0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з ціноутворення

Всі люди повинні раціонально витрачати свій час, тож вам не варто витрачати багато зусиль на підготовку та збір інформації - всю рутину візьмуть на себе спеціалісти компанії Магістр!

Дізнайся вартість курсової з ціноутворення
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1510 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
318
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
71 532
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити курсову роботу з ринку цінних бумаг?

Потрібно розглянути кілька простих етапів для того, щоб замовити курсову роботу.

  1. Потрібно знайти кнопку "Замовити" в правому верхньому кутку та опрацювати анкету, вибравши тип роботи з випадаючого списку - курсова. У даному полі важливо написати Ваше ім'я, а також е-mail для здійснення зв'язку. Відразу після заповнення даного поля проходить автоматизована реєстрація на сайті, і на зазначену адресу відсилається пароль для подальшого авторизування.
  2. Другий крок – оформлення заявки. На цьому етапі необхідно вписати тему курсової роботи і обов'язково вибрати дисципліну - ціноутворення. Важливим пунктом в оформленні замовлення є вказання кінцевого терміну написання курсової. Наполегливо радимо залишати декілька днів до захисту - це дасть вам можливість попередньо підготуватися до захисту. Після опрацювання даної форми клієнт попадає в особистий кабінет, де можна здійснити налаштування особливостей профілю. На цій сторінці подається інформація про стан виконання роботи.
  3. Як тільки замовлення опрацюють спеціалістом компанії "Магістр", з клієнтами контактує менеджер для узгодження замовлення, а також опрацювання інших деталей. Оплата здійснюється поетапно, 50% вартості курсової роботи слід сплатити в якості авансового платежу, а решту 50% вартості – по факту виконання замовлення.
  4. Гарантії та доопрацювання курсових робіт виконуються за результатами рецензування керівника.
  5. Ми просимо наших студентів повернутися на сайт та залишити відгук про досвід роботи з нашим сервісом.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання курсових робіт з ціноутворення довіряють “Магістру”?

Курсові роботи з ціноутворення завжди містять не тільки теоретичну, але й практичну частину. Для підготування матеріалу необхідно опрацювати щонайменше 20 джерел, при цьому вони повинні бути не тільки вітчизняними, але і зарубіжними. Опрацювання літератури узагальнюється і описується своїми словами, формуючи дослідження курсової роботи. Таке завдання часто для студентів є найбільш складним, а тому вони замовляють курсову роботу у наших спеціалістів, гарантовано отримуючи якісну роботу, що відповідає всім вимогам вищого навчального закладу. У результаті це дозволяє претендувати на високу оцінку з даного предмету.
Що про нас кажуть?
Назар
24 травня
Дуже дякую за якісну роботу,на антиплагіат робота пройшла на відмінний відсоток,як хотів,і у викладача не було ніяких поправок
ID: 10041ХХ
Аліна
24 травня
Тільки руки дійшли до відгуку. Так як не маю часу займатись сама такими роботами, часто користуюсь вашими послугами. Саме за цю роботу я отримала найвищий бал, я дуже задоволена послугами. Дякую!
ID: 8870ХХ
Анастасія
12 травня
Дякую за надзвичайно якісну роботу
ID: 9978ХХ
Валерія
12 травня
Виконано все чудово, з додержанням вимог. Єдина проблема виникла з відкриттям документа, але дякую менеджерам швидко зреагували і виправили. Робота здана вчасно. Дякую! Дуже задоволена)))
ID: 10094ХХ
Наталія
10 травня
Дякую. Зроблено швидко, в повному обсязі та з урахуванням усіх побажань. Буду рекомендувати Вашу платформу колегам.
ID: 10068ХХ
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Якою буде унікальність моєї курсової роботи?
Стандартна унікальність курсових робіт складає 70% для будь-якої дисципліни. У разі, якщо потрібна вища унікальність – вона узгоджується перед замовленням із автором. Будь-яка курсова після написання проходить перевірку антиплагіатом, це позволяє отримати високу унікальність аналітичних та теоретичних робіт.
Чи можна замовити курсову на завтра?
Одержані замовлення сервіс розсилає на розгляд усім авторам. За умови, що хтось із авторської команди зможе організувати якісне написання курсової роботи за один день – таке замовлення можна виконати.
Чи є можливість отримати контакти виконавця курсової?
Магістр не надає які-небудь контакти авторів, але організовує можливість непрямого звернення через функціонал особистого кабінету. Всі запити опрацьовуються модератором, він направляє повідомлення безпосередньо автору та передає його коментарі замовникові.
Чи я можу очікувати компенсацію при умові, що курсова взагалі не задовольняє керівника?
При поверненні змістовних зауважень викладача про неякісне виконання курсової і необхідність переробки всієї роботи, ми гарантуємо компенсацію вартості. Проте, зазначимо, що в практиці у нас таких випадків не виникало, компанія бере на себе відповідальність, щоб кількість відвідувань викладача з доробками була максимально малою.
Чи є можливість отримати знижку на наступні замовлення курсових?
Наш сервіс впроваджує знижки нашим постійним клієнтам. Ви можете орієнтуватися на 10% знижку для майбутньої співпраці. Якщо у вас велике замовлення, наш сервіс готовий обговорити додаткові знижки.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін