонально. Саме тому студенти обирають агенцію "Магістр", оскільки вона вирішує цю проблему і дозволяє отримати високу оцінку з предмету.

Дізнайся вартість курсової з підприємництва
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1510 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
353
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
64 443
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу з підприємництва?

Рекомендуємо здійснити кілька умовних кроків, щоб замовити курсову роботу з підприємництва.

  1. Натиснути кнопку "Замовити" та заповнити анкету. У поточному полі написати Ваше ім'я, окрім цього Mail для зворотного зв'язку. По факту заповнення даного поля здійснюється миттєва реєстрація у сервісі, і на залишену електронну адресу надсилається пароль для постійного входу в кабінет.
  2. Оформлення форми замовлення. Тут потрібно вписати тему курсової роботи, обрати предмет - підприємництво, вказати кінцевий термін підготовки курсової. Рекомендуємо передбачити додатково декілька днів до попереднього захисту - це дозволить вам попередньо вичитати роботу. При замовленні потрібно зазначити розмір курсової, додатково вказати унікальність курсової (мінімальні вимоги 70%). Якщо ВУЗом передбачаються особливі вимоги, додається методичка. Для того, щоб виконавець передбачив типову якість курсової, вказується курс та ВНЗ. Завершивши заповнення форми, сайт відобразить приблизну вартість замовлення курсової.
  3. Оплата. Платіж відбувається поетапно. Щоб роботу передати на виконання, слід внести аванс - половину заявленої вартості замовлення. За умови, що переказ здійснюватиметься з використанням платіжних сервісів, що є у приватному кабінеті, обраний виконавець буде  повідомлений про розрахунок за курсову та приступить до його підготовки. Решта суми оплачується після написання курсової роботи.
  4. Доопрацювання. За звичай, курсові роботи вимагають рецензування викладача. Щоб передати коментарі в роботу, потрібно їх залишити адміністраторові, а він скине їх авторові. Магістр дає гарантію, що правки є в межах плану безкоштовними та швидкими.
  5. Відгуки. Ми просимо наших клієнтів після здачі курсової роботи з підприємництва залишити відгуки про співпрацю. Це дозволяє нам постійно покращувати послуги, а також співпрацювати виключно із перевіреними авторами.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання курсових робіт з підприємництва довіряють "Магістру"?

Курсові роботи з підприємництва містить теоретичну та практичну частину, зокрема для написання теоретичної частини використовується щонайменше 20 джерел, при цьому посилання на них проставляється по тексту. Що стосується практичної частини, вона переважно стосується аналізування діяльності підприємства. Окрім цього, курсова робота повинна бути унікальною, тобто, пройшовши перевірку, система антиплагіат повинна видати показник не нижче 70%. Досить часто для студентів перших курсів це завдання є непідсильним, а тому вони замовляють курсову роботу з підприємництва у спеціалістів компанії "Магістр", які у свою чергу гарантують своєчасне написання курсової роботи, ґрунтовні відповіді на поставлені запитання, грамотність та унікальність тексту.
Що про нас кажуть?
Arthur
29 листопада
Дякую, ви впоралися з завданням вчасно, і я зміг захистити ІНДЗ на гарний бал!
ID: 8754ХХ
Андрей
26 листопада
Виражаю щиру вдячність за високий професіоналізм та відмінну роботу, яку ви виконали. Ваша курсова робота з предмету "Міжнародний менеджмент" вразила мене як глибоким розумінням предмету, так і здатністю лаконічно та чітко висловлювати ідеї. Також хочу відзначити вашу старанність та відданість роботі. Кожен розділ курсової роботи був детально розроблений, аргументований та підкріплений відповідними джерелами. Ви не лише дотримались всіх вимог та рекомендацій, але і вдало узгодили їх із загальним концептом роботи, зберігаючи її цілісність та логічність. Особливо вражає ваша здатність враховувати конструктивну критику та швидко та ефективно вносити виправлення. Дякую вам за те, що ви приділяєте увагу кожній деталі та робите все можливе для того, щоб результат був максимально високоякісним. Ваша робота відображає великий рівень відданості та професійного ставлення до власної діяльності. Ще раз дякую за вашу відмінну роботу та високий стандарт професіоналізму. Бажаю вам подальших успіхів у вашій науковій та професійній діяльності.
ID: 8806ХХ
Анастасія
22 листопада
Робота виконана швидко, якісно і вчасно, дякую автору та помічникам за курсову роботу Не перший раз замовляю і залишаюся всим задоволена
ID: 8610ХХ
Василь
17 листопада
Загалом робота була виконана на вищому рівні. Я залишився задоволений.
ID: 8750ХХ
Ольга
09 листопада
Дякую за відповідальність, швидкість та творчий підхід до роботи.
ID: 8784ХХ
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Хто буде виконувати курсову роботу?
Агенція Магістр підбирає спеціалістів, які мають наукове звання, або викладачів, що ведуть даний предмет у ВУЗах України. Це дозволяє гарантувати високу якість курсової роботи, а також ж відповідність оформлення методичним вимогам вищого навчального закладу.
Скільки часу виконується курсова робота з підприємництва?
Зазвичай, курсові роботи виконуються впродовж 7-10 днів. Якщо необхідно здійснити оперативне замовлення, ми передаємо його кільком авторами одночасно, що дозволяє отримати курсову роботу протягом кількох днів.
Які гарантії, що після повної оплати за курсову роботу я отримаю доопрацювання?
Наша компанія знаходиться на ринку понад 10 років і за цей час ми не залишили жодного студента з не доопрацьованою роботою. Підтвердити нашу репутацію можуть численні відгуки, з якими можна ознайомитись на головній сторінці сайту.
Як дізнатися вартість курсової роботи з підприємництва?
Зробивши замовлення роботи через спеціальну форму, яка опублікована на нашому сайті, буде проведено автоматизований розрахунок середньої вартості курсової роботи. За наявності індивідуального завдання вартість роботи оцінюється виконавцем.
Чи зобов'язаний я оплачувати завдаток відразу після замовлення курсової роботи?
Замовлення курсової роботи не зобов'язує вас оплачувати завдаток або повну вартість роботи. Це дозволяє вам отримати безкоштовну консультацію про середній термін та вартість написання курсової роботи з підприємництва.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін