0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з фінансового менеджменту

Не варто гаяти свій час на копірайтинг, якщо для цього створені спеціальні сервіси, що виконують курсову роботу швидко та якісно: компанія “Магістр” - до ваших послуг!

Дізнайся вартість курсової з фінансового менеджменту
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1310 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
567
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 731
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу з фінансового менеджменту?

Рекомендуємо розглянути кілька легких кроків для того, щоб замовити курсову роботу:

  1. Слід віднайти зелену кнопку "Замовити" у верхньому правому кутку сайту та натиснути її. Це дозволить запустити перший етап - "Анкету", обираючи вид замовлення з запропонованого списку - курсова. У даному полі потрібно зазначити власне ім'я, та електронну адресу для здійснення опрацювання замовлення. По факту опрацювання даного поля відбувається автоматизована реєстрація на сайті, заодно на залишену адресу надсилається пароль для подальшого авторизування.
  2. Другий крок – оформлення заявки. У першому полі слід вписати тему курсової роботи, а також вибрати предмет. Значимим пунктом у замовленні є вибір терміну виконання курсової. Рекомендуємо залишати кілька днів до попереднього захисту - це дозволить вам заздалегідь підготуватися до захисту. Тут же потрібно зазначити розмір роботи відповідно до методички, додатково вказати унікальність курсової (зазвичай це 70%). Якщо ВУЗом надаються особливі вимоги, їх потрібно додати. Врахуйте, щоб автор розумів потрібну якість роботи, вказується рік вашого навчання та ВНЗ. Після заповнення форми, сайт відобразить приблизну вартість замовлення курсової.
  3. Після опрацювання замовлення менеджерами, з клієнтами сконтактовується менеджер для підтвердження завдання та обговорення додаткових деталей що стосуються оплати. Оплата здійснюється двома платежами: 50% до написання та 50% після.
  4. Доопрацювання відбуваються за необхідності. Якщо студент має рецензію керівника, ми можемо організувати оперативні правки.
  5. Після здачі проекти ми просимо наших замовників повернутися до приватного кабінету і залишити відгук про співпрацю.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання курсових робіт з фінансового менеджменту довіряють “Магістру”?

Курсові роботи з фінансового менеджменту є достатньо складними для студентів, оскільки інформації для дослідження не так багато. Окрім того, для того, щоб здійснити якісні розрахунки, потрібно бути готовим спеціалістом у даній сфері, а студенти ще не мають достатньо досвіду, щоб правильно опрацьовувати інформацію. Саме тому вони замовляють курсові роботи на нашому сервісі і гарантовано отримують високі бали та можливість вчасної подачі курсової роботи на рецензування.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи є можливість отримати контакти виконавця курсової?
Компанія “Магістр” не передає контакти виконавців, однак організовує можливість безпосереднього звернення через чат приватного кабінету. Будь-які запити проходять опрацювання працівником служби підтримки, який передає повідомлення безпосередньо виконавцю та надсилає відповіді.
Яка буде унікальність замовленої курсової?
Мінімальна унікальність курсових становить 50% незалежно від дисципліни. Та в будь-якому разі ви отримаєте роботу з унікальністю, не нижчою, ніж замовленою. Кожна курсова після написання перевіряється антиплагіатом, це позволяє гарантувати високу унікальність аналітичних і теоретичних робіт.
Чи можу я розраховувати на повернення коштів у випадку, якщо робота взагалі не задовольняє керівника?
При наявності змістовних зауважень викладача про невідоповідне виконання проекту і при потребі повного переписування курсової, наша компанія гарантує повну компенсацію вартості. Однак в практиці у нас схожих випадків не було, компанія відповідає за те, щоб частота відвідувань керівника з доробками була найменшою.
Чи є можливість отримати знижку на наступні замовлення курсових робіт?
Магістр впроваджує можливість знижок постійним клієнтам. Ви можете орієнтуватися на 10% знижки для майбутньої співпраці. При великих замовленнях наш сервіс готовий обговорити більші знижки.
Чи є гарантії, що я отримаю якісну роботу після оплати?
Гарантія якості – діяльність сервісу Магістр, не маючи поганих відгуків впродовж десяти років. Компанія несе відповідальність за кожну роботу, що створює можливість вже багато років одержувати рекомендації від замовників. Разом з тим, ми гарантуємо безоплатні доопрацювання в разі їх необхідності.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін