0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з підприємництва

Для того, щоб стати успішним підприємцем, потрібно бути не бездоганним виконавцем, а діяти креативно і цінувати власний час, використовуючи його раціонально. Саме тому студенти обирають агенцію "Магістр", оскільки вона вирішує цю проблему і дозволяє отримати високу оцінку з предмету.

Дізнайся вартість курсової з підприємництва
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1750 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
357
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
72 237
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити курсову роботу з підприємництва?

Рекомендуємо здійснити кілька умовних кроків, щоб замовити курсову роботу з підприємництва.

  1. Натиснути кнопку "Замовити" та заповнити анкету. У поточному полі написати Ваше ім'я, окрім цього Mail для зворотного зв'язку. По факту заповнення даного поля здійснюється миттєва реєстрація у сервісі, і на залишену електронну адресу надсилається пароль для постійного входу в кабінет.
  2. Оформлення форми замовлення. Тут потрібно вписати тему курсової роботи, обрати предмет - підприємництво, вказати кінцевий термін підготовки курсової. Рекомендуємо передбачити додатково декілька днів до попереднього захисту - це дозволить вам попередньо вичитати роботу. При замовленні потрібно зазначити розмір курсової, додатково вказати унікальність курсової (мінімальні вимоги 70%). Якщо ВУЗом передбачаються особливі вимоги, додається методичка. Для того, щоб виконавець передбачив типову якість курсової, вказується курс та ВНЗ. Завершивши заповнення форми, сайт відобразить приблизну вартість замовлення курсової.
  3. Оплата. Платіж відбувається поетапно. Щоб роботу передати на виконання, слід внести аванс - половину заявленої вартості замовлення. За умови, що переказ здійснюватиметься з використанням платіжних сервісів, що є у приватному кабінеті, обраний виконавець буде  повідомлений про розрахунок за курсову та приступить до його підготовки. Решта суми оплачується після написання курсової роботи.
  4. Доопрацювання. За звичай, курсові роботи вимагають рецензування викладача. Щоб передати коментарі в роботу, потрібно їх залишити адміністраторові, а він скине їх авторові. Магістр дає гарантію, що правки є в межах плану безкоштовними та швидкими.
  5. Відгуки. Ми просимо наших клієнтів після здачі курсової роботи з підприємництва залишити відгуки про співпрацю. Це дозволяє нам постійно покращувати послуги, а також співпрацювати виключно із перевіреними авторами.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання курсових робіт з підприємництва довіряють "Магістру"?

Курсові роботи з підприємництва містить теоретичну та практичну частину, зокрема для написання теоретичної частини використовується щонайменше 20 джерел, при цьому посилання на них проставляється по тексту. Що стосується практичної частини, вона переважно стосується аналізування діяльності підприємства. Окрім цього, курсова робота повинна бути унікальною, тобто, пройшовши перевірку, система антиплагіат повинна видати показник не нижче 70%. Досить часто для студентів перших курсів це завдання є непідсильним, а тому вони замовляють курсову роботу з підприємництва у спеціалістів компанії "Магістр", які у свою чергу гарантують своєчасне написання курсової роботи, ґрунтовні відповіді на поставлені запитання, грамотність та унікальність тексту.
Що про нас кажуть?
Ксенія
22 червня
Усе виконано чудово , швидше ніж було необхідно. Також усі правки вносилися дуже швидко та якісно.Дякую велике !!!
ID: 9512ХХ
Демід
22 червня
Чудова та вчасна курсова
ID: 10135ХХ
Богдан
20 червня
Все чудово, дипломна якісна, захистив на 4С. Дякую Вам!
ID: 8784ХХ
Валерия
18 червня
Чудове виконання завдання з дотриманням всіх вимог та прохань! чітко, структуровано, висока унікальність та сумлінне написання праці. дякую!
ID: 9621ХХ
Андрій
17 червня
Отримав відмінну оцінку за бакалаврську роботу. Перевірка на плагіат пройшла успішно. Хоча мені довелося трохи попрацювати самостійно, автор виконав колосальну роботу. З недоліків можна виділити лише використання старої версії мови програмування. Також було важко орієнтуватися на моїй платформі через відсутність детальних інструкцій. Але загалом я задоволений результатом і якістю замовлення.
ID: 8830ХХ
Марина     13 червня
Курсовая
Сподобалося минулого разу обслуговування в компанії Магістр, вирішила знову звернутися, оскільки самій писати курсову роботу досить ліньки і довго, а тут фахівець в області напише і голова не болить. Робила так вже на попередньому курсі і ніхто ні про що не запідозрив – так що хто боїться – не бійтеся, а хто сумнівається – не сумнівайтеся і замовляйте спокійно тут роботи.
Настя     05 червня
Магистерская
За мою п'ятірку була нереальна боротьба, багато коригували роботу, за підсумком зробили все ідеально. я прямо під кінець стала спокійна за ВКР, науковий керівник на певному етапі навіть похвалив. Навіть ніяково перед автором, який постійно був на зв'язку та редагував роботу. Але я йому дуже вдячна. Менеджери завжди були на зв'язку – дзвінок або повідомлення в особистому кабінеті, не має значення. Якби мені ще раз довелося писати магістерську, знову звернулася б до компанії. Велике дякую!!!!
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Хто буде виконувати курсову роботу?
Агенція Магістр підбирає спеціалістів, які мають наукове звання, або викладачів, що ведуть даний предмет у ВУЗах України. Це дозволяє гарантувати високу якість курсової роботи, а також ж відповідність оформлення методичним вимогам вищого навчального закладу.
Скільки часу виконується курсова робота з підприємництва?
Зазвичай, курсові роботи виконуються впродовж 7-10 днів. Якщо необхідно здійснити оперативне замовлення, ми передаємо його кільком авторами одночасно, що дозволяє отримати курсову роботу протягом кількох днів.
Які гарантії, що після повної оплати за курсову роботу я отримаю доопрацювання?
Наша компанія знаходиться на ринку понад 10 років і за цей час ми не залишили жодного студента з не доопрацьованою роботою. Підтвердити нашу репутацію можуть численні відгуки, з якими можна ознайомитись на головній сторінці сайту.
Як дізнатися вартість курсової роботи з підприємництва?
Зробивши замовлення роботи через спеціальну форму, яка опублікована на нашому сайті, буде проведено автоматизований розрахунок середньої вартості курсової роботи. За наявності індивідуального завдання вартість роботи оцінюється виконавцем.
Чи зобов'язаний я оплачувати завдаток відразу після замовлення курсової роботи?
Замовлення курсової роботи не зобов'язує вас оплачувати завдаток або повну вартість роботи. Це дозволяє вам отримати безкоштовну консультацію про середній термін та вартість написання курсової роботи з підприємництва.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін