0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з фінансового менеджменту

Не варто гаяти свій час на копірайтинг, якщо для цього створені спеціальні сервіси, що виконують курсову роботу швидко та якісно: компанія “Магістр” - до ваших послуг!

Дізнайся вартість курсової з фінансового менеджменту
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 990 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
697
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
42 524
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити курсову роботу з фінансового менеджменту?

Рекомендуємо розглянути кілька легких кроків для того, щоб замовити курсову роботу:

  1. Слід віднайти зелену кнопку "Замовити" у верхньому правому кутку сайту та натиснути її. Це дозволить запустити перший етап - "Анкету", обираючи вид замовлення з запропонованого списку - курсова. У даному полі потрібно зазначити власне ім'я, та електронну адресу для здійснення опрацювання замовлення. По факту опрацювання даного поля відбувається автоматизована реєстрація на сайті, заодно на залишену адресу надсилається пароль для подальшого авторизування.
  2. Другий крок – оформлення заявки. У першому полі слід вписати тему курсової роботи, а також вибрати предмет. Значимим пунктом у замовленні є вибір терміну виконання курсової. Рекомендуємо залишати кілька днів до попереднього захисту - це дозволить вам заздалегідь підготуватися до захисту. Тут же потрібно зазначити розмір роботи відповідно до методички, додатково вказати унікальність курсової (зазвичай це 70%). Якщо ВУЗом надаються особливі вимоги, їх потрібно додати. Врахуйте, щоб автор розумів потрібну якість роботи, вказується рік вашого навчання та ВНЗ. Після заповнення форми, сайт відобразить приблизну вартість замовлення курсової.
  3. Після опрацювання замовлення менеджерами, з клієнтами сконтактовується менеджер для підтвердження завдання та обговорення додаткових деталей що стосуються оплати. Оплата здійснюється двома платежами: 50% до написання та 50% після.
  4. Доопрацювання відбуваються за необхідності. Якщо студент має рецензію керівника, ми можемо організувати оперативні правки.
  5. Після здачі проекти ми просимо наших замовників повернутися до приватного кабінету і залишити відгук про співпрацю.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання курсових робіт з фінансового менеджменту довіряють “Магістру”?

Курсові роботи з фінансового менеджменту є достатньо складними для студентів, оскільки інформації для дослідження не так багато. Окрім того, для того, щоб здійснити якісні розрахунки, потрібно бути готовим спеціалістом у даній сфері, а студенти ще не мають достатньо досвіду, щоб правильно опрацьовувати інформацію. Саме тому вони замовляють курсові роботи на нашому сервісі і гарантовано отримують високі бали та можливість вчасної подачі курсової роботи на рецензування.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи є можливість отримати контакти виконавця курсової?
Компанія “Магістр” не передає контакти виконавців, однак організовує можливість безпосереднього звернення через чат приватного кабінету. Будь-які запити проходять опрацювання працівником служби підтримки, який передає повідомлення безпосередньо виконавцю та надсилає відповіді.
Яка буде унікальність замовленої курсової?
Мінімальна унікальність курсових становить 50% незалежно від дисципліни. Та в будь-якому разі ви отримаєте роботу з унікальністю, не нижчою, ніж замовленою. Кожна курсова після написання перевіряється антиплагіатом, це позволяє гарантувати високу унікальність аналітичних і теоретичних робіт.
Чи можу я розраховувати на повернення коштів у випадку, якщо робота взагалі не задовольняє керівника?
При наявності змістовних зауважень викладача про невідоповідне виконання проекту і при потребі повного переписування курсової, наша компанія гарантує повну компенсацію вартості. Однак в практиці у нас схожих випадків не було, компанія відповідає за те, щоб частота відвідувань керівника з доробками була найменшою.
Чи є можливість отримати знижку на наступні замовлення курсових робіт?
Магістр впроваджує можливість знижок постійним клієнтам. Ви можете орієнтуватися на 10% знижки для майбутньої співпраці. При великих замовленнях наш сервіс готовий обговорити більші знижки.
Чи є гарантії, що я отримаю якісну роботу після оплати?
Гарантія якості – діяльність сервісу Магістр, не маючи поганих відгуків впродовж десяти років. Компанія несе відповідальність за кожну роботу, що створює можливість вже багато років одержувати рекомендації від замовників. Разом з тим, ми гарантуємо безоплатні доопрацювання в разі їх необхідності.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін