0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота із зовнішньоекономічної діяльності на замовлення

Скільки ви плануєте витратити часу на написання курсової? Не думайте про це! Компанія "Магістр" зробить це швидше і з гарантією якості, а ви натомість отримаєте достатньо часу для вивчення роботи.

Дізнайся вартість курсової з зовнішньоекономічної діяльності
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1510 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
344
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
72 099
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити курсову роботу з зовнішньоекономічної діяльності?

  1. Реєстрація. Вказати своє ім'я, адресу електронної пошти та тип роботи.
  2. Заповнення форми. Написати тему курсової роботи з зовнішньоекономічної діяльності, вказати предмет - зовнішньоекономічна діяльність, прикріпити план, вказати обсяг курсової, відсоток унікальності, інші дані.
  3. Оплата. Автори оцінять замовлення. Вам потрібно оплатити половину вартості роботи, щоб автор приступив до її виконання. Коли робота буде готова, ви можете ознайомитися з її превью. Завантажити її повністю ви зможете тільки після повної оплати замовлення ..
  4. Доробки. У разі необхідності ми безкоштовно виправимо всі зауваження викладача.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти роблять замовлення курсової роботи з зовнішньоекономічної діяльності на сайті Магістр?

Курсові роботи з зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) завжди мають не тільки теоретичну, а й аналітичну частину на прикладі роботою компанії, яка займається експортом або імпортом. Проблеми виникають ще в процесі вибору такої компанії, оскільки студенту складно отримати її звітність через комерційної таємниці. Наші автори мають бази компаній, які можуть використовуватися для написання курсової роботи з зовнішньоекономічної діяльності. Крім того, ми гарантуємо унікальність кожного дослідження, а також високий відсоток унікальності за програмою антиплагіат. Це дозволить в кінцевому результаті отримати високий бал з даного предмета. Все що необхідно вам - це підготуватися до захисту і вивчити весь наданий матеріал.

Всі доробки курсових робіт безкоштовні за умови, що вони здійснюються за затвердженим планом. Ми настійно рекомендуємо всім студентам стверджувати план перед написанням у керівника для того, щоб не переписувати роботу кілька разів, а у керівника не виникало ініціативи поміняти щось в роботі по зовнішньоекономічній діяльності. При замовленні курсової роботи з зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) на сайті Магістр план надається безкоштовно.
Що про нас кажуть?
Демід
14 червня
Чудова робота! Усі формати правильні, викладач поставив 5. Щиро дякую Автору за швидку та якісну роботу!!
ID: 10379ХХ
VITALINA
09 червня
Дякую! Робота виконана якісно, та я отримала гарний бал, оператори завжди були на зв'язку
ID: 9734ХХ
Олександр
06 червня
роботою задоволений
ID: 10178ХХ
Maria
05 червня
Я думаю, що в мене була досить складна робота, але автор виконав її чудово, дякую за роботу і допомогу у всіх питаннях
ID: 10319ХХ
Юрій
29 травня
За час, виділений на виконання, робота в цілому виконана майже бездоганно.
ID: 10279ХХ
Марина     13 червня
Курсовая
Сподобалося минулого разу обслуговування в компанії Магістр, вирішила знову звернутися, оскільки самій писати курсову роботу досить ліньки і довго, а тут фахівець в області напише і голова не болить. Робила так вже на попередньому курсі і ніхто ні про що не запідозрив – так що хто боїться – не бійтеся, а хто сумнівається – не сумнівайтеся і замовляйте спокійно тут роботи.
Настя     05 червня
Магистерская
За мою п'ятірку була нереальна боротьба, багато коригували роботу, за підсумком зробили все ідеально. я прямо під кінець стала спокійна за ВКР, науковий керівник на певному етапі навіть похвалив. Навіть ніяково перед автором, який постійно був на зв'язку та редагував роботу. Але я йому дуже вдячна. Менеджери завжди були на зв'язку – дзвінок або повідомлення в особистому кабінеті, не має значення. Якби мені ще раз довелося писати магістерську, знову звернулася б до компанії. Велике дякую!!!!
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
За якийсь час виконується курсова з зовнішньоекономічної діяльності?
Зазвичай середній термін написання курсової роботи складає близько 7-10 днів. Однак компанія практикує оперативне написання проекту в разі, якщо це можливо зробити і вільні виконавці, готові курсову роботу з зовнішньоекономічної діяльності зробити терміново і якісно.
Чи можу я розраховувати на манібек за умови, що робота взагалі не задовольняє керівника?
При наявності змістовних зауважень керівника та необхідності повного переписування курсової, наша компанія гарантує повернення коштів. Однак в історії у нас подібних випадків не виникало.
Чи можна отримати знижку при наступних замовленнях курсових робіт?
Наш сервіс студентам надає системи знижок, якщо вони замовляють роботи постійно. Зокрема, можна отримати 10% знижки і більше при оптових замовленнях.
Чи будуть доопрацювання?
Безкоштовні доопрацювання виконаних замовлень можливі в рамках затвердженого плану. При необхідності провести доопрацювання за новим планом, вартість курсового проекту з зовнішньоекономічної діяльності буде перерахована.
Як зв'язатися з автором?
Магістр не надає контактні дані авторів, проте дає можливість непрямого контакту через функціонал приватного кабінету.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін