0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота зі стратегічного менеджменту на замовлення

Кожен студент повинен вміти грамотно розпоряджатися своїм часом під час сесії. Це дозволяє не тільки зберегти нерви, але і хороший настрій. Тому рекомендуємо замовляти курсові роботи з різних предметів на сайті Магістр.

Дізнайся вартість курсової з стратегічного менеджменту
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1510 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
272
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
61 267
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу з стратегічного менеджменту?

Слід здійснити кілька кроків для того, щоб замовити курсову роботу з стратегічного менеджменту:

  1. Реєстрація. Клікнути "Замовити" в верхньому правому кутку і пройти етап "Анкета", обравши вид дослідження зі списку - курсова. У цьому полі потрібно написати Ваше ім'я, та е-mail для зворотного зв'язку. Після опрацювання цього поля проходить автоматична реєстрація у сервісі, а на вказану електронну адресу відсилається пароль для подальшого входу в кабінет.
  2. Оформлення форми замовлення. Тут потрібно вказати тему курсової роботи, термін виконання та вибрати дисципліну. Рекомендуємо передбачити додатково кілька днів до захисту - це дозволить вам заздалегідь вивчити поданий матеріал. При замовленні слід вибрати розмір курсової додатково вказати унікальність роботи (зазвичай, це 70%). Якщо до курсової роботи передбачаються особливі вимоги, додається методичка. Для того, щоб автор передбачив потрібну якість роботи, вказується курс та назва закладу освіти. Після заповнення форми, можна побачити орієнтовну вартість розробки курсової роботи.
  3. Порядок розрахунків. Платіж відбувається поетапно. На першому етапі потрібно внести першу суму - 50% загальної вартості курсової роботи. За умови, що оплата буде проходити з використанням платіжних операторів, які знаходяться в особистому кабінеті, автор буде автоматизовано повідомлений про підтвердження замовлення і зможе почати його підготовку. Залишкова вартість переказується після повного виконання замовлення.
  4. Доопрацювання. Зазвичай, курсові роботи потребують рецензування викладача. Щоб віддати рекомендації на виконання, потрібно їх прикріпити у вкладці "Доопрацювати" в особистому кабінеті. Магістр надає гарантію, що правки є в межах плану безкоштовними та оперативними.
  5. Відгуки. Після захисту курсової роботи з стратегічного менеджменту ми просимо замовників залишати відгуки про співпрацю. Це нам дозволяє постійно робити кращим виконання робіт та співпрацювати виключно із добросовісними виконавцями.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсові роботи із стратегічного менеджменту на сайті Магістр?

Зазвичай, курсові роботи з предмету стратегічний менеджмент задають студентам старших курсів. До цього часу вони вже навчилися опрацьовувати теоретичну інформацію, однак їм все ще залишається навчитися узагальнювати та систематизувати дані, робити висновки та рекомендації про діяльність організації в наступних періодах.

Не кожен студент справляється із таким завданням, а якщо і справляється то завжди проходить декілька кіл рецензії, що забирає не тільки час але і настрій. Разом з тим, під час сесії потрібно готуватися і до інших предметів, що стає неможливим у випадку, якщо курсова робота створює проблеми. Саме це є основною причиною передачі виконання робіт спеціалістам компанії Магістр. Заплативши незначні кошти, студент отримує роботу вчасно, не переживає про те, що робота виявиться неякісною, ймовірність правок - мінімальна.
Що про нас кажуть?
Аліна
25 вересня
Роботу прийняли, захистила на 90+ балів, дякую! Усе вчасно і якісно!
ID: 7731ХХ
Марена
07 вересня
Дякую, неймовірно. Швидко і якісно!
ID: 8453ХХ
Денис
23 серпня
Все було виконано дуже якісно та вчасно, велике дякую!
ID: 8346ХХ
Максим
05 липня
Все супер. Буду рекомендувати.
ID: 8316ХХ
Алена
30 червня
Огромное спасибо за проделанную работу!!! Спасибо за то что вовремя все успели доработать и прислали без опозданий !!!!
ID: 7965ХХ
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Ксенія     25 квітня
Отчет по практике
Залишаю відгук про виконання замовленого мною звіту з переддипломної практики фахівцем агентства Магістр. Скажу одразу, залишилася надзвичайно задоволеною. Виконання звіту було досить складним. У мне не було жодної інформації про підприємство, більше того взяти фінансову звітність не було звідки. За це я сильно хвилювалася, адже у звіті потрібно було оцінити фінансовий стан підприємства, результативність роботи, його майно тощо. А звіт мав бути великим до 45 сторінок. Чесно боялася, що мені відмовлять у виконанні мого звіту з практики (навіть трохи взяв відчай). Але менеджер мене заспокоїла та запевнила, що автори зможуть з цим впоратися. І дійсно, автор самостійно відшукав усю потрібну інформацію про підприємство, його діяльність, управління. Ну, а аналітична частина була виконана просто винятково якісно, плюс автор знайшов всю необхідну фінансову звітність та прикріпив її у додатки. Окрім, звіту, автор зміг якісно заповнити щоденник з практики. Залишилась дуже задоволеною, тим що скористалася послугами саме агентства Магістр. Раджу всім студентам не марнувати свій час на пошуки іншої компанії, а замовляти потрібні роботи у саме у цій компанії.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Хто буде виконувати мою курсову роботу зі стратегічного менеджменту?
Компанія Магістр зібрала спеціалістів із науковим ступенем та викладачів, які мають досвід у написанні студентських робіт. Для написання курсової роботи зі стратегічного менеджменту підбирається викладач, який веде даний предмет, або спеціаліст, що працює у даному напрямку декілька років.
Яка ймовірність того, що курсова робота попаде на виконання до мого викладача?
Така імовірність буде зведена до мінімуму, якщо при замовленні буде вказано ВУЗ навчання. У такому випадку ми передаємо замовлення тим викладачам, які не працюють у цьому ВУЗі
Як здійснюється оплата за курсову роботу?
Оплата курсової роботи здійснюється у два етапи, зокрема 50% оплачується до замовлення і 50 після. У випадку термінових замовлень оплачується повна вартість курсової роботи.
Яка унікальність курсової роботи?
Ми гарантуємо значення унікальності курсової роботи не менше замовленого рівня.
Чи можу я отримати контакти автора для подальшого доопрацювання?
Спілкуватися із автором можна через приватний кабінет, там вже є опція, яка дозволяє завантажити зауваження керівника і передати їх на виконання авторові курсової роботи.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін