0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з фінансового менеджменту

Не варто гаяти свій час на копірайтинг, якщо для цього створені спеціальні сервіси, що виконують курсову роботу швидко та якісно: компанія “Магістр” - до ваших послуг!

Дізнайся вартість курсової з фінансового менеджменту
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1510 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
352
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
64 430
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу з фінансового менеджменту?

Рекомендуємо розглянути кілька легких кроків для того, щоб замовити курсову роботу:

  1. Слід віднайти зелену кнопку "Замовити" у верхньому правому кутку сайту та натиснути її. Це дозволить запустити перший етап - "Анкету", обираючи вид замовлення з запропонованого списку - курсова. У даному полі потрібно зазначити власне ім'я, та електронну адресу для здійснення опрацювання замовлення. По факту опрацювання даного поля відбувається автоматизована реєстрація на сайті, заодно на залишену адресу надсилається пароль для подальшого авторизування.
  2. Другий крок – оформлення заявки. У першому полі слід вписати тему курсової роботи, а також вибрати предмет. Значимим пунктом у замовленні є вибір терміну виконання курсової. Рекомендуємо залишати кілька днів до попереднього захисту - це дозволить вам заздалегідь підготуватися до захисту. Тут же потрібно зазначити розмір роботи відповідно до методички, додатково вказати унікальність курсової (зазвичай це 70%). Якщо ВУЗом надаються особливі вимоги, їх потрібно додати. Врахуйте, щоб автор розумів потрібну якість роботи, вказується рік вашого навчання та ВНЗ. Після заповнення форми, сайт відобразить приблизну вартість замовлення курсової.
  3. Після опрацювання замовлення менеджерами, з клієнтами сконтактовується менеджер для підтвердження завдання та обговорення додаткових деталей що стосуються оплати. Оплата здійснюється двома платежами: 50% до написання та 50% після.
  4. Доопрацювання відбуваються за необхідності. Якщо студент має рецензію керівника, ми можемо організувати оперативні правки.
  5. Після здачі проекти ми просимо наших замовників повернутися до приватного кабінету і залишити відгук про співпрацю.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання курсових робіт з фінансового менеджменту довіряють “Магістру”?

Курсові роботи з фінансового менеджменту є достатньо складними для студентів, оскільки інформації для дослідження не так багато. Окрім того, для того, щоб здійснити якісні розрахунки, потрібно бути готовим спеціалістом у даній сфері, а студенти ще не мають достатньо досвіду, щоб правильно опрацьовувати інформацію. Саме тому вони замовляють курсові роботи на нашому сервісі і гарантовано отримують високі бали та можливість вчасної подачі курсової роботи на рецензування.
Що про нас кажуть?
Arthur
29 листопада
Дякую, ви впоралися з завданням вчасно, і я зміг захистити ІНДЗ на гарний бал!
ID: 8754ХХ
Андрей
26 листопада
Виражаю щиру вдячність за високий професіоналізм та відмінну роботу, яку ви виконали. Ваша курсова робота з предмету "Міжнародний менеджмент" вразила мене як глибоким розумінням предмету, так і здатністю лаконічно та чітко висловлювати ідеї. Також хочу відзначити вашу старанність та відданість роботі. Кожен розділ курсової роботи був детально розроблений, аргументований та підкріплений відповідними джерелами. Ви не лише дотримались всіх вимог та рекомендацій, але і вдало узгодили їх із загальним концептом роботи, зберігаючи її цілісність та логічність. Особливо вражає ваша здатність враховувати конструктивну критику та швидко та ефективно вносити виправлення. Дякую вам за те, що ви приділяєте увагу кожній деталі та робите все можливе для того, щоб результат був максимально високоякісним. Ваша робота відображає великий рівень відданості та професійного ставлення до власної діяльності. Ще раз дякую за вашу відмінну роботу та високий стандарт професіоналізму. Бажаю вам подальших успіхів у вашій науковій та професійній діяльності.
ID: 8806ХХ
Анастасія
22 листопада
Робота виконана швидко, якісно і вчасно, дякую автору та помічникам за курсову роботу Не перший раз замовляю і залишаюся всим задоволена
ID: 8610ХХ
Василь
17 листопада
Загалом робота була виконана на вищому рівні. Я залишився задоволений.
ID: 8750ХХ
Ольга
09 листопада
Дякую за відповідальність, швидкість та творчий підхід до роботи.
ID: 8784ХХ
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи є можливість отримати контакти виконавця курсової?
Компанія “Магістр” не передає контакти виконавців, однак організовує можливість безпосереднього звернення через чат приватного кабінету. Будь-які запити проходять опрацювання працівником служби підтримки, який передає повідомлення безпосередньо виконавцю та надсилає відповіді.
Яка буде унікальність замовленої курсової?
Мінімальна унікальність курсових становить 50% незалежно від дисципліни. Та в будь-якому разі ви отримаєте роботу з унікальністю, не нижчою, ніж замовленою. Кожна курсова після написання перевіряється антиплагіатом, це позволяє гарантувати високу унікальність аналітичних і теоретичних робіт.
Чи можу я розраховувати на повернення коштів у випадку, якщо робота взагалі не задовольняє керівника?
При наявності змістовних зауважень викладача про невідоповідне виконання проекту і при потребі повного переписування курсової, наша компанія гарантує повну компенсацію вартості. Однак в практиці у нас схожих випадків не було, компанія відповідає за те, щоб частота відвідувань керівника з доробками була найменшою.
Чи є можливість отримати знижку на наступні замовлення курсових робіт?
Магістр впроваджує можливість знижок постійним клієнтам. Ви можете орієнтуватися на 10% знижки для майбутньої співпраці. При великих замовленнях наш сервіс готовий обговорити більші знижки.
Чи є гарантії, що я отримаю якісну роботу після оплати?
Гарантія якості – діяльність сервісу Магістр, не маючи поганих відгуків впродовж десяти років. Компанія несе відповідальність за кожну роботу, що створює можливість вже багато років одержувати рекомендації від замовників. Разом з тим, ми гарантуємо безоплатні доопрацювання в разі їх необхідності.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін