0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з ціноутворення

Всі люди повинні раціонально витрачати свій час, тож вам не варто витрачати багато зусиль на підготовку та збір інформації - всю рутину візьмуть на себе спеціалісти компанії Магістр!

Дізнайся вартість курсової з ціноутворення
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1510 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
264
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
61 168
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу з ринку цінних бумаг?

Потрібно розглянути кілька простих етапів для того, щоб замовити курсову роботу.

  1. Потрібно знайти кнопку "Замовити" в правому верхньому кутку та опрацювати анкету, вибравши тип роботи з випадаючого списку - курсова. У даному полі важливо написати Ваше ім'я, а також е-mail для здійснення зв'язку. Відразу після заповнення даного поля проходить автоматизована реєстрація на сайті, і на зазначену адресу відсилається пароль для подальшого авторизування.
  2. Другий крок – оформлення заявки. На цьому етапі необхідно вписати тему курсової роботи і обов'язково вибрати дисципліну - ціноутворення. Важливим пунктом в оформленні замовлення є вказання кінцевого терміну написання курсової. Наполегливо радимо залишати декілька днів до захисту - це дасть вам можливість попередньо підготуватися до захисту. Після опрацювання даної форми клієнт попадає в особистий кабінет, де можна здійснити налаштування особливостей профілю. На цій сторінці подається інформація про стан виконання роботи.
  3. Як тільки замовлення опрацюють спеціалістом компанії "Магістр", з клієнтами контактує менеджер для узгодження замовлення, а також опрацювання інших деталей. Оплата здійснюється поетапно, 50% вартості курсової роботи слід сплатити в якості авансового платежу, а решту 50% вартості – по факту виконання замовлення.
  4. Гарантії та доопрацювання курсових робіт виконуються за результатами рецензування керівника.
  5. Ми просимо наших студентів повернутися на сайт та залишити відгук про досвід роботи з нашим сервісом.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання курсових робіт з ціноутворення довіряють “Магістру”?

Курсові роботи з ціноутворення завжди містять не тільки теоретичну, але й практичну частину. Для підготування матеріалу необхідно опрацювати щонайменше 20 джерел, при цьому вони повинні бути не тільки вітчизняними, але і зарубіжними. Опрацювання літератури узагальнюється і описується своїми словами, формуючи дослідження курсової роботи. Таке завдання часто для студентів є найбільш складним, а тому вони замовляють курсову роботу у наших спеціалістів, гарантовано отримуючи якісну роботу, що відповідає всім вимогам вищого навчального закладу. У результаті це дозволяє претендувати на високу оцінку з даного предмету.
Що про нас кажуть?
Марена
07 вересня
Дякую, неймовірно. Швидко і якісно!
ID: 8453ХХ
Денис
23 серпня
Все було виконано дуже якісно та вчасно, велике дякую!
ID: 8346ХХ
Максим
05 липня
Все супер. Буду рекомендувати.
ID: 8316ХХ
Алена
30 червня
Огромное спасибо за проделанную работу!!! Спасибо за то что вовремя все успели доработать и прислали без опозданий !!!!
ID: 7965ХХ
Анна
22 червня
Гарна робота : швидко, без редагувань, викладач оцінив на найвищий бал, трошки дорого, але в цілому все добре. Дуже вдячна!
ID: 8299ХХ
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Ксенія     25 квітня
Отчет по практике
Залишаю відгук про виконання замовленого мною звіту з переддипломної практики фахівцем агентства Магістр. Скажу одразу, залишилася надзвичайно задоволеною. Виконання звіту було досить складним. У мне не було жодної інформації про підприємство, більше того взяти фінансову звітність не було звідки. За це я сильно хвилювалася, адже у звіті потрібно було оцінити фінансовий стан підприємства, результативність роботи, його майно тощо. А звіт мав бути великим до 45 сторінок. Чесно боялася, що мені відмовлять у виконанні мого звіту з практики (навіть трохи взяв відчай). Але менеджер мене заспокоїла та запевнила, що автори зможуть з цим впоратися. І дійсно, автор самостійно відшукав усю потрібну інформацію про підприємство, його діяльність, управління. Ну, а аналітична частина була виконана просто винятково якісно, плюс автор знайшов всю необхідну фінансову звітність та прикріпив її у додатки. Окрім, звіту, автор зміг якісно заповнити щоденник з практики. Залишилась дуже задоволеною, тим що скористалася послугами саме агентства Магістр. Раджу всім студентам не марнувати свій час на пошуки іншої компанії, а замовляти потрібні роботи у саме у цій компанії.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Якою буде унікальність моєї курсової роботи?
Стандартна унікальність курсових робіт складає 70% для будь-якої дисципліни. У разі, якщо потрібна вища унікальність – вона узгоджується перед замовленням із автором. Будь-яка курсова після написання проходить перевірку антиплагіатом, це позволяє отримати високу унікальність аналітичних та теоретичних робіт.
Чи можна замовити курсову на завтра?
Одержані замовлення сервіс розсилає на розгляд усім авторам. За умови, що хтось із авторської команди зможе організувати якісне написання курсової роботи за один день – таке замовлення можна виконати.
Чи є можливість отримати контакти виконавця курсової?
Магістр не надає які-небудь контакти авторів, але організовує можливість непрямого звернення через функціонал особистого кабінету. Всі запити опрацьовуються модератором, він направляє повідомлення безпосередньо автору та передає його коментарі замовникові.
Чи я можу очікувати компенсацію при умові, що курсова взагалі не задовольняє керівника?
При поверненні змістовних зауважень викладача про неякісне виконання курсової і необхідність переробки всієї роботи, ми гарантуємо компенсацію вартості. Проте, зазначимо, що в практиці у нас таких випадків не виникало, компанія бере на себе відповідальність, щоб кількість відвідувань викладача з доробками була максимально малою.
Чи є можливість отримати знижку на наступні замовлення курсових?
Наш сервіс впроваджує знижки нашим постійним клієнтам. Ви можете орієнтуватися на 10% знижку для майбутньої співпраці. Якщо у вас велике замовлення, наш сервіс готовий обговорити додаткові знижки.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін