0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота зі стратегічного менеджменту на замовлення

Кожен студент повинен вміти грамотно розпоряджатися своїм часом під час сесії. Це дозволяє не тільки зберегти нерви, але і хороший настрій. Тому рекомендуємо замовляти курсові роботи з різних предметів на сайті Магістр.

Дізнайся вартість курсової з стратегічного менеджменту
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1510 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
302
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
70 905
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити курсову роботу з стратегічного менеджменту?

Слід здійснити кілька кроків для того, щоб замовити курсову роботу з стратегічного менеджменту:

  1. Реєстрація. Клікнути "Замовити" в верхньому правому кутку і пройти етап "Анкета", обравши вид дослідження зі списку - курсова. У цьому полі потрібно написати Ваше ім'я, та е-mail для зворотного зв'язку. Після опрацювання цього поля проходить автоматична реєстрація у сервісі, а на вказану електронну адресу відсилається пароль для подальшого входу в кабінет.
  2. Оформлення форми замовлення. Тут потрібно вказати тему курсової роботи, термін виконання та вибрати дисципліну. Рекомендуємо передбачити додатково кілька днів до захисту - це дозволить вам заздалегідь вивчити поданий матеріал. При замовленні слід вибрати розмір курсової додатково вказати унікальність роботи (зазвичай, це 70%). Якщо до курсової роботи передбачаються особливі вимоги, додається методичка. Для того, щоб автор передбачив потрібну якість роботи, вказується курс та назва закладу освіти. Після заповнення форми, можна побачити орієнтовну вартість розробки курсової роботи.
  3. Порядок розрахунків. Платіж відбувається поетапно. На першому етапі потрібно внести першу суму - 50% загальної вартості курсової роботи. За умови, що оплата буде проходити з використанням платіжних операторів, які знаходяться в особистому кабінеті, автор буде автоматизовано повідомлений про підтвердження замовлення і зможе почати його підготовку. Залишкова вартість переказується після повного виконання замовлення.
  4. Доопрацювання. Зазвичай, курсові роботи потребують рецензування викладача. Щоб віддати рекомендації на виконання, потрібно їх прикріпити у вкладці "Доопрацювати" в особистому кабінеті. Магістр надає гарантію, що правки є в межах плану безкоштовними та оперативними.
  5. Відгуки. Після захисту курсової роботи з стратегічного менеджменту ми просимо замовників залишати відгуки про співпрацю. Це нам дозволяє постійно робити кращим виконання робіт та співпрацювати виключно із добросовісними виконавцями.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсові роботи із стратегічного менеджменту на сайті Магістр?

Зазвичай, курсові роботи з предмету стратегічний менеджмент задають студентам старших курсів. До цього часу вони вже навчилися опрацьовувати теоретичну інформацію, однак їм все ще залишається навчитися узагальнювати та систематизувати дані, робити висновки та рекомендації про діяльність організації в наступних періодах.

Не кожен студент справляється із таким завданням, а якщо і справляється то завжди проходить декілька кіл рецензії, що забирає не тільки час але і настрій. Разом з тим, під час сесії потрібно готуватися і до інших предметів, що стає неможливим у випадку, якщо курсова робота створює проблеми. Саме це є основною причиною передачі виконання робіт спеціалістам компанії Магістр. Заплативши незначні кошти, студент отримує роботу вчасно, не переживає про те, що робота виявиться неякісною, ймовірність правок - мінімальна.
Що про нас кажуть?
Анастасія
12 травня
Дякую за надзвичайно якісну роботу
ID: 9978ХХ
Валерія
12 травня
Виконано все чудово, з додержанням вимог. Єдина проблема виникла з відкриттям документа, але дякую менеджерам швидко зреагували і виправили. Робота здана вчасно. Дякую! Дуже задоволена)))
ID: 10094ХХ
Наталія
10 травня
Дякую. Зроблено швидко, в повному обсязі та з урахуванням усіх побажань. Буду рекомендувати Вашу платформу колегам.
ID: 10068ХХ
Демід
08 травня
Чудово Робота!
ID: 10125ХХ
Демід
06 травня
Вчасно та якісно. Автор чудово виконав роботу, дякую!
ID: 10069ХХ
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Хто буде виконувати мою курсову роботу зі стратегічного менеджменту?
Компанія Магістр зібрала спеціалістів із науковим ступенем та викладачів, які мають досвід у написанні студентських робіт. Для написання курсової роботи зі стратегічного менеджменту підбирається викладач, який веде даний предмет, або спеціаліст, що працює у даному напрямку декілька років.
Яка ймовірність того, що курсова робота попаде на виконання до мого викладача?
Така імовірність буде зведена до мінімуму, якщо при замовленні буде вказано ВУЗ навчання. У такому випадку ми передаємо замовлення тим викладачам, які не працюють у цьому ВУЗі
Як здійснюється оплата за курсову роботу?
Оплата курсової роботи здійснюється у два етапи, зокрема 50% оплачується до замовлення і 50 після. У випадку термінових замовлень оплачується повна вартість курсової роботи.
Яка унікальність курсової роботи?
Ми гарантуємо значення унікальності курсової роботи не менше замовленого рівня.
Чи можу я отримати контакти автора для подальшого доопрацювання?
Спілкуватися із автором можна через приватний кабінет, там вже є опція, яка дозволяє завантажити зауваження керівника і передати їх на виконання авторові курсової роботи.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін