0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота із зовнішньоекономічної діяльності на замовлення

Скільки ви плануєте витратити часу на написання курсової? Не думайте про це! Компанія "Магістр" зробить це швидше і з гарантією якості, а ви натомість отримаєте достатньо часу для вивчення роботи.

Дізнайся вартість курсової з зовнішньоекономічної діяльності
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 990 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
428
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
37 290
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити курсову роботу з зовнішньоекономічної діяльності?

  1. Реєстрація. Вказати своє ім'я, адресу електронної пошти та тип роботи.
  2. Заповнення форми. Написати тему курсової роботи з зовнішньоекономічної діяльності, вказати предмет - зовнішньоекономічна діяльність, прикріпити план, вказати обсяг курсової, відсоток унікальності, інші дані.
  3. Оплата. Автори оцінять замовлення. Вам потрібно оплатити половину вартості роботи, щоб автор приступив до її виконання. Коли робота буде готова, ви можете ознайомитися з її превью. Завантажити її повністю ви зможете тільки після повної оплати замовлення ..
  4. Доробки. У разі необхідності ми безкоштовно виправимо всі зауваження викладача.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти роблять замовлення курсової роботи з зовнішньоекономічної діяльності на сайті Магістр?

Курсові роботи з зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) завжди мають не тільки теоретичну, а й аналітичну частину на прикладі роботою компанії, яка займається експортом або імпортом. Проблеми виникають ще в процесі вибору такої компанії, оскільки студенту складно отримати її звітність через комерційної таємниці. Наші автори мають бази компаній, які можуть використовуватися для написання курсової роботи з зовнішньоекономічної діяльності. Крім того, ми гарантуємо унікальність кожного дослідження, а також високий відсоток унікальності за програмою антиплагіат. Це дозволить в кінцевому результаті отримати високий бал з даного предмета. Все що необхідно вам - це підготуватися до захисту і вивчити весь наданий матеріал.

Всі доробки курсових робіт безкоштовні за умови, що вони здійснюються за затвердженим планом. Ми настійно рекомендуємо всім студентам стверджувати план перед написанням у керівника для того, щоб не переписувати роботу кілька разів, а у керівника не виникало ініціативи поміняти щось в роботі по зовнішньоекономічній діяльності. При замовленні курсової роботи з зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) на сайті Магістр план надається безкоштовно.
Що про нас кажуть?
Богдан
21 січня
ID: 5290ХХ
Олександр
20 січня
ID: 5134ХХ
Анна
20 січня
Робота виконана чудова, надіслана навіть раніше вказаного терміну. Всі правки, які надходили, виконувалися оперативно. Дякую!
ID: 4579ХХ
Труш Ксения
14 січня
ID: 5258ХХ
Илона
10 січня
ID: 5268ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
За якийсь час виконується курсова з зовнішньоекономічної діяльності?
Зазвичай середній термін написання курсової роботи складає близько 7-10 днів. Однак компанія практикує оперативне написання проекту в разі, якщо це можливо зробити і вільні виконавці, готові курсову роботу з зовнішньоекономічної діяльності зробити терміново і якісно.
Чи можу я розраховувати на манібек за умови, що робота взагалі не задовольняє керівника?
При наявності змістовних зауважень керівника та необхідності повного переписування курсової, наша компанія гарантує повернення коштів. Однак в історії у нас подібних випадків не виникало.
Чи можна отримати знижку при наступних замовленнях курсових робіт?
Наш сервіс студентам надає системи знижок, якщо вони замовляють роботи постійно. Зокрема, можна отримати 10% знижки і більше при оптових замовленнях.
Чи будуть доопрацювання?
Безкоштовні доопрацювання виконаних замовлень можливі в рамках затвердженого плану. При необхідності провести доопрацювання за новим планом, вартість курсового проекту з зовнішньоекономічної діяльності буде перерахована.
Як зв'язатися з автором?
Магістр не надає контактні дані авторів, проте дає можливість непрямого контакту через функціонал приватного кабінету.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін