0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота із зовнішньоекономічної діяльності на замовлення

Скільки ви плануєте витратити часу на написання курсової? Не думайте про це! Компанія "Магістр" зробить це швидше і з гарантією якості, а ви натомість отримаєте достатньо часу для вивчення роботи.

Дізнайся вартість курсової з зовнішньоекономічної діяльності
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 990 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
697
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
42 524
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити курсову роботу з зовнішньоекономічної діяльності?

  1. Реєстрація. Вказати своє ім'я, адресу електронної пошти та тип роботи.
  2. Заповнення форми. Написати тему курсової роботи з зовнішньоекономічної діяльності, вказати предмет - зовнішньоекономічна діяльність, прикріпити план, вказати обсяг курсової, відсоток унікальності, інші дані.
  3. Оплата. Автори оцінять замовлення. Вам потрібно оплатити половину вартості роботи, щоб автор приступив до її виконання. Коли робота буде готова, ви можете ознайомитися з її превью. Завантажити її повністю ви зможете тільки після повної оплати замовлення ..
  4. Доробки. У разі необхідності ми безкоштовно виправимо всі зауваження викладача.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти роблять замовлення курсової роботи з зовнішньоекономічної діяльності на сайті Магістр?

Курсові роботи з зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) завжди мають не тільки теоретичну, а й аналітичну частину на прикладі роботою компанії, яка займається експортом або імпортом. Проблеми виникають ще в процесі вибору такої компанії, оскільки студенту складно отримати її звітність через комерційної таємниці. Наші автори мають бази компаній, які можуть використовуватися для написання курсової роботи з зовнішньоекономічної діяльності. Крім того, ми гарантуємо унікальність кожного дослідження, а також високий відсоток унікальності за програмою антиплагіат. Це дозволить в кінцевому результаті отримати високий бал з даного предмета. Все що необхідно вам - це підготуватися до захисту і вивчити весь наданий матеріал.

Всі доробки курсових робіт безкоштовні за умови, що вони здійснюються за затвердженим планом. Ми настійно рекомендуємо всім студентам стверджувати план перед написанням у керівника для того, щоб не переписувати роботу кілька разів, а у керівника не виникало ініціативи поміняти щось в роботі по зовнішньоекономічній діяльності. При замовленні курсової роботи з зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) на сайті Магістр план надається безкоштовно.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
За якийсь час виконується курсова з зовнішньоекономічної діяльності?
Зазвичай середній термін написання курсової роботи складає близько 7-10 днів. Однак компанія практикує оперативне написання проекту в разі, якщо це можливо зробити і вільні виконавці, готові курсову роботу з зовнішньоекономічної діяльності зробити терміново і якісно.
Чи можу я розраховувати на манібек за умови, що робота взагалі не задовольняє керівника?
При наявності змістовних зауважень керівника та необхідності повного переписування курсової, наша компанія гарантує повернення коштів. Однак в історії у нас подібних випадків не виникало.
Чи можна отримати знижку при наступних замовленнях курсових робіт?
Наш сервіс студентам надає системи знижок, якщо вони замовляють роботи постійно. Зокрема, можна отримати 10% знижки і більше при оптових замовленнях.
Чи будуть доопрацювання?
Безкоштовні доопрацювання виконаних замовлень можливі в рамках затвердженого плану. При необхідності провести доопрацювання за новим планом, вартість курсового проекту з зовнішньоекономічної діяльності буде перерахована.
Як зв'язатися з автором?
Магістр не надає контактні дані авторів, проте дає можливість непрямого контакту через функціонал приватного кабінету.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін