0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота зі стратегічного менеджменту на замовлення

Кожен студент повинен вміти грамотно розпоряджатися своїм часом під час сесії. Це дозволяє не тільки зберегти нерви, але і хороший настрій. Тому рекомендуємо замовляти курсові роботи з різних предметів на сайті Магістр.

Дізнайся вартість курсової з стратегічного менеджменту
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1310 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 000
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу з стратегічного менеджменту?

Слід здійснити кілька кроків для того, щоб замовити курсову роботу з стратегічного менеджменту:

  1. Реєстрація. Клікнути "Замовити" в верхньому правому кутку і пройти етап "Анкета", обравши вид дослідження зі списку - курсова. У цьому полі потрібно написати Ваше ім'я, та е-mail для зворотного зв'язку. Після опрацювання цього поля проходить автоматична реєстрація у сервісі, а на вказану електронну адресу відсилається пароль для подальшого входу в кабінет.
  2. Оформлення форми замовлення. Тут потрібно вказати тему курсової роботи, термін виконання та вибрати дисципліну. Рекомендуємо передбачити додатково кілька днів до захисту - це дозволить вам заздалегідь вивчити поданий матеріал. При замовленні слід вибрати розмір курсової додатково вказати унікальність роботи (зазвичай, це 70%). Якщо до курсової роботи передбачаються особливі вимоги, додається методичка. Для того, щоб автор передбачив потрібну якість роботи, вказується курс та назва закладу освіти. Після заповнення форми, можна побачити орієнтовну вартість розробки курсової роботи.
  3. Порядок розрахунків. Платіж відбувається поетапно. На першому етапі потрібно внести першу суму - 50% загальної вартості курсової роботи. За умови, що оплата буде проходити з використанням платіжних операторів, які знаходяться в особистому кабінеті, автор буде автоматизовано повідомлений про підтвердження замовлення і зможе почати його підготовку. Залишкова вартість переказується після повного виконання замовлення.
  4. Доопрацювання. Зазвичай, курсові роботи потребують рецензування викладача. Щоб віддати рекомендації на виконання, потрібно їх прикріпити у вкладці "Доопрацювати" в особистому кабінеті. Магістр надає гарантію, що правки є в межах плану безкоштовними та оперативними.
  5. Відгуки. Після захисту курсової роботи з стратегічного менеджменту ми просимо замовників залишати відгуки про співпрацю. Це нам дозволяє постійно робити кращим виконання робіт та співпрацювати виключно із добросовісними виконавцями.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсові роботи із стратегічного менеджменту на сайті Магістр?

Зазвичай, курсові роботи з предмету стратегічний менеджмент задають студентам старших курсів. До цього часу вони вже навчилися опрацьовувати теоретичну інформацію, однак їм все ще залишається навчитися узагальнювати та систематизувати дані, робити висновки та рекомендації про діяльність організації в наступних періодах.

Не кожен студент справляється із таким завданням, а якщо і справляється то завжди проходить декілька кіл рецензії, що забирає не тільки час але і настрій. Разом з тим, під час сесії потрібно готуватися і до інших предметів, що стає неможливим у випадку, якщо курсова робота створює проблеми. Саме це є основною причиною передачі виконання робіт спеціалістам компанії Магістр. Заплативши незначні кошти, студент отримує роботу вчасно, не переживає про те, що робота виявиться неякісною, ймовірність правок - мінімальна.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Хто буде виконувати мою курсову роботу зі стратегічного менеджменту?
Компанія Магістр зібрала спеціалістів із науковим ступенем та викладачів, які мають досвід у написанні студентських робіт. Для написання курсової роботи зі стратегічного менеджменту підбирається викладач, який веде даний предмет, або спеціаліст, що працює у даному напрямку декілька років.
Яка ймовірність того, що курсова робота попаде на виконання до мого викладача?
Така імовірність буде зведена до мінімуму, якщо при замовленні буде вказано ВУЗ навчання. У такому випадку ми передаємо замовлення тим викладачам, які не працюють у цьому ВУЗі
Як здійснюється оплата за курсову роботу?
Оплата курсової роботи здійснюється у два етапи, зокрема 50% оплачується до замовлення і 50 після. У випадку термінових замовлень оплачується повна вартість курсової роботи.
Яка унікальність курсової роботи?
Ми гарантуємо значення унікальності курсової роботи не менше замовленого рівня.
Чи можу я отримати контакти автора для подальшого доопрацювання?
Спілкуватися із автором можна через приватний кабінет, там вже є опція, яка дозволяє завантажити зауваження керівника і передати їх на виконання авторові курсової роботи.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін