0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з підприємництва

Для того, щоб стати успішним підприємцем, потрібно бути не бездоганним виконавцем, а діяти креативно і цінувати власний час, використовуючи його раціонально. Саме тому студенти обирають агенцію "Магістр", оскільки вона вирішує цю проблему і дозволяє отримати високу оцінку з предмету.

Дізнайся вартість курсової з підприємництва
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1310 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
567
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 731
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу з підприємництва?

Рекомендуємо здійснити кілька умовних кроків, щоб замовити курсову роботу з підприємництва.

  1. Натиснути кнопку "Замовити" та заповнити анкету. У поточному полі написати Ваше ім'я, окрім цього Mail для зворотного зв'язку. По факту заповнення даного поля здійснюється миттєва реєстрація у сервісі, і на залишену електронну адресу надсилається пароль для постійного входу в кабінет.
  2. Оформлення форми замовлення. Тут потрібно вписати тему курсової роботи, обрати предмет - підприємництво, вказати кінцевий термін підготовки курсової. Рекомендуємо передбачити додатково декілька днів до попереднього захисту - це дозволить вам попередньо вичитати роботу. При замовленні потрібно зазначити розмір курсової, додатково вказати унікальність курсової (мінімальні вимоги 70%). Якщо ВУЗом передбачаються особливі вимоги, додається методичка. Для того, щоб виконавець передбачив типову якість курсової, вказується курс та ВНЗ. Завершивши заповнення форми, сайт відобразить приблизну вартість замовлення курсової.
  3. Оплата. Платіж відбувається поетапно. Щоб роботу передати на виконання, слід внести аванс - половину заявленої вартості замовлення. За умови, що переказ здійснюватиметься з використанням платіжних сервісів, що є у приватному кабінеті, обраний виконавець буде  повідомлений про розрахунок за курсову та приступить до його підготовки. Решта суми оплачується після написання курсової роботи.
  4. Доопрацювання. За звичай, курсові роботи вимагають рецензування викладача. Щоб передати коментарі в роботу, потрібно їх залишити адміністраторові, а він скине їх авторові. Магістр дає гарантію, що правки є в межах плану безкоштовними та швидкими.
  5. Відгуки. Ми просимо наших клієнтів після здачі курсової роботи з підприємництва залишити відгуки про співпрацю. Це дозволяє нам постійно покращувати послуги, а також співпрацювати виключно із перевіреними авторами.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання курсових робіт з підприємництва довіряють "Магістру"?

Курсові роботи з підприємництва містить теоретичну та практичну частину, зокрема для написання теоретичної частини використовується щонайменше 20 джерел, при цьому посилання на них проставляється по тексту. Що стосується практичної частини, вона переважно стосується аналізування діяльності підприємства. Окрім цього, курсова робота повинна бути унікальною, тобто, пройшовши перевірку, система антиплагіат повинна видати показник не нижче 70%. Досить часто для студентів перших курсів це завдання є непідсильним, а тому вони замовляють курсову роботу з підприємництва у спеціалістів компанії "Магістр", які у свою чергу гарантують своєчасне написання курсової роботи, ґрунтовні відповіді на поставлені запитання, грамотність та унікальність тексту.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Хто буде виконувати курсову роботу?
Агенція Магістр підбирає спеціалістів, які мають наукове звання, або викладачів, що ведуть даний предмет у ВУЗах України. Це дозволяє гарантувати високу якість курсової роботи, а також ж відповідність оформлення методичним вимогам вищого навчального закладу.
Скільки часу виконується курсова робота з підприємництва?
Зазвичай, курсові роботи виконуються впродовж 7-10 днів. Якщо необхідно здійснити оперативне замовлення, ми передаємо його кільком авторами одночасно, що дозволяє отримати курсову роботу протягом кількох днів.
Які гарантії, що після повної оплати за курсову роботу я отримаю доопрацювання?
Наша компанія знаходиться на ринку понад 10 років і за цей час ми не залишили жодного студента з не доопрацьованою роботою. Підтвердити нашу репутацію можуть численні відгуки, з якими можна ознайомитись на головній сторінці сайту.
Як дізнатися вартість курсової роботи з підприємництва?
Зробивши замовлення роботи через спеціальну форму, яка опублікована на нашому сайті, буде проведено автоматизований розрахунок середньої вартості курсової роботи. За наявності індивідуального завдання вартість роботи оцінюється виконавцем.
Чи зобов'язаний я оплачувати завдаток відразу після замовлення курсової роботи?
Замовлення курсової роботи не зобов'язує вас оплачувати завдаток або повну вартість роботи. Це дозволяє вам отримати безкоштовну консультацію про середній термін та вартість написання курсової роботи з підприємництва.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін