0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з ціноутворення

Всі люди повинні раціонально витрачати свій час, тож вам не варто витрачати багато зусиль на підготовку та збір інформації - всю рутину візьмуть на себе спеціалісти компанії Магістр!

Дізнайся вартість курсової з ціноутворення
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1310 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 000
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу з ринку цінних бумаг?

Потрібно розглянути кілька простих етапів для того, щоб замовити курсову роботу.

  1. Потрібно знайти кнопку "Замовити" в правому верхньому кутку та опрацювати анкету, вибравши тип роботи з випадаючого списку - курсова. У даному полі важливо написати Ваше ім'я, а також е-mail для здійснення зв'язку. Відразу після заповнення даного поля проходить автоматизована реєстрація на сайті, і на зазначену адресу відсилається пароль для подальшого авторизування.
  2. Другий крок – оформлення заявки. На цьому етапі необхідно вписати тему курсової роботи і обов'язково вибрати дисципліну - ціноутворення. Важливим пунктом в оформленні замовлення є вказання кінцевого терміну написання курсової. Наполегливо радимо залишати декілька днів до захисту - це дасть вам можливість попередньо підготуватися до захисту. Після опрацювання даної форми клієнт попадає в особистий кабінет, де можна здійснити налаштування особливостей профілю. На цій сторінці подається інформація про стан виконання роботи.
  3. Як тільки замовлення опрацюють спеціалістом компанії "Магістр", з клієнтами контактує менеджер для узгодження замовлення, а також опрацювання інших деталей. Оплата здійснюється поетапно, 50% вартості курсової роботи слід сплатити в якості авансового платежу, а решту 50% вартості – по факту виконання замовлення.
  4. Гарантії та доопрацювання курсових робіт виконуються за результатами рецензування керівника.
  5. Ми просимо наших студентів повернутися на сайт та залишити відгук про досвід роботи з нашим сервісом.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання курсових робіт з ціноутворення довіряють “Магістру”?

Курсові роботи з ціноутворення завжди містять не тільки теоретичну, але й практичну частину. Для підготування матеріалу необхідно опрацювати щонайменше 20 джерел, при цьому вони повинні бути не тільки вітчизняними, але і зарубіжними. Опрацювання літератури узагальнюється і описується своїми словами, формуючи дослідження курсової роботи. Таке завдання часто для студентів є найбільш складним, а тому вони замовляють курсову роботу у наших спеціалістів, гарантовано отримуючи якісну роботу, що відповідає всім вимогам вищого навчального закладу. У результаті це дозволяє претендувати на високу оцінку з даного предмету.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Якою буде унікальність моєї курсової роботи?
Стандартна унікальність курсових робіт складає 70% для будь-якої дисципліни. У разі, якщо потрібна вища унікальність – вона узгоджується перед замовленням із автором. Будь-яка курсова після написання проходить перевірку антиплагіатом, це позволяє отримати високу унікальність аналітичних та теоретичних робіт.
Чи можна замовити курсову на завтра?
Одержані замовлення сервіс розсилає на розгляд усім авторам. За умови, що хтось із авторської команди зможе організувати якісне написання курсової роботи за один день – таке замовлення можна виконати.
Чи є можливість отримати контакти виконавця курсової?
Магістр не надає які-небудь контакти авторів, але організовує можливість непрямого звернення через функціонал особистого кабінету. Всі запити опрацьовуються модератором, він направляє повідомлення безпосередньо автору та передає його коментарі замовникові.
Чи я можу очікувати компенсацію при умові, що курсова взагалі не задовольняє керівника?
При поверненні змістовних зауважень викладача про неякісне виконання курсової і необхідність переробки всієї роботи, ми гарантуємо компенсацію вартості. Проте, зазначимо, що в практиці у нас таких випадків не виникало, компанія бере на себе відповідальність, щоб кількість відвідувань викладача з доробками була максимально малою.
Чи є можливість отримати знижку на наступні замовлення курсових?
Наш сервіс впроваджує знижки нашим постійним клієнтам. Ви можете орієнтуватися на 10% знижку для майбутньої співпраці. Якщо у вас велике замовлення, наш сервіс готовий обговорити додаткові знижки.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін