0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з підприємництва

Для того, щоб стати успішним підприємцем, потрібно бути не бездоганним виконавцем, а діяти креативно і цінувати власний час, використовуючи його раціонально. Саме тому студенти обирають агенцію "Магістр", оскільки вона вирішує цю проблему і дозволяє отримати високу оцінку з предмету.

Дізнайся вартість курсової з підприємництва
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 990 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
425
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
37 206
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити курсову роботу з підприємництва?

Рекомендуємо здійснити кілька умовних кроків, щоб замовити курсову роботу з підприємництва.

  1. Натиснути кнопку "Замовити" та заповнити анкету. У поточному полі написати Ваше ім'я, окрім цього Mail для зворотного зв'язку. По факту заповнення даного поля здійснюється миттєва реєстрація у сервісі, і на залишену електронну адресу надсилається пароль для постійного входу в кабінет.
  2. Оформлення форми замовлення. Тут потрібно вписати тему курсової роботи, обрати предмет - підприємництво, вказати кінцевий термін підготовки курсової. Рекомендуємо передбачити додатково декілька днів до попереднього захисту - це дозволить вам попередньо вичитати роботу. При замовленні потрібно зазначити розмір курсової, додатково вказати унікальність курсової (мінімальні вимоги 70%). Якщо ВУЗом передбачаються особливі вимоги, додається методичка. Для того, щоб виконавець передбачив типову якість курсової, вказується курс та ВНЗ. Завершивши заповнення форми, сайт відобразить приблизну вартість замовлення курсової.
  3. Оплата. Платіж відбувається поетапно. Щоб роботу передати на виконання, слід внести аванс - половину заявленої вартості замовлення. За умови, що переказ здійснюватиметься з використанням платіжних сервісів, що є у приватному кабінеті, обраний виконавець буде  повідомлений про розрахунок за курсову та приступить до його підготовки. Решта суми оплачується після написання курсової роботи.
  4. Доопрацювання. За звичай, курсові роботи вимагають рецензування викладача. Щоб передати коментарі в роботу, потрібно їх залишити адміністраторові, а він скине їх авторові. Магістр дає гарантію, що правки є в межах плану безкоштовними та швидкими.
  5. Відгуки. Ми просимо наших клієнтів після здачі курсової роботи з підприємництва залишити відгуки про співпрацю. Це дозволяє нам постійно покращувати послуги, а також співпрацювати виключно із перевіреними авторами.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання курсових робіт з підприємництва довіряють "Магістру"?

Курсові роботи з підприємництва містить теоретичну та практичну частину, зокрема для написання теоретичної частини використовується щонайменше 20 джерел, при цьому посилання на них проставляється по тексту. Що стосується практичної частини, вона переважно стосується аналізування діяльності підприємства. Окрім цього, курсова робота повинна бути унікальною, тобто, пройшовши перевірку, система антиплагіат повинна видати показник не нижче 70%. Досить часто для студентів перших курсів це завдання є непідсильним, а тому вони замовляють курсову роботу з підприємництва у спеціалістів компанії "Магістр", які у свою чергу гарантують своєчасне написання курсової роботи, ґрунтовні відповіді на поставлені запитання, грамотність та унікальність тексту.
Що про нас кажуть?
Труш Ксения
14 січня
ID: 5258ХХ
Илона
10 січня
ID: 5268ХХ
Ольга
09 січня
ID: 5273ХХ
Юлія
07 січня
ID: 5259ХХ
Максим
03 січня
ID: 5031ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Хто буде виконувати курсову роботу?
Агенція Магістр підбирає спеціалістів, які мають наукове звання, або викладачів, що ведуть даний предмет у ВУЗах України. Це дозволяє гарантувати високу якість курсової роботи, а також ж відповідність оформлення методичним вимогам вищого навчального закладу.
Скільки часу виконується курсова робота з підприємництва?
Зазвичай, курсові роботи виконуються впродовж 7-10 днів. Якщо необхідно здійснити оперативне замовлення, ми передаємо його кільком авторами одночасно, що дозволяє отримати курсову роботу протягом кількох днів.
Які гарантії, що після повної оплати за курсову роботу я отримаю доопрацювання?
Наша компанія знаходиться на ринку понад 10 років і за цей час ми не залишили жодного студента з не доопрацьованою роботою. Підтвердити нашу репутацію можуть численні відгуки, з якими можна ознайомитись на головній сторінці сайту.
Як дізнатися вартість курсової роботи з підприємництва?
Зробивши замовлення роботи через спеціальну форму, яка опублікована на нашому сайті, буде проведено автоматизований розрахунок середньої вартості курсової роботи. За наявності індивідуального завдання вартість роботи оцінюється виконавцем.
Чи зобов'язаний я оплачувати завдаток відразу після замовлення курсової роботи?
Замовлення курсової роботи не зобов'язує вас оплачувати завдаток або повну вартість роботи. Це дозволяє вам отримати безкоштовну консультацію про середній термін та вартість написання курсової роботи з підприємництва.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін